Férfi kosárlabda NB I/A csoport 2011. nyári átigazolási hírek

2007. NYÁR | 2007-2008 | 2008. NYÁR | 2008-2009 | 2009. NYÁR | 2010. NYÁR | 2011. NYÁR
 
 

Albacomp
Atomerőmű SE
Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák
Factum Sport Debrecen Falco-Szova KC Kaposvári KK Kis-Rába Menti Takarék-Soproni KC
Marso-Vagép NYKK
MJUS-Fortress Körmend Pécsi VSK-Pannonpower
Jászberényi KSE
Szolnoki Olaj KK T.O.M. Controll KSE
Zalakerámia-ZTE KK

2011. szeptember 6. Szolnoki Olaj KK: Kyle Wilson távozott
2011. szeptember 6. Jászberényi KSE: Bernard Toombs, LeRoy Dawson, Ivan Cubela és Bojan Sormaz érkezett
2011. szeptember 6. Factum Sport Debrecen: Timkó Norbert (Regal FC Barcelona B, ESP) és Garamvölgyi Ákos érkezett, Takács Dániel marad
2011. szeptember 5. Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC: Wayne Chism érkezett (Antalya BSB, TUR)
2011. szeptember 1. Szolnoki Olaj KK: Cameron Scott Jones érkezett (Northern Arizona University Lumberjacks, USA)
2011. augusztus 31. MJUS-Fortress Körmend: Kasib Powell érkezett (Hapoel Holon, IZR)

2011. augusztus 29. Naturtex-SZTE-Szedeák: Tomislav Ivosev érkezett (KK Vojvodina Srbijagas, SRB)
2011. augusztus 28. Marso-Nyíregyháza KK: Stefan Fekete érkezett (HKK Čapljina Lasta, BIH)
2011. augusztus 27. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Halmai Tamás távozott (SC Oberelchingen, GER)
2011. augusztus 26. Marso-Nyíregyháza KK: Czigler László távozott
2011. augusztus 26. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Molnár András marad (1+1 év)
2011. augusztus 26.
Falco-Szova KC-Szombathely: Chad Timberlake érkezett (Elitzur Yavne, IZR)
2011. augusztus 25. Kaposvári KK: Josh Wilson marad, Nik Raivio érkezett (Belgacom Liège Basket, BEL)
2011. augusztus 19. PVSK PVSK-Pannonpower: Andrija Ćirić (Keflavík, IZL) és Nikola Vasojević (KK Borac Čačak, SRB) érkezett
2011. augusztus 17. KSE T.O.M. Controll-Kecskeméti KSE: Thomas Kelley érkezett ( Kis-Rába menti Takarék Soproni KC)
2011. augusztus 16. Albacomp Fehérvár: Damian Hollis marad (1 év)
2011. augusztus 15. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Takács Norbert érkezett (MAFC-Újbuda)
2011. augusztus 15. PVSK PVSK-Pannonpower: Tóth Norbert marad (1 év)
2011. augusztus 13. Naturtex-SZTE Szedeák: Byson McKenzie távozott (CS Municipal Bucureşti, ROU)
2011. augusztus 12. PVSK PVSK-Pannonpower: Csabay Ádám érkezett (KSE T.O.M. Controll-Kecskeméti KSE, 1 év)
2011. augusztus 12. Marso-Nyíregyháza KK: Sitku Ernő marad (1 év)
2011. augusztus 11. Jászberényi KSE: Borszéki Csaba ( Falco-Szova KC-Szombathely) és Ivan Cubela (próbajáték) érkezett
2011. augusztus 11. Falco-Szova KC-Szombathely: Váradi Kornél visszavonult
2011. augusztus 11. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Jermaine Thomas érkezett (WBC Raiffeisen Wels, AUT)
2011. augusztus 10. Kaposvári KK: Lekli József érkezett ( Marso-Nyíregyháza KK)
2011. augusztus 9. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Keresztes Rafael marad
2011. augusztus 4. PVSK PVSK-Pannpnpower: Hosszú Gergely távozott (Baja)
2011. augusztus 4. Marso-Nyíregyháza KK: Djordje Djogo, Polyák László, Varga Márton, Jakab Péter és Vuk Pavlovics marad
2011. augusztus 3. Factum Sport Debrecen: Justin Durel Ingram érkezett (Olympique d'Antibes Juan-les-Pins, FRA)
2011. augusztus 2. PVSK PVSK-Pannonpower: Muhammad El-Amin távozott (Polytekhnica-Halychina, UKR)
2011. augusztus 2. Atomerőmű SE: Kerpel-Fronius Balázs (Bp. Honvéd, 2 év), Kovács Ádám (MAFC-Újbuda, 2 év), Bus Iván és Czinger Zoltán ( Marso-Nyíregyháza KK, 2 év) érkezett
2011. július 29. Marso-Nyíregyháza KK: Brane Savić távozott (Saint Brieuc Basket, FRA)
2011. július 28. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Lakatos Péter érkezett (KSE T.O.M. Controll-Kecskeméti KSE)
2011. július 26. Kecskeméti KSE: Hegedűs Gergely érkezett ( MJUS-Fortress Körmend, 1 év)
2011. július 26. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Gombás Gábor marad (1 év)
2011. július 22. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Boldizsár Ferenc érkezett ( MJUS-Fortress Körmend, 1 év)
2011. július 22. Factum Sport Debrecen: Yves Mekongo és Kevin Langford távozott (Grupo Iruña Navarra, ESP)
2011. július 21. MJUS-Fortress Körmend: Emmanuel Dies távozott (BC Perla Harghitei Miercurea Ciuc, ROU)
2011. július 21. Albacomp: Juhos Levente érkezett (Moberly ACC Greyhounds, USA)
2011. július 20. Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Vesztergom Zsolt érkezett ( Szolnoki Olaj KK)
2011. július 20. Zalakerámia-ZTE KK: Kertész Dániel érkezett ( Albacomp)
2011. július 20. Falco-Szova KC-Szombathely: Branislav Jancikin érkezett (KK Novi Sad Panonska Banka, SRB)
2011. július 20. Marso-Nyíregyháza KK: Lekli József távozott
2011. július 14. Jászberényi KSE: Horti Bálint ( Atomerőmű SE) és Medve Máté ( Kaposvári KK) érkezett
2011. július 13. Naturtex-SZTE-Szedeák: Farkas Attila érkezett ( Atomerőmű SE), Nebojsa Đukić marad
2011. július 12.
PVSK PVSK-Pannonpower: Josip Glavinić távozott (KK Prigorje Financije Križevci, SRB)
2011. július 12.
Kis-Rába menti Takarék Soproni KC: Horváth Imre edző érkezett ( Atomerőmű SE)
2011. július 9. Albacomp: Michael Lee távozott (BC Donetsk, UKR)
2011. július 8.
Kaposvári KK: Kurt Cunningham távozott (JSA Bordeaux Basket, FRA)
2011. július 7.
Albacomp: Simon Balázs marad (2 év)
2011. július 6.
MJUS-Fortress Körmend: Darian Townes érkezett ( Kis-Rába menti Takarék Soproni KC)
2011. július 4.
Szolnoki Olaj KK: Ivory Clark távozott (SPO Rouen Basketball, FRA)
2011. július 2.
Albacomp: Hendlein Roland marad (1 év)
2011. július 1.
Soproni KC: Pojbics Szabolcs távozott (visszavonult)
2011. július 1.
Szolnoki Olaj KK: Szabó Péter távozott (MBK Rieker Komárno, SVK) Hristo Nikolov érkezett (BC Steaua Turabo Bucureşti, ROU)
2011. június 30.  Atomerőmű SE: Lorenzo Williams érkezett (BC Khimik Yuzny, UKR, 1 év)
2011. június 30.
Albacomp: Tony Crocker távozott (Ferro-ZNTU Zaporozhye, UKR)
2011. június 30. Falco-Szova KC-Szombathely: Szabó Zsolt érkezett ( Kis-Rába menti Takarék Soproni KC, 2 év)
2011. június 30.
Factum Sport Debrecen: Stretea Máté érkezett (CSM Oradea, ROU), Kaluha Csaba marad (1+1 év)
2011. június 29. Szolnoki Olaj KK: Soós Gábor érkezett ( Kaposvári KK, 2 év)
2011. június 28
MJUS-Fortress Körmend: Trummer Rudolf, Boldizsár Ferenc és Hegedűs Gergely távozott
2011. június 27.  Szolnoki Olaj KK: Grebenár Péter (1 év), Szögi Ádám és Nagy Balázs marad (2-2 év)
2011. június 24.  Szolnoki Olaj KK: Kyle Wilson érkezett (Elitzur Yavne, ISR, 1 év), Trotter Obadiah marad
2011. június 24. Kaposvári KK: Koma Dániel érkezett ( Konecranes-Salgótarjáni KSE, 1 év)

2011. június 23
MJUS-Fortress Körmend: Németh István és Sonyák Béla marad (1 év), Csapai Péter érkezett (2 év)
2011. június 22.  Albacomp: Bódi Ferenc marad (1 év)
2011. június 22 MJUS-Fortress Körmend: Cseh György érkezett (KSE T.O.M. Controll-Kecskeméti KSE, 1 év)
2011. június 17
MJUS-Fortress Körmend: Rashad Bell marad (1 év)
2011. június 17. Kaposvári KK: Szőke Balázs és Kiss Kornél érkezett ( Pécsi VSK-Pannonpower), Medve Máté és Fülöp Gábor távozott
2011. június 17. Kaposvári KK: Kutasi Gergely, Márkus Tamás, Fonai Richárd, Bíró Bence, Kovács Soma és Fekete Ádám edző marad
2011. június 16.  Albacomp: Keller Ákos marad (1 év), Supola Zoltán érkezett (Leeds Carneige, ENG)
2011. június 16.  Atomerőmű SE: Brooks Sales, Ian Johnson és Jibril Hodges távozott
2011. június 10.  MJUS-Fortress Körmend: Ruják András marad (1 év), Dejan Mladenovic érkezett (KK Spartak Subotica, SRB)
2011. június 10.  Falco-Szova KC-Szombathely: Simon László (1+1 év), Szanati Mátyás (1 év) marad, Molnár Bence érkezik (Falco U20)
2011. június 7.  Falco-Szova KC-Szombathely: Will Tamás (1+1 év), Jarosevits Róbert és Harazin Tamás (1 év) marad
2011. június 6.  Albacomp: Branislav Dzunić edző marad (1 év), Jonathan Jones távozott

2011. június 3. Szolnoki Olaj KK: Pór Péter edző marad
2011. június 2.
Atomerőmű SE: Mészáros Zalán távozott (visszavonult)
2011. május 30. Falco-Szova KC-Szombathely: Bencze Tamás edző marad (2 év)
2011. május 30.
T.O.M. Controll-Kecskeméti KSE: Bencze Zoltán marad (3 év)
2011. május 26.
Atomerőmű SE: Farkas Attila, Ján Pavlík, Tóth Péter és Faragó Péter távozott
2011. május 25. PVSK Pécsi VSK-Pannonpower: Kovács Péter marad (3 év)
2011. május 25. Atomerőmű SE: Kámán Tamás és Völgyi Péter edző érkezett ( Zalakerámia-ZTE KK, 2 év)
2011. május 25. Albacomp: Hanga Ádám távozott (Assignia Manresa, ESP, 2+2 év)

2011. május 23. PVSK Pécsi VSK-Pannonpower: Kiss Kornél és Hosszú Gergely távozott
2011. május 20. Falco-Szova KC-Szombathely: Kálmán László marad (1 év)
2011. május 16.
ASE Atomerőmű SE: Horváth Imre edző távozott
2011. május 13. factum Factum Sport Debrecen: Mika Turunen edző marad (2 év)
2011. május 5. PVSK Pécsi VSK-Pannonpower: Srećko Sekulović edző marad (1+1 év)
2011. május 3.
KSE T.O.M. Controll-Kecskeméti KSE: Cseh György távozott
2011. május 2.
ASE Atomerőmű SE: Körtélyesi Gergely, Kovács Ákos és Morgen Ferdinánd marad (2 év)
 

Albacomp Fehérvár (2.)

Albacomp

1. forduló
(2011. október 8.)

Szolnoki Olaj KK
Jászberényi KSE

Albacomp Fehérvár
Factum Sport Debrecen

MJUS-Fortress Körmend
Kaposvári KK

Atomerőmű SE
Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák

T.O.M. Controll KSE
Marso Nyíregyháza KK

Zalakerámia-ZTE KK
Kis-Rába menti Takarék SKC

Falco-Szova KC Szombathely
Pécsi VSK-Pannonpower

14. forduló
(2012. január 7.)

Jászberényi KSE
Szolnoki Olaj KK

Factum Sport Debrecen
Albacomp Fehérvár

Kaposvári KK
MJUS-Fortress Körmend

Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák
Atomerőmű SE

Marso Nyíregyháza KK
T.O.M. Controll KSE

Kis-Rába menti Takarék SKC
Zalakerámia-ZTE KK

Pécsi VSK-Pannonpower
Falco-Szova KC Szombathely

ÉRKEZETT:
Supola Zoltán (Leeds)
Juhos Levente (Greyhounds)
MARAD:
Keller Ákos
Bódi Ferenc

Gorzsás Krisztián
Simon Balázs
Hendlein Roland
Damian Hollis
Branislav Dzunić

TÁVOZOTT:
Hanga Ádám (Manresa)
Jonathan Jones
Tony Crocker (Ferro-ZNTU)
Michael Lee (Donetsk)
Kertész Dániel (ZTE)
Antal Szabolcs (JKSE)

Atomerőmű SE (4.)

Atomerőmű SE

2. forduló
(2011. október 15.)

Factum Sport Debrecen
Szolnoki Olaj KK

Kaposvári KK
Jászberényi KSE

Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák
Albacomp Fehérvár

Marso Nyíregyháza KK
MJUS-Fortress Körmend

Kis-Rába menti Takarék SKC
Atomerőmű SE

Pécsi VSK-Pannonpower
T.O.M. Controll KSE

Zalakerámia-ZTE KK
Falco-Szova KC Szombathely

15. forduló
(2012. január 14.)

Szolnoki Olaj KK
Factum Sport Debrecen

Jászberényi KSE
Kaposvári KK

Albacomp Fehérvár
Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák

MJUS-Fortress Körmend
Marso Nyíregyháza KK

Atomerőmű SE
Kis-Rába menti Takarék SKC

T.O.M. Controll KSE
Pécsi VSK-Pannonpower

Falco-Szova KC Szombathely
Zalakerámia-ZTE KK

ÉRKEZETT:
Tóth Ádám (ZTE)
Kámán Tamás (ZTE)
Lorenzo Williams (BK Himik)
Donald Wilson (Reims)
Kerpel-Fronius Balázs (BHSE)
Bus Iván (NYKK)
Kovács Ádám (MAFC)
Czinger Zoltán (NYKK)
Völgyi Péter (ZTE)
MARAD:
Vojvoda Dávid
Körtélyesi Gergely
Kovács Ákos
Morgen Ferdinánd

TÁVOZOTT:
Farkas Attila (Szedeák)
Ján Pavlík
Tóth Péter
Faragó Péter
Mészáros Zalán (visszavonult)
Brooks Sales (Breogan Lugo)
Ian Johnson
Jibril Hodges
Horti Bálint (JKSE)
Horváth Imre (Sopron)

Naturtex-SZTE-Szedeák (11.)

Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák

3. forduló
(2011. október 22.)

Szolnoki Olaj KK
Kaposvári KK

Factum Sport Debrecen
Naturtex-SZTE-Szedeák

Jászberényi KSE
Marso Nyíregyháza KK

Albacomp Fehérvár
Kis-Rába menti Takarék SKC

MJUS-Fortress Körmend
Pécsi VSK-Pannonpower

Atomerőmű SE
Falco-Szova KC Szombathely

T.O.M. Controll KSE
Zalakerámia-ZTE KK

16. forduló
(2012. január 21.)

Kaposvári KK
Szolnoki Olaj KK

Naturtex-SZTE-Szedeák
Factum Sport Debrecen

Marso Nyíregyháza KK
Jászberényi KSE

Kis-Rába menti Takarék SKC
Albacomp Fehérvár

Pécsi VSK-Pannonpower
MJUS-Fortress Körmend

Falco-Szova KC Szombathely
Atomerőmű SE

Zalakerámia-ZTE KK
T.O.M. Controll KSE

ÉRKEZETT:
Farkas Attila (ASE)
Tomislav Ivosev (Vojvodina)
MARAD:
Nebojsa Djukics
Tanács Attila
Vida Máté
Kiss Zsolt
Molnár Miklós
Drahos Gábor
Fodor Péter
TÁVOZOTT:
Byson McKenzie (Bucureşti)
Nyilas István

Factum Sport Debrecen (13.)

Factum Sport Debrecen

4. forduló
(2011. október 29.)

Naturtex-SZTE-Szedeák
Szolnoki Olaj KK

Marso Nyíregyháza KK
Kaposvári KK

Kis-Rába menti Takarék SKC
Factum Sport Debrecen

Pécsi VSK-Pannonpower
Jászberényi KSE

Falco-Szova KC Szombathely
Albacomp Fehérvár

Zalakerámia-ZTE KK
MJUS-Fortress Körmend

Atomerőmű SE
T.O.M. Controll KSE

17. forduló
(2012. január 28.)

Szolnoki Olaj KK
Naturtex-SZTE-Szedeák

Kaposvári KK
Marso Nyíregyháza KK

Factum Sport Debrecen
Kis-Rába menti Takarék SKC

Jászberényi KSE
Pécsi VSK-Pannonpower

Albacomp Fehérvár
Falco-Szova KC Szombathely

MJUS-Fortress Körmend
Zalakerámia-ZTE KK

T.O.M. Controll KSE
Atomerőmű SE

ÉRKEZETT:
Stretea Máté (CSM Oradea)
Justin Ingram (OAJLP)
Timkó Norbert (Barcelona)
Garamvölgyi Ákos
MARAD:
Kaluha Csaba
Boros Gábor
Mondzinger Márk
Kovács Imre
Balogh András
Pék Dávid
Varga Ádám
Takács Dániel
Mika Turunen
TÁVOZOTT:
Yves Mekongo (Navarra)
Kevin Langford (Navarra)

Falco-Szova KC Szombathely (7.)

Falco-Szova KC Szombathely

5. forduló
(2011. november 5.)

Szolnoki Olaj KK
Marso Nyíregyháza KK

Naturtex-SZTE-Szedeák
Kis-Rába menti Takarék SKC

Kaposvári KK
Pécsi VSK-Pannonpower

Factum Sport Debrecen
Falco-Szova KC Szombathely

Jászberényi KSE
Zalakerámia-ZTE KK

Albacomp Fehérvár
T.O.M. Controll KSE

MJUS-Fortress Körmend
Atomerőmű SE

18. forduló
(2012. február 11.)

Marso Nyíregyháza KK
Szolnoki Olaj KK

Kis-Rába menti Takarék SKC
Naturtex-SZTE-Szedeák

Pécsi VSK-Pannonpower
Kaposvári KK

Falco-Szova KC Szombathely
Factum Sport Debrecen

Zalakerámia-ZTE KK
Jászberényi KSE

T.O.M. Controll KSE
Albacomp Fehérvár

Atomerőmű SE
MJUS-Fortress Körmend

ÉRKEZETT:
Molnár Bence (Falco U20)
Szabó Zsolt (Sopron)
Branislav Jancikin (Novi Sad)
Chad Timberlake (Elitzur)
MARAD:
Nárai Bence
Kálmán László
Will Tamás
Jarosevits Róbert
Harazin Tamás
Simon László
Szanati Mátyás
Bencze Tamás

TÁVOZOTT:
Pankár Tibor
Hajmássy Péter Pál
Váradi Kornél (visszavonult)
Borszéki Csaba (JKSE)

Kaposvári KK (12.)

Kaposvári KK

6. forduló
(2011. november 12.)

Kis-Rába menti Takarék SKC
Szolnoki Olaj KK

Pécsi VSK-Pannonpower
Marso Nyíregyháza KK

Falco-Szova KC Szombathely
Naturtex-SZTE-Szedeák

Zalakerámia-ZTE KK
Kaposvári KK

T.O.M. Controll KSE
Factum Sport Debrecen

Atomerőmű SE
Jászberényi KSE

Albacomp Fehérvár
MJUS-Fortress Körmend

19. forduló
(2012. február 18.)

Szolnoki Olaj KK
Kis-Rába menti Takarék SKC

Marso Nyíregyháza KK
Pécsi VSK-Pannonpower

Naturtex-SZTE-Szedeák
Falco-Szova KC Szombathely

Kaposvári KK
Zalakerámia-ZTE KK

Factum Sport Debrecen
T.O.M. Controll KSE

Jászberényi KSE
Atomerőmű SE

MJUS-Fortress Körmend
Albacomp Fehérvár

ÉRKEZETT:
Szőke Balázs (PVSK)
Kiss Kornél (PVSK)
Koma Dániel (SKSE)
Lekli József (NYKK)
Takács Norbert (MAFC)
Nik Raivio (Liège)
MARAD:
Kutasi Gergely
Márkus Tamás
Fonai Richárd
Bíró Bence
Kovács Soma
Josh Wilson
Fekete Ádám
TÁVOZOTT:
Kováts Róbert
Soós Gábor (Olaj)
Medve Máté (JKSE)
Fülöp Gábor
Kurt Cunningham (Bordeaux)

Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC (9.)

Kis-Rába Menti Takarék Soproni KC

7. forduló
(2011. november 19.)

Szolnoki Olaj KK
Pécsi VSK-Pannonpower

Kis-Rába menti Takarék SKC
Falco-Szova KC Szombathely

Marso Nyíregyháza KK
Zalakerámia-ZTE KK

Naturtex-SZTE-Szedeák
T.O.M. Controll KSE

Kaposvári KK
Atomerőmű SE

Factum Sport Debrecen
MJUS-Fortress Körmend

Jászberényi KSE
Albacomp Fehérvár

20. forduló
(2012. február 25.)

Pécsi VSK-Pannonpower
Szolnoki Olaj KK

Falco-Szova KC Szombathely
Kis-Rába menti Takarék SKC

Zalakerámia-ZTE KK
Marso Nyíregyháza KK

T.O.M. Controll KSE
Naturtex-SZTE-Szedeák

Atomerőmű SE
Kaposvári KK

MJUS-Fortress Körmend
Factum Sport Debrecen

Albacomp Fehérvár
Jászberényi KSE

ÉRKEZETT:
Vesztergom Zsolt (Olaj)
Boldizsár Ferenc (Körmend)
Lakatos Péter (KSE)
Jermaine Thomas (Wels)
Wayne Chism (Antalya)

Horváth Imre (ASE)

MARAD:
Gombás Gábor
Keresztes Rafael
Molnár András
TÁVOZOTT:
Szabó Zsolt (Falco)
Pojbics Szabolcs (visszav.)
Darian Townes (Körmend)
Thomas Kelley (KSE)
Halmai Tamás (Oberelch.)
Meszlényi Róbert

Marso Nyíregyháza KK (10.)

Marso-Vagép Nyíregyháza KK

8. forduló
(2011. november 26.)

Falco-Szova KC Szombathely
Szolnoki Olaj KK

Zalakerámia-ZTE KK
Pécsi VSK-Pannonpower

T.O.M. Controll KSE
Kis-Rába menti Takarék SKC

Atomerőmű SE
Marso Nyíregyháza KK

MJUS-Fortress Körmend
Naturtex-SZTE-Szedeák

Albacomp Fehérvár
Kaposvári KK

Jászberényi KSE
Factum Sport Debrecen

21. forduló
(2012. március 3.)

Szolnoki Olaj KK
Falco-Szova KC Szombathely

Pécsi VSK-Pannonpower
Zalakerámia-ZTE KK

Kis-Rába menti Takarék SKC
T.O.M. Controll KSE

Marso Nyíregyháza KK
Atomerőmű SE

Naturtex-SZTE-Szedeák
MJUS-Fortress Körmend

Kaposvári KK
Albacomp Fehérvár

Factum Sport Debrecen
Jászberényi KSE

ÉRKEZETT:
Stefan Fekete (Lasta)
MARAD:
Sitku Ernő
Siska János
Mohácsi Máté
Nagy Krisztián
Varga Márton
Djordje Djogo
Polyák László
Jakab Péter
Vuk Pavlovics
TÁVOZOTT:
Brane Savić (Saint Brieuc)
Czinger Zoltán (ASE)
Bus Iván (ASE)

Czigler László

Lekli József (Kaposvár)

MJUS-Fortress Körmend (3.)

MJUS-Fortress Körmend

9. forduló
(2011. december 3.)

Szolnoki Olaj KK
Zalakerámia-ZTE KK

Falco-Szova KC Szombathely
T.O.M. Controll KSE

Pécsi VSK-Pannonpower
Atomerőmű SE

Kis-Rába menti Takarék SKC
MJUS-Fortress Körmend

Marso Nyíregyháza KK
Albacomp Fehérvár

Naturtex-SZTE-Szedeák
Jászberényi KSE

Kaposvári KK
Factum Sport Debrecen

22. forduló
(2012. március 10.)

Zalakerámia-ZTE KK
Szolnoki Olaj KK

T.O.M. Controll KSE
Falco-Szova KC Szombathely

Atomerőmű SE
Pécsi VSK-Pannonpower

MJUS-Fortress Körmend
Kis-Rába menti Takarék SKC

Albacomp Fehérvár
Marso Nyíregyháza KK

Jászberényi KSE
Naturtex-SZTE-Szedeák

Factum Sport Debrecen
Kaposvári KK

ÉRKEZETT:
Dejan Mladenovic (Subotica)
Cseh Gyögy (KSE)
Csapai Péter
Darian Townes (Sopron)
Kasib Powell (Holon)
MARAD:
Fodor Gergely
Ferencz Csaba
Sömenek Martin
Ruják András
Rashad Bell
Németh István
Sonyák Béla
Sabáli Balázs
Hencsey Tamás
TÁVOZOTT:
Trummer Rudolf
Hegedűs Gergely (KSE)
Boldizsár Ferenc (Sopron)
Emmanuel Dies (Miercurea C.)

Pécsi VSK-Pannonpower (8.)

Pécsi VSK-Pannonpower

10. forduló
(2011. december 10.)

T.O.M. Controll KSE
Szolnoki Olaj KK

Atomerőmű SE
Zalakerámia-ZTE KK

MJUS-Fortress Körmend
Falco-Szova KC Szombathely

Albacomp Fehérvár
Pécsi VSK-Pannonpower

Jászberényi KSE
Kis-Rába menti Takarék SKC

Factum Sport Debrecen
Marso Nyíregyháza KK

Kaposvári KK
Naturtex-SZTE-Szedeák

23. forduló
(2012. március 24.)

Szolnoki Olaj KK
T.O.M. Controll KSE

Zalakerámia-ZTE KK
Atomerőmű SE

Falco-Szova KC Szombathely
MJUS-Fortress Körmend

Pécsi VSK-Pannonpower
Albacomp Fehérvár

Kis-Rába menti Takarék SKC
Jászberényi KSE

Marso Nyíregyháza KK
Factum Sport Debrecen

Naturtex-SZTE-Szedeák
Kaposvári KK

ÉRKEZETT:
Csabay Ádám (KSE)
Andrija Ćiruć (Keflavík)
Nikola Vasojević (Borac)
MARAD:
Dr. Deák Attila
Eilingsfeld János
Kovács Péter
Lepsényi Ádám
Bíró Olivér
Ignácz Dávid
Tóth Norbert
Srećko Sekulović
TÁVOZOTT:
Muhammad El-Amin (Polyt.)
Ben Egemonye (Heilongjiang)
Josip Glavinić (Križevci)
Hosszú Gergely (Baja)
Kiss Kornél (Kaposvár)
Szőke Balázs (Kaposvár)

Jászberényi KSE (NB I/B 1.)

Jászberényi KSE

11. forduló
(2011. december 17.)

Szolnoki Olaj KK
Atomerőmű SE

T.O.M. Controll KSE
MJUS-Fortress Körmend

Zalakerámia-ZTE KK
Albacomp Fehérvár

Falco-Szova KC Szombathely
Jászberényi KSE

Pécsi VSK-Pannonpower
Factum Sport Debrecen

Kis-Rába menti Takarék SKC
Kaposvári KK

Marso Nyíregyháza KK
Naturtex-SZTE-Szedeák

24. forduló
(2012. március 28.)

Atomerőmű SE
Szolnoki Olaj KK

MJUS-Fortress Körmend
T.O.M. Controll KSE

Albacomp Fehérvár
Zalakerámia-ZTE KK

Jászberényi KSE
Falco-Szova KC Szombathely

Factum Sport Debrecen
Pécsi VSK-Pannonpower

Kaposvári KK
Kis-Rába menti Takarék SKC

Naturtex-SZTE-Szedeák
Marso Nyíregyháza KK

ÉRKEZETT:
Horti Bálint (ASE)
Medve Máté (Kaposvár)
Borszéki Csaba (Falco)
Antal Szabolcs (Albacomp)
Bernard Toombs
LeRoy Dawson
Ivan Cubela
Bojan Sormaz
MARAD:
Wehner Zoltán
Varga István
Surmann Péter
Surmann Gábor
Horváth Balázs
TÁVOZOTT:
Puskás Artúr (visszavonult)
Likár Péter
Kovács Attila

Szolnoki Olaj KK (1.)

Szolnoki Olaj KK

12. forduló
(2011. december 21.)

MJUS-Fortress Körmend
Szolnoki Olaj KK

Albacomp Fehérvár
Atomerőmű SE

Jászberényi KSE
T.O.M. Controll KSE

Factum Sport Debrecen
Zalakerámia-ZTE KK

Kaposvári KK
Falco-Szova KC Szombathely

Naturtex-SZTE-Szedeák
Pécsi VSK-Pannonpower

Marso Nyíregyháza KK
Kis-Rába menti Takarék SKC

25. forduló
(2012. március 31.)

Szolnoki Olaj KK
MJUS-Fortress Körmend

Atomerőmű SE
Albacomp Fehérvár

T.O.M. Controll KSE
Jászberényi KSE

Zalakerámia-ZTE KK
Factum Sport Debrecen

Falco-Szova KC Szombathely
Kaposvári KK

Pécsi VSK-Pannonpower
Naturtex-SZTE-Szedeák

Kis-Rába menti Takarék SKC
Marso Nyíregyháza KK

ÉRKEZETT:
Soós Gábor (Kaposvár)
Hristo Nikolov (Turabo)
Cameron Scott Jones (NAU)
MARAD:
Trepák Zoltán
Horváth Ákos
Báder Márton
Fodor Márton
Trotter Obadiah
Grebenár Péter
Nagy Balázs
Szögi Ádám
Pór Péter
Dragan Aleksić
TÁVOZOTT:
Ivory Clark (Rouen)
Szabó Péter (Komárno)
Vesztergom Zsolt (Sopron)

T.O.M. Controll Kecskeméti KSE (5.)


T.O.M. Controll KSE

13. forduló
(2011. december 28.)

Szolnoki Olaj KK
Albacomp Fehérvár

MJUS-Fortress Körmend
Jászberényi KSE

Atomerőmű SE
Factum Sport Debrecen

T.O.M. Controll KSE
Kaposvári KK

Zalakerámia-ZTE KK
Naturtex-SZTE-Szedeák

Falco-Szova KC Szombathely
Marso Nyíregyháza KK

Pécsi VSK-Pannonpower
Kis-Rába menti Takarék SKC

26. forduló
(2012. április 4.)

Albacomp Fehérvár
Szolnoki Olaj KK

Jászberényi KSE
MJUS-Fortress Körmend

Factum Sport Debrecen
Atomerőmű SE

Kaposvári KK
T.O.M. Controll KSE

Naturtex-SZTE-Szedeák
Zalakerámia-ZTE KK

Marso Nyíregyháza KK
Falco-Szova KC Szombathely

Kis-Rába menti Takarék SKC
Pécsi VSK-Pannonpower

ÉRKEZETT:
Hegedűs Gergely (Körmend)
Thomas Kelley (SKC)
Gruda Gergely (KSE U20)
Dejan Secanski
Goran Radonjic

MARAD:
Csorvási Milán
Wittmann Krisztián
Pongó Máté
Pongó Martin
Mészáros Máté
Dénes Gábor
Bencze Zoltán

Stojan Ivković
TÁVOZOTT:
Cseh György (Körmend)
Csabay Ádám (PVSK)
Lakatos Péter (Sopron)

Zalakerámia-ZTE KK (7.)

Zalakerámia-ZTE KK



ÉRKEZETT:
Kertész Dániel (Albacomp)
Bakos Gábor (ZTE U20)
Daru Gábor (ZTE U20)
Kerkai Ákos (ZTE U20)
Kis Attila
MARAD:
Gáspár Dávid
Baki Gergely
Kinter György
Tóth Gergely
Bödör Bence
Délity Bence
Vertetics Ádám
Patonay Imre
TÁVOZOTT:
Tóth Ádám (ASE)
Kámán Tamás (ASE)
Völgyi Péter (ASE)

félkövér sárga betűkkel szedettek a biztos igazolások,
normál, fehér betűvel szedettek a korábban megkötött hosszú távú szerződések, szóbeli megegyezések vagy próbajátékon lévő játékosok,
zöld színűek az edzők, szakmai igazgatók.

A sorsolás nem tekinthető hivatalosnak, a honlapon található információk valóságtartalmáért felelősséget nem vállalunk

utolsó módosítás: 2011. szeptember 6.
Š 
pantersfan.atw.hu - made by vampeare