Online filmek nézhetők a fórumon mostantól
Boyka Banner


Új téma  Új válasz 
 
A téma értékelése:
  • 0 Szavazatok - 0 Átlag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMF - Share
[Android] Hungry Shark - Part 3 v3.0.0
11-02-2011, 11:28 PM
Üzenet: #1
Heart [Android] Hungry Shark - Part 3 v3.0.0
Emlékszel még a Fishy Game-re? Egy időben népszerű böngészőben játszható kis játék volt: kishalként indultál, és kisebb halakat ehettél csak meg, és persze nőttél tőlük. Így aztán a 2 pixeles halakkal indulva a végére egy nagy dagadt disznó hal lettél (van olyan, hogy disznóhal?), és egyszercsak kiírta a játék, hogy kész, felzabáltad az ökoszisztémát, ezért a tettedért tiszteletbeli emberré avatunk.
Nekem ez a játék maradandó emlékeket hagyott, a zenéje és a játékmenet is megszállta az álmaimat is egy bizonyos nyaralás alatt. Agyatlanságában tökéletes játék.

Na, az öregiskolás Fishy Game-esek figyelmébe ajánlom a Hungry Shark-ot. A lényeg ugyanaz: a levegőből beleejt a cápa-gondviselés egy széltében kezdetben (és látszólag) kicsiny, de mélységében jelentős pocsolyába, ahol aztán nekiállhatsz lezúzni a kishalból, nagyobb halból, víz tetején relaxáló madárból, búvárból, és a vízen úszó pirosra sült német turistából álló mikro-ökoszisztémát. Valamivel bonyolultabban oldották ezt meg, mint a Fishy Game esetében: egyrészt elfogyhat az energiád, és feldobhatod a talpadaúszódat. Aztán kerülni kell a felfújható tüskés halakat, mert tüskések. Kerülni kell a víziaknákat, mert hát aknák. És a mélytengeri szekcióban is kerülni kell egyes halakat, mert szúrnak, harapnak, vágnak -- egészségtelenek, na. Cserébe a vízből kiugorva ínyenc madárfogást kóstólhat a cápa-gourmet, a búvárhajókba orral belezúzva pedig a konyhafőnök ajánlata, az "egyensúlyát vesztett búvár" kerül terítékre.

A játék irányítása kétféleképpen történhet: egyrészt a telefon giroszkójával, amit egyszerűen a játékra tudsz kalibrálni, mielőtt nekiveselkedsz. Másrészt pedig képernyőn ujjhuzogatással történő irányítással, amit nekem több nap alatt sem sikerült megszokni. Így marad a giroszkóp, amivel viszonylag jól irányítható a cápasrác, persze ha nem pl. hanyattfekve, vagy telefont függőlegesen tartva akarsz játszani. A játék sebessége lassú telefonokon is megfelelő, ha valami nagyon elkezd tekerni a háttérben, az belassíthatja pár pillanatra, ha te is G1-en tolod, mint én. Ezzel együtt ilyen eddig talán egyszer történt, tehát tényleg nagyon tekernie kell a Seesmic-nek, vagy ami fut még service-ként.

A játék (Hungry Shark Free néven) természetesen az ingyenes Market-ből letölthető, de az egyszerű újrakezdés lehetősége csak a fizetős verzióban adott. Aki ösztönös cápa, annak itt a történet vége, a teljes játékot végigjátszhatja 1 élettel, kényelmesen. Aki viszont csak olyan wannabe-cápa, mint én, vagy a neve Steve Irwin, azt egyszer biztos megeszi egy elektromos rája, és ekkor a játék felajánlja, hogy ha egy klikkel akarnád újrakezdeni, irány a fizetős market. Sajnos mivel magasabb szinteket a fizetős verzióban értem el, nem tudom, hogy van-e különbség a fizetős és ingyenes verzió pályája között, de szerintem nincs: mindkettőben hatalmas területet barangolhatunk be, a sötét mélytengerekkel (világítóhalak!), a sarkvidékkel (hering és pingving ftw, itt lehet a legnagyobbat hízni), és persze a németturistás stranddal, ahol kezdünk.

Követelmény:Android 1.5 és nagyobb

[Kép: hungryshark_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]

[Kép: ss-854-1-24_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]

Letöltés:

Kód:
http://uploading.com/files/m91f647e/HungrySharkPart3.apk/

http://boyka.weboldala.net <<< A DUMA FÓRUM.
Szerző weblapjának megtekintése Szerző üzeneteinek keresése
Válasz idézéssel
Új téma  Új válasz 


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég

Fordítás © WeboldalKészítés Fórum
MyBB, © 2002-2024 MyBB Group
Theme Design By Zarta