Nem jelentkeztél be! [ Regisztráld magad ITT ], vagy jelentkezz be, hogy hozzászólhass!

Összesen 5 db hozzászólás Csökkenő  | Növekvő
 Hozzászólások
Fórum: Verseny Téma: Roncsderby Kerkabarabáson
 admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:57   [#48]

A mai versenyen kb. 60-70 induló volt, én ennyire nem számítottam. Ez több, mint ami 2 héttel ezelőtt Királyszentistvánon volt. Sajnos ezen a versenyen szervezési hiányosságok is kijöttek. A versenyszabályzatban benne vannak a verseny megrendezésének feltételei, amiket teljesíteni kell. Ha ezek valamelyike hiányzik, úgy azt a csapat vezetőjének a verseny előtt jeleznie kell a Szövetség felé.

A kihangosítással kapcsolatban javasolnám, hogy a következő versenyeken a bírói kocsiról történjen, ahonnan a versenyzőket közvetlenül tájékoztatni tudjuk a verseny alakulásáról, az esetleges változásokról.

A versenyzőkkel kapcsolatban az a meglátásom, hogy barátságosak, segítőkészek egymással. Nem azért jönnek a versenyekre, hogy tördeljék egymás autóit, ettől függetlenül kisebb koccanások előfordulnak. Ez főleg a mai versenyen volt jellemző, mert nagyon fel volt locsolva a pálya, nehéz volt megtartani az autókat.

Nagyon meg vagyok elégedve az ifjúsági kategória versenyzőivel. Nagyon jól kezdenek vezetni, egyre bátrabbak. A 11-15 éves ifjakat az idő hiánya miatt össze kellett engedni, így bizony előfordulnak koccanások, amin a papák mérgelődnek, a gyerekek viszont mosolyognak, és bizony nem olcsó, ha minden második héten javítani kell az autókat. Sokba kerül az autók fenntartása, javítása, de még mindig nem kerül olyan sokba ez a sport, mint más autósport.

Máj János, elnök
Igal

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:56   [#47]

Én a széria nagy kategóriában versenyzek a 673 számú II. Golfommal, amibe Audi motor van beépítve. Tavaly augusztus óta versenyzek, és a két utolsó versenyen vettem részt: Váton 5., Rumban pedig 4. helyezett lettem. Az idei évben Szombathelyen és Királyszentistvánon is 4. lettem. Hogy a mai versenyen hányadik helyezést fogok elérni, az függ attól, hányadik helyről indulok, és ki esik ki a verseny alatt. A Golfot tavaly júniusban kezdtük el építeni, amiben édesapám az esztergályos munkákat vállalta el, aki a mai versenyre is elkísért. Nagyon szeretek vezetni, de a versenyek előtt mindig van bennem egy kis drukk, de ahogy elkezdődik a futam, már nem is izgulok.

Pintér László
Szombathely

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:56   [#46]

2 éve versenyzek Szombathely színeiben, és széria kis kategóriában indulok. A mai versenyre öten érkeztünk Ausztriából. A versenyekre a feleségem is el szokott kísérni, most is itt van velem. Mi Wiener-Neustadtból érkeztünk. A 2004. évben széria kis kategóriában bajnok voltam.

Heinrich Martin
Szombathely

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:55   [#45]

A tavalyi évig csak női futamokban indultam, tavaly országos első helyezett voltam. Én is Volkswagennel versenyzek, mint a bátyám, a családban csak VW van. Az idei évben a fiúk között egyedüli nőként a széria kis kategóriában indulok. Más a fiúk között versenyezni, a futamok gyorsabban „pörögnek”, és a fiúk jobban odafigyelnek, nem olyan erőszakosak, mint a női versenyzők.

Paál Bernadett
Kerkabarabás

admin Adatai | E-mail  2005-Aug-19 | 08:55   [#44]

Én már 12 éve versenyzek, és mindig Volkswagennel. A tavalyi évben bajnoki első helyezett voltam úgy, hogy már a hatodik versenyen eldőlt, hogy én vagyok a bajnok. Eddig nagyon jó szerelőm volt, de sajnos elköltözött, de ha nagyobb javításokra van szükség, akkor kisegít. Például az elmúlt versenyen szétment a váltóm, és a volt szerelőmnek köszönhetem, hogy sikerült megjavítani, így indulhatok a mai versenyen.