Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.04.27. 14:54



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 95 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.05. 15:45 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
MerryWeather írta:
A csíkos pizsamás fiút Mo-on forgatták? Hogy mik vannak... Az is az a film amit senki kedvéért soha nem nézek meg újra. Megnéztem mert kiváncsi voltam milyen Asa mikor nem gonosz kis végzet, és az alakítása tetszett csak... a többi.


Igen Magyarországon forgatták,valahol Pesten xD Én csak 2x láttam,de bőven elég volt belőle annyi,borzasztó,senkinek nem ajánlom,utálom az ilyen hatás vadász filmeket,de annak örülök,hogy Magyarországon forgatták : )

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.05. 16:41 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.03. 17:38
Hozzászólások: 76
az is jó amikor a 3×04-részben bemennek a csapszékbe és:
Fogadós:Milyen helyes fiatalember vagy
Arthur:Tudom sokan mondták már.
Fogadós:Nem rólad beszéltem a barátodról.
Arthur:Róla?
Merlin:Köszönöm
Merlin:Még is jó ötlet volt idejönni.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.05. 16:44 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
dominik írta:
az is jó amikor a 3×04-részben bemennek a csapszékbe és:
Fogadós:Milyen helyes fiatalember vagy
Arthur:Tudom sokan mondták már.
Fogadós:Nem rólad beszéltem a barátodról.
Arthur:Róla?
Merlin:Köszönöm
Merlin:Még is jó ötlet volt idejönni.
:lol: :lol: :lol: :lol:


meg az "Egyszerű az kiderült- még az ég is kiderült" rész, mielőtt bemennek a kocsmába..nem tuti hogy pontosan így van, rég láttam már ezt a részt:$ :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.05. 16:46 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.03. 17:38
Hozzászólások: 76
Igen az is jó :lol: :lol: :lol: :lol:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.25. 22:06 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
MerryWeather írta:
Azért én néha már sajnálom Merlint amiért idiótának nézik mert máshogy nem tudja elsimítani a dolgokat. Főleg mikor Gwen nézi hülyének. Kicsit néha az az érzésem lenézi Merlint pedig semmi különbség sincs köztük. Amúgy sem kedvelem nagyon Gwent, kicsit néha olyan mindenkinél - jobban-értem-és -átérzem a dolgokat-és -ezt-meg-is-mondom-ra sikerült a karakter és ez irritál. Majdnem annyira mint a 20004es Arthur kir. Guinevere-je, talán csak a kedvessége tompít valamennyit a dolgon.


Merlinnek,már én is évadról-évadra sajnálom azt az oldalát amikor néha olyan idétlenül kerül ki a helyzetekből,és emiatt bolondnak nézik v. ahogy te fogalmaztál (idiótának) - az 1. sőt még a 2. évadban is "mókás" - volt,de most h, a sorozat úgymond,egy kicsit "sötétebb/komorabb irányba" fordult jó lenne,ha Merlin felé is megkomolyodna egy kicsit Arthur,azaz nem ilyenek lennének a poénok h "Merlin...te idióta...!" és hasonlók - személyszerint én örülnék,ha a 4. évadból ezt mellőznék.Gwenről nekem az a véleményem,hogy egy kicsit "megbátorodott" - a 3. évadba nekem is feltűnt,h néha olyan furcsán emelgetti a szemöldökét Merlinre xD : P (Pl: 3x03,Merlin Morgana nyakláncaival) :lol: Különben szeretem Gwent,mert kedves lány,de néha úgy nem tudok kiigazodni rajta,nagyon összekavart a Lancelottos epizódaknál....és nehéz eldöntenni,h kit is szeret valójában (lehet ő maga sem tudja) xD - kétségtelen Gwen is sokat változott,az epizódok során,ahogy írtam "Arthur melett úgy megbátorodott" :mrgreen:

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.25. 22:32 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:

Különben szeretem Gwent,mert kedves lány,de néha úgy nem tudok kiigazodni rajta,nagyon összekavart a Lancelottos epizódaknál....


Egy nőn kiigazodni? Ez egy elég reménytelen vállalkozás. ;) :D

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.25. 23:06 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Koczy85 írta:
Egy nőn kiigazodni? Ez egy elég reménytelen vállalkozás. ;) :D


na-na-na-na!! hééé... megsúgom: egy férfin sem lehet....

és hogy ne legyen teljesen off a hsz-om:
bár gondolom tudjátok: Freya a kedvenc... meg úgy általában a Druidák. ahogy Gaius is mondta párszor: békés emberek. nagyon tetszett, ahogy Sir Leont (Sir Vivor:P) is megmentették..:)

Freya mellett persze a fő páros (Arthur & Gwen) valamint Merlin, bár mostanában egyre jobban tetszik, ha Emrysnek hívják... <3 :)

(és ha jobban belegondolok, a pozitív szereplők közül nagyon nincs is olyan, akit ne bírnék, ezért vagy azért)

Sir Percivallal voltam úgy eleinte, hogy nem igazán tudtam hová tenni... kíváncsi vagyok, hogy mik fognak majd kiderülni Róla a 4.évadban:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.26. 11:20 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Napsugár írta:
Koczy85 írta:
Egy nőn kiigazodni? Ez egy elég reménytelen vállalkozás. ;) :D


na-na-na-na!! hééé... megsúgom: egy férfin sem lehet....

és hogy ne legyen teljesen off a hsz-om:
bár gondolom tudjátok: Freya a kedvenc... meg úgy általában a Druidák. ahogy Gaius is mondta párszor: békés emberek. nagyon tetszett, ahogy Sir Leont (Sir Vivor:P) is megmentették..:)

valamint Merlin, bár mostanában egyre jobban tetszik, ha Emrysnek hívják... <3 :)

(és ha jobban belegondolok, a pozitív szereplők közül nagyon nincs is olyan, akit ne bírnék, ezért vagy azért)


De még hogy... :lol: A Druidákat különben én is bírom,amikor feltámaztották Sir. Leon-t,nagyon meglepődtem,tudtam h segítőkész emberek,de az ellenséget újraélesztenni nem kis dolog ;)
Ja igen,Merlin másik neve az Emrys,remélem többször hangzik majd el a 4. évadban ;) - Először,ha jól emlékszem,Mordred-től halottuk(1x08),aztán Taliesin-től (3x05),majd a 3x12(v. 3x13?) - ban a Druidáktól... :D

Engem Morgause-al kapcsolatban az lepett meg a 3. évadban hogy,hogy nem lett neki egy picit gyanús Merlin,ugye a (3x01) - részben mikor elfogták,és Morgause kérdezgetni kezdte Merlint,azt hittem "végre!" - leesett,h ahol Merlin ott van,ott nekik vmi nem úgy sülel ahogy tervezték...Pl: a 2x11-részben,vjon honnan tudhatta egy szolga mi okoza a betegségett és hogyan lehet véget vetni neki,v. a 3x02-ben vjon honnan tudta Merlin,h Morgana hol van (ha csak nem érezte a Mágia forrását)...azért Morgause helyében,nekem ez egy kicsit gyanús lenne :twisted: Ugyanez a helyzett Athurral,v. hasonló,ő is összerakhatná,elvégre Merlinről nem 1x derült ki az igazsság (pl: 3x03-ban) - amikor leleplezte magát,h ne Gwent öljék meg,v. a (2x07)-ban amikor a boszivadász rámutatott,stb... :mrgreen:

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.26. 11:44 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Azon én is csodálkoztam hogy Morgause nem érzékelte hogy Merlin is varázserővel, neki azért már tapasztalatból kellett volna, nem?
Arthur szerintem nem tételez fel ilyesmit Merlinről már csak azért sem mert minden látszat ellenére bízik benne és ezt súlyos árulásnak tekintené.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.26. 12:48 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Épp az a lényeg, hogy egy szolgáról, aki egész nap lót-fut, gürcöl, padlót sikál és istállót ganajoz, senki nem feltételezi, hogy varázsló. ;) Ráadásul mindezt Uther királyságában, ahol halál vár a mágusokra. Kizárt, hogy varázsló legyen. :mrgreen:

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.26. 12:59 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Épp az a lényeg, hogy egy szolgáról, aki egész nap lót-fut, gürcöl, padlót sikál és istállót ganajoz, senki nem feltételezi, hogy varázsló. ;) Ráadásul mindezt Uther királyságában, ahol halál vár a mágusokra. Kizárt, hogy varázsló legyen. :mrgreen:


Én mondjuk nem teljesen értem, hogy Morgause-ék miért nem tudják, hogy Merlin varázsló. Hiszen Mordred meg a sárkány is egyből tudta, hogy ki ő.
Sőt, az 1. Évadban Nimueh is elég gyorsan rájött. (Na jó mondjuk ő a vizes tálkáján keresztül live stream-ben tudta nézni a Camelot-ban történeteket. :D)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.26. 23:26 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Valószínűleg a druidáknál nagyobb tudás halmozódik, mint ami Morgause rendelkezésére áll. Ennek lesz még jele a harmadik évad végén, de azt most nem lövöm le.

A sárkány meg mindenkiről tud mindent. :mrgreen:

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.26. 23:44 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
A sárkány meg mindenkiről tud mindent. :mrgreen:


Ha már sárkány. Ma az is eszembe jutott, hogy ha már a boszorkányok (Nimueh, Morgause, Morgana) meg mindenféle sötét mágus ki-be mászkálnak Camelot-ban, tulajdonképpen miért nem szabadította ki senki a sárkányt korábban?

Koczy85 írta:
Sőt, az 1. Évadban Nimueh is elég gyorsan rájött. (Na jó mondjuk ő a vizes tálkáján keresztül live stream-ben tudta nézni a Camelot-ban történeteket. :D)


Most kicsit javítom magam, mert ma véletlenül belenéztem az AXN Sci-Fi-n egy 2. Évados részbe, és Morgause-nak meg kristálya van, amin szintén live stream-ben nézi a Camelot-ban történteket. De akkor hogy nem látja, hogy Merlin varázsló?

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 00:18 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Koczy85 írta:
OvibanKenobi írta:
A sárkány meg mindenkiről tud mindent. :mrgreen:


Ha már sárkány. Ma az is eszembe jutott, hogy ha már a boszorkányok (Nimueh, Morgause, Morgana) meg mindenféle sötét mágus ki-be mászkálnak Camelot-ban, tulajdonképpen miért nem szabadította ki senki a sárkányt korábban?

Koczy85 írta:
Sőt, az 1. Évadban Nimueh is elég gyorsan rájött. (Na jó mondjuk ő a vizes tálkáján keresztül live stream-ben tudta nézni a Camelot-ban történeteket. :D)


Most kicsit javítom magam, mert ma véletlenül belenéztem az AXN Sci-Fi-n egy 2. Évados részbe, és Morgause-nak meg kristálya van, amin szintén live stream-ben nézi a Camelot-ban történteket. De akkor hogy nem látja, hogy Merlin varázsló?


:lol: :lol: Ezen a live stream-on behaltam... :lol: :lol:

Részemről Nimueh mindenek felett, Morgana, Gaiust is bírom, meg újabban Morgause-zal is kezdek megbékülni. :) Na meg Lancelot...

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 03:14 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Susanna írta:

Részemről Nimueh mindenek felett,


Ezzel én is így vagyok, bár gondolom ez nem újdonság senkinek. :) De persze a Merlin-Arthur "párost" is nagyon bírom. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 08:15 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Koczy85 írta:
OvibanKenobi írta:
A sárkány meg mindenkiről tud mindent. :mrgreen:


Ha már sárkány. Ma az is eszembe jutott, hogy ha már a boszorkányok (Nimueh, Morgause, Morgana) meg mindenféle sötét mágus ki-be mászkálnak Camelot-ban, tulajdonképpen miért nem szabadította ki senki a sárkányt korábban?

Koczy85 írta:
Sőt, az 1. Évadban Nimueh is elég gyorsan rájött. (Na jó mondjuk ő a vizes tálkáján keresztül live stream-ben tudta nézni a Camelot-ban történeteket. :D)


Most kicsit javítom magam, mert ma véletlenül belenéztem az AXN Sci-Fi-n egy 2. Évados részbe, és Morgause-nak meg kristálya van, amin szintén live stream-ben nézi a Camelot-ban történteket. De akkor hogy nem látja, hogy Merlin varázsló?


Hát ez az....Nimueh a régi vallás papnője,Morgause-t meg a régi vallás papnői nevelték fel,Morgause-nak is már rég rá kelett volna jönnie,h Merlin varázsló,Nimueh-n is onnan indult ki mint Morgause (Merlin t illetően) - de asszem a 1x03-s részben Nimueh-n a végén rögtön rájött h varázsló....,ennyierővel Morgause-nak is leeshetett volna,de még csak addig jutott h gyanakszik...,de szerintem Morgause minden figyelmét Morgana kötött le...,de most h hivatalosan is "együttdolgozhatnak" - a 4. évadban,szerintem rájönnek,h ki is Merlin - ha Morgause emlékszik a 3x13-s rész történteire,feltehetti magának a következő kérdést: "Hogy állított meg egy szolga,egy halhatatlan hadseregett? Honnan tudta mitől halhatattlanok? És,hogy megint hol van a mágia forrása? És ki volt az aki Gaius helyett másodjára repítette el? (elvégre,Morgause tudta szerint csak Merlin és Gaius volt akkor a terembe) - de.ha emlészik minderre,és a 4. évadban sem fog neki derrengni semmi Merlinről... :mrgreen:

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Palmera 2011.06.27. 08:22-kor.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 08:22 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Koczy85 írta:
OvibanKenobi írta:
Épp az a lényeg, hogy egy szolgáról, aki egész nap lót-fut, gürcöl, padlót sikál és istállót ganajoz, senki nem feltételezi, hogy varázsló. ;) Ráadásul mindezt Uther királyságában, ahol halál vár a mágusokra. Kizárt, hogy varázsló legyen. :mrgreen:


Én mondjuk nem teljesen értem, hogy Morgause-ék miért nem tudják, hogy Merlin varázsló. Hiszen Mordred meg a sárkány is egyből tudta, hogy ki ő.
Sőt, az 1. Évadban Nimueh is elég gyorsan rájött.


Ja igen ez a másik,de a Sárkány azt mondta,h Merlinről nagyon sok írás szól (ez,ha jól emlékszem akkor mondta amikor Merlin érdeklődött,h honnan tudja Mordred h ki ő) - Habár lehet Morgause nem szeret olvasni ezért nem tud Merlinről? :lol:

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 11:08 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Gaiuson és Merlinen kívül akár Lancelot is elröpíthette...:P ... mit neki röptetés, amikor hivatalosan Ő győzte le a Griffet?:D

Morgause pedig sztem már csak azért sem figyelt eddig fel Merlin varázserejére, mert lekötötte, hogy Uther ellen hangolja Morganát (nem mintha sokat kellett volna ezzel fáradnia:) ), aztán, hogy visszahozzák a legális mágiahasználatot Camelotba... :)

egyre izgatottabban várom a 4.évad eseményeit...:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 11:50 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Napsugár írta:
Gaiuson és Merlinen kívül akár Lancelot is elröpíthette...:P ... mit neki röptetés, amikor hivatalosan Ő győzte le a Griffet?:D

Morgause pedig sztem már csak azért sem figyelt eddig fel Merlin varázserejére, mert lekötötte, hogy Uther ellen hangolja Morganát (nem mintha sokat kellett volna ezzel fáradnia:) ), aztán, hogy visszahozzák a legális mágiahasználatot Camelotba... :)

egyre izgatottabban várom a 4.évad eseményeit...:)


De Lancelotott szerintem nem vette észre Morgause...mind1 már nem emlékszem annyira ki mien pozicíóban volt :mrgreen: De szerintem a 4. évadban máár rájönnek Morgausék,az biztos ;) - ha nem..... :twisted: :lol:

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 15:31 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
Hát ez az....Nimueh a régi vallás papnője,Morgause-t meg a régi vallás papnői nevelték fel,Morgause-nak is már rég rá kelett volna jönnie,h Merlin varázsló,Nimueh-n is onnan indult ki mint Morgause (Merlin t illetően) - de asszem a 1x03-s részben Nimueh-n a végén rögtön rájött h varázsló....,ennyierővel Morgause-nak is leeshetett volna,de még csak addig jutott h gyanakszik...,de szerintem Morgause minden figyelmét Morgana kötött le...,de most h hivatalosan is "együttdolgozhatnak" - a 4. évadban,szerintem rájönnek,h ki is Merlin - ha Morgause emlékszik a 3x13-s rész történteire,feltehetti magának a következő kérdést: "Hogy állított meg egy szolga,egy halhatatlan hadseregett? Honnan tudta mitől halhatattlanok? És,hogy megint hol van a mágia forrása? És ki volt az aki Gaius helyett másodjára repítette el? (elvégre,Morgause tudta szerint csak Merlin és Gaius volt akkor a terembe) - de.ha emlészik minderre,és a 4. évadban sem fog neki derrengni semmi Merlinről... :mrgreen:


Oh...Morgause nem papnő? Őt csak nevelték? Csak azért mert az egyik részben hasonló piros kosztümben mászkált, mint anno Nimueh, aztán azt hittem, hogy ez valami egyenruhacucc náluk. :D

Amúgy még mindig adott a kérdés, amit egyszer Ovi blogján (vagy ott is) beszélgettünk, hogy vajon Morgause Nimueh tanítványa volt-e?

Palmera írta:
Ja igen ez a másik,de a Sárkány azt mondta,h Merlinről nagyon sok írás szól (ez,ha jól emlékszem akkor mondta amikor Merlin érdeklődött,h honnan tudja Mordred h ki ő) - Habár lehet Morgause nem szeret olvasni ezért nem tud Merlinről? :lol:


Ez az, na és a Sárkány honnan tudja, hogy hány írás szól Merlin-ről? Ő olvasta talán? :) A Sárkány olvas, a boszorkányok meg nem, :lol:

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 22:51 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Szöszikéről csak annyit mondtak, hogy papnők nevelték. :) Egyébként Morganának is van hasonló ruhája, pedig ő aztán végképp nem az... Bár a három ruha elég kevéssé hasonlít, csak a színük egyforma.

Az meg szerintem jó lenne, csak ugye papnőügyben nem vagyunk elkényeztetve infókkal...

A sárkány meg hiperuniverzális. :D

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 23:06 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
A legfőbb kedvencem természetesen Merlin, ki más? :P De valójában a legtöbb állandó és visszatérő szereplőt kedvelem. Egyedül a 3. évadbeli Morgana idegesített a gonosz félmosolyával meg azzal, hogy érthetetlen volt számomra egy ilyen teljes pálfordulás.

A Sárkány a másik nagy kedvencem. Először is, mindent tud. :mrgreen: Kivéve, hogy Merlin egy Sárkányúr fia, tehát előbb-utóbb maga is Sárkányparancsnok lesz. :lol: Amúgy fantasztikus John Hurt hangja és mimikája a Sárkányhoz. Csodálatos színész!

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.27. 23:10 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Koczy85 írta:
Most kicsit javítom magam, mert ma véletlenül belenéztem az AXN Sci-Fi-n egy 2. Évados részbe, és Morgause-nak meg kristálya van, amin szintén live stream-ben nézi a Camelot-ban történteket. De akkor hogy nem látja, hogy Merlin varázsló?


A kristályok csalfák, ahogy Gaius mondja. :ugeek: ;)

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.28. 00:04 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Susanna írta:
Szöszikéről csak annyit mondtak, hogy papnők nevelték. :) Egyébként Morganának is van hasonló ruhája, pedig ő aztán végképp nem az... Bár a három ruha elég kevéssé hasonlít, csak a színük egyforma.


Igen, a színük egyforma, erre gondoltam én is. :)



Valika írta:
A Sárkány a másik nagy kedvencem. Először is, mindent tud. :mrgreen: Kivéve, hogy Merlin egy Sárkányúr fia, tehát előbb-utóbb maga is Sárkányparancsnok lesz. :lol: Amúgy fantasztikus John Hurt hangja és mimikája a Sárkányhoz. Csodálatos színész!


Bizony John Hurt zseniális munkát végez.

Amúgy ha már a Sárkány. Ő mindenkiről tud mindent, de vajon róla hányan tudták, hogy Camelot-ban van? (Már úgy értem a "Sötét Oldal" tagjai közül?)

OvibanKenobi írta:

A kristályok csalfák, ahogy Gaius mondja. :ugeek: ;)


Akkor miért nem használja Morgause is Nimueh vizes tálját? Az elég frankón működött. :) És ha feltételezzük, hogy a tanítványa volt, még talán tudja is, hogy hol van.

Amúgy ha már Nimueh. Most valahogy van egy olyan érzésem, hogy őt már semmilyen formában nem fogják visszahozni a sorozatba.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Ki a kedvencetek a sorozatbol?
HozzászólásElküldve: 2011.06.28. 08:14 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Koczy85 írta:
Amúgy ha már Nimueh. Most valahogy van egy olyan érzésem, hogy őt már semmilyen formában nem fogják visszahozni a sorozatba.

Sajnos meglehet...de Nimueh tudott a nagy Sárkány létezéséről,nem? - nah meg a sárkány is (habár,igen ő mindenkiről tud :mrgreen: ) - De szerintem Nimueh azért mert annak idején,Uther barátja volt,és valószínüleg ő tud legtöbbet arról az időről amikor Uther elkezte írtanni a mágusokat,nah és amikor elfogták a Nagy sárkányt...
U.I: Azt én sem értem,hogy miért nem tudnak Morgause-ék,a sárkányról,elvégre nem olyan kicsi h ne lehetne észrevenni :lol: - Ja erről jut eszembe,még 1 kérdés amit Morgause feltehetne magának Merlinnel kapcsolatban: "Hogyan szökött meg?" (3x01) :mrgreen:

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 95 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron