Kutya gyógyszeres kezelés

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Események
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Qgheel



Csatlakozott: 2020.05.02. Szombat 22:16
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 16, 2020 2:54 pm    Hozzászólás témája: Kutya gyógyszeres kezelés Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló, szeretem a kutyákat, és egyikük velem él, miután megszelídíttem. Nagyon szeretem őt, és mindent meg akarok csinálni érte. Nemrégiben sok játékot és jó minőségű ételt vásároltam neki. Csak nekem volt problémám a gyógyszerekkel. Tudna valaki néhány jó lehetőséget ajánlani?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
FREEDDAWG



Csatlakozott: 2020.06.20. Szombat 22:47
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 20, 2020 10:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv mindenkinek! Szeretek állatokról beszélni. Ezek a lények nagyon érdekes. Minden állatfajtának megvannak a maga szokásai és viselkedése.
A kutyám is otthon él. John vagyok a szerencsés retriever tulajdonosa. A kutyám nagyon okos és hűséges hozzám. Szeretjük egymást.
Nemrégiben férgeket alapítottak a kutyámban, azonnal felkerestem az állatorvost, mert megértettem, hogy késleltetni lehetetlen, mivel ez a probléma valami súlyosabbá válhat. Az állatorvos azt tanácsolta, hogy vásároljon Panacur for Dogs
Ez egy FDA által jóváhagyott márkanév orális gyógyszer, amelyet fertőtlenítésre használnak. Az elsődleges összetevő a fenbendazol. A Panacur kutyákra nem hatásos a Dipylidium szalagféreg kezelésére, hanem ehelyett a horogféreg, a balkorpi féreg, a körféreg és a Taenia szalagféreg fertőzéseinek kezelésére alkalmazzák. Emellett hatástalan lehet a giardia és a tüdőféreg címkén kívüli kezeléseként az Egyesült Államokban.
Az állatorvos felelősségteljes munkájának és ennek a gyógyszernek köszönhetően kutyám egészséges!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bakkur



Csatlakozott: 2020.10.26. Hétfő 23:45
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 02, 2024 8:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló! Nagyon fontos, hogy forduljunk állatorvoshoz! Egy másik fontos szempont a kedvence táplálkozása. Kutyatulajdonosként a Bellfor természetes gyógymódjait részesítem előnyben. A vegyszerekkel ellentétben nincs mellékhatásuk, ezért teljesen biztonságosak az állatok számára. Ehhez javaslom a https://hu.bellfor.info/gondoskodas tanulmányozását, ahol minden hasznosat megtalálsz kedvenced számára.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Események Időzóna: (GMT 0)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron and Web Hosting Bluebook // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség