Főmenű
-Bemutatkozás
-Kezdő oldal
-Elérhetőségeink
-Diákönkormányzat
-Alapítvány
-Kórusaink
-Dokumentumtár
-Csengetési rend
-Befizetések időpontja
Aktuális Étlap
Galéria menü
2010-2011 Tanév
-
Breki
>2011-2012 Tanév
-
ABA népdal verseny
-
Esélyegyenlőségi óra
-
Március 15.
>2012-2013 tanev
-
IKI-Műsor
-
Japán-Magyar Barátikör 25éves
-
Móricz-hét
-
Német vendégek
-
Picnik
-
Szüreti mulatság
>2013-2014 Tanév
-
Akarat Ereje
-
Március 15. ünnepség
-
Nyári tábor a Móriczban
-
Október 23.-i ünnep
-
Október 6.-i műsor
-
Zene Világnapja
>2014-2015 tanev
-
V. Japán fesztivál
-
Villámcsődület
-
Diákjaink fellépése
-
Jótékonysági koncert
-
Marc 15
-
Muzsikás Együttes
>2015-2016 Tanév
-
Megyefutás
>
Üdvözlet
Felhasználónév:
Jelszó:
Adatok megjegyzése
[
Elfelejtett jelszó?
]
Powered By
2013.
Sep 30
FOGADÓÓRA
Írta:
Ildikó
|
Hozzászólás: 0
Iskolánkban október 6-án lesz a következő fogadóóra, előzetes bejelentkezés alapján. A jelentkezési lapot az iskola hirdetőtábláján helyezzük ki.
Nevelőink az alábbi teremben érhetőek el a fogadóóra napján:
Akácz Károlyné 8. b, ének:
44-es terem
Bachstetter Anita angol, német:
ebédlő
Baliné Müller Mónika 3. b:
12-es terem
Balla Zsuzsanna 3. a:
7-es terem
Bémerné Majoros Anita fejlesztő pedagógus:
ebédlő
Éliás Miklósné 4. b:
8-as terem
Erdélyné Braun Gabriella matematika, testnevelés:
47-es terem
Fazekas Andrea ének:
igazgatóhelyettesi iroda
dr. Hanákné Debreczeny Csilla 1. b, technika:
54-es terem
Horváthné Ottinger Hajnalka 1.b:
54-es terem
Jakabné Józsa Klára testnevelés:
igazgatói iroda
Jakabné Balogh Rózsa 6. b, magyar:
9-es terem
Kiss Istvánné 2. b:
6-os terem
Komporályné Koncz Anita német, magyar:
45-ös terem
Koromné Ruff Regina 5. b, fizika, informatika, technika:
47-es terem
Kuruczleki Erzsébet 2. a, 2. b matematika :
igazgatóhelyettesi iroda
Lászlóné Durecz Andra 4. b:
8-as terem
Mericz Krisztina 3. b:
12-es terem
Molnár Anna Mária 2. b:
6-os terem
Moraveczné Szabó Ildikó 1. a:
9-es terem
Móricz Károlyné 4. a:
56-os terem
Murányiné Varga Beáta 8. a, biológia, rajz:
50-es terem
Moraveczné Szabó Ildikó 1. a:
55-ös terem
Németh Irma ének, tánc:
40-es terem
Orbánné Bodonyi Gyöngyi 7. b, matematika, testnevelés:
50-es terem
Pásti Tímea 1. a, történelem, ének:
40-es terem
Rapi Istvánné 3. a:
7-es terem
Rácz Krisztina 6. a, angol, informatika, testnevelés:
15-ös terem
Sártoryné Szaly Edina 4. a:
56-os terem
Szalai Ildikó 1. a:
52-es terem
Szendrei Zoltán kémia
47-es terem
Szupricsné Szabó Magdolna 6. a, magyar, történelem:
51-es terem
Tóth Katalin 1. a:
55-ös terem
Uitz Csaba földrajz:
51-es terem
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned. Jelentkezz be, vagy kattints
ide
a regisztrációhoz