Felhasználók

· Online vendégek: 1

· Online tagok: 0

· Regisztráltak: 17
· Legújabb tag: szakosferenc4

Fórumtémák

Legújabb témák
· Keczán sarok
· Kábel tévé + internet ?
· Erről az oldalról
Legnépszerűbb témák
Nincs elérhető fórumtéma

Legújabb cikkek

Európai Méhész

Horgász oldal

Statisztika

Téma nyomtatása
Kábel tévé + internet ?
Imre
Új megvilágításba kerülhet , tudomásom szerint nemsokára kezdik az optikai kábel lefektetését .

szlacas
Valóban a káblex kft. hamarosan Internet szolgáltatást is fog tudni a kábel tv mellé! Igaz egyenlőre még csak bérelt vonalon, de csak amíg át nem ér az optika! A bérelt vonalon egyenlőre 6mbps lesz a csúcs, háromezer pár száz forintért!

nAmi
A vértescompról tudtok nekem infót adni, érdemes beköttetni? A csomagjai kedvezőbbek mint a t-home-é. Csak az a kérdés működik e rendesen.

Imre
Annyit tudok róla nincs vele gond :) Várjuk meg mások mit nyilatkoznak

Lufi
Nem tudom nálatok volt-e a napokban a T-com képviselője? Itt járt a faluban és azokat a háztartásokat kereste fel ahol lejár a hűségnyilatkozat....Na most én megkérdeztem tőle hogy lesz-e hálózatfejlesztés a T-com részéről, de ő erről nem tudott pozitív válaszal szolgálni. Sőt meglepődötten közölte, hogy nem tudja elképzelni hogy akár Acsádhoz, akár Vámospércshez képest miért ilyen gyenge vezetékes netünk.

nAmi
Úgy 5 éve hallottam ,hogy a t-com optikai kábelre cseréli a hálózatot majd valamikor és akkor gyorsabb lesz a net, de azóta nem hallottam róla semmit.

Imre
Vicc az egész :(

szlacas
Nem tudom a t-com mit igért meg mit nem! Most a káblex igéri!
Egyébként ha már a káblex-nél járunk!
Kábel tv: Ki milyen csatornaösszeállítást választana ha saját maga szabhatná meg? Legyen mondjuk 50 csatorna!
Várom ki miket tenne be!

Imre
Laci tegnap említette, itt a szerver Nyírmártonfalván 6 Mbit :) csak lesz a végén valami komolyabb net .

Imre
imcsi írta:

Laci tegnap említette, itt a szerver Nyírmártonfalván 6 Mbit :) csak lesz a végén valami komolyabb net .

2014 -ben járunk, elindult a teszt üzem a Kablex részéről (kábelnet)hamarosan jelentkezünk hogyan tovább ,milyen csomagok és sávszélesség lesz elérhető.

Asafina
Valakinek tapasztalat a Káblexes internetről? Megbízható?

Imre
Asafina írta:

Valakinek tapasztalat a Káblexes internetről? Megbízható?

Állítólag jól működik .

Ugrás a fórumra:
Generálási idő: 2.87 másodperc
120,044 egyedi látogató