Pontos idő: 2024.05.23. 12:05





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő
 Klub Élet 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.31. 12:48
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás Re: Klub Élet
Hali,
Jó hallani hogy másnál is van ilyen probléma :grin
ez csak vicc volt, bocsi!
A Lényeg hogy remélem lesz rá megoldás, most csináltam bele egy fűtést, már csak
bele kell rakni, és jöhet az időjárás próbálja!
Ha érdekel, leírom a végeredményt, esetleg egy két képet is csatolok, 1-2 héten belül,
hiszen nyakunkon a hideg.

Üdv. Seatpepe

Boo írta:
Halihóóó! :)

Cseppet elvesztem, de még lejelentkezek, h. megvagyok, akit érdekel.... :grin

A kocsim egyenlőre jól működik, bár nem akarom elkiabálni.... Kicserélték benne a szervókormány kapcsolót, kitakarították a folytószelepet és beállították mivel már Hála Istennek ugye kommunikál!

Seatpepe Te inkább ne írj semmi rosszat, mert az fix h. amit Te leírsz azt heteken belül az én kocsim is produkálja.... úh. számíthatok innentől kezdve ajtózár befagyásra! :snap
A hétvégén buliból jövet hajnaltájban körbe volt fagyva a kocsi ablaka, amire én még nem igazán voltam felkészülve(jégkaparó óne:D), így sikeresen supershoppos kártyával körbekapirgáltam! :smirksweat Jó meló volt, de szépen szedte ajánlom mindenkinek... :smart


Pestieket szeretnék kérdezni!!!!!!!!!!!!!!!
Nem e tudtok esetleg, vmi olcsó de normális albérletet! Néztünk már bnőimmel rengeteg oldalt és hívogattuk is, de vagy iszonyat drága vagy épp már nem aktuális....
Sajna megszűnt a munkahelyem(a gyeses nő akinek a helyén voltam visszajött, többek között ezért is hiányoztam a fórumról, mert neki tanítottam a 3 év alatt felgyűlt újításokat a cégnél) :(

Itt semmi meló úh. lehet Pesten kötök ki....

Ha vki tud vmit szóljon légyszi!

Előre is köszi!

_________________
Üdv.: Seatpepe


2010.10.30. 18:55
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Mi a véleményetek az alábbi cikkről?

http://www.origo.hu/auto/20101104-bales ... autok.html

_________________
Kép


2010.11.04. 14:52
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Hoppá! Seat Bocanegra teszt!

http://totalcar.hu/tesztek/2010/11/04/r ... eg/?rnd=35

_________________
Kép


2010.11.05. 12:39
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Klub Élet
Tszab!
Tehát, a dolog a többiek részéröl csak vicc volt, és azért áltak ki melletem mert ISMERNEK ahogyan Kriminal és még Te sem.
Igy ök pontosan tudják azt amit Kanyarcsakany kolléga felvázolt, és idáig nem is kellet semmit se megindokolnom mer jól tudták ha azt javasolom annak megvan az oka!
És az az ok NEM A HASZON!!!!! :nono
Így nagyon nem értettem miért vonnak felelösségre hiszen véleményt várt tőlem, ezt kapta, mit vétettem????
(A Kakast a saját szemétdobján nem illik ba......ni.)
Te pedig mint jó Szamaritánus kiáltál mellette ezért kezdtelk el veled is ércelődni ,de ez nem komoly.
Tudod már sok esetben sajnos végig éltünk hasonló ,vagy még durvább támadásokat amit csak azért kaptunk mert az emberke nem azt a válasz kapta amit várt,szerinted ez normális????
Azt javasolnám maradj te is a saját kaptfádnál."Aki korpa közé keverdik megeszik a disznók"
Adj szaktanácsot a kérdezőknek és ennyi!
Akkor jó megelszünk! :clap

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2010.11.05. 13:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2009.11.09. 23:24
Hozzászólások: 194
Tartózkodási hely: VP megye, Pápa
Hozzászólás Re: Klub Élet
Én annyit fűznék hozzá, hogy én nem vicceltem :grin :w000t Ha kérdezel és nem azt a választ kapod amire számítottál, kérdezz még egyet, vagy olvass vissza, ne kritizálj.

Csupi nincs ilyen bamme... :laugh

Nem személyeskedni akarok, hisz nem ismerlek, úgyhogy ne vedd magadra, de így történhetett meg, hogy a gépészmérnök hallgató gyakorlaton vw szervizben olajcsere közben megkérdezte, hogy miért ilyen fekete a benzin - TDI Passat -.
És ilyen emberek kapnak diplomát??? Ebből lesz az, ami itthon megy. Nemmondommegaszervíznevét, de beviszed a kocsit, gépre dugják, ha nincs hibakód, majdnem elzavarnak, hogy nincs a kocsinak semmi baja. Hirtelen felindulásból hazamész és 1 óra alatt megjavítod, visszamész, elmagyarázod a szaktekintélyeknek, hogy mi volt a baj és hogyan csináltad meg. Te egy "átlagember" aki egy darab érettségivel és egy darab "jól megbecsült" szakmával rendelkezel.

1 szó mint száz mivel relatívan olcsó, ezért ne spórolj vele, cseréld azt is!

M.A.Team írta:
Tszab!
Tehát, a dolog a többiek részéröl csak vicc volt, és azért áltak ki melletem mert ISMERNEK ahogyan Kriminal és még Te sem.
Igy ök pontosan tudják azt amit Kanyarcsakany kolléga felvázolt, és idáig nem is kellet semmit se megindokolnom mer jól tudták ha azt javasolom annak megvan az oka!
És az az ok NEM A HASZON!!!!! :nono
Így nagyon nem értettem miért vonnak felelösségre hiszen véleményt várt tőlem, ezt kapta, mit vétettem????
(A Kakast a saját szemétdobján nem illik ba......ni.)
Te pedig mint jó Szamaritánus kiáltál mellette ezért kezdtelk el veled is ércelődni ,de ez nem komoly.
Tudod már sok esetben sajnos végig éltünk hasonló ,vagy még durvább támadásokat amit csak azért kaptunk mert az emberke nem azt a válasz kapta amit várt,szerinted ez normális????
Azt javasolnám maradj te is a saját kaptfádnál."Aki korpa közé keverdik megeszik a disznók"
Adj szaktanácsot a kérdezőknek és ennyi!
Akkor jó megelszünk! :clap

_________________
Toledo Signo 1.6 16V BCB || N0: 161

NOT SPONSORED BY MOMMY & DADDY


2010.11.05. 20:43
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.12. 17:37
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: Bpest
Hozzászólás Re: Klub Élet
Kedves Attila!
Körülbelül 5-6 éve kétszer találkoztunk személyesen, így valóban nem ismerlek úgy mint néhányan innen a fórumról.
Éppen ezért nem tudhatom, mennyire vagy tapasztalt, és ezt az első válaszod alapján sem deríthető ki.
A többiek megnyilvánulása alapján valóban nagy tudással rendelkezel, de szerintem az mindenki javára válna, ha ez jobban megmutatkozna. Így még több tisztelőd lenne, és egyre több ember ismerhetné meg a tudásod.
Én nagy részben azért olvasom a fórumot, hogy még több tudást szerezzek, ezért örülnék, ha a válaszaidat kifejtenéd, vagy megindokolnád.
Mint kakas a szemétdombon, te vagy a "törzsfőnök", így szerintem minden válaszodban ennek kéne megjelennie.
Szerintem egy ilyen fórum nem csak segítségnyújtásra jó, de tudásbázis is.
Ha valamit egyszer alaposan kifejtesz, az később sok ember életét könnyítheti meg.
Az internetes keresők is megtalálják a válaszokat, így még több emberhez juthat el a fórum és a club.

Értem, hogy nem a haszon mozgat, mert ez kb horgászás lenne az ügyfelekért. Ennek viszont azért részben ellent mond, ha például egy autó típushibáit csak telefonon szeretnéd elmondani. Elmondani telefonban szerintem annyi idő, mint itt leírni.

Megpróbálok ezen túl is a tudásomhoz mérten a legpontosabb és legteljesebb gondolatot hozzáfűzni a fórumlakók problémáihoz.

A viccet pedig értem, csak nem szeretem :D ;)

Üdv.: tszab

M.A.Team írta:
Tszab!
Tehát, a dolog a többiek részéröl csak vicc volt, és azért áltak ki melletem mert ISMERNEK ahogyan Kriminal és még Te sem.
Igy ök pontosan tudják azt amit Kanyarcsakany kolléga felvázolt, és idáig nem is kellet semmit se megindokolnom mer jól tudták ha azt javasolom annak megvan az oka!
És az az ok NEM A HASZON!!!!! :nono
Így nagyon nem értettem miért vonnak felelösségre hiszen véleményt várt tőlem, ezt kapta, mit vétettem????
(A Kakast a saját szemétdobján nem illik ba......ni.)
Te pedig mint jó Szamaritánus kiáltál mellette ezért kezdtelk el veled is ércelődni ,de ez nem komoly.
Tudod már sok esetben sajnos végig éltünk hasonló ,vagy még durvább támadásokat amit csak azért kaptunk mert az emberke nem azt a válasz kapta amit várt,szerinted ez normális????
Azt javasolnám maradj te is a saját kaptfádnál."Aki korpa közé keverdik megeszik a disznók"
Adj szaktanácsot a kérdezőknek és ennyi!
Akkor jó megelszünk! :clap


2010.11.05. 21:01
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.12. 17:37
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: Bpest
Hozzászólás Re: Klub Élet
Szia!
Ha jól emlékszem neked válaszoltam arra a kommentre, amiben egy képet is küldtél.
Ha azt írtam volna, hogy azért van az a cső ott, mert annak ott a helye, szerintem te sem lettél volna előrébb, pedig tulajdonképp megválaszoltam a kérdésed, és tapasztalt is vagyok, mert tudom, h jó esetben annak ott a helye.
A vw szervizes tapasztalatodon pedig felröhögtem, habár inkább sírni kellett volna.
A közlekedésgépész szakmára szégyen ez a történet.
Egyébként én is hallottam történeteket, és sajna már "élesben" dolgozókról...
Pont ezért kellene a fórum, ahol elegendő tudást kaphatnánk, hogy el se kelljen indulni "kontárékhoz" autót szervizeltetni, ha tényleg csak pár perces/ órás munkáról lenne szó. (Az angol nyelvű fórumokban sem ok nélkül hívják a kereskedőket dealer helyett stealer-nek.. :) )

A mérnöki szakma ritkán fogad el olyan érvet, ami arra támaszkodik, hogy elég olcsó az alkatrész, ami valószinű rossz lehet, ezért cseréljük ki azt is. Gondolj bele, ez a művelet mekkora költséggel járna egy 300 darabos flottánál..
Persze jelen esetben csak egy autóról van szó, de a gondolatmenet remélem érthető.

Üdv.: tszab


kanyarcsákány írta:
Én annyit fűznék hozzá, hogy én nem vicceltem :grin :w000t Ha kérdezel és nem azt a választ kapod amire számítottál, kérdezz még egyet, vagy olvass vissza, ne kritizálj.

Csupi nincs ilyen bamme... :laugh

Nem személyeskedni akarok, hisz nem ismerlek, úgyhogy ne vedd magadra, de így történhetett meg, hogy a gépészmérnök hallgató gyakorlaton vw szervizben olajcsere közben megkérdezte, hogy miért ilyen fekete a benzin - TDI Passat -.
És ilyen emberek kapnak diplomát??? Ebből lesz az, ami itthon megy. Nemmondommegaszervíznevét, de beviszed a kocsit, gépre dugják, ha nincs hibakód, majdnem elzavarnak, hogy nincs a kocsinak semmi baja. Hirtelen felindulásból hazamész és 1 óra alatt megjavítod, visszamész, elmagyarázod a szaktekintélyeknek, hogy mi volt a baj és hogyan csináltad meg. Te egy "átlagember" aki egy darab érettségivel és egy darab "jól megbecsült" szakmával rendelkezel.

1 szó mint száz mivel relatívan olcsó, ezért ne spórolj vele, cseréld azt is!

M.A.Team írta:
Tszab!
Tehát, a dolog a többiek részéröl csak vicc volt, és azért áltak ki melletem mert ISMERNEK ahogyan Kriminal és még Te sem.
Igy ök pontosan tudják azt amit Kanyarcsakany kolléga felvázolt, és idáig nem is kellet semmit se megindokolnom mer jól tudták ha azt javasolom annak megvan az oka!
És az az ok NEM A HASZON!!!!! :nono
Így nagyon nem értettem miért vonnak felelösségre hiszen véleményt várt tőlem, ezt kapta, mit vétettem????
(A Kakast a saját szemétdobján nem illik ba......ni.)
Te pedig mint jó Szamaritánus kiáltál mellette ezért kezdtelk el veled is ércelődni ,de ez nem komoly.
Tudod már sok esetben sajnos végig éltünk hasonló ,vagy még durvább támadásokat amit csak azért kaptunk mert az emberke nem azt a válasz kapta amit várt,szerinted ez normális????
Azt javasolnám maradj te is a saját kaptfádnál."Aki korpa közé keverdik megeszik a disznók"
Adj szaktanácsot a kérdezőknek és ennyi!
Akkor jó megelszünk! :clap


2010.11.05. 21:14
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2009.11.09. 23:24
Hozzászólások: 194
Tartózkodási hely: VP megye, Pápa
Hozzászólás Re: Klub Élet
Szia!
Így igaz.. nekem válaszoltál a szűrős, csöves kérdésben. És ahogy mondod, nem lettem volna előrébb... annyi a különbség, hogy én nem kezdtem el...
És ezzel úgy gondolom meg is magyaráztam mindent.

1kérdést felteszel (miért?) és kifejtették volna. Akkor meg nincs ez a kis vita.

tszab (030) írta:
Szia!
Ha jól emlékszem neked válaszoltam arra a kommentre, amiben egy képet is küldtél.
Ha azt írtam volna, hogy azért van az a cső ott, mert annak ott a helye, szerintem te sem lettél volna előrébb, pedig tulajdonképp megválaszoltam a kérdésed, és tapasztalt is vagyok, mert tudom, h jó esetben annak ott a helye.
A vw szervizes tapasztalatodon pedig felröhögtem, habár inkább sírni kellett volna.
A közlekedésgépész szakmára szégyen ez a történet.
Egyébként én is hallottam történeteket, és sajna már "élesben" dolgozókról...
Pont ezért kellene a fórum, ahol elegendő tudást kaphatnánk, hogy el se kelljen indulni "kontárékhoz" autót szervizeltetni, ha tényleg csak pár perces/ órás munkáról lenne szó. (Az angol nyelvű fórumokban sem ok nélkül hívják a kereskedőket dealer helyett stealer-nek.. :) )

A mérnöki szakma ritkán fogad el olyan érvet, ami arra támaszkodik, hogy elég olcsó az alkatrész, ami valószinű rossz lehet, ezért cseréljük ki azt is. Gondolj bele, ez a művelet mekkora költséggel járna egy 300 darabos flottánál..
Persze jelen esetben csak egy autóról van szó, de a gondolatmenet remélem érthető.

Üdv.: tszab

_________________
Toledo Signo 1.6 16V BCB || N0: 161

NOT SPONSORED BY MOMMY & DADDY


2010.11.05. 21:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.14. 19:28
Hozzászólások: 241
Hozzászólás Re: Klub Élet
Sokszor elgondolkodtam a cikkben levő dolgokról és hasonló következtetésekre jutottam
De sztem egy kicsit rossz szögből tekint a kérdésre.Ezek a dolgok alapjában véve jók.
Hülyeség ellen meg nem lehet védekezni.Ez az egy dolog amit sajnos sose fognak tudni megoldani az autófejlesztők.És ekkor van az h pislognak hogy ilyen-olyan elektronika mellett is megtörténik a baj.
Hókornél írta:
Mi a véleményetek az alábbi cikkről?

http://www.origo.hu/auto/20101104-bales ... autok.html


2010.11.05. 22:02
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.12. 17:37
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: Bpest
Hozzászólás Re: Klub Élet
Szia!

"Egyébként nem értem, hogy, ha a visszajelző és a motorelektronika más más jeladóra van kötve, akkor miért törvényszerű, ha az egyik elromlik, a másik is rossz lesz...
De erre a nálam okosabbak biztos tudják a választ, szval ezúton is kérném őket, válaszoljanak, mert szeretnék tanulni.
Köszönöm!"

Ezt a kérdést én írtam Attila indokló válasza előtt körülbelül 10 órával, mikor a kérdésre válaszoltam, hogy melyik szenzor kellene kicserélnie, ha újra működésre szeretné bírni a visszajelzőt.

Konkrét válasz nem érkezett, de most már látom, hogy nem törvényszerű, csak cseréljük, mert megtehetjük, akkor meg miért ne?!
A -ha már ott vagyunk -elvet követve célszerű lenne az egész termosztátot vagy akkor már a vízpumpát is cserélni.
Mivel gondolom valamennyit le kell engedni a hűtőfolyadékból. (de javítsatok ki nyugodtan!)

Valljuk be, mindannyian meg lennénk lepődve, ha felteszünk egy kérdést (A vagy B) válaszlehetőséggel és egy teljesen mást választ kapnánk (C).
Egy kicsit sakros példa, de olyan, mintha feltennénk a kérdést, hogy ilyen időjárásban, mint ami most van, a téli, vagy a nyári gumit javaslod-e. Erre az a válasz jönne, minden indoklás nélkül, hogy a 4 évszakosat. Ha egy gumis írná neked ezt a választ, te is szerintem megkérdőjeleznéd. Ha viszont hozzá írná, hogy, ha nem mész sokat ez is megfelelő lehet, ráadásul, most nap közben 20 fokok vannak de hajnalban már fagy, és, ha leesik a hó, nem kell plusz pénzt költeni újabb abroncs cserére, máris elfogadhatóbb a válasz.
(le kell szögeznem, hogy külön téli és nyári abroncsgarnitúra elkötelezett híve vagyok)

Üdv.: tszab



kanyarcsákány írta:
Szia!
Így igaz.. nekem válaszoltál a szűrős, csöves kérdésben. És ahogy mondod, nem lettem volna előrébb... annyi a különbség, hogy én nem kezdtem el...
És ezzel úgy gondolom meg is magyaráztam mindent.

1kérdést felteszel (miért?) és kifejtették volna. Akkor meg nincs ez a kis vita.


2010.11.06. 09:14
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Klub Élet
Ez már túl van spirázva,kinek van erre itt szüksége????
Igazából már a felét se értem ,de lehet így jobb!!!
Már megint jössz ezekkel az értelmetlen példáiddal ,nyáron téligumi,meg komlpett motorcsere mert elkopik......
hagyjuk már ezeket a baromságokat ,én javaslatot tettem egy 3800.- alkatrész cseréjére és PONT.
Mit kell ezen rágódni??????MIT NEM ÉRTESZ????????
Aki érti érti ,aki nem az nem ,nem kell senkinek elfogadni olyan tanácsot ami neki nem felel meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ennyi!

Beszélhetnénk valamai kevésbé idegesítő dologról?
Kezdek nagyon berágni! :wag

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2010.11.06. 09:35
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Én is pont erre gondoltam!
Az szép és nemes gondolat, hogy egy autó műszaki tartalmát megtöltik hasznos kiegészítő funkciókkal mindaddig, míg az a használhatóság rovására nem megy. Arról nem is beszélve, hogy mindennapi kényelmes világunkat annyiféle kütyü segíti, hogy az már néha terhes számunkra. Nem azt mondom hogy járjunk újra lovasszekérrel, de az arany középút tartása - mint az élet annyi más területén, úgy itt is - az egyedüli megoldás. Számomra ez a cikk legfontosabb üzenete. :smile1
tibcsi_san írta:
Sokszor elgondolkodtam a cikkben levő dolgokról és hasonló következtetésekre jutottam
De sztem egy kicsit rossz szögből tekint a kérdésre.Ezek a dolgok alapjában véve jók.
Hülyeség ellen meg nem lehet védekezni.Ez az egy dolog amit sajnos sose fognak tudni megoldani az autófejlesztők.És ekkor van az h pislognak hogy ilyen-olyan elektronika mellett is megtörténik a baj.
Hókornél írta:
Mi a véleményetek az alábbi cikkről?

http://www.origo.hu/auto/20101104-bales ... autok.html

_________________
Kép


2010.11.08. 09:33
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.12.15. 22:01
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Birkenhead, UK England
Hozzászólás Re: Klub Élet
Hello Mindenkinek ma hoztam el a kocsit!:) Egy Seat Cordoba 1,4 Stellát4:P Valaki tudna mondani mire figyeljek és mit cseréljek ki elsőnek Előre is köszönöm Üdv Istu


2010.12.15. 22:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.14. 19:28
Hozzászólások: 241
Hozzászólás Re: Klub Élet
Hali,

Ha új autó akk semmit,
ha használt akk egy nagyszervíz mehet neki(olaj, szűrők gyertyya vezérlés stb).

Istu írta:
Hello Mindenkinek ma hoztam el a kocsit!:) Egy Seat Cordoba 1,4 Stellát4:P Valaki tudna mondani mire figyeljek és mit cseréljek ki elsőnek Előre is köszönöm Üdv Istu


2010.12.15. 23:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Klub Élet
Na srácok, megvolt az első koccanásom! A durva az, hogy nem is ültem az autóban (sőt, senki sem ült benne!)! Egyik kollégám jött oda, hogy véletlenül nekem tolatott és meg kéne nézni, mert ő az enyémen nem ugyan nem lát semmit, de az övén elég nagy benyomódás van, úgyhogy mégiscsak meg kéne vizsgálni! Háát, sokáig kellett nézegetni, mire felfedeztük, hogy esetleg talán mintha a lökhárító díszléc csücskén lenne valami surlódásnyom... Az övén bezzeg jól láthatóan benyomódott a lemez egy tenyérnyi helyen....
Jó kis autó ez! Örülök, hogy így bírja!

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.12.16. 14:19
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Akkor én is elmesélek egy sztorit!
Pár hete történt. Egyik este megyek le a ház előtti parkolóba, látom ám, hogy Szivacs nicknevű márka- és fórumtársunk (aki jószomszédom) éppen a saját Leonjának hátulját vizsgálgatja nyugtalanul. Oda is megyek hozzá üdvözölni és megkérdezni mizujs, működik-e a gépsárkány, stb-stb. Aggódva meséli, hogy figyelmetlenségből épp az imént tolatott neki a parkolót lezáró vascső-korlátnak, hallotta a koppanást is, de külsérelmi nyomot sehol sem talál a lökhárítón.
Kénytelenek voltunk közösen konstatálni, hogy a kocsi a koccanásban egyáltalán nem sérült! Gyorsan mondtam is szomszédomnak - enyhén feddően: Seat ez a javából wazze, nem szutyuki! :laugh A történet záróakkordjaként pedig a nagy ijedtségre elfogyasztottunk közösen 1-1doboz jóféle folyékony kenyeret a megtolatott vaskorlát lelki üdvéért... :drunk
Herqles írta:
Na srácok, megvolt az első koccanásom! A durva az, hogy nem is ültem az autóban (sőt, senki sem ült benne!)! Egyik kollégám jött oda, hogy véletlenül nekem tolatott és meg kéne nézni, mert ő az enyémen nem ugyan nem lát semmit, de az övén elég nagy benyomódás van, úgyhogy mégiscsak meg kéne vizsgálni! Háát, sokáig kellett nézegetni, mire felfedeztük, hogy esetleg talán mintha a lökhárító díszléc csücskén lenne valami surlódásnyom... Az övén bezzeg jól láthatóan benyomódott a lemez egy tenyérnyi helyen....
Jó kis autó ez! Örülök, hogy így bírja!

_________________
Kép


2010.12.16. 16:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.12. 17:37
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: Bpest
Hozzászólás Re: Klub Élet
Nem akarok ünneprontó lenni, de ezek a műanyag lökhárítók könnyen visszaugranak és nem látszik rajtuk semmi sérülés.
Alatta viszont átrendeződhet pár dolog...
A teljes megnyugvásért érdemes lenne benézni a lökhárító mögé is..
Ez különösen akkor igaz, mikor piroslámpánál nyomnak meg. Kiszállsz megnézed, nem látszik semmi és mindenki siet a dolgára.
Neadjisten legközelebb is eltalál valaki, és akkor már nem az energiaelnyelő elem fog dolgozni, hanem a kaszni gyűrődik.
Persze ha "csak" egy rudat koccol meg valaki, az nem olyan nagy gond.
Az említett karcolásokon kívül senkinek ne történjen nagyobb baj az autójával ;)!

Hókornél írta:
Akkor én is elmesélek egy sztorit!
Pár hete történt. Egyik este megyek le a ház előtti parkolóba, látom ám, hogy Szivacs nicknevű márka- és fórumtársunk (aki jószomszédom) éppen a saját Leonjának hátulját vizsgálgatja nyugtalanul. Oda is megyek hozzá üdvözölni és megkérdezni mizujs, működik-e a gépsárkány, stb-stb. Aggódva meséli, hogy figyelmetlenségből épp az imént tolatott neki a parkolót lezáró vascső-korlátnak, hallotta a koppanást is, de külsérelmi nyomot sehol sem talál a lökhárítón.
Kénytelenek voltunk közösen konstatálni, hogy a kocsi a koccanásban egyáltalán nem sérült! Gyorsan mondtam is szomszédomnak - enyhén feddően: Seat ez a javából wazze, nem szutyuki! :laugh A történet záróakkordjaként pedig a nagy ijedtségre elfogyasztottunk közösen 1-1doboz jóféle folyékony kenyeret a megtolatott vaskorlát lelki üdvéért... :drunk
Herqles írta:
Na srácok, megvolt az első koccanásom! A durva az, hogy nem is ültem az autóban (sőt, senki sem ült benne!)! Egyik kollégám jött oda, hogy véletlenül nekem tolatott és meg kéne nézni, mert ő az enyémen nem ugyan nem lát semmit, de az övén elég nagy benyomódás van, úgyhogy mégiscsak meg kéne vizsgálni! Háát, sokáig kellett nézegetni, mire felfedeztük, hogy esetleg talán mintha a lökhárító díszléc csücskén lenne valami surlódásnyom... Az övén bezzeg jól láthatóan benyomódott a lemez egy tenyérnyi helyen....
Jó kis autó ez! Örülök, hogy így bírja!


2010.12.16. 17:40
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.23. 11:44
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pest megye
Hozzászólás Re: Klub Élet
Próbálkoznak a csendőrök! :police

http://www.beol.hu/bekes/kozelet/borton ... ato-350777


2010.12.22. 12:13
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Cipész, maradj a kaptafánál! - szól a közmondás.
Ezt csak azért írom, mert mostanság arra lettem figyelmes, hogy sokan azzal foglalkoznak, amihez nincs közük.
Gondolok itt arra, hogy a yardok csak ne jogászkodjanak!
Blokkolóval kárt tenni a lézerradarban... vajon lehet-e olyant?
A történetből azt hiányolom, hogy a pórul járt autós miért nem jelentette fel a rend őreit tiltott helyen folytatott üzletszerű kéjelgés, valamint azzal összefüggő közveszélyokozás vádjával? :hihi
Toledo_1.8T írta:

_________________
Kép


2010.12.23. 08:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.12. 15:32
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Klub Élet
Minden kedves Klubtagtársamnak és minden SEAT-osnak Békés Boldog és balesetmentes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!


2010.12.23. 22:03
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Klub Élet
Kilométerekben és olcsó benzinben gazdag, balesetmentes újévet,és békés Karácsonyt kívánok mindenkinek!!! :reindeer

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2010.12.24. 09:20
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Klub Élet
Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt Kívánok, Seatosok!
Bár nekem nem boldog, 7 hónapos picifiam kórházban betegeskedik... szurkoljatok neki, hogy mihamarább felépüljön és megláthassa élete első karácsonyát!
THX! :wavecry

_________________
Kép


2010.12.25. 14:02
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Klub Élet
Szurkolunk!!!
Nekem meg az Apukám vár szívműtétre és bent Karácsonyozott. :cry
Hókornél írta:
Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt Kívánok, Seatosok!
Bár nekem nem boldog, 7 hónapos picifiam kórházban betegeskedik... szurkoljatok neki, hogy mihamarább felépüljön és megláthassa élete első karácsonyát!
THX! :wavecry

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2010.12.25. 19:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.14. 19:28
Hozzászólások: 241
Hozzászólás Re: Klub Élet
Mihamarabbi gyógyulást kívánok neki!
M.A.Team írta:
Szurkolunk!!!
Nekem meg az Apukám vár szívműtétre és bent Karácsonyozott. :cry
Hókornél írta:
Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt Kívánok, Seatosok!
Bár nekem nem boldog, 7 hónapos picifiam kórházban betegeskedik... szurkoljatok neki, hogy mihamarább felépüljön és megláthassa élete első karácsonyát!
THX! :wavecry


2010.12.26. 14:32
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.14. 19:28
Hozzászólások: 241
Hozzászólás Re: Klub Élet
Boldog karácsonyt neked is!
Remélem hogy mihamarább meggyógyul a gyerkőc!
Hókornél írta:
Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt Kívánok, Seatosok!
Bár nekem nem boldog, 7 hónapos picifiam kórházban betegeskedik... szurkoljatok neki, hogy mihamarább felépüljön és megláthassa élete első karácsonyát!
THX! :wavecry


2010.12.26. 14:32
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 874 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség