ssz |
csapat neve |
Régió döntõ |
1. |
Beszterce DSE, Salgótarján |
Észak-Keleti régió 5. csoport 2. helyezettje |
2. |
Gödi Sportegyesület |
Észak-Keleti régió 6.
csoport 2. helyezettje
|
3. |
Kézilabda Szeged SE |
Dél-Keleti régió 7. csoport 1. helyezettje |
4. |
Bocskai VSI, Hajdúböszörmény |
Dél-Keleti régió 8. csoport 1. helyezettje |
Játéknap 2008. március 29. 1000 óra Szeged, Etelka sori Sportcsarnok |
VE |
FI |
|||
Felelõs rendezõ:
Farkas József ' 20/5525776 |
|||||
játékidõ: 2x20 perc |
|||||
1000 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Bocskai VSI, Hajdúböszörmény |
20-13 |
10-7 |
1050 |
Beszterce DSE, Salgótarján |
– |
Gödi Sportegyesület |
18-23 |
11-13 |
1200 |
Bocskai VSI, Hajdúböszörmény |
– |
Beszterce DSE, Salgótarján |
26-21 |
15-12 |
1250 |
Gödi Sportegyesület |
– |
Kézilabda Szeged SE |
18-29 |
12-14 |
1400 |
Beszterce DSE, Salgótarján |
– |
Kézilabda Szeged SE |
14-21 |
7-11 |
1450 |
Gödi Sportegyesület |
– |
Bocskai VSI, Hajdúböszörmény |
15-26 |
6-11 |
Végeredmény
hely |
Csapat neve |
J |
GY |
D |
V |
GA |
GK |
P |
1. |
Kézilabda Szeged SE |
3 |
3 |
0 |
0 |
70-45 |
+25 |
6 |
2. |
Bocskai VSI, Hajdúböszörmény |
3 |
2 |
0 |
1 |
65-56 |
+9 |
4 |
3. |
Gödi Sportegyesület |
3 |
1 |
0 |
2 |
56-73 |
-17 |
2 |
4. |
Beszterce DSE, Salgótarján |
3 |
0 |
0 |
3 |
53-70 |
-17 |
0 |
KSZSE
|
Göd
|
Hajdúböszörmény
|
ssz |
csapat neve |
Régió döntõ |
1. |
Beszterce DSE, Salgótarján |
Észak-Keleti régió 5. csoport 2. helyezettje |
2. |
Gödi SE |
Észak-Keleti régió 6.
csoport 2. helyezettje
|
3. |
Általános Iskola, Kistelek |
Dél-Keleti régió 7. csoport 1. helyezettje |
4. |
Kézilabda Szeged SE |
Dél-Keleti régió 8. csoport 1. helyezettje |
Játéknap 2008. március 30. 1000 óra Göd Sportcsarnok |
VE |
FI |
|||
Felelõs rendezõ: |
|||||
Játékidõ: 2x20 perc |
|||||
1000 |
Gödi SE |
– |
Beszterce DSE, Salgótarján |
19-10 |
8-5 |
1050 |
Általános Iskola, Kistelek |
– |
Kézilabda Szeged SE |
10-14 |
5-5 |
1200 |
Beszterce DSE, Salgótarján |
– |
Általános Iskola, Kistelek |
7-21 |
4-10 |
1250 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Gödi SE |
20-15 |
10-8 |
1400 |
Általános Iskola, Kistelek |
– |
Gödi SE |
19-18 |
10-9 |
1450 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Beszterce DSE, Salgótarján |
22-11 |
12-3 |
Végeredmény
hely |
Csapat neve |
J |
GY |
D |
V |
GA |
GK |
P |
1. |
Kézilabda Szeged SE |
3 |
3 |
0 |
0 |
56-36 |
20 |
6 |
2. |
Általános Iskola, Kistelek |
3 |
2 |
0 |
1 |
50-39 |
11 |
4 |
3. |
Gödi SE |
3 |
1 |
0 |
2 |
52-49 |
3 |
2 |
4. |
Beszterce DSE, Salgótarján |
3 |
0 |
0 |
3 |
28-62 |
-34 |
0 |
ssz |
csapat neve |
Régió döntő |
1. |
Budapest Bank FTC |
Észak-Keleti régió 5. csoport 1. helyezettje |
2. |
Budapesti Spartacus SC |
Észak-Keleti régió 6.
csoport 1. helyezettje
|
3. |
Kézilabda Szeged SE |
Dél-Keleti régió 7. csoport 2. helyezettje |
4. |
Általános Iskola, Kistelek |
Dél-Keleti régió 8. csoport 2. helyezettje |
Játéknap 2008. április 13. 1130 óra FTC Faház |
VE |
FI |
|||
Felelős rendező: |
|||||
játékidő: 2x15 perc |
|||||
1130 |
Budapest Bank FTC |
– |
Budapesti Spartacus SC |
13:10 |
7:4 |
1210 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Általános Iskola, Kistelek |
10:10 |
6:4 |
1310 |
Budapesti Spartacus SC |
– |
Kézilabda Szeged SE |
19:13 |
8:4 |
1350 |
Általános Iskola, Kistelek |
– |
Budapest Bank FTC |
13:20 |
6:9 |
1450 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Budapest Bank FTC |
13:22 |
5:9 |
1530 |
Általános Iskola, Kistelek |
– |
Budapesti Spartacus SC |
4:10 |
3:5 |
Végeredmény
hely |
Csapat neve |
J |
GY |
D |
V |
GA |
GK |
P |
1. |
Budapest Bank FTC |
3 |
3 |
- |
- |
55:36 |
19 |
6 |
2. |
Budapesti Spartacus SC |
3 |
2 |
- |
1 |
39:30 |
9 |
4 |
3. |
Általános Iskola, Kistelek |
3 |
- |
1 |
2 |
27:40 |
-13 |
1 |
4. |
Kézilabda Szeged SE |
3 |
- |
1 |
2 |
36:51 |
-15 |
1 |
ssz |
csapat neve |
Régió döntő |
1. |
Gödi SE |
Észak-Keleti régió 5. csoport 2. helyezettje |
2. |
Angyalföldi Sportiskola és DSE |
Észak-Keleti régió 6.
csoport 2. helyezettje
|
3. |
Kézilabda Szeged SE |
Dél-Keleti régió 7. csoport 1. helyezettje |
4. |
Debreceni SC-SI |
Dél-Keleti régió 8. csoport 1. helyezettje |
Játéknap 2008. április 12. 1000 óra Göd, Balázsovits János Sportcsarnok |
VE |
FI |
|||
Felelős rendező: |
|||||
játékidő: 2x15 perc |
|||||
1000 |
Gödi SE |
– |
Angyalföldi Sportiskola és DSE |
10-12 |
6-7 |
1050 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Debreceni SC-SI |
13-12 |
5-4 |
1200 |
Angyalföldi Sportiskola és DSE |
– |
Kézilabda Szeged SE |
12-18 |
3-10 |
1250 |
Debreceni SC-SI |
– |
Gödi SE |
21-5 |
11-4 |
1400 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Gödi SE |
15-3 |
6-1 |
1450 |
Debreceni SC-SI |
– |
Angyalföldi Sportiskola és DSE |
24-5 |
12-3 |
Végeredmény
hely |
Csapat neve |
J |
GY |
D |
V |
GA |
GK |
P |
1. |
Kézilabda Szeged SE |
3 |
3 |
0 |
0 |
46-27 |
19 |
6 |
2. |
Debreceni SC-SI |
3 |
2 |
0 |
1 |
57-23 |
34 |
4 |
3. |
Angyalföldi Sportiskola és DSE |
3 |
1 |
0 |
2 |
29-52 |
-23 |
2 |
4. |
Gödi SE |
3 |
0 |
0 |
3 |
18-48 |
-30 |
0 |
ssz |
csapat neve |
Régió döntő |
1. |
Angyalföldi Sportiskola és DSE |
Észak-Keleti régió 5. csoport 1. helyezettje |
2. |
Budapest Bank FTC |
Észak-Keleti régió 6. csoport 1. helyezettje
|
3. |
Kézilabda Szeged SE |
Dél-Keleti régió 7. csoport 2. helyezettje |
4. |
Kisteleki Általános Iskola |
Dél-Keleti régió 8. csoport 2. helyezettje |
Játéknap 2008. április 26. 1100 óra Szeged, Etelka sori
Sportcsarnok |
VE |
FI |
|||
Felelős rendező: Farkas József ' 20/5525776 |
|||||
Játékidő: 2x15 perc |
|||||
1100 |
Kézilabda
Szeged SE |
– |
Kisteleki Általános Iskola |
17-5 |
9-2 |
1150 |
Budapest
Bank FTC |
– |
Angyalföldi Sportiskola és DSE |
17-5 |
7-2 |
1300 |
Kisteleki Általános Iskola |
– |
Budapest Bank FTC |
6-17 |
2-8 |
1350 |
Angyalföldi
Sportiskola és DSE |
– |
Kézilabda Szeged SE |
14-12 |
9-4 |
1500 |
Budapest
Bank FTC |
– |
Kézilabda Szeged SE |
13-7 |
8-3 |
1550 |
Angyalföldi
Sportiskola és DSE |
– |
Kisteleki Általános Iskola |
13-10 |
6-5 |
Végeredmény
hely |
Csapat neve |
J |
GY |
D |
V |
GA |
GK |
P |
1. |
Budapest Bank FTC |
3 |
3 |
0 |
0 |
47-17 |
+30 |
6 |
2. |
Angyalföldi Sportiskola és DSE |
3 |
2 |
0 |
1 |
32-39 |
-7 |
4 |
3. |
Kézilabda Szeged SE |
3 |
1 |
0 |
2 |
36-32 |
+4 |
2 |
4. |
Kisteleki Általános Iskola |
3 |
0 |
0 |
3 |
21-47 |
-26 |
0 |
ssz |
csapat neve |
Régió döntő |
1. |
Beszterce DSE Salgótarján |
Észak-Keleti régió 5. csoport 2. helyezettje |
2. |
Gödöllő SE |
Észak-Keleti régió 6.
csoport 2. helyezettje
|
3. |
Kézilabda Szeged SE |
Dél-Keleti régió 7. csoport 1. helyezettje |
4. |
Kölcsey DSE Fehérgyarmat |
Dél-Keleti régió 8. csoport 1. helyezettje |
Játéknap 2008. május 4. 1030 óra Vác, Városi Sportcsarnok |
VE |
FI |
|||
Felelős rendező:
Holman Ferenc ' 20/6611509 |
|||||
Játékidő: 2x10 perc |
|||||
1030 |
Beszterce DSE Salgótarján |
– |
Gödöllő SE |
10-16 |
4-8 |
1100 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Kölcsey DSE Fehérgyarmat |
20-17 |
10-9 |
1140 |
Gödöllő SE |
– |
Kézilabda Szeged SE |
26-18 |
14-4 |
1210 |
Kölcsey DSE Fehérgyarmat |
– |
Beszterce DSE Salgótarján |
19-9 |
9-6 |
1250 |
Kézilabda Szeged SE |
– |
Beszterce DSE Salgótarján |
14-8 |
6-3 |
1320 |
Kölcsey DSE Fehérgyarmat |
– |
Gödöllő SE |
18-23 |
7-8 |
Végeredmény
hely |
Csapat neve |
J |
GY |
D |
V |
GA |
GK |
P |
1. |
Gödöllő SE |
3 |
3 |
0 |
0 |
65-46 |
19 |
6 |
2. |
Kézilabda Szeged SE |
3 |
2 |
0 |
1 |
52-51 |
1 |
4 |
3. |
Kölcsey DSE Fehérgyarmat |
3 |
1 |
0 |
2 |
54-52 |
2 |
2 |
4. |
Beszterce DSE Salgótarján |
3 |
0 |
0 |
3 |
27-49 |
-22 |
0 |
ssz |
csapat neve |
Régió döntő |
1. |
Óbudai Kézilabda SI SE |
Észak-Keleti régió 5. csoport 1. helyezettje |
2. |
Budapest Bank FTC |
Észak-Keleti régió 6.
csoport 1. helyezettje
|
3. |
KSZSE Szeged |
Dél-Keleti régió 7. csoport 2. helyezettje |
4. |
Kisteleki Általános
Iskola |
Dél-Keleti régió 8. csoport 2. helyezettje |
Játéknap 2008. május 10. 12 óra Budapest Budapest
Bank FTC kézilabda csarnok |
VE |
FI |
|||
Felelős rendező:
Eperjesiné Muts Éva ' 30/2101065 |
|||||
játékidő: 2x10 perc |
|||||
1200 |
Óbudai Kézilabda SI SE |
– |
Budapest Bank FTC |
7:13 |
3:6 |
1230 |
KSZSE Szeged |
– |
Kisteleki Általános
Iskola |
12:4 |
8:1 |
1320 |
Budapest Bank FTC |
– |
KSZSE Szeged |
14:7 |
8:4 |
1350 |
Kisteleki Általános Iskola |
– |
Óbudai Kézilabda SI SE |
5:13 |
1:8 |
1440 |
KSZSE Szeged |
– |
Óbudai Kézilabda SI SE |
13:17 |
7:8 |
1510 |
Kisteleki Általános Iskola |
– |
Budapest Bank FTC |
9:26 |
5:15 |
Végeredmény
hely |
Csapat neve |
J |
GY |
D |
V |
GA |
GK |
P |
1. |
Budapest Bank FTC |
3 |
3 |
- |
- |
53:23 |
30 |
6 |
2. |
Óbudai Kézilabda SI SE |
3 |
2 |
- |
1 |
37:31 |
6 |
4 |
3. |
KSZSE Szeged |
3 |
1 |
- |
2 |
32:35 |
-3 |
2 |
4. |
Kisteleki Általános
Iskola |
3 |
- |
- |
3 |
18:51 |
-33 |
0 |