Quick Links:
Üdvözlet

Üdvözlünk az Erödváros Íjász SE. honlapján!

Várunk egyesületünkbe minden komáromi és környékbeli íjászt!

Legyen akár "csigás", "reflex", "tradi" vagy "számszer"

e-mail: erodvaros01@gmail.com

Ajánlott Böngésző: Mozilla Firefox.

Téma megnyitása
Felhasználónév:
Jelszó:  
Fórum - Webmester - Észrevételek-Kérések
Téma megnyitása
Aktuális értékelés: (Összesen: 0 szavazatok)  
Válasz
Ikon 
Sok elmaradás javitása
Fentre Üzenet nyomtatása #1
Postázva 15-04-2010 20:17
Avatar

Adminisztrátor


Üzenetek: 42
Bejelentkezve: 15.02.10
Ennyi napja tagunk: 5360
Neme: Férfi

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 

Gyula! Be kell lépned a profilodba, amit a bal oldalon az avatarod alatt találsz meg az a kersztbe rakott csavarhúzó meg kulcs.
Ha az aláírásod "ÉRTEM ÉN HOGY...." akarod beszínezni, akkor az egérrel rámész a szövegre és kijelölöd. Akár szavakat, vagy betűket is kijelölhetsz egyesével, vagy az egész aláírást egyszerre, ahogy akarod. amikor megvan a kijelölés akkor rákattintasz arra a három kis színes buborékra a szövegablak alatt. Ott az egeret ráviszed arra a színre amit szeretnél és rákattintasz. Ekkor a szövegben a kijelölt szó, betű vagy szöveg előtt meg fog jelenni egy kódszámos felírat valami ilyesmi [color=# és betű meg szám] a kijelölt rész mögött meg szintén a color felirat, de már betű meg szám nélkül. Ha ez megvan akkor csak a lap alján a profil módosításra kell kattintani és már kész is.

"Szeretet nélkül minden ház üres,
minden városka lakatlan,
minden zseni ügyetlen....."
 Offline
 
Idézet
Fentre Üzenet nyomtatása #2
Postázva 26-05-2010 19:34
Avatar

Adminisztrátor


Üzenetek: 42
Bejelentkezve: 15.02.10
Ennyi napja tagunk: 5360
Neme: Férfi

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Galéria

Mivel a képgaléria javítása bonyolultabbnak bizonyul a vártnál (Bálint sokat küzdött már vele) ezért arra gondoltam, hogy valamilyen más úton lehetne a képeket elérhetővé tenni. Az ötletet az adta, hogy a Bálinttól rendszeresen megkaptam a saját Webalbumának képeit. Mivel ennek körbeküldése elég macerás ezért azt gondoltam, hogy mi lenne, ha a honlapra raknánk fel azt a linket, amit Bálint átküldött.
Az eredményt a Linkek/Galéria menüpont alatt találjátok.
Ha valakinek vannak közzétételre alkalmas képei, akkor egy ilyen gmail-os picasa webalbumba, vagy bármilyen mások számára is elérhető webalbumba feltölti és csak a linket, meg az album címét kell elküldeni itt a honlapon a Link beküldése menüpont alatt (az sem mellékes, hogy a honlap képbefogadó kapacitása igencsak véges).
Beküldésnél az első sorban lenyitva a kis fület, ki kell választani a galériát. Következő sorban nevet adsz az albumnak, majd beírod, vagy bemásolod a linket (http://......). A leírást nem kötelező kitölteni.

"Szeretet nélkül minden ház üres,
minden városka lakatlan,
minden zseni ügyetlen....."

Szerkesztette: csupi - 26-05-2010 19:41
 Offline
 
Idézet
Fentre Üzenet nyomtatása #3
Postázva 02-06-2010 22:38
Avatar

Fórumozó tag


Üzenetek: 51
Bejelentkezve: 17.02.10
Ennyi napja tagunk: 5358
Lakhely: Komárom
Neme: Nő

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sok elmaradás javitása

rákattintassz a honlap fejlécére jobb gombbal, aztán aszondod neki, hogy "Ez a keret/Csak az aktuális keret megjelenítése" (vagy vmi hasonló)

"Én is hiszek egy-két szép dologban,
Hiszek a dalban, a dalban, a dalban!"
 Offline
 
Idézet
Fentre Üzenet nyomtatása #4
Postázva 06-10-2010 20:17
Avatar

Kezdő fórumozó


Üzenetek: 1
Bejelentkezve: 24.02.10
Ennyi napja tagunk: 5351
Neme: Férfi

Figyelmeztetések: 0

Szidalmazás ebben az üzenetben 
Ikon 
RE: Sok elmaradás javitása

Gyuri és mindenki más aki avatart szeretne feltölteni.
A feltöltés menete a következő. Az oldalon balra fenn találtok négy ábrát. Rá kell kattintani a kis fehér, emberkét ábrázoló képre. Ekkor beadja a regisztrált tagok listáját. Ott kiválasztani a saját nick nevedet és rákatt. Ekkor bejön egy kisebb ablak ahol jobb oldalon alul az opciókban találsz olyan pontot, hogy Profilom . Erre rákatt és akkor egy újabb ablak nyílik ahol a bal oldalon találsz olyat a profilodban, hogy Avatar erre rákatt és ekkor nyíilik egy olyan ablak ahol olyat látni, hogy Fájl kiválasztása. Erre rákattintva kell megkeresni azt a kép fájlt amit fel akarsz tölteni avatarnak. A kiválasztás után már csak a Mentés gombra kell kattintani és már meg is jelenik az új avatarod .... ha a kiválasztott fájlban nincs ékezetes betű és mérete nem nagyobb mint 30 Kb. illetve 100x100 pixel.
Remélem érthető voltam és tudtam segiteni.
 Offline
 
Idézet
Válasz
« Előző téma | Következő téma »
 RSS Fórumra ugrás: