Tartalomjegyzék PPL fórum
a Pro Pool League hivatalos fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Jelentkezés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> POOL9
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ChigagoBulls



Csatlakozott: 2006.09.23. Szombat 8:56
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2006.09.23. 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentkeznék A Versenyre
Nevem:Drogba.11
Pontom:1200
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ChigagoBulls



Csatlakozott: 2006.09.23. Szombat 8:56
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2006.09.23. 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Szeretnék Jelentkezni A 9-Pool-Versenyre
Nevem:ChigagoBulls
Pontom1200
100%Hogy Ott Leszek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ficak



Csatlakozott: 2006.09.22. Péntek 13:35
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2006.09.22. 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csá!jelentkeznék scholes.1 a nevem és 15560 pontom van (most:))99 százalék h ott leszek! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HUBLER66



Csatlakozott: 2006.09.21. Csütörtök 16:07
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2006.09.21. 16:11    Hozzászólás témája: Jelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

Lelentkeznék a versenyre nickem HUBLER66 pontjaim 8800[/b]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jencike...



Csatlakozott: 2006.06.25. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2006.06.25. 10:42    Hozzászólás témája: jelentkeznni szeretnék :P Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy tudok bejelentkezni a versenyre itt a nick nevem @poolkirály@ és itt a pont számom is 1620.. és itt az e-mail cimem alpacino18@freemail.hu

remélem bele férek a versenybe ami máma kezdödik!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Cib17



Csatlakozott: 2006.06.12. Hétfő 18:52
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006.06.24. 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentkezek ide is!!! Cib17
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2006.06.15. 00:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát a Fórum HELP-be elvileg minden benne van Wink amúgy ki kell jelölni azt a szövegrészt amit formázni akarsz, meg van előnézet is Smile
_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TerminátorA
Pool9 bajnok


Csatlakozott: 2006.06.14. Szerda 22:01
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Magyarország

HozzászólásElküldve: 2006.06.14. 22:38    Hozzászólás témája: jelenztkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!
Szeretnék jelentkezni, de sajnos nem tudom, hogy mi lesz 25-én szóval könnyen elképzelhető, hogy közbe jön valami, úgyhogy elképzelhető, hogy le fogom mondani, de remélem , hogy nem jön közbe semmi és részt tudok venni! [Jó hosszú mondtad volt mi? Smile ]
A nickemet ugye nem fontos ide leírni? Smile

Most hétvégén kajak versenyem lesz szurkoljatok!! Very Happy Előre is köszi! Smile

Még egy kérdés...ha a betűket színesre akarom akkor azt az elején kell vagy a végén benyomni? (mert most én mindenhova nyomtam mindent Very Happy )!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
ildzsu



Csatlakozott: 2006.06.08. Csütörtök 16:43
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2006.06.13. 21:19    Hozzászólás témája: Re: Jelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

SZia!Azé beírom ide is:: nick ildzsu köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 16:06    Hozzászólás témája: Jelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

itt is lehet a versenyre jelentkezni

adjátok meg a versenynicketek, hány pontotok van, mennyi a valószínűsége hogy tudsz jönni meg amit jónak látsz közölni

késöbb ugyanitt le is mondhatod a részvételed ha közbejön valami, hogy tudjak róla

_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> POOL9 Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség