Tartalomjegyzék PPL fórum
a Pro Pool League hivatalos fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kik a legjobbak?

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
blogerbalai



Csatlakozott: 2013.03.24. Vasárnap 18:15
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Togo

HozzászólásElküldve: 2013.03.31. 20:18    Hozzászólás témája: Test topic - crazy topic lol Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi! This is my crazy topic!

This is my website http://crazytopicthismywebsite.com/

Sorry, del this thread if offtop.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
robi630



Csatlakozott: 2006.06.20. Kedd 18:31
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Kazincbarcika

HozzászólásElküldve: 2007.09.28. 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most olvasom hogy valaki szemét módon írt a nevemben!!! Nagyon fel vagyok háborodva mert én nem vagyok ilyen nagy arc ! Üdv mindenkinek
_________________
robi630
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2007.01.04. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehetetlent kérsz Laughing

egyrészt márciusig a jojatek közelébe se megyek Smile másrészt nekem a karambol mindig csak hobbijáték marad, ha valakinél egyértelmüen jobb vagyok akkor félgőzzel játszom, csak akkor szedem össze magam ha ég a ház. ha egy szinten vunk kb akkor próbálok mindent bele adni, és az ilyen meccseket is nyerni szoktam eddig. ha meg egy egyértelműen erősebb ellen játszom, nincs ami motiváljon hogy szorosra mentsem a biztos vereséget, ez van Smile és még annyi hogy mivel az egész játékot nemtom komolyan venni, versenyen sem, így nálam sosem beszélhetünk 100%os formáról Smile
_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atus15
Karambol bajnok


Csatlakozott: 2006.06.09. Péntek 3:33
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: 2007.01.03. 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello.
Téged szándékosan nem irtalak, mert úgy gondolom ha robit elverted akkor viszont jobb vagy mint ő de a versenyeken amit mutatál ellenem azt jelenti hogy úgy áltál hozzá hogy nincs esélyed! De ha igy álsz hozzá akkor jó hogy ilyen sima lettek a mecseink. Csak akkkor osztályozlak ha játszunk egy mecset mondjuk 6 nyerteset (30) és ha ott is úgy játszol ahogy eddig ellenem akkor osztályzok. csak beszéljük meg mikor.
peace
_________________
út a sűrű erdőn át el sem hiszed amit látsz út sűrű erdőn át meglepetés vár majd rád
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2007.01.03. 00:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

látom te sok embernek többet adtál mint én, és akkor nekem hányast adsz?
_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atus15
Karambol bajnok


Csatlakozott: 2006.06.09. Péntek 3:33
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: 2007.01.02. 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már te is osztályzod a többieket akkor én is:
Satyah:8
Les-2:8
Lilla28:7
njoe:5
robi630:5 és egyre jobban megy neki ha igy folytatja nagyon profi lesz.
pesu:3
buxus:5
syvybaby:3
atiadri:3
ccrriisshh:3
apontvadász:2
szépfiúcska:6
TerminatorA:4,5
kicsitomi:4,5
Drogba.1:3 de ő szerintem kamu nick mert már a 2.verseny óta nem láttam:)
jodabacsii:3 ő is fejlődik időről időre ha igy folytatja jó játékos lesz belőle!
sirartur:3,5
propolisz58:5
na még csak annyit hogy satyahával volt egy "elö" mecsünk és 11-13volt neki de amikor meg nyertem az elsö partimat akkor 1-7 tehát olykor nagyon ki tud hagyni de nagyon jó játékos bár még mindig jobban állok ellene aszem 7 mecset nyomtunk: 5 győzeleme nekem 1 döntetlen 2 vereség
_________________
út a sűrű erdőn át el sem hiszed amit látsz út sűrű erdőn át meglepetés vár majd rád
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2007.01.01. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát akikkel én játszottam azok közül atus meg satyah a legjobb, 2 közül sztem azért jobb satyah mert ő a nehéz lövéseket is megtudja tökéletesen oldani, úgy hogy ráadásul utána a másiknak legyen baromi nehéz Smile így nálam ő a tökéletes játékos, azért nem 10es mert tényleg az lehet baja hogy elfárad vagy nemtud eléggé koncentrálni és akkor hullámvölgye jön, sztem így bukhatta el a mostani döntőt is, amíg jól ment neki addig meggyőzően vezetett, atusnak 8ast adnék énis, ja meg régen játszottam kessy-vel is, hát igen őis ugyanolyan tökéletes szerű játékos mint satyah, és ha neki nem gyenge pontja az hogy időnként szétesik a játéka akkor ténleg ő a legjobb, de tudásra őis 9es

akikkel eddig játsztam:
satyah: 9
kessy: 9
atus15: 8
Les-2: 7
Lilla28: 7
njoe: 6
pesu: 4
robi630: 4
atiadri: 3
buxus: 3
Syvybaby: 2
Boleslav: 2
cchhrriiss: 2
Drogba.11: 1

Syvybaby-nek 3ast kellett volna legalább adnom ha a meccsünket nézem, de sztem ő akkor játszotta élete legjobb meccsét, énmeg egyértelmüen a legrosszabbat eddig, így lett hosszabítás a vége Smile

ja és magamat majdnem elfelejtettem osztályozni, sztem én 5ös vok Smile akik annál nagyobb osztályzattal rendelkeznek, azok már tényleg komolyan veszik vagy vették ezt a játékot, én csak hobbiszinten csináltam mindig, kiegészítősportként a Pool mellett Smile
_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atus15
Karambol bajnok


Csatlakozott: 2006.06.09. Péntek 3:33
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: 2006.12.23. 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok hát akkor én is leteszem a vosomat Laughing
én is sok játékosal játszotam már.
magamat ellemzem aztán néhány embert
én 10es skállán szerintem 8as vagyok
kezdésnél én vagyok mondhatni a legjobb szinte mindig 12-10 között lökök 100ból 99 szer sikerül is:)
hibaszázalék hát ha tisztán van a lökés akkor 90%ban lövöm be szerintem de ha nem tiszta akkor 20-30%
flazás= karambol
taktikát nem szoktam mert vannak oylan mákos lövések amit a "kicsik" azt hiszik igy akartam és hiába mondom(juk) hogy nem is.
Hát a helyzet felismerésem nagyon jó
Ami még pozitivum hogy nagyon nagy feltámadónak tartom amgama:) na meg szerény is vok:)
mert volt a satyah dföntö igaz hogy satyah nyerte meg nekem de nekem is bekellet löknöm a ziccereket.
Én is sok jó játékost ismerek: Satyah: ő inkább takarásban jeleskedik pontoság már nem annyira az erősége de ha oda kell fiygelni rendesen oda tud figyelni skálán. 8nak mondanám
Madmax ő játék stilusa hasonló de az oldal lövései amik sebezhetőek kezdése uygoylan mint az enyém csak egy kcsit nagyobb hiba % kal
skálán ezért én 7nek találom
Kessy: nah sztem ő a legjobb játékos hiába hogy kikapot satyátóla réggi döntöben de fáradt lehetet bocsi satyah ezért a hozzászólásrét. kessy ő 10skálán 9nek mondanám őps is jó kezdő de oylkor hibázgat de van oylan napj amikor nem lehet tőle paritt sem nyerni:)
les-2: nah ő oylan hogy nagyon ritkán nyújt msot már gyengét ha meg gyenge akkor is alig lehet megverni:) ő neki a kezdésénél vannak problémái bár az utóbbi időben mint ha jobban menne neki skálán 8nak tartom
Briard: régi játékos réges régen játszotunk és ő a nyitásal inkább takargat amugy jól játszik nagyon preciz skálán mérve :8 de mostanság már nem jár ide Sad de amikor volt még akkor épp hogy de nyertem ellene de ez csak azért lehetett mert alig játszott.
csgorgey: ő jó játékos hasonló nyitásal nyit és takargat mint briard jó játékos már alig jár ő is ide amugy meg skálán mérve 8
Fatalista:
na ő játéka hasonlit les-2 és satyáéra de ő is alig nyom de általában egy kicsivel vagy ő vagy én nyerek pontosága nagyon jó és oda figyel ha nagy a baj:): skálán mérve: 8
azért nem lehet adni 10est senkinek sem mert ha 10est adnék akkor lehetetlen lenne hibát találni a játékába
ennyiről szól az én értékelésem majd remélem a többiek is irnak ide és rétékelnek majd
bye
_________________
út a sűrű erdőn át el sem hiszed amit látsz út sűrű erdőn át meglepetés vár majd rád
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Syvybaby



Csatlakozott: 2006.09.20. Szerda 20:34
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006.12.22. 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én rengeteg jó játékossal játszottam már,de felsorolni sok lenne, szal csak megemlítek néhányat (akik épp eszembe jutnak Rolling Eyes ) Atus15, Birkuc,Les-2, Satyah, na hirtelen,
tsok
_________________
By Syvybaby
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
robi630



Csatlakozott: 2006.06.20. Kedd 18:31
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Kazincbarcika

HozzászólásElküldve: 2006.06.20. 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

:lol:Szerintem én egészen profi játékos vagyok (meg szerény).
Szeretek erős játékosokkal játszani.
_________________
robi630
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 15:49    Hozzászólás témája: Kik a legjobbak? Hozzászólás az előzmény idézésével

itt lehet megvitatni kik a legjobbak, itt lehet önfényezni vagy jobb esetben másokat dícsérni

leírhatod hogy szerinted kik a legjobbak (akár sorrendben is) és magad milyen jónak tartod

akár még részletes elemzést is végezhetsz magadon, pl 1-től 10-es skálán mennyit adnál magadnak a különböző paraméterekben, íme egy példa:
kezdés: X (milyen jó kezdő vagyis hogy milyen állások maradnak utána)
lövési hibaszázalék: X (mennyit rontasz)
távoli lövések: X (célzás)
falazás: X (geometriai érzék)
pozícionálás: X (játék fizikájának ismerete)
bontás: X (ugyanaz)
vonat: X (összetett lövések, egyik gólyóval a másikat)
taktika: X (patthelyzetek megoldása, több lépéssel előre gondolkodás)
kockázatvállalás: X (bátorság, magabiztosság)
gyorsaság: X (helyzetfelismerés)
állóképesség: X (fizikai vagy idegi fáradékonyság a játék hatására)
higgadtság: X (mennyire bénít a tét)

_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség