|
Kertész 2005. |
|
„Usus te plura docebit” - A gyakorlat majd megtanít a többire |
|
Az évek során felhalmozódott „segédanyagokat” nem tartjuk meg magunknak, hanem hozzáférhetővé tesszük a leendő kertészmérnököknek! Ezek az anyagok elsősorban a tanulást szolgálják, ha valaki „puskának” használja, csak saját felelősségre tegye! :) A ma hallgatói is küldhetnek ilyen elektronikus állományokat a kertesz2005@gmail.com címre, és kitesszük a többi mellé. Ajánlom még Nágel Zsuzsa honlapját is, ahol további hasznos anyagokat találhattok! |
|
Hagyaték az utókornak |
