Pontos idő: 2024.06.05. 15:31





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő
 Klub Élet 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Klub Élet
Hmmm már éretm,de mindenki törölje szárazra szemeit és billentyüzzön 1000el!!!!
Misi43 írta:
M.A.Team írta:
Na mi van srácok ,mindenki skandináv lottozik??? :thumbsup :grin

Itt hagyott minket Cordobasportline és azóta potyognak a könnyeink, így pedig nem lehet gépelni, mert nem látjuk a billentyűzetet! :crybaby

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2010.09.15. 20:00
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Klub Élet
Meggyógyult a kocsim!!!!!!!!!!!!!!!! :happy2
Elvittem egy palihoz, és megcsinálta mondta h. mi volt a baja de nem tudom elismételni! A lényeg h. most kommunikál.... :)
Berögzítette az összes hibát is amikor gyertyaproblémám volt meg gyújtás probléma stb.!
Azok ki lettek belőle törölve!(11 db hibakód)
Az előttem lévő idióta fúrt egy lukat a motorvezérlés felett lévő burkolaton amitől elázott az egész, tiszta sár meg víz volt de szerencsére nem halt meg!
Azt kell megnézetnem és bontóból szerezni egy olyat ami jó!
Ami rossz benne az a szervónyomás érzékelő vagy mi...
Olyat kell bele vettem, attól van az h. amikor kitekerem a kormányt leesik az alapjáratom...
Remélem már most minden oké lesz vele, vagy ha nem legalább ki tudjuk olvasni a hibát!:)


2010.09.20. 13:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.07.20. 20:16
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Re: Klub Élet
Seat Club N°165! :)


2010.09.20. 21:47
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Cokuz írta:
Seat Club N°165! :)

:hi

_________________
Kép


2010.09.22. 09:13
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Klub Élet
Nahát!!!!! Nem vagyok vagy 2 hétig és nincs mit olvasni????? Mi van itt HAHÓÓÓÓ!!!!!


2010.09.29. 09:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Klub Élet
Boo írta:
Nahát!!!!! Nem vagyok vagy 2 hétig és nincs mit olvasni????? Mi van itt HAHÓÓÓÓ!!!!!

Annyira hiányoztál, hogy szóhoz sem jutottunk! :wink2

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.09.29. 13:09
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Boo írta:
Nahát!!!!! Nem vagyok vagy 2 hétig és nincs mit olvasni????? Mi van itt HAHÓÓÓÓ!!!!!

Szerintem inkább arról van szó, hogy nem voltál 2 hétig ezért nincs mit olvasnunk. :evil :laugh
Nehéz időszak van mögöttem, de eztán talán én is aktívkodhatok picit többet - remélem.
Herqles barátunk is nagyon eltűnt a porondról pár hétre... vajon azért nem ért rá fórumozni, mert a szilvapálinka kifőzésével foglalatoskodott? :w00t :alcoholic
mer most mán lehet cefrét buggyantani ezerrel eh! :thumbup bemonta minkfelénk a tévé, tikfelétek is? :laugh :laugh :laugh

_________________
Kép


2010.09.29. 13:55
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Klub Élet
Hókornél írta:
Herqles barátunk is nagyon eltűnt a porondról pár hétre... vajon azért nem ért rá fórumozni, mert a szilvapálinka kifőzésével foglalatoskodott? :w00t :alcoholic


Hát igen, kicsit eltűntem. A szilva az én esetemben körte, és főleg vilmos és vajkörte, de van benne egy kis vadkörte is. Egyik hordóm még forr, úgyhogy az 500 L cefrémet 2 részletben fogom kifőzetni, 6-án és 12-én. Remélem 12-ére a maradék is leforr. Szilvát egyébként a sógorom főzeti, neki is van kb 600 L cefréje, ainek egyik fele tiszta kékszilva, a másikban van sárgaszilva is. És ugyan szabad a főzés, de egyrészt nincs főzőnk, másrészt nincs tapasztalatunk, és így több mint 1000 L cefrét elkísérletezgetni felelőtlenség, miközben tiszta alkoholra visszaszámolva 500 Ft-ért szakemberek kifőzik.
De az eltűnésem oka nem ez, és igazából nem is tűntem el, hisz napjában többször is benézek, de egyrészt mostanában rengeteget dolgozok, másrészt nem is nagyon volt mihez hozzászólni. Csak a szokásos beázós, trafós, tuningolniakaródehozzánemértős, stb irományok voltak, és azok is alacsony számban. Ti (Boo, Hókornél) is alig írtatok, Cordi meg ugye végképp eltűnt (nagyon fájó pontom ez, mert nagyon bírtam Cordit, mégha néha kicsit vadabb is volt a kelleténél). Azért ha Ti is kicsit aktívabbak lesztek, akkor én is túlteszem magam a "gyászon" és aktivizálom magam. :wink

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.09.30. 06:35
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Klub Élet
Mögöttem is nehéz időszak van úh. kezet foghatunk Hókornél... :confused
Azért is nem voltam, összejött minden....
De örömmel látom, h. 2 mondatot kellett írnom és már jött is a válasz! :)

Én is aktivizálom mostmár magam amennyire tudom....:)


2010.09.30. 23:09
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Klub Élet
Nekem is nehéz napjaim vannak ,de mindíg szánok rátok pár percet.... :innocent
Boo írta:
Mögöttem is nehéz időszak van úh. kezet foghatunk Hókornél... :confused
Azért is nem voltam, összejött minden....
De örömmel látom, h. 2 mondatot kellett írnom és már jött is a válasz! :)

Én is aktivizálom mostmár magam amennyire tudom....:)

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2010.10.02. 09:15
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.07. 18:57
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Klub Élet
Hi ALL!!!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani.... október 10. vasárnap nyílt nap lesz a Hringen!!!!
jó lenne rajtam és a román, osztrák cuprásokon kivül magyar rendszámos vállakozó seatosokat látni.
Úgy tünik jó lesz az idő is. A tél előtt még lehet egyet vadulni.


2010.10.03. 19:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Klub Élet
Na, ma megkínáltam a kicsikémet egy kis extrával! Kapott egy telitank VP-Racing 99+-t. Tudom, hogy sokan utálják a kagylós benzint, de nekem eddig csak jó tapasztalatom volt vele. Előző autóm karbija nagyon érzékeny volt az üzemanyagra (dugulások, stb.), és annál is ez vált be.
De nem is ez a lényeg! Inkább az, hogy majd fogok-e érezni változást, eddig ugyanis összesen 1 km-t jöttem vele a kúttól a munkahelyig, és szerintem el sem ért még a motorig az anyag. :w000t

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.10.04. 09:27
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Klub Élet
Az enyémet is teletankolhatná vki! :grin Megelégednék én a sima benyóval is nem kell nekem holmi racing, power hiper super vmi! :innocent
Ma megnézték hol ázik be, a kuplungnál folyt a víz be a lábamhoz, így körbe szilikonozták! Remélem máshol nem fog! :S
A szervókormány nyomás kapcsoló meg lett rendelve remélem így már ez a problem is megoldódik végre! Mivel kitekerésnél lefulladásig leesik az alapjáratom ha nem adok elég gázt, úgy kell kiállnom mindenhonnan, h. "vümm vümm vümm" :D Szoktak érdekes tekintetek lenni! Gondolják, h. hülye szőke nő... :slap


2010.10.05. 14:23
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Boo írta:

Ma megnézték hol ázik be, a kuplungnál folyt a víz be a lábamhoz, így körbe szilikonozták! Remélem máshol nem fog! :S

Ó, azok a régi szép idők!
:punk Hirtelen feltört belőlem egy emlék, amint a trabit javítgattam: akkora volt már a hátsó sárvédődobon a rozsdás lyuk, hogy a csomagtartóból kézzel simán meg lehetett tapogatni a gumiabroncsot. Persze ha esőbe mentem, a csomagtartó olyan volt, mint egy úszómedence. Úgy javítottam ki, hogy a sárvédődob belsejét a lyuknál kibéleltem újságpapírral, a csomagtartó felől pedig jó kőmíves módjára rásimítottam 1 tubus jóféle sziloplasztot! :shocking Kókányolás a köbön, de ez után még akkor sem ázott be, amikor már az újságpapírtömítés megsemmisült. :thumbsup :laugh

_________________
Kép


2010.10.06. 08:58
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Klub Élet
Ne legyenek illuzióid,nem foglya szerintem a nyomáskapcsoló csere megoldani a problémát inkább egy jóképű folytószelep.
Boo írta:
Az enyémet is teletankolhatná vki! :grin Megelégednék én a sima benyóval is nem kell nekem holmi racing, power hiper super vmi! :innocent
Ma megnézték hol ázik be, a kuplungnál folyt a víz be a lábamhoz, így körbe szilikonozták! Remélem máshol nem fog! :S
A szervókormány nyomás kapcsoló meg lett rendelve remélem így már ez a problem is megoldódik végre! Mivel kitekerésnél lefulladásig leesik az alapjáratom ha nem adok elég gázt, úgy kell kiállnom mindenhonnan, h. "vümm vümm vümm" :D Szoktak érdekes tekintetek lenni! Gondolják, h. hülye szőke nő... :slap

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2010.10.06. 10:34
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.12. 15:13
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Klub Élet
Idézet:
Ó, azok a régi szép idők!
:punk Hirtelen feltört belőlem egy emlék, amint a trabit javítgattam: akkora volt már a hátsó sárvédődobon a rozsdás lyuk, hogy a csomagtartóból kézzel simán meg lehetett tapogatni a gumiabroncsot. Persze ha esőbe mentem, a csomagtartó olyan volt, mint egy úszómedence. Úgy javítottam ki, hogy a sárvédődob belsejét a lyuknál kibéleltem újságpapírral, a csomagtartó felől pedig jó kőmíves módjára rásimítottam 1 tubus jóféle sziloplasztot! :shocking Kókányolás a köbön, de ez után még akkor sem ázott be, amikor már az újságpapírtömítés megsemmisült. :thumbsup :laugh


:fun a trabi - régi szép idők
én meg nem tudtam miért van furat a pótkerék alatti lemezen, ezért betömtem, az első eső után állt a víz a csomagtartóig, egyből rájöttem miért volt a lyuk....
na szép eddig csak olvasgattam a Seatos fórumot, de csak most a Trabira írok...bocs
ON


2010.10.09. 17:33
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Klub Élet
seatos írta:
trabi - régi szép idők

Ezek szerint nem csak én kezdtem trabival. :cool1
Az a kemény 19 kW! :punk
Egyébként itt a "Klub élet"-ben szabad ilyesmiről is bünti nélkül csevegni, de csak itt! A műszaki szekcióban már annyira nem javallott... :grin

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.10.10. 22:46
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.25. 12:55
Hozzászólások: 36
Hozzászólás Re: Klub Élet
A szomszéd ház előtt parkol egy sárga LeonR, clubos matricával...
Kicsi ez a Zugló, bár technikailag még nem vagyok clubtag, de lélekben már oda sorolom magam... :)

_________________
A little knowledge is a dangerous thing!


2010.10.11. 16:24
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.25. 12:55
Hozzászólások: 36
Hozzászólás Re: Klub Élet
Ezt nem hiszem el.. :D


Csatolmányok:
demot_deszka1.jpg
demot_deszka1.jpg [ 59.14 KiB | Megtekintve 144 alkalommal. ]

_________________
A little knowledge is a dangerous thing!
2010.10.14. 19:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Klub Élet
Herqles írta:
...Kapott egy telitank VP-Racing 99+-t...
...fogok-e érezni változást...


Nos kérem, kihajtottam egy tank Racing üzemanyagot. Okulásként elmondom miket tapasztalatam. Először is néhány km megtétele után úgy éreztem, hogy nem nagyon érzek semmit. Aztán feltűnt, hogy ha nem figyelek, a szokásos bokaállásomnál 110-helyett 120-al megyek, mondtam is magamnak, ez a pszichés tuning. Az autó hozta a szokásos előzéseket, de biztos voltam benne, hogy csak belemagyarázom, hogy jobban megy. :hmmm Az igazság most derült ki, miután vasárnap reggel újra a szokásos benzint tettem bele, ráadásul pont egy hosszabb főútvonalas szakasz előtt tankoltam. A hatás nem maradt el: legnagyobb meglepetésemre :hmm aránylag rövid útszakaszt követően olyan érzésem támadt, mintha hirtelen egy picit elvettem volna a gázt. Az egész egy apró torpanás volt csak, és már húzott is tovább az autó, de őszintén megmondom, hogy nem olyan vehemensen mint előtte. Nem nagy az eltérés, és megy is az autó jól, de hazudnék ha azt mondanám, hogy a másik nem volt még ennél is jobb. Fogyasztásban viszont nem nyertem semmit, de nem is evett többet mint szokott. Gondoltam, megosztom veletek.
Az sokkal többet vett el az erejéből, hogy most feltettem a téli gumikat a lemez felnikkel. Ha saccolnom kellene kb 5 Le minusz. :doubt
Azt, hogy a hangja is egy hajszállal gargalizálósabb lett (bár hazudnék ha azt mondanám, hogy nem tetszik) nem tudom mi okozza. Talán az adalékoktól lett tényleg kicsit tisztább a rendszer, :cool2 vagy a nagyobb oktánszámú anyag égetett le olyan koszokat, amik eddig megvoltak, vagy csak a téli kerekek plussz súja miatt erőlködik jobban a gép. :blush

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.10.19. 14:09
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Herqles írta:
Herqles írta:
...Kapott egy telitank VP-Racing 99+-t...
...fogok-e érezni változást...


Nos kérem, kihajtottam egy tank Racing üzemanyagot. Okulásként elmondom miket tapasztalatam...


Borítékolni mertem volna, hogy ezek lesznek a tapasztalataid!
Pár éve, amikor még a kis Leonommal csináltunk egy kiruccanást a meseszép Hargitára, én is kipróbáltam a 100-as benzint, ráadásként tettem hozzá spurit is, de nem ám pirosat... :nono ááá... a dupla árú kéket!!! (naná, a "raccsingossat" :grin ). Volt is nagy ámulás, az asszonnyal folyton összevesztünk hogy most ki vezessen, mert oly szorgalmasan ment a kis "egynégyes" felfelé a hegyek közt, hogy öröm volt hajtani, ráadásul mindezt roppant kulturált csendben tette. Lehet hogy most hülyének néztek, de annyira, annyira, annyira hálás volt az autó az extra anyagért, hogy szabályosan a lelkemet simogatta a suttogó motorhang, mindahányszor gázt adtam. Isteni visszaemlékezni rá, nemhogy átélni! A fogyasztás nem változott nálam sem, mert a többletet egyszerűen "kiautóztam" :princo .

_________________
Kép


2010.10.20. 11:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Klub Élet
Hókornél írta:
...ráadásként tettem hozzá spurit is...

Ez lesz a következő, amit ki akarok próbálni. :rolleyes

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.10.20. 19:56
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.26. 20:30
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: budapest
Hozzászólás Re: Klub Élet
A SEAT legyen veletek örülök hogy tudtam regisztrálni közétek!!!


2010.10.26. 20:41
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
zozy írta:
A SEAT legyen veletek örülök hogy tudtam regisztrálni közétek!!!

:hi

_________________
Kép


2010.10.27. 08:10
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Klub Élet
Halihóóó! :)

Cseppet elvesztem, de még lejelentkezek, h. megvagyok, akit érdekel.... :grin

A kocsim egyenlőre jól működik, bár nem akarom elkiabálni.... Kicserélték benne a szervókormány kapcsolót, kitakarították a folytószelepet és beállították mivel már Hála Istennek ugye kommunikál!

Seatpepe Te inkább ne írj semmi rosszat, mert az fix h. amit Te leírsz azt heteken belül az én kocsim is produkálja.... úh. számíthatok innentől kezdve ajtózár befagyásra! :snap
A hétvégén buliból jövet hajnaltájban körbe volt fagyva a kocsi ablaka, amire én még nem igazán voltam felkészülve(jégkaparó óne:D), így sikeresen supershoppos kártyával körbekapirgáltam! :smirksweat Jó meló volt, de szépen szedte ajánlom mindenkinek... :smart


Pestieket szeretnék kérdezni!!!!!!!!!!!!!!!
Nem e tudtok esetleg, vmi olcsó de normális albérletet! Néztünk már bnőimmel rengeteg oldalt és hívogattuk is, de vagy iszonyat drága vagy épp már nem aktuális....
Sajna megszűnt a munkahelyem(a gyeses nő akinek a helyén voltam visszajött, többek között ezért is hiányoztam a fórumról, mert neki tanítottam a 3 év alatt felgyűlt újításokat a cégnél) :(

Itt semmi meló úh. lehet Pesten kötök ki....

Ha vki tud vmit szóljon légyszi!

Előre is köszi!


2010.10.29. 12:12
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség