Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.04.27. 13:16



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 95 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.02.27. 14:48 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
ez jobb, mint a rész maga :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.02.29. 08:42 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
Facebook Feldolgozás: Merlin 3.10 "A szívkirálynő"
(Állapot frissítése; Mi jár a fejedben?)


Morgana Nulla csillagot adott a következőnek: Britannia Királyainak Történelme.

Morgana: FIGYELMEZTETÉS SPOILERRE: GWENBŐL KIRÁLYNŐ LESZ!

Morgana kedveli a következőt: Bábjátékosnak Lenni

Morgause kedveli a következőt: Egy olyan Báb Bábjátékosának Lenni, Aki Azt Gondolja Magáról, Hogy Bábjátékos.

Gwen kedveli Arthur Herceget.

Arthur > Morganának: Szóval tegnap Gwennek "tetszett" a rajongói oldalam. Tudom, ciki hogy egyáltalán van ilyen nekem. Nem mintha nem vettem volna rá Merlint, hogy csinálja meg nekem, ébren maradva három egymásutáni napon át, kiválasztva a tökéletes fotót, stb. Mindegy. Gondolod, hogy tetszett Gwennek, vagy gondolod, hogy tetszett neki és bejelölte, hogy tetszett neki?

Morgana: Ó, szívecskéket rajzolnék kettőtök köré! És "szívecskék" alatt "tőröket" értek. De mindegy, kérjél tőle találkát!

Merlin megjelölte Arthurt a következő albumban: Ezüst Varázstál a Kezemben, Ki a Legszebb a Földemen?

Arthur: Ó, ha-ha-ha.

Arthur kedveli Arthur Herceget.

Uther > Morganának: Miért olyan nagy ma a hajad?

Morgana: Mert tele van titkokkal. Akarod, hogy kilovagoljunk?

Uther megőrzi a nyugalmát és az egészet a boszorkányságra fogja.

Lassított Mozgású Arthur > Uthernek: Eeelveeeheeteeed aaaa tróóónoomaat, deee neeem veeheeteeed eeel aaa szóóólóóóheeegeeedűűűiiimeeet!

Ezen a ponton még Gaius is kínosan érzi magát, komolyan.

Gwen lett a megszámlálhatatlanadik tagja a következő csoportnak: Igazságtalanul Ítélt Halálra Uther.

Arthur > Merlinnek: Hogy is gondolhatja az apám egyáltalán, hogy elvarázsoltak? Én csak felajánlottam, hogy lemondok a koronáról és itt hagyom a népet - akiket egész életemben oltalmaztam - egy lányért, akivel öt percet randevúztam. Ha ezek nem egy épelméjű ember cselekedetei, én nem is - várj.

Gwen látta Morganát a legutóbbi epizódban varázsolni, de csak a gonosz gúnymosolya győzte őt meg végül arról, hogy Morgana csatlakozott a Sötét Oldalhoz.

Merlin: Bumm, boszorkány! Mondtam neked, hogy vágjál másik arcot!

Merlin némi Százfűlé főzetet kotyvaszt. Szüksége van hozzá egy hajszálra Dumbledore-tól. Vagy Gandalftól. Bármelyik öreg varázsló megteszi.

Merlin kedveli a következőt: Álöltözetben Történő Igazság Bomba Hajigálás.

Arthur nem érti, hogy az öreg fickó, akinek pontosan olyan szemei vannak, mint Merlinnek, miért inzultálja őt ugyanazokkal a szavakkal, amikkel Merlin szokta, mialatt Merlin nincs is itt. Kettő meg kettő az - a fenébe! A matek nehéz!

Arthur > Gwennek: Örülök, hogy nem haltál meg, vagy ilyesmi. Habár valószínűleg többé nem láthatjuk egymást. De mindig te leszel az én Szívkirálynőm.

Morgana: És mindig én leszek a LEGROSSZABB RÉMÁLMOD.

:lol: :lol: :lol:

Kedvencem az a rész, mikor Arthur nézi magát a tálban, meg a lassított felvétel. :D És a Matek nehéz! :P

Most látom, hogy ezzel a hozzászólással íme nemes lovag lettem!

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.02.29. 11:07 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Sir Valika, nemes lovag! Gratulálok és NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK ezt a fordítást is!!!!! <3
igen, a matek nehéz tényleg nagyon mókás, meg a lassított felvétel is:D

és megfigyeltétek már, hogy Gwen tényleg minden évadban börtönben csücsül a halálára várva?:)
kíváncsi vagyok, az 5. évadban lesz e hasonló :)))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.02.29. 13:11 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
Szívesen! Jó szórakozás és hát nyelvgyakorlásnak-tanulásnak sem utolsó. Mindig tanulok egy-két új szót, illetve kifejezést is fordítás közben. :mrgreen:

Napshe: el kellene olvasnod a Harry Potter könyveket, vagy esetleg megnézhetnéd a filmeket, annyi vicces utalás van ezekben az írásokban a Rowling által kitalált-megálmodott történetekre. :lol:

Meg hát elég szórakoztatók, mellesleg. ;)

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.02.29. 15:19 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Valika írta:
Szívesen! Jó szórakozás és hát nyelvgyakorlásnak-tanulásnak sem utolsó. Mindig tanulok egy-két új szót, illetve kifejezést is fordítás közben. :mrgreen:

Napshe: el kellene olvasnod a Harry Potter könyveket, vagy esetleg megnézhetnéd a filmeket, annyi vicces utalás van ezekben az írásokban a Rowling által kitalált-megálmodott történetekre. :lol:

Meg hát elég szórakoztatók, mellesleg. ;)


a filmeket (legalábbis az első néhányat) láttam még annó, de megmondom Neked őszintén: nem nagyon tudott lekötni:$$ pedig ez a varázsvilág nagyon közel áll hozzám. A Gyűrűk Urának is mindegyik részét láttam, de könyvben már annyira nem tudott lekötni... :S lehet h velem van a baj, vagy már annyira MERLIN-mániás lettem, hogy nehéz mással lekötni magam...:)) (azért a HP-s utalások nagyjára van némi rálátásom, innen-onnan összeszedett infómorzsák alapján) :) ha meg valami nagyon nem vili, addig úgysem nyugszom, míg nem tudom meg, mit is akart ott írni a kreálója :))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.01. 22:32 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
Facebook Feldolgozás: Merlin 3.11 "A varázsló árnyéka"
(Állapot frissítése; Mi jár a fejedben?)


Minden Huligán a Föld Minden Sarkából részt vesz a következő eseményen: Camelot-i Harcos Klub

Gillit kiküldték a kocsmából. :(

Jézus: Ha szerencsés vagy, egy napon az emberek életednek ezt a pillanatát halhatatlanná teszik majd porcelán figurákkal és felfújható díszekkel!

Morgana > Uthernek: Sajnálom, hogy az otromba csapást, amit a bátorságodra mértem, úgy értelmezted, mint otromba csapást a bátorságodra.

Uther részt vesz a következő eseményen: Camelot-i Harcos Klub

Arthurnak ez nem tetszik.

Merlin > Gillinek: Szép varázsgyűrű, barátom. Honnan vetted?

Gilli: Elcsórtam az unokatestvérem hálószobájából, a Privet Drive 4. számú ház lépcső alatti gardróbjából - várj csak, nem. Úgy értem, ööö, az apám adta nekem.

Merlin és Gilli mostantól barátok.

Arthur küldött Uthernek egy e-képeslapot: Apám, a kettőnk viszonya a világot jelenti a terapeutámnak.

Gilli véletlenül szándékosan megölt egy fickót. :/

Jézus: Nos, ide jönnek majd a patyolat díszek.

Merlin: Tudom, hogyan érzel. Nekem is van varázserőm. És bár én sokkal inkább griffendélesnek látszom, míg te inkább mardekárosnak, elhatároztam, hogy barátságot kötök veled.

Gilli: Köszönöm, Merlin!

Merlin: Még ne köszönd. Minden varázserővel bíró személy, akit valaha kedveltem, szörnyű és váratlan halált halt.

Gwen nem tehet róla, de azon tűnődik, vajon ha Morgana képeket vág és nincs körülötte egy szolgálólány sem, hogy lássa, akkor az egy gonosz vigyor?

Merlin érthetetlen módon vonzóbb, mikor sárkánynyelven beszél.

Uther > Gillinek: LE VAGY GYŐZVE, DUDLUS! LE VAGY GYŐZVE!

Morganának abba kellene hagynia, hogy a gonosz terveit a Scooby-Doo rosszfiúitól vegye át.

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.01. 22:48 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
:D:D:D:D:D:D

KÖSZI EZT IS!! :)

évadzárók*-*
újra együtt a Jenő-Teréz-Mária trió, aztán megjelennek (13.-ban) a LEGEBB LOVAGOCSKÁIM *-*

Kíváncsian várom, hogy ezekből mit hozott ki ezeknek a szösszeneteknek az írója :))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.02. 18:01 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
Facebook Feldolgozás: Merlin 3.12 "Arthur eljövetele 1. rész"
(Állapot frissítése; Mi jár a fejedben?)


Sir Leon kilépett.

A Rajongótábor: NEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!111111!!

Sir Leon: Csak vicceltem! Beléptem!

Uther csak akkor tűri el a mágikus gyógymódot, ha a mágikus gyógymód a gyermekeit gyógyítja meg. Vagy a legvonzóbb lovagokat. Vagy saját magát.

Arthur és Merlin részt vesznek a következő eseményen: A Varázskehely Keresése.

Merlin: Egy kis szünet az igaz szerelmet jelenti ... vagy mérgezett dárdákat.o_O

Cendred > Morgause-nak: Nem bánnád-e, ha belekezdenénk az általában szokásos szerelmi játék-szerű párbeszédünkbe?

Morgause: Egyáltalán nem. Tudod, hogy mi tesz engem annyira dögössé? Az, hogy arra gondolok, hogyan foglak téged legyilkolni egy fél órán belül.

Gwaine > Merlin: LEGJOBB BARÁTOM! SZERVUSZ!

Arthur harcolni fog a bajnokkal! Ki is az?

1. számú rab: Hogy tudnám még csak leírni is Gwaine-t?

2. számú rab: Gwaine tökéletes.

3. számú rab: Úgy hallottam, hogy a haja 10 000 aranyra lett biztosítva.

4. számú rab: Úgy hallottam, hogy lovashirdetésekben szerepel ... Japánban.

5. számú rab: A kedvenc filmjei a Monthy Python és a SZent Grál keresése.

6. számú rab: Egyszer találkozott Guinevere-vel Camelotban. És Gwen azt mondta neki, hogy jól néz ki.

Arthur: Egyszer arculcsapott. KIRÁLYSÁGOS volt.

Merlin, Arthur és Gwaine megváltoztatták a kapcsolati állapotukat a következőre: A Három Testőr

Gwaine: Egy mindenkiért!

Arthur: Valamint ménage á trois! Akarom mondani, mindenki egyért!

Merlin képes emlékezni arra a varázsigére, aminek a használatával embereket öl egy szempillantással, de nem képes emlékezni arra a varázsigére, amivel vissza tudna szerezni egy konyhai edényt.

Hermione Granger: INVITO! EZ AZ INVITO! A TELJES JÖVŐBELI OKTATÁSI RENDSZERÜNK RÁD ÉPÜL! MOLLY WEASLEY AZ INVITO-T HASZNÁLJA A REGGELIKÉSZÍTÉSHEZ! PRÓBÁLD KEMÉNYEBBEN!

Cendred halhatatan hadsereget alkotott. Muhaha. Muhaha. MUHA-A FRANCBA.

Cendred kilépett.

Morgause: \o/

Morgana kiterjesztette Gwen-re az Olajágat a Camelot-i Háborúkban.

Gwen: Elfogadom. Teljességgel alázatos és engedelmes vagyok. Nem mintha ninja tanfolyamra jártam volna a szabadnapjaimon, hogy felkészüljek a titkos kém szerepére, aki majd gonosz terveidet összezúzza. Nem, egyáltalán nem. Hajdani és Majdani Szolgálólány, ez vagyok én.

Gwen csatlakozott a következő csoporthoz: Kib*szottul Király: Csak Várj és Meglátod.

Morgana kitúrta Uther Pendragont, mint Camelot vezetőjét a Foursquare-ben! (egy mobil eszközökre fejlesztett közösségi hálózat)

Merlin > Gaiusnak: Rendben. Vannak lovagjaim, megvannak a főbb cselekményszálak és a valaha is látott legimádnivalóbb arckifejezéssel is rendelkezem. De hová tettem a sárkányomat?

:D :D :D

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.02. 22:13 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
ááááááááááááá imádom!!!!!!!!!!!!!! :)))))

KÖSZI KÖSZI KÖSZI KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!! :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.03. 20:16 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
Facebook Feldolgozás: Merlin 3.13 "Arthur eljövetele 2. rész"
(Állapot frissítése; Mi jár a fejedben?)


Morgana meg lett jelölve a következő albumban: A Trónszirt Királynője.

Morgana kedveli a következőt: A Mágia Hatalom

A Camelot-i kviblik és muglik nem kedvelik ezt!

Uther > Morganának: Rossz vagy!

Morgana: Nem, TE vagy rossz!

Merlin: Egyikőtök sem téved.

Merlin > Arthurnak: Csináltam neked egy kis sült patkányt.

Arthur: Tudod, ki csinált még egy kis patkányt? AZ APÁM! CSINÁLT NEKEM EGY KORCS PATKÁNY FÉLTESTVÉRT, HOGY ELLOPJA A KIRÁLYSÁGOMAT!

Gwen csatlakozott a következőhöz: Morgana Csapata

Merlin nem tudja kinyitni az ajándékot, amit a kedves, régen halott barátja hagyott rá!

Harry Potter: Ott nyílik, ahol zárul, barátom.

Freya: Nem, Merlin, ez úgy nyílik, ha összetörik. Én vagyok az, Freya, az a lány, akivel egyszer egy hétvégét eltöltöttél. Van egy kardom a számodra.

Gwen csatlakozott a következőhöz: Sir Leon Csapata

Merlin > Arthurnak: Camelot a végzeted! Emeld fel a hátsód és harcolj érte!

Arthur: Egyszer-egyszer, teljesen véletlenszerűen mondasz valami hasznosat is.

Merlin: Szeretnék itt csellengve ismét erről társalogni veled, de meg kell ejtenem a Sárkánylovaglásomat. Nahát.

Gwen csatlakozott a következőhöz: Arthur Herceg Csapata

Lancelot > Gwennek: Azt hittem, hogy várni fogsz rám, azt mondtad, hogy az érzéseid sohasem fognak megváltozni!

Gwen: Azt mondtam. De aztán megláttam az új frizurádat.

Sértett Sárkány > Merlinnek: Nézd, ez az utolsó alkalom, hogy ingyenes házassági tanácsadást nyújtok neked és Arthurnak. Mostantól fizetnetek kell nekem csirkékben vagy juhokban.

Arthur meghívta a megmaradt barátait a következő eseményre: Parti a Kerekasztalnál.

Sir Lancelot > Merlinnek: Figyelj, mivel én vagyok az egyetlen, aki tudja, hogy mágiával bírsz, én fogok neked segíteni holnap az Élet Kelyhének elpusztításában. És ez az egyetlen dolog, ami engem még Gwaine-nál is sokkal szerethetőbbé tesz. A csudába a hajával és a pimasz mosolyával!

Szólóhegedűk > Gwennek és Arthurnak: csók! csók! CSÓK! CSÓK! CSÓK!

Lancelotnak ez nem tetszik.

Merlin kedveli a következőt: Fénykardok

Morgause > Merlinnek:
AVADA KEDAV-

Gaius: A LÁNYOMAT NEM, TE SZAJHA!

Molly Weasley: Igen! Pontosan így! Jól tetted!

Arthur megcsinálta! Újra! Felrobbantottam a halhatatlan hadsereget! Tudták, hogy nincs esélyük, mikor meglátták, hogy az arccsontjaimat angyalok nyalintották a helyükre!

Morgana egy új varázsigét tanult ma. SIKÍÍÍT! SIKÍÍÍT! SIKÍÍÍT!

Sir Gwaine, Sir Lancelot, Sir Leon
és Sir Percival kedveli a következőt: Madam Malkin Minden Alkalomra Viselhető Köpenyei.

Merlin megjelölte Arthurt a következő albumban: Még Több Végzet

Arthur > Merlinnek: Én + Te + kalandorok Örökre?

Merlin: És örökre!

:D :D :D

-----------------------------------És ezennel vége!----------------------------------

Sajnos nincs több, ami nagy kár! Valaki folytathatná..... ;)

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Valika 2012.04.12. 09:50-kor.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.03. 22:15 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
:) ütős vége lett :)

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN MÉG SOXOR A FORDÍTÁST!! :)

remélem, hamarosan a 4.évadról is lesz hasonló :))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.04. 09:55 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
ez nagyon tetszett, Lancelot beszólása:
Lancelot > Gwennek: Azt hittem, hogy várni fogsz rám, azt mondtad, hogy az érzéseid sohasem fognak megváltozni!
Gwen: Azt mondtam. De aztán megláttam az új frizurádat.
...
Szólóhegedűk > Gwennek és Arthurnak: csók! csók! CSÓK! CSÓK! CSÓK!
Lancelotnak ez nem tetszik.

Ti biztos tudjátok, hogy vannak -e még más sorozatokra, filmekre hasonló átiratok? ez mennyire általános új műfaj?
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.06. 10:59 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
Szívesen! :)

pepitaophelia: Nem hinném, hogy ez egy új műfaj lenne. Ha rákeresel az interneten, a legtöbb találat Heather Hogan írásaira mutat, a többi meg valami teljesen másra :roll: . Ő viszont készített néhányat más sorozatokhoz is (Caprica, Glee), de a legtöbbet a Merlinhez. :D

Napshe: sajnos sem a negyedik, sem az első évadhoz nem készültek ilyenek. Ugyan valaki egyszer megpróbálkozott vele és olvastam is korábban egy 4. évad első epizódról írt Facebook-os - elég hosszú - sztorit, de messze nem volt olyan szellemes és frappáns, mint Heather írásai. Nehéz őt utánozni. :mrgreen:

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.06. 17:21 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Kösz az infókat Valika
szép tavaszt!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.06. 17:29 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Valika írta:
Szívesen! :)
Napshe: sajnos sem a negyedik, sem az első évadhoz nem készültek ilyenek. Ugyan valaki egyszer megpróbálkozott vele és olvastam is korábban egy 4. évad első epizódról írt Facebook-os - elég hosszú - sztorit, de messze nem volt olyan szellemes és frappáns, mint Heather írásai. Nehéz őt utánozni. :mrgreen:


akkor csak reménykedhetünk, hogy hamarosan kedvet és ihletet érez majd a 4.évad facebook-osításához is :) *-*

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.06. 20:00 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Valika írta:
sajnos sem a negyedik, sem az első évadhoz nem készültek ilyenek. Ugyan valaki egyszer megpróbálkozott vele és olvastam is korábban egy 4. évad első epizódról írt Facebook-os - elég hosszú - sztorit, de messze nem volt olyan szellemes és frappáns, mint Heather írásai. Nehéz őt utánozni. :mrgreen:


Ez bizony kár, 1. Évadosra nagyon kíváncsi lennék. (De lehet, hogy ezt már mondtam is egyszer. :) )

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.13. 16:54 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Vajon miért... :D

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.14. 23:49 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Susanna írta:
Vajon miért... :D


Nem is tudom... :D

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.03.17. 19:26 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Koczy85 írta:
Susanna írta:
Vajon miért... :D


Nem is tudom... :D


előttünk már nyitott könyv vagy, Kóczy :P :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: The Torch Online :)
HozzászólásElküldve: 2012.08.05. 13:48 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.01. 07:24
Hozzászólások: 19
Köszönjük a fordítást Valika.
Nagyon jók,könnyesre nevettem magam rajtuk.

_________________
"Azt tudtam,hogy ökör vagy,de azt nem,hogy cìmeres is." :D

-Vigyåzz gyerekkorom òta edzek az ölésre.
-Åà és miòta edzel a tuskòsàgra? :D
-Te nem beszèlhetsz ìgy velem!
-Åå,miòta edzel a tuskòsågra jò uram?! :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 95 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron