Kertész 2005.

„Usus te plura docebit” - A gyakorlat majd megtanít a többire

Az évek során felhalmozódott „segédanyagokat” nem tartjuk meg magunknak, hanem hozzáférhetővé tesszük a leendő kertészmérnököknek! Ezek az anyagok elsősorban a tanulást szolgálják, ha valaki „puskának” használja, csak saját felelősségre tegye! :)

A ma hallgatói is küldhetnek ilyen elektronikus állományokat a kertesz2005@gmail.com címre, és kitesszük a többi mellé.

Ajánlom még Nágel Zsuzsa honlapját is, ahol további hasznos anyagokat találhattok!

Hagyaték az utókornak

Kezdőoldal        Diplomamunkák        Hagyaték

Kezdőoldal        Diplomamunkák        Hagyaték