legtöbb 8
(tag: 0, vendég: 8) - Sep 07 : 19:49

Tagok: 3
Legújabb tag: NagyLívia
Női bajnoki mérkőzés 2015.05.09. 11:00: Martonvásári KSE - Bicskei TC: 21:25 (6:11)
Hazai pályán fogadtuk Bicske női együttesét. A mérkőzést kicsit álmosan,görcsösen és dekoncentráltan kezdte meg csapatunk. Sok technikai hibával játszottunk és a bicskei kapus sem könnyítette meg a dolgunkat. Az első félidőt ennek következtében 5 gólos hátránnyal zártuk. A szünetben sikerült megnyugodni, a második félidőben már sokkal könnyedebb volt a játékunk, így azt egy góllal nyertük. A maradék 4 gólos hátrányt azonban nem sikerült ledolgozni, a végeredmény 21:25 lett Bicske javára.

A lányok következő mérkőzése: 2015.05.17-én idegenben Soponya csapata ellen kerül megrendezésre.

HAJRÁ MARTON!!!
Írta NagyLívia - Saturday 2015 May 09 - 11:00:00 | Hozzászólás: 0 |Nyomtatóbarát változat
Két pont a hazai mérkőzésen
Martonvásári KSE - Alsóörs SE 24-18 (13-9)
Vasárnap délelőtt Alsóörs csapatát fogadtuk hazai pályán. A hangulat vidám, az időjárás szomorkás volt. Az első félidő elején eleredt az eső, és a második félidő feléig nem is hagyta abba. A nedves pályán rengeteg hibát vétett mindkét csapat, de ez ilyen időjárásban nem róható fel egyik csapat részére sem. Az első félidőt stabilan uraltuk, a második félidő közepén egy hullámvölgybe érkeztünk. Amikor már csak 3 góllal vezettünk, remek pillanatban kért időt a kispadon ülő Varga Zoltán, és a folytatásban ismét hat gólra növeltük az előnyünket, amelyet a lefújásig meg is őriztünk.
A jövőhéten szombaton Bicske csapatát fogadjuk.
Hajrá Marton!
Írta kashimoto - Sunday 2015 May 03 - 15:54:58 | Hozzászólás: 0 |Nyomtatóbarát változat
TAO pályázat
A csapat április 29.-én sikeresen beadta az elkészült TAO pályázatot. A TAO pályázatról pár szóban:
"A Magyar Országgyűlés 2011. június 27-én módosította a sporttörvényt, valamint a Társasági adóról és az osztalékadóról szóló 1996. évi LXXXI. törvény változása. Ez lehetővé teszi az öt látványcsapat-sportág (labdarúgás, kézilabda, kosárlabda, vízilabda és jégkorong) támogatását a társasági adókötelezettség legfeljebb 70%-áig. Megéri támogatni, hiszen azok a vállalkozások, amelyek élnek a támogatás lehetőségével, társaságiadó-kedvezményt továbbá – kisebb mértékű – adóalap kedvezményt is kapnak. Az adókedvezmény részleteit a 2011. július 1-jén megjelent kormányrendelet tartalmazza (a törvényt és a rendeletet megtalálja jobboldalon a Kapcsolódó jogszabályok cím alatt). Minden nyereséges, társasági adót fizető magyar vállalkozás adhat támogatást (kivéve az állami tulajdonú TAO-alanyt)."
A pályázatban a női utánpótláscsapat elindítására, edzésére (edzői költségek) illetve felszereléseire szeretnénk támogatást nyerni.
A pályázat megtalálható a Letöltések menüpontban, illetve letölthető erről a linkről is:
TAO pályázat 2015/16
Írta kashimoto - Friday 2015 May 01 - 12:29:14 | Hozzászólás: 0 |Nyomtatóbarát változat
Következő mérkőzés
A hétvégén női csapatunk szabadnapos. A férfiak vasárnap délelőtt Alsóörsi Se csapatát fogadják hazai pályán. Az ősszel szoros mérkőzésen, egy góllal sikerült elhozni a két pontot Alsőörsről. Reméljük a hazai pályán sikerül megismételni a győzelmet. Várunk minden kedves szurkolónkat!

A mérkőzés részletei:
2015.05.03 10:00 Martonvásári KSE - Alsőörsi SE
Helyszín: 2462 Martonvásár, Sporttelep
A belépés díjtalan.
Facebook esemény: FÉRFI BAJNOKI MÉRKŐZÉS: Martonvásári KSE - Alsóörsi SE
Írta kashimoto - Tuesday 2015 Apr 28 - 19:13:49 | Hozzászólás: 0 |Nyomtatóbarát változat
Hétvégi eredmények
Eredmények:

Női csapatunk:
Martonvásári KSE-Seregélyesi PDSE 21-24 (10-17)
Női csapatunk a hétvégén otthon fogadta Seregélyes csapatát. Beszámoló hamarosan..

Férfi csapatunk:
Martonvásári KSE-Nemesvámos 17-20 (11-11)
Férfi csapatunk szintén hazai pályán játszott. A szoros mérkőzésen három góllal alulmaradt Nemesvámossal szemben. Beszámoló hamarosan..
Új weblap
Köszöntünk az MKSE új honlapján!

Az oldal folyamatos feltöltés alatt áll! Különböző eseményeinkről (edzések, meccsek, kupák) találhattok információkat a legújabb híreink mellet!
Írta kashimoto - Wednesday 2015 Apr 22 - 13:57:05 | Hozzászólás: 0 |Nyomtatóbarát változat
Oldal:  1 2 [3]