Tartalomjegyzék PPL fórum
a Pro Pool League hivatalos fóruma
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

INFO

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> POOL
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
takimaki



Csatlakozott: 2011.11.23. Szerda 21:07
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Ghana

HozzászólásElküldve: 2011.11.23. 21:10    Hozzászólás témája: oto kiralama Hozzászólás az előzmény idézésével

Sektörde minibüs ve binek araç kiralamada öncü olan firmamýz bu konuda sizlere kaliteli ve ekonomik araç kiralama hizmetini sunmaktayýz.rnrnAtatürk Havalimaný, Sabiha Gökçen Havalimaný ve Ýstanbul içi hizmet vermekteyiz.

oto kiralama ankara -araç kiralama ankara -rent a car ankara -lüks araç kiralama ankara - kiralýk oto ankara

ankara oto kiralama - ankara araç kiralama
_________________
oto kiralama ankara
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2006.12.01. 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha van vmi gond, vki kifagy befagy eltünik stb, akor ugyan nincs megjelölt időtartam, de általában 10 esetleg 15 percig szoktam várni, utána kizárás, ez a többi versenyző érdeke
_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
yojoco



Csatlakozott: 2006.11.30. Csütörtök 17:07
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2006.11.30. 21:23    Hozzászólás témája: kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

hello webmester!
kérdéseim a következők lennének:hány nyertig meg egy parti?
mi van akkor,ha pld: a meccs közepén lefagy a gép,vagy a szerverrel lesz baj,akkor mit lehet csinálni,vagy mi a teendő ilyenkor?
köszi előre is a válaszodat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Birkuc
Webmester


Csatlakozott: 2006.06.06. Kedd 15:17
Hozzászólások: 102
Tartózkodási hely: Vadnyugat

HozzászólásElküldve: 2006.06.07. 16:13    Hozzászólás témája: INFO Hozzászólás az előzmény idézésével

versennyel kapcsolatos javaslatok, ötletek, kérdések, kérések helye
_________________
én vagyok egy személyben a Webmester, site admin, rendszergazda, rendező és a főmoderátor, vagyis a GOD Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> POOL Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség