Versenyek

Kazinczy Ferenc Gimnázium Angol

KezdőlapÉrettségikNyelvvizsgákKisvizsgákVersenyekGalériaFeladatok

 

 

Versenyfelhívás

A SZE Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola hagyományos MEGYEI ANGOL VERSENYét 7.-8. évfolyamos diákok számára idén is meghirdeti két kategóriában:
KISGIMNÁZIUM / ÁLT. ISK
A verseny ÍRÁSBELI fordulójának időpontja: 2016.nov.11.-péntek 14 óra
HELYSZÍNE: SZE Öveges Kálmán Gyak. Ált. Isk.
                         Győr, Gárdonyi u. 2-4
A SZÓBELI forduló időpontja : 2016.nov.25.-péntek 14 óra (melyre már csak az írásbeliről továbbjutók jönnek).
NEVEZÉSI DÍJ: 700 Ft/fő, mely összeget iskolánként összeszedve az írásbeli fordulón, a helyszínen kérjük befizetni.

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016.október.28. (péntek)

 

"A LanguageCert vizsgák a City & Guilds angol nyelvvizsgák utódai. Ha szeretnéd jobban megismerni ezt a nyelvvizsga típust, akkor gyere el ingyenes próbanyelvvizsgánkra október 28-án, pénteken 16:30-tól. Jelentkezés október 23-ig ITT!

Érdemes eljönnöd, mert ha sikeres a próbavizsgád, akkor 1000 Ft kedvezményt adunk a nyelvvizsga díjából 90 napon belüli jelentkezés esetén! Az sem gond, ha nem lett olyan jó eredményed, mert ez eset-ben 20% kedvezményt adunk a nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamból." 

A szóbeli november 19-én, szombaton lesz.

 

Versenyeredmények angol nyelvből

2016/2017.

Versenyeredmények
Tanuló neve Osztály Verseny-szint-kategória Helyezés Felkészítő tanár
Kis Rebeka 12.A OKTV országos döntő 19.  Lőrincz Andrea
Galambos Csaba 11.A OKTV  2. ford-ba Dénes Éva
Veress Szabolcs 7.B OÁTV országos döntő 2. Lőrincz Andrea
Hegedüs Blanka 7.A OÁTV megyei forduló 3. Horváth Hajnal
Galló Virág 7.B OÁTV megyei forduló 4. Lőrincz Andrea
Kuti Rajmund 7.B OÁTV megyei forduló 8. Lőrincz Andrea
Kalmár Dávid 8.A OÁTV megyei forduló 5. Máté Éva
Kiss-Mihály Eszter 8.B OÁTV megyei forduló 6. Horváth Péterné
Nagy Bálint Kristóf 8.A OÁTV megyei forduló 8. Máté Éva
Tóth Lili 8.B OÁTV megyei forduló 10. Dénes Éva
Kalmár Balázs 9.B Országos Angol Nyelvi Verseny 9-10. osztályos tanulók számára  (Barcs) I. kategória – országos döntő 8. Máté Éva
Simon Anna 10.A Országos Angol Nyelvi Verseny 9-10. osztályos tanulók számára  (Barcs) II. kategória – országos döntő 9. Lőrincz Andrea
Kovács Fanni 10.A Országos Angol Nyelvi Verseny 9-10. osztályos tanulók számára  (Barcs) II. kategória – országos döntő 13. Lőrincz Andrea
Varga Bálint 10.B Országos Angol Nyelvi Verseny 9-10. osztályos tanulók számára  (Barcs) II. kategória – országos döntő 16. Dr. Tancsicsné Horváth Julianna
Tamás Kristóf 10.A Országos Angol Nyelvi Verseny 9-10. osztályos tanulók számára  (Barcs) II. kategória – országos döntő döntőbe jutott Lőrincz Andrea
Iskolánk Fox Országos Levelező Verseny 9.

Megyei Angolverseny 2016.

Veress Szabolcs 7.B Megyei Angol Verseny (Gyakorló Iskola szervezése) 1. Lőrincz Andrea
Galló Virág 7.B Megyei Angol Verseny (Gyakorló Iskola szervezése) 2. Lőrincz Andrea
Kertész Fanni 7.B Megyei Angol Verseny (Gyakorló Iskola szervezése) 3. Lőrincz Andrea
Kuti Rajmund 7.B Megyei Angol Verseny (Gyakorló Iskola szervezése) 4. Lőrincz Andrea
Mester Balázs 7.B Megyei Angol Verseny (Gyakorló Iskola szervezése) 6. Lőrincz Andrea
Gombos Máté 7.B Megyei Angol Verseny (Gyakorló Iskola szervezése) 7. Lőrincz Andrea
Zatureczki Hanna 8.B Megyei Angol Verseny (Gyakorló Iskola szervezése) 4. Dénes Éva

Versenyeredmények angol nyelvből

2014/2015.

 

Országos eredmények

Országos Angol Nyelvi Verseny 9. és 10. osztályos tanulóknak

(Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium)

 

Helyezés      Tanuló neve Tanuló osztálya       Felkészítő tanár
2. helyezett Kis Rebeka Julianna  10.A Lőrincz Andrea
12. helyezett Elie Solange  9.A Dénes Éva

Fox Verseny

(MM Publications kiadó által szervezett országos verseny)

                                

Helyezés      Tanuló neve Tanuló osztálya       Felkészítő tanár
3. helyezett Kis Rebeka Julianna  10.A Lőrincz Andrea

 

Országos Angol Nyelvi Verseny

 (OÁTV a békéscsbai Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola szervezésében)


Helyezés     Tanuló neve Tanuló osztálya     Felkészítő tanár
10. helyezett Szabó Márton  7.B Máté Éva
7. helyezett Simon Anna Zsófia  8.A Lőrincz Andrea
11. helyezett Varga Bálint  8.B Dr. Tancsicsné Horváth Julianna
15. helyezett Tamás Kristóf  8.A Lőrincz Andrea

Megyei eredmények

Megyei Angol Verseny

(a Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola  szervezésében)

 

7. évfolyam

Helyezés Tanuló neve Tanuló osztálya Felkészítő tanár
3. helyezett Lung Laura  7.A Érsek Evelina
4. helyezett Keszthelyi Zoltán  7.A Érsek Evelina

 

8. évfolyam

Helyezés Tanuló neve Tanuló osztálya Felkészítő tanár
1.  helyezett Simon Anna  8.A Lőrincz Andrea
2. helyezett Varga Bálint  8.B Dr. Tancsicsné Horváth Julianna
4. helyezett Tamás Kristóf  8.A Lőrincz Andrea
5. helyezett Takács Hanna  8.A Lőrincz Andrea

 

Országos Angol Nyelvi Verseny  -  megyei forduló

 

7. évfolyam

Helyezés Tanuló neve Tanuló osztálya Felkészítő tanár
2. helyezett Szabó Márton  7.B Máté Éva
6. helyezett Kalmár Balázs  7.B Máté Éva
8. helyezett Liziczai Bence  7.B Máté Éva

 

8. évfolyam

Helyezés Tanuló neve Tanuló osztálya Felkészítő tanár
3. helyezett Simon Anna Zsófia  8.A Lőrincz Andrea
4. helyezett Tamás Kristóf  8.A Lőrincz Andrea
5. helyezett Varga Bálint  8.B Dr. Tancsicsné Horváth Julianna
7. helyezett Takács Hanna  8.A Lőrincz Andrea

 

OKTV  2. fordulójába jutott tanuló

Tanuló neve Tanuló osztálya Felkészítő tanár
Esztergályos Linda  12.A Máté Éva

 

 

 

Megyei angol nyelvi verseny végeredménye (2012)

 

         7. évfolyam
 
1. helyezett Elie Solange Eugenie 7.A
2. helyezett Veress Hanna 7.A
3. helyezett Lilik Ferenc 7.B
4. helyezett Thurnher Jeanine 7.B
5. helyezett Somjai Eszter Maja 7.B
6. helyezett Lukács Anna 7.B
8. évfolyam
 
3. helyezett Kiss Rebeka Julianna 8.A
4. helyezett Szász Maja Gréta 8.A
6. helyezett Somody Júlia 8.B
7. helyezett Czobor Bálint 8.B
8. helyezett Takács Barnabás 8.B
9. helyezett Czinger Jákob 8.B

 

Megyei fordítóverseny (2012)

 

       5. évfolyam
 
7. helyezett Oláh Tamás 5.B
6. évfolyam
 
9. helyezett Bognár Klaudia 6.A
10. helyezett Kovács Fanni 6.A
7. évfolyam
 
1. helyezett Elie Solange Eugenie 7.A
8. évfolyam
 
3. helyezett Péntek-Strausz Kamilla 8.A

 

 

 


Gratulálunk a szép eredményekhez!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iskolánk weboldala

© Kazinczy Ferenc Gimnázium

 

Takács Barnabás 8.B 9. helyezett Czinger Jákob 8.B

 

Megyei fordítóverseny (2012)

 

       5. évfolyam
 
7. helyezett Oláh Tamás 5.B
6. évfolyam
 
9. helyezett Bognár Klaudia 6.A
10. helyezett Kovács Fanni 6.A
7. évfolyam
 
1. helyezett Elie Solange Eugenie 7.A
8. évfolyam
 
3. helyezett Péntek-Strausz Kamilla 8.A

 

 

 


Gratulálunk a szép eredményekhez!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iskolánk weboldala

© Kazinczy Ferenc Gimnázium