Pontos idő: 2018.01.20. 03:54

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5583 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 220, 221, 222, 223, 224
 Technikai gondok, problémák 
Szerző Üzenet
Moderátor

Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Szia!
Az elso gondnal en az AC-t neznem meg eloszor!
Az ulesfutesnel pedig elszakadt a futoszal az uloreszen
A tukorrel az van, hogy sajna az tonkrement, csak a csere segit rajta!
A valtonal a bowden lehet rossz vagy lelazult a kapcsolokar.

daniel1224 írta:
Sziasztok! B.U.É.K. mindenkinek!
A napokban lettem egy 2000-es 2.3 v5 Toledo boldog tulajdonosa. Lenne pár kisebb hibája, amiknek a megoldasához kérném a segítségeteket:
- Jobbra kanyarodás után az autó megtorpan és kell egy kis idő mire újra erőre kap. Olyan érzés mintha nem kapna üzemanyagot egy kis időre. Balra kanyarodásnál ez a hiba nem jön elő.
- Vezető oldalon az ülésfűtés nem működik.
- Az utas oldali visszapillantó behajtáskor a belső végállásban kattog mintha még hajtatni akarná befelé magát. Amikor kihajtom akkor túlfordul és vissza kell feszíteni kézzel, hogy lássak belőle rendesen. Ilyenkor kattan egyet és utána mozdul befelé.
-A váltókarnak elég nagy a holtjátéka, keresni kell a fokozatokat.
Egyenlőre ezek jutottak eszembe és ezekről tudok. Köszönöm a segítséget!

www.seat-szervíz.hu

2018.01.02. 10:26

Sziasztok köszönöm a befogadást. És egyböl egy kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy ma kaptam meg a leon-t (1p) és a kereskedésbe még nyilt a csomagtérajtó mert oda tettem a disztárcsát,azóta nem nyilik valamiért.
Mi lehet vele a baj és ha nagyon nem nyílik akkor bentröl valahogy ki lehet nyitni,hogy meg lehessen csinálni?

2018.01.03. 20:54

M.A.Team írta:
Biztositekok???

Monk írta:
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.
2001-es Ibiza Stella-n egyik pillanatról a másikra elszállt a fűtés szabályozás (gombok nem reagálnak), valamint a belsővilágítás és, hogy kerek legyen a baloldalon a belső központi zár nyitó-záró gomb. Csak zár, nem nyit ki. A belső világítás egyik fokozata sem működik, izzó jó.

Szia!

Nincs semmilyen biztosíték ábrám vagy használati útmutatóm, amiből okosabb lennék, a villamosság pedig sötét folt. Neten sem találok ilyen jelegű tudástárat, pedig keresem rendszeresen. Magyarul nem tudom melyik biztosíték mihez való.

2018.01.03. 22:13

Sziasztok
olyannal kérdéssel fordulok hozzátok,hogy tegnap megkaptam végre a Leonom (1P) 1,6 benzin 102 le.
a kérdésem a következő lenne,azt miért csinálja hogy megy a fűtés meleget is fúj de a jobb első ülésnél a lábra hideget fúj .
válaszotok előre is köszönöm

2018.01.04. 10:14
Moderátor

Valiszinuleg a mikrokapcsolo krepalt be, elmeletileg belul van egy viszintes res a muanyagboritason, ha abba benyulsz a gyujtaskulcsal es elmozditod akkor kinyilik.

skytoto84 írta:
Sziasztok köszönöm a befogadást. És egyböl egy kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy ma kaptam meg a leon-t (1p) és a kereskedésbe még nyilt a csomagtérajtó mert oda tettem a disztárcsát,azóta nem nyilik valamiért.
Mi lehet vele a baj és ha nagyon nem nyílik akkor bentröl valahogy ki lehet nyitni,hogy meg lehessen csinálni?

www.seat-szervíz.hu

2018.01.06. 21:22
Moderátor

Talan a klimadobozba levo hoerzekelo lehet hibas......
Vcds-el kellvegy hibakiolvasas!

skytoto84 írta:
Sziasztok
olyannal kérdéssel fordulok hozzátok,hogy tegnap megkaptam végre a Leonom (1P) 1,6 benzin 102 le.
a kérdésem a következő lenne,azt miért csinálja hogy megy a fűtés meleget is fúj de a jobb első ülésnél a lábra hideget fúj .
válaszotok előre is köszönöm

www.seat-szervíz.hu

2018.01.06. 21:24
Moderátor

A dolog egyszeru , amelyik biztositek rossz azt kicsereled!

Monk írta:
M.A.Team írta:
Biztositekok???

Monk írta:
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.
2001-es Ibiza Stella-n egyik pillanatról a másikra elszállt a fűtés szabályozás (gombok nem reagálnak), valamint a belsővilágítás és, hogy kerek legyen a baloldalon a belső központi zár nyitó-záró gomb. Csak zár, nem nyit ki. A belső világítás egyik fokozata sem működik, izzó jó.

Szia!

Nincs semmilyen biztosíték ábrám vagy használati útmutatóm, amiből okosabb lennék, a villamosság pedig sötét folt. Neten sem találok ilyen jelegű tudástárat, pedig keresem rendszeresen. Magyarul nem tudom melyik biztosíték mihez való.

www.seat-szervíz.hu

2018.01.06. 21:26

Sziasztok!A páromnak van egy 2008 Cordija.Gold felszereltséggel.A kérdésem az lenne hogy mekkora hangszórók kellenek az első ajtóba.Illetve hogy lehet lepattintani az ajtó burkolatott?Azt is szeretném megtudni hogy a hátsó ajtókban meg van e a hangszóró előkészítése.A vezetékelésre gondolok.Mert rács van az ajtón de hangszóró nincs.Válaszotokat előre is köszönöm!

2018.01.13. 12:37
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5583 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 220, 221, 222, 223, 224