Tartalomjegyzék PPL fórum
a Pro Pool League hivatalos fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Jelentkezés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> POOL
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Cib17



Csatlakozott: 2006.06.12. Hétfő 18:52
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006.06.23. 23:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hogy én mindig az utolsó piillantra hagyok mindent:!!
Szóval jelentkeznék a versenyre. Nickem Cib17 /20350/ Very Happy
Ja és kérdted mennyire biztos hogy jövök. Szóval az biztos hogy jövök de hogy majd hogy érek rá meg hogy nem hát....... az majd ott kiderül elvileg ráérek de sosem tudni:!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
apontvadász



Csatlakozott: 2006.06.22. Csütörtök 12:01
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2006.06.22. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szya apontvadász vagyok a karmbolra jelentkeznék mert a poolra meg a pool-9re már jentkeztem na csá apontvadász voltam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
LordOfBass
Pool bajnok


Csatlakozott: 2006.06.09. Péntek 17:50
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely

HozzászólásElküldve: 2006.06.15. 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írjál fel engem is a pool9 és a simma pool versenyre is! köszi Smile

Üdv
_________________
I`m The LordOfBass
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rézbagoly
Pool9 bajnok


Csatlakozott: 2006.06.08. Csütörtök 0:44
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2006.06.15. 14:05    Hozzászólás témája: lol Hozzászólás az előzmény idézésével

JELENTKEZZETEK VAZEEEE!!!!!!!!!!!Ha sokan lesztek jövök én is és akkor lesz nektek nyírbálás!:DDD Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ildzsu



Csatlakozott: 2006.06.08. Csütörtök 16:43
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2006.06.13. 20:57    Hozzászólás témája: Re: Jelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!Jelentkezni szeretnék mind a 3 versenyre!!!NIck : ildzsu köszike!Mind a 3ra írj be!csáó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Atus15
Karambol bajnok


Csatlakozott: 2006.06.09. Péntek 3:33
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: 2006.06.09. 13:35    Hozzászólás témája: jelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

szia atus15 vok jelentkeznék a pool versenyre már meg tetem múltkor de biztza ami bizta ide is le irtam bye
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 16:14    Hozzászólás témája: Jelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

itt is lehet a versenyre jelentkezni

adjátok meg a versenynicketek, hány pontotok van, mennyi a valószínűsége hogy tudsz jönni meg amit jónak látsz közölni

késöbb ugyanitt le is mondhatod a részvételed ha közbejön valami, hogy tudjak róla

_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> POOL Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség