Tartalomjegyzék PPL fórum
a Pro Pool League hivatalos fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hogy tetszik a fórum?

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szavazások
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Hogy tetszik a fórum?
überkirályfaszafrankó
12%
 12%  [ 1 ]
ez a phpBB fórum, ennél jobb tudtommal nincsen
37%
 37%  [ 3 ]
nagyon jó
37%
 37%  [ 3 ]
ennél jobb nem kell
0%
 0%  [ 0 ]
elmegy
0%
 0%  [ 0 ]
lehetne jobb is
12%
 12%  [ 1 ]
kimondottan rossz
0%
 0%  [ 0 ]
ez van, ezt kell szeretni
0%
 0%  [ 0 ]
nem tud érdekelni
0%
 0%  [ 0 ]
mi az a fórum?
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 8

Szerző Üzenet
-Boss-



Csatlakozott: 2007.08.29. Szerda 9:22
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Veszprém

HozzászólásElküldve: 2007.09.24. 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
üdv a fórumon Smile

a phpbb.hu -n le van írva mit kell átírni ahhoz hogy ne kerülj a fórumomra Wink

amúgy versenyek átlag 3 havonta vannak, de olyankor sincs aktivitás, a játékosok nem kívánnak fórumozni, de azért csináltam hátha valaki mégis Smile

a célnak tökéletesen megfelel, főleg hogy szinte senki nem használja Smile

Idézet:
Nem hivatalos Software, ezért nem irhattad volna a " tartalomjegyzék" szó helyére hogy, " Birkuc Software".


most pereljem be magam? Razz


Aham. Beperelni nem kell magad Very Happy Fölös... Sok sikert. Én már megoldtam^^

_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2007.09.06. 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

üdv a fórumon Smile

a phpbb.hu -n le van írva mit kell átírni ahhoz hogy ne kerülj a fórumomra Wink

amúgy versenyek átlag 3 havonta vannak, de olyankor sincs aktivitás, a játékosok nem kívánnak fórumozni, de azért csináltam hátha valaki mégis Smile

a célnak tökéletesen megfelel, főleg hogy szinte senki nem használja Smile

Idézet:
Nem hivatalos Software, ezért nem irhattad volna a " tartalomjegyzék" szó helyére hogy, " Birkuc Software".


most pereljem be magam? Razz
_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
-Boss-



Csatlakozott: 2007.08.29. Szerda 9:22
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Veszprém

HozzászólásElküldve: 2007.08.29. 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Mielött neki álnék véleményezni, elmondom, hogy fogalmam sincs, mire épült ez a fórum... Nem tudom milyen az a pool vagy mi. Nos a Fórum ról viszont mint fórum szerkesztő tudok véleményezni.
Lássuk:

Mint "játéknak"(ha ez az) megfelel enyi Sub azt nem tudom, de szerintem elég üres a fórum.

"PPL FÓRUM" (Paint Munka) Helyett készitenék valami igényesebbet, pl egy olyan kép használatával amiböl már r tudnék jönni valójában mi itt a téma.

Egy bizonyos Fórum Theme is jo volna. (pl: FI-böl azok nagyon jók)

Ezt a szavazást is kikéne böviteni, pl: Láttam mát jobbat is, de szuper.
Mert most, én arra szavaznék.

Szerintem, enyi volna az összinte tiszta véleményem^^
Kellemes fórumozást kivánok mindenkinek.


/e:

Extra.hu tárhelyet ajánlom, személy szerint engem ez a "banner" borzasztoan idegesit Sad Amugy ha bármiben tudnék segiteni a profilomban talált cimeken elérsz.


/e2:

huh neki áltam olvasni, és sok uj hibát vettem észre.
Jomagam például a fórum helpnek adnék valami szint, és felülre vinném egy"Általános" Téma részbe. Igy látható azok számára kiknek szükségük van a segitségre. Nos, mivel Én sok sok idömet fórumditom Fórumom Aktivitása beinditásásra, igy van pár tapasztalatom, hogy csaljunk aktivitást fórumunk életébe. Ha érdekelne ilyen témában bármi, ne habozz felkeresni, besegittek szivesen


Hogy kerültem a fórumra? - Témában volna pár kérdésem, ami választ követel.

/e3:
Probálltam Topicot nyitni, nagy bajomnak, de nem sikerült.
Nos, a fórumomra kellet egy kis adatlap "update" és a Te "Softwared" használtam, ezzel csak két gond akadt a mai napig:

1, Nem hivatalos Software, ezért nem irhattad volna a " tartalomjegyzék" szó helyére hogy, " Birkuc Software". Másrészről pedig elégé bántonak vettem, hogy van benne egy ugy nevezett sunyi link, amire ha katintunk a Te fórumodra kerülünk. Mivel, ezt a phpBB Hivatalos Fórumán közzé tetted, ilyet a "softwared" nem tartalmazhatna. Nos, elvégre bajom nem lett belöle, hamar átirtam, csak gondoltam felhivom figyelmed, hogy ez, ugy mond, szabály sértő.

Köszönöm, hogy olvastátok "kritikáim".

Regards,
-Boss-
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2007.01.04. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát azt énse tom mér nem akar senki fórumozni Smile
_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Syvybaby



Csatlakozott: 2006.09.20. Szerda 20:34
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007.01.03. 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ha mondjuk piros nyuszikák ugrálnának a képernyőmön azt mondanám nagyon gáz
Laughing
de szerintem klaszs csak a felhasználókkal van baj, annyi hogy sose írnak vmi sokat.
na mindegy egy szó mint száz nekem tetszik Exclamation
_________________
By Syvybaby
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
LordOfBass
Pool bajnok


Csatlakozott: 2006.06.09. Péntek 17:50
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely

HozzászólásElküldve: 2006.06.15. 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi az a fóóóruum??? Very Happy Rolling Eyes Confused Shocked
_________________
I`m The LordOfBass
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 14:41    Hozzászólás témája: Hogy tetszik a fórum? Hozzászólás az előzmény idézésével

aki gondolja véleményezze a fórumotRazz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szavazások Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség