Nem jelentkeztél be! [ Regisztráld magad ITT ], vagy jelentkezz be, hogy hozzászólhass!

Összesen 9 db hozzászólás Csökkenő  | Növekvő
 Hozzászólások
Fórum: Verseny Téma: Roncsderby Királyszentistván...
 admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:43   [#43]

Két éve indultam először szerelő futamban, és akkor határoztam el, hogy én is indulok a következő versenyen. Az első versenyem előtt másfél héttel meg is volt a Ford, szerelőimmel versenyképes állapotba hoztuk, azóta ezzel versenyzek. A mostani 6. helyezés nagy csalódás volt számomra, mert a 2. és 3. futam két utolsó körének eredményét nem vették figyelembe a versenytársak borulásai miatt, pedig a futamot végig engedték. A következő versenyen, ami két hét múlva lesz, már egy Vw Golffal fogok indulni, amit nagy várakozások reményében már építünk a szerelőkkel.

Móricz Béla
Szombathely

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:42   [#42]

1992. óta versenyzek, és 3-4 éve vagyok tagja az Auto-Crash Szombathely SE-nek. Kategóriámban már négy éve országos első helyezett vagyok, és ide is úgy jöttem, hogy nyerni fogok.

Friss Imre
Szombathely

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:42   [#41]

Ezzel a „szöcske”-vel 1997. óta versenyzek, dobogós szoktam lenni. Tavaly ugyanitt első helyezett lettem. Előtte egy másikkal versenyeztem, de az nem volt ilyen jó. Ezt én magam építettem, másfél évbe tellett. A pálya most egész tűrhető, az előző években nagy volt a sár. Szeretem ezt a pályát.

Horváth János
Pusztakovácsi

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:41   [#40]

Négy éve versenyzek. Az első év „tanuló” év volt, és amikor elkezdtem a versenyzést, 1 hónapos jogosítványom volt. A második éven Ladával versenyeztem, akkor országos 6. helyezett lettem. Nekem nem vált be a Lada, mint ahogy csapattársamnak, Péternek. A harmadik évben VW Passattal országos 2. helyezett, a negyedik évben szintén a VW Passattal 1. helyezett lettem. Most a 888 rajtszámú Golffal állok rajthoz. Mindegyik autót a férjem építette, és nagy örömömre a család többi tagja is szereti ezt a sportot. Most az időmérőn 4. lettem, de a szabadedzésen jobb voltam. Hogy a végeredmény milyen lesz, azt nem tudom, bármi lehet. Szeretnék a dobogón lenni, hiszen mindenki azért jön ide, hogy nyerjen. A rajtok előtt van bennem egy kis izgalom, amolyan vizsga előtti drukk, de amikor már versenyben vagyok, ez elszáll, és csak a vezetésre koncentrálok. Eddig még nem borultam, de nem tartok a borulásoktól, mert az autó megfelel a biztonsági előírásoknak: be van csövezve, bukósisak, biztonsági öv. Ez a pálya véleményem szerint jó, de majd kiderül, milyen lesz, mire sorra kerülök. Sajnos csak egy női futam van, nekünk nincs javítási lehetőségünk, mint a fiúknak, ráadásul a fiúk futamai után a végén kerülünk sorra. Több női versenyző férje vagy társa is ugyanazzal az autóval versenyzik, és ha a fiúknál meghibásodik az autó, akkor az a női versenyző nem is tud rajthoz állni. A mindenem a versenyzés.

Bőszéné Varró Klári
Hajmáskér

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:40   [#39]

Idén január óta vagyok tagja a csapatnak, ismerősök révén kerültem be. Azért választottam ezt a sportot, mert valahol le kell vezetni a feszültséget, és nagyon szeretek vezetni. Most indulok először versenyen Lada kategóriában. A típus választása egyértelmű volt számomra, mert ilyen volt az első autóm, és számomra a vezetés élményét a hátsó kerék meghajtás adja meg. Az autót ismerősökkel, csapatmunkával készítettük fel a versenyre, és először az egyesület pályáján próbáltam ki. Hogy milyen eredményt szeretnék elérni? Milyen kezdő vagyok, úgy gondolom, hogy ez az év „tesztelés” lesz.

Kurucz Péter
Hajmáskér

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:40   [#38]

A rumi csapat tavaly tavasszal alakult, 16 főből áll, abból négy pici van. Az autót a Tóth testvérekkel együtt javítgatjuk. Jó, mert mindig van valami „bütykölni-való”. Az eddigi tapasztalatok alapján szerintem a szombathelyi pálya a legjobb, mert széles, lehet előzni, nem gidres-gödrös. Ez az év jól indult, mert a szombathelyi versenyen második helyezést értem el, itt pedig az első helyről indulhatok az időmérő alapján.

Takács László
Rum

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:39   [#37]

Én a tavalyi év óta versenyzek, csak két versenyen nem vettem részt, de azért, mert az autóm meghibásodott. Az öcsém is versenyzik, vele és Takács Lászlóval együtt mindhárom autót együtt építjük-javítjuk. Így időmérő edzés után úgy látom, hogy a talaj kemény, csúszik, de a versenyen szeretném megtartani az induló 2. helyet

Tóth Péter
Rum

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:39   [#36]

Én tavaly Kerkabarabáson indultam először Ladával, akkor esett az eső, és csúszott a pálya. Úgy érzem, most a pálya megfelelő, de később a „szöcskék” után már biztos nem lesz ilyen jó. A verseny alatt remeg mindenem, félek is egy kicsit, de nagyon jó érzés vezetni. A 10 és fél éves kisfiam és a férjem is versenyzik.

Török Zsoltné Csilla
Hajmáskér

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:38   [#35]

Tavaly augusztus óta versenyzek, 3 alkalommal indultam a női futamban. A csapatban kb. 32 versenyző van, és úgy érzem, ettől az évtől kezd összekovácsolódni, kezd kialakulni a csapatszellem. Azt nem tudom, hogy fogunk szerepelni, de remélem megint „tarol” a hajmáskéri csapat!