Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.09.27. 06:00



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.20. 21:32 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Én is örülök, hogy ide találtál. Remélem, minél többen rálelnek a fórumra.

Végülis Mordrednek nem az a szerepe, hogy szimpatikus legyen. Kezdettől lappang benne valami ijesztő vonás, és én épp emiatt szeretem a figurát. Az angol kissrác, aki játssza, nagyon jó. A magyar hangja sajnos sehol sincs az eredetihez képest, és ez sokat levesz a karakterből.
Szerintem jó ötlet volt a harmadik évadból kihagyni, mert így más szálakra tudott koncentrálni a történet, de biztos vagyok benne, hogy visszatér még, csak az a kérdés, hogy ez a negyedik évadban lesz-e. Ha tippelünk, akkor az én tippem az, hogy igen, és örülnék neki.
Viszont az nem biztos, hogy még mindig Alvarr mellett van. Mordred eddig valahányszor feltűnt a történetben, mindig elkeveredett, aztán valaki más mellett bukkant fel legközelebb. Gondolom, ennek az ide-oda sodródásnak akkor lesz vége, amikor Morgana rátalál, és befogadja.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 10:02 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Egyet értek veled,a szinkron valóban nagyon sokat levesz Mordred karakteréből...Ezért mondtam,h érdemes meghalgatni angolul,az 1x08 rész végén amikor kimondta a nevét,(magyar szinkron) még nem is annyira volt hátborzongató,de aztán megnéztem angolul,bevallom sokat nem értettem belőle de a lényeg áttjöt,nah szóval mikor mondta h "my name is mordred" őszintén teljesen hideglelés jött rám,nagyon hátborzongató xD

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 10:07 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
én sem vagyok egy angol-zseni, de annyira rászoktam már, hogy magyar felirattal nézzem, hogy úgy már többször láttam az eddigi epizódokat, mint szinkronosan. Reméljük, ahogy Mordred férfivá érik, (feltéve, ha lesz olyan a sorozat ideje alatt), majd a magyar stáb is talál megfelelő hangot Neki. :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 16:09 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
De most,hogy jobban átgondoltam,lehetséges,hogy Mordred csak az 5. évadban tér vissza.Nem tudom pontosan mikor forgatják a 4.évadott,de ha mostanában,akkor nem biztos,hogy találkozni fogunk Mordredel mert Asa, jellenleg Párizsban forgatt egy 3D-s Martin Scorsese filmet (The Invention of Hugo Cabret),ahol a főszereplőt Hugo Cabretett alakítja.Persze emelett lehet megtudják oldanni,hogy a Merlinbe is játszon egy kicsit,de hát csak egy gyerekről van szó,nem bír el túl sokatt és lassítja is a forgatást,mert úgy tudom gyerekkekel csak 3-4 órát lehet forgatni egy nap.Persze Asa már nem egy olyan kicsi gyerek,majdnem 14 éves.Mindenesetre az is jó,ha a 5. évadban ismét látjuk,legalábbis remélem.Habár gyakran hangoztatta interjúkban,hogy nem igazán akar színész lenni,ennek elenére azóta egyre többször került kamera elé xD Viszont jó lenne,ha végre megtudnánk mi lesz a "Morgana-Mordred"-szövetséggel,és szentül remélem h a 4. évadba kiderül,de ahogy írtam nem biztos,a cselekményszál főszereplője miatt :/ Mind1,Mordredel v. nélküle is nagyon jó a Merlin és kiváncsían várom a 4.évadott :)
Még egy animált kép :)

Kép

A 2. képen egy dal szöveg részét másoltam,ki amelyik,nagyon illik Asa Butterfieldre :D

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 19:56 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Én mindig hideglelést kapok Mordredtől olyan kis alattomos arca van, amit én a vibráló kék szemének tudom be. Nem tudom Morgana miért kedvelte meg én a helyében kapásból vittem volna Utherhez annyira unszimpatikus és ennen nincs benne a tudat hogy ő az eljövendő főgonosz. Szerintem egy-két alkalommal fel fog tűnni Morgana mellett a 4. évadban.
Az is nagyon érdekes amit a herceget és lovagjait körülvevő feszültségről nyilatkoztak. Alig várom hogy lássam!! Tudom hogy csak nemrég kezdődött a forgatás de elepedek egy tralier-ért! ;)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 19:58 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Üdv itt Palmera! :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 20:05 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Köszi :)
Amit Mordredről írtál egyettértek,de jó h ien gonosz karakterrek is vannak a sorozatban,és az még érdekesebb,h az egyik pont egy gyerek,kiváncsi leszek mit csinál legközelebb és hogy bosszulja meg,h Merlin lebugtatta (2x11),kis alattomos majdnem meglógott a harc közben xD Habár sikerült is neki...Sőt talán nagyobb hatalma van mint Merlinnek (bár erre nem mernék megesküdni) De amit mondott a 2x11 rész végén Merlinnek az arra utalt,h még nincs vége.Biztos vagyok benne,h vmilyen módon bosszut áll ;)
Am épp most lett vége a Merlin 1x04 az AXN-en ment,igaz már láttam,de jó vlt újra megnézni,nem lehet megunni xD

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 20:47 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Szegény Merlin aggódhat! Mordred és Morgana ellenségének lenni nem valami jó. Szerintem együtt forralnak ki valami gonoszat. Jó lenne ha Mordredet Morgana pártfogolná Alvarr helyett. Jó hogy vannak gonoszok de Mordred különlegesen el lett találva. Még a használt papírzsepimet se bíznám rá.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 21:11 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Szegény Merlin aggódhat! Mordred és Morgana ellenségének lenni nem valami jó. Szerintem együtt forralnak ki valami gonoszat. Jó lenne ha Mordredet Morgana pártfogolná Alvarr helyett. Jó hogy vannak gonoszok de Mordred különlegesen el lett találva. Még a használt papírzsepimet se bíznám rá.


használt papírzsepit én sem szívesen bíznék sem Mordredre sem pedig Morganara. Gondoljunk csak bele, mit tett a 3x01-02-es részekben...:) (mármint Morgana:D)
Egyébként ahogy így olvasom a hozzászólásaitokat, elképzeltem egy sötét, félelmetes barlangot, benne egy kristálygömbbel, előtte Morganával és Mordreddel, amint valami nagyon gonosz dolgon törik a fejüket...:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 22:10 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Üdv, Palmera! Én sem találtam semmi infót arról, hogy Mordred karaktere feltűnik-e majd a 4. évadban és korai még a vendégszereplőkről híreket hallani. Egy biztos, Mordred jól eltalált karakter és Asa a hihetetlenül kék szemeivel jó választás volt a szerepre.
Olvastam olyan eshetőségről is, hogy Mordred idősebben térne vissza, vagyis egy korosabb színész játszaná Mordredet, de én nem örülnék neki. Szeretem a folytonosságot és a visszautalásokat a sorozatokban.

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.21. 22:59 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Szia :)
Sajna én se olvastam sehol,h a 4. évadban ott lesz,csak annyit tudok,h most Párizsban forgatt,ami nem jó mert megvan az esélye,h a Merlinbe a 4. évadba nem fog szerepelne,de sztem az is jó,ha egyáltalán az 5.-ben felbukkan,de még korai erről beszélni xD Én se örülnék,ha idősebben térne vissza egy másik színész által,Asa szerintem hatalmas teljesítményt nyújtott a sorozatt alatt,és a karakterét nehéz lenne pótólni. (szerintem)
Másrészről meg,valóban sokatt változott mióta utóljára láttam a Merlinbe,tehát,ha vissza is térne a 4. v. az 5. évadban,több szerepe lehetne ahogy saját varázserejét használja,és kicsit önnálóbbá is válhatna a sorozatt alatt,mert ha megfigyeljük eddig mindig rászorult arra,h vki védelmezze/melette áljon,tehát,ha vissza is térne elég idős ahoz,h Morganaval közössen foraljannak ki vmit akár Alvarr nélkül :)
Ó,még annyit h Angol fórumokatt olvasva,az jött le h mennyire utált személyiség,és h az nem érdemli meg h varázsereje legyen,de szerintem nem biztos,h Mordred teljesen gonosz,csak nagy hatással vannak rá a körülötte lévő gonosz varázslók mint PL: Alvarr,de eddig az erejét csak saját védelme érdekébben használta,ok nélkül nem,de ki tudja talán majd erre is sor kerül...

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.03.22. 19:51 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Szerintem Mordred is olyan mint Morgana a környezete tette gonosszá, mert ugye a druidák akikkel kezdetben nevelkedett alapjáraton békés segítőkész emberek, lásd Sir Leon. Ha pl beválik amit Arthur javasol hogy maradjon Camelotban szerintem nem így alakult volna. De ugye Mordred az eredeti történetben negatív ennyire nem rugaszkodtak el a forgatókönyvírók a laza legendakezelés ellenére sem.
Hát igen Morganara zsepit bízni nem jó dolog, de babát se adnék a kezébe, se ékszert nem szabad tőle elfogadni, és arra se kérje senki hogy hozzon neki egy italt :D
Minden gonoszsága ellenére Morgana a kedvencem :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.13. 15:35 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot



szerintetek melyik változatára van nagyobb esély?

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.16. 13:04 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Ahogy egyre több interjú jelenik meg azt mondanám jó darabig egyikre se.De ha valamikor sor kerül erre én úgy tippelném Arthur dühös lenne de nem bántaná Merlint csak sértett hallgatásba burkolózna aztán valahogy csak összeállna neki hogy Merlin eddig mindig csak segítette őket az erejével - esetleg Gwen és Gaius súgna, meg Lancelot- és a tőle megszokott stílusban megbocsátana.
Na jó lehet hogy első felindulásban megrázná Merlint de semmi több.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.16. 13:10 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Ahogy egyre több interjú jelenik meg azt mondanám jó darabig egyikre se.

a majdani 5.évad "Várakozásai" között valószínűleg ez lesz az egyik várva várt pont:)

Viszont még mindig az a furcsa érzésem, hogy Gwen előbb fog tudomást szerezni Merlin varázserejéről, mint Arthur. Ha valaki, akkor Ő tényleg képes lenne megértetni vele, hogy mi miért történt úgy, ahogy, hogy Merlin miért nem árulta el már Neki korábban, hogy varázsló...

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.17. 21:18 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Nem tudom, egyik sem tetszik igazán, pedig mindkettőre lenne esély. Napsugár verziója tetszik, miszerint Gwen előbb tudná meg a titkot és "felkészítené" Arthur-t. El tudok képzelni valamilyen életveszélyes helyzetet is, ahol Merlin Arthur életének megmentése végett végre tényleg mágiát használna Arthur előtt.

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.18. 00:37 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Én abba a jelenetbe valamiért odaképzelem Mordredet is.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.23. 18:08 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Én valahogy nem. Mordred valahol a Merlin tudatalattim peremén lebeg.
Minap eszembe jutott hogy már ötletelnek folytatáson (angol kifejezés nem jut eszembe arra gondolok mikor egy már befejezett sorozathoz előtörténetet csinálnak vagy folytatják) de szerintem sehogy se lenne jó. Mert elég hosszú a történet amit el kellene mesélni és ha nagyokat ugranak az időben az nem jó. Vagy esetleg csak a végéből írnának új sorozatot...
Meg valószínűleg új színézsekkel dolgoznának márcsak a történtek közt el telt idő miatt is, a színészek oldaláról pedig ott a beskatulyázás lehetősége..
Ti mit gondoltok?
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.23. 19:12 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
A spin off-ra gondolsz szerintem :)
én valahogy nem egy mordredes melléksorit néznék, inkább egy Merlin gyerekkorban, hogy jött rá, hogy varázsó, miket csinált. bár lehet hogy mivel ez az egész egy előzmény sori, lehet már nem kéne egy előzmény előzménye spin off-ot csinálni :)

Szerintem is az a valószínűbb, hogy Artúr megsértődik,hogy Merlin hazudott neki, és veszett mérges lesz :evil: , de hagyják hogy megeméssze, és megbékél ! ;)

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.23. 19:41 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Vagy lehetne egy sorozat a nagy tisztogatás éveiről. De szerintem egy elősorozat nem lenne szerencsés.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.23. 20:54 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
MerryWeather írta:
Vagy lehetne egy sorozat a nagy tisztogatás éveiről. De szerintem egy elősorozat nem lenne szerencsés.


Én azt mondtam, hogy szívesen megnéznék egy sorozatot azokból az időkből, amikor még mindenki aktívan tolta a mágiát Camelot-ban. (Aztán Nimueh-t bele pár részbe, és meg is van az első törzsnézőjük. :D)
Benne lehetne a tisztogatás is...

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.24. 11:22 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.20. 10:51
Hozzászólások: 17
Nekem az a vélemény, hogy nem érné meg egy új sorozatot készíteni ezzel kapcsolatban (legalább is anyagilag elég rizikós lenne). Inkább legyen egy 6. évad aminek az első dupla része lehetne egy visszatekintés a múltba.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.24. 13:20 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Sophia írta:
Nekem az a vélemény, hogy nem érné meg egy új sorozatot készíteni ezzel kapcsolatban (legalább is anyagilag elég rizikós lenne). Inkább legyen egy 6. évad aminek az első dupla része lehetne egy visszatekintés a múltba.


Minden sorozat rizikós anyagilag az elején, hiszen akkor még nem lehet tudni, hogy mennyire fog bejönni a nézőknek.
Ráadásul az egész Arthur-legendát már többször feldolgozták filmekben és sorozatokban is és szerintem fogják is még.

Ami a 6. Évadot illeti, simán benne van a pakliban, hogy lesz, de azt azért nem szabad elfelejteni, hogy a végtelenségig nem lehet elhúzni.

Apropó épp most van tervben egy mozifilm "The Lost Years of Merlin" címmel. Ami T.A. Barron regényének megfilmesített változata lesz. Ez (is) a varázsló fiatal éveit mutatja be, és úgy indul, hogy Merlin Wales-nél sodródik partra az emlékezetét vesztve.

Na, de akkor vissza a sorozathoz:
És azért nagyon sok érdekes kérdés van itt a múlttal kapcsolatban, amire még nincs válasz (vagy legalábbis eddig, én még a 3. Évadot nem láttam ugye), és egy előzménysorozatban akár szépen ki lehetne bontani.

Pl.:
-Gaius és Nimueh honnan ismerik egymást?
-Mi volt Arthur születésésnél? (erről már hallottuk Nimueh és Morgause verzióját, de igazából egyikről sem tudni, igaz-e)
-Morgause tényleg Nimueh tanítványa volt-e? (Ezt asszem a blogon vetettük fel, nem tudom, itt a fórumon is beszéltük-e.)
-A tisztogatást is be lehetne jól mutatni. Látványos csatákkal, meg mindennel.
-Engem érdekelne az is, hogy ki volt Morgana anyja. (Mert az 1. Évad után én arra is Nimueh-t tippeltem. :) )

Ha a kérdéseim közül esetleg valamelyikre van válasz 3. Évadban, azt mondjátok meg nyugodtan, aztán kihúzom a listáról. :D

Szóval lenne benne potenciál, de ahogy én hallottam, egyelőre animációs sorozatba gondolkodnak.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.24. 14:11 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Én úgy emlékszem a 2x8-ból hogy Gaius nagyjából elismerte Merlinnek amit Morgouse mondott Arthur születéséről.( Vagyis Igraine). Hogy a királyné nem tudott teherbe esni ezért Uther megkérte Gaiust hogy hozza el Camelotba az ősi vallás papnőjét Nimueh-t, aki aztán addig varázsolt még Igraine-nek sikerült megfoganni, aztán megszületett Arthur a gondok meg ott kezdődtek hogy a királyné belehalt a szülésbe, mire Uther kifordult magából és Nimueh boszorkányságára kente a felesége halálát. Szerintem biológiailag teljesen logikus hogyha egy nő nehezen esik teherbe lehetnek komplikációk később.
Gaius meg egye tanult varázsló és amig a király be nem tiltotta a mágiagyakorlást napi munkakapcsolatban volt Nimueh-val.
Azért furcsa hogy itt Morgana apjaként Gorlois van szerepeltetve. Mármint a legendádan tényleg ő az apja Igraine első férje de itt Uther legjobb barátja....
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2011.05.24. 14:13 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
A 3x5 -ben majd említi Uther hogy Gorlois felesége egy bizonyos Vivien Morgana anyja.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron