Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.04.20. 01:18



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: A szinkronról!
HozzászólásElküldve: 2012.08.15. 14:23 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 17:20
Hozzászólások: 76
Vélemények, meglátások szerintem ide jöhetnek. Kíváncsi vagyok miként vélekedtek!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A szinkronról!
HozzászólásElküldve: 2012.08.16. 20:01 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Ahogy azt Ovi blogjában is írtam, nekem nagyon nem jött be Percy magyar hangja:$ tulajdonképpen egyik lovagé sem tetszik, talán Magyar Bálinté a legjobban:$ (de mivel Lancelot már csak 1 részben fog szerepelni - hiszen ma lement a 4.2-, próbáltam nem megszokni a jelenlétét:$:S)

Dolmány Attilát fájlalom nagyon! (de igazad van: soha rosszabbat Dévai Balázsnál! - de attól még fáj:$$ :(( - sztem Renácz Zoli mellett Ő volt a másik igazi főnyereménye a szinkronnak:$) - Uthert & Gaiust azért nem számítom bele, mert először szinkronizálva néztem végig az első évadot, többször is, és Őket már nagyon megszoktam.

Előd Álmosnak külön piros pont a mélyebben hang próbálkozásáért (néha tényleg azt hittem, hogy mutál, és azért mélyült a hangja :D - pl. a "herceg próbál beszédet írni"-jelenetnél:D

Roatis Andi: azon túl, hogy gyönyörű hangja van, először éreztem rajta az idő múlását - nem csak azért, mert Gaiusnak azt mondta h "már egy éve", hanem valamiért a hangja alapján el is hittem Neki :)

Morgi & Morgi: Morgana hangja olyan volt, amilyennek megszoktuk :) szösziboszi viszont sztem néha "fájdalmasabban" beszélhetett volna:$$ (de ez már csak szőrszálhasogatás) :))

Agravaine: Mihályi Győző remek választás, bár én már attól vigyorgok, mint a tejbetök, ha Nat elkezdi vigyorogni, mint a tejbetök :D (pici negatívum: nem "Ágrávéjn"-nek kellene ejteni az "Egrevéjn" helyett?:$$$)

"Kélix" : úgy volt jó, ahogy volt!! <3

Drea: úgyszintén:))

és már megint visszatértem a lovagokhoz: kezdem belátni, hogy egyedül vagyok a problémával, de nekem nem tetszett, hogy "gyerekek vs.fáklya" rész után Percy hangja tinihang, Elyané meg érett felnőtt férfihang...:S azért Percy mégiscsak 196 cm magas és 99 kiló tömény izom...:S :$ - bár jobban belegondolva, nem tudnék olyan hangot mondani, aki illene hozzá:$$ MAXIMUS! esetleg lenne javaslatod???:$$

Leon hangja már a 2.-3.évadban sem tetszett, igazából ha nem mondod, fel sem tűnik, hogy most más lett:S nekem valahogy így olyan a piros-köpenyesek hangja, mintha egy ember beszélne 4ük helyett..:S pedig esküszöm, a hangmemóriámmal eddig nem volt gond... :S de úgy tűnik, hogy eddig tartott....:SS

Maga a szöveg tetszett :) egy apróságot leszámítva...:$
"He is your destiny & he is your doom" - úgy tetszett, ahogy Cicmaxék fordították..:$ sorsod-veszted... senki ne kérdezze, hogy miért, de nálam a sors és a végzet egymás szinonimái:$$ viszont a "veszted"-et valami sejtelmes gyomorgörcs lengi körül, amihez hozzájárul a tudatlansága is Drága "Jó" Morganánknak:) szóval ez számomra furi volt..:S

a bőrszárnyúaknak viszont örültem :))
egek! még csak 2 rész ment le, én meg már itt mingyárt kiakasztom a nem létező karakter-számlálót.. :D oké, befogtam! :D (most írjon valaki más :D)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A szinkronról!
HozzászólásElküldve: 2012.08.17. 14:51 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 17:20
Hozzászólások: 76
Nekem továbbra sincs bajom a lovagokkal. Leon hangja tök jó, de Percivalé sem mélyebb Elyannél..szerintem!
Korban passzol hozzá a hang...nem lenne jó rajta egy "mennydörgős" hang. Az eredeti sem mély.
A többiekkel nem volt különösebb bajom, azért
Külön piros pont hogy végre a Sárkány hangjára is raktak effektet, akár az angolok. Szerintem ez tök jót tett neki!
Várom a mai részt! Izgalmas lesz szinkron szempontból is!!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A szinkronról!
HozzászólásElküldve: 2012.08.17. 19:00 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Maximus írta:
Nekem továbbra sincs bajom a lovagokkal. Leon hangja tök jó, de Percivalé sem mélyebb Elyannél..szerintem!
Korban passzol hozzá a hang...nem lenne jó rajta egy "mennydörgős" hang. Az eredeti sem mély.
A többiekkel nem volt különösebb bajom, azért
Külön piros pont hogy végre a Sárkány hangjára is raktak effektet, akár az angolok. Szerintem ez tök jót tett neki!
Várom a mai részt! Izgalmas lesz szinkron szempontból is!!


a mai rész egyszerűen brilliáns volt :)))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Szavazás!
HozzászólásElküldve: 2013.01.15. 22:41 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 17:20
Hozzászólások: 76
Sziasztok!

Ha szeretnétek, itt lehet a kedvenc szinkronokra szavazni..

http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/15/ ... -szinkron/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: A szinkronról!
HozzászólásElküldve: 2013.01.20. 10:31 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
na most jövök én :D
Lehet kicsit izé leszek de utálom a Merlint szinkronnal nézni.. Egyedul talan Merlin hangját talàlták el ..de a többi...engem Morgi és Gwain ja meg Gwen hangja akasztott ki..azok szerintem nagyon rosszak...de a többi se jobb. Aztán a forditasoi sem tetszenek..probálnak ilyen nagyoh középkoros dumat csinálni de nekem nagyon nem jon be...szoval nagyon ritkán nézek szinkronal az eredeti szöveg a jo és az eredeti hangja es akcentusa a drágáknak :D persze ha latom h Merlin megy oda kapcsolok de..na..és Mordred szinkronjátol már elöre félek...az ő kis cuki hangjat nem lehet utánozn .. :D na megint kritizáltam egysort bocsi...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron