Pontos idő: 2024.04.27. 13:23





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 152 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.25. 12:55
Hozzászólások: 36
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Pár szép Ibiza van fent...

http://www.seatclubslovakia.com/viewtop ... &sk=t&sd=a

_________________
A little knowledge is a dangerous thing!


2010.07.13. 11:50
Profil
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Idézet:
mindig a hátulról jövő a hibás, függetlenül attól, hogy Te miért álltál meg!


Most olvastam végig:-)


Én nem álltam, csak lassabban mentem a sor miatt.....


2010.07.13. 12:34
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.14. 19:00
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
cordobasportline írta:
Idézet:
mindig a hátulról jövő a hibás, függetlenül attól, hogy Te miért álltál meg!


Most olvastam végig:-)


Én nem álltam, csak lassabban mentem a sor miatt.....


Akkor, miért vagy Te hibás?????


2010.07.13. 18:43
Profil
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Idézet:
Akkor, miért vagy Te hibás?????



Most te játszol, vagy tényleg ennyire értetlen vagy????

:-)


( csak lelki gyötrelem, hogy mit lehetett, kellett volna máskép csinálni, hogy a "barom", ne jöjjön belém, de gyorsan túl is tettem magam rajta, mert semmit. Sajnos ez csak szerencse kérdése.....)


2010.07.14. 06:30
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Felvették a károm!

Azt mondta a "paraszt" öreg az autó!

( Ez még jobban fájt, mint a koccanás )

Mondtam, hogy én fiatalon vettem, csak megöregedett....

Kedden este hívhatom, hogy mennyi az ajánlatuk...

Mond egy "kápés árat", egy számlásat azok közül választhatok, ha nem tetszik, akkor meg pereljem a károkozót!


Nagyon aranyos? Nem?

Nékem is náluk van a kötelezőm, ha átmegyek, egy Catherman Super 7 -esen, akkor nekem kell majd kifizetni ? !

( vasárnap találkoztam vele kisvárosunkban, de van Ferrárink, és Lambónk is, azokat is messzire kell kerülnöm, mert úgy látszik, hogy a KGFB, mozaik szót, ők Korlátolt gépjármű felelőség biztisításnak értelmezik)


2010.07.14. 08:45
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.15. 15:13
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Teljes mértékben átérzem az eseted, ugyanis én anno ugyanígy jártam az Audimmal. 650e-ért vettem, majd 3 hónappal később összetörte egy idióta. A biztosító először gazdasági totálkárra vette és 320e forintra értékelte az autót az előző sérülésekre, az amortizációra és az eurotaxra hivatkozva. :wall
Több napi utánajárás és az ügyvéd ismerősünk levele kellett hozzá, hogy ezt az összeget 520e-re módosítsák. (Ez nem kis különbség!)


cordobasportline írta:
Felvették a károm!

Azt mondta a "paraszt" öreg az autó!

( Ez még jobban fájt, mint a koccanás )

Mondtam, hogy én fiatalon vettem, csak megöregedett....

Kedden este hívhatom, hogy mennyi az ajánlatuk...

Mond egy "kápés árat", egy számlásat azok közül választhatok, ha nem tetszik, akkor meg pereljem a károkozót!


Nagyon aranyos? Nem?

Nékem is náluk van a kötelezőm, ha átmegyek, egy Catherman Super 7 -esen, akkor nekem kell majd kifizetni ? !

( vasárnap találkoztam vele kisvárosunkban, de van Ferrárink, és Lambónk is, azokat is messzire kell kerülnöm, mert úgy látszik, hogy a KGFB, mozaik szót, ők Korlátolt gépjármű felelőség biztisításnak értelmezik)


2010.07.14. 10:47
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.14. 19:00
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
cordobasportline írta:
Idézet:
Akkor, miért vagy Te hibás?????



Most te játszol, vagy tényleg ennyire értetlen vagy????

:-)


( csak lelki gyötrelem, hogy mit lehetett, kellett volna máskép csinálni, hogy a "barom", ne jöjjön belém, de gyorsan túl is tettem magam rajta, mert semmit. Sajnos ez csak szerencse kérdése.....)


Bocsi, nem vagyok értetlen, csak szerencsére régen volt ilyen esetem! Én még naivan úgy képzeltem, hogy ha nem én vagyok a hibás, akkor a másik felelősségbiztosítója 100%-ban téríti a káromat! Ezek szerint isten óvjon a figyelmetlen, még inkább a barom autósoktól! :wavecry


2010.07.14. 13:00
Profil
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Csak kedveskededően írtam, nem volt szándékomban megbántani:-)


2010.07.14. 15:09
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Már nem csak "hummerkiller" címre pályázom:-)

Már "szuzukit is verek fogyasztásban" :-)

Ha így megy tovább, benzinkereskedést kell nyitni...

Tankoltam 20 litert, és 389 km-nél fütyült, hogy kifogyóban a nyál.....

( ez 5.14 liter /100 km le sem merem írni, aggasztóan kevés )

Legalább valaminek jót tesz ez a hőség, teljesen megszünt a hideg üzem, állandóan üzemmeleg a motor:-)


2010.07.15. 10:23
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Nekem is "tisztességesedik" a fogyasztás, amióta felpumpáltam a gumikat :w000t

_________________
Kép


2010.07.15. 10:59
Profil
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
A "szemét" BISSZTOSÍTÓ, KISZÚRTA A SZEMEM 70 EZER FORINTTAL!

Lehetet volna harcolni, de akkor számla kell és "másé" a lééé...

Lemostam benzinnel a lökháritót, semmi nem maradt rajta, csak egy kb 1cm átmérőlyú félkörben egy íves törés.Egy kis üvegszállas kitt, meg teszkós "körömlak", és OK. Néztem rugót, azt mondják az "okosak" nem gyári, esetleg gyári sport, mert "csak 6 kör'!

Már eddig is ült, ezért "ózkodtam a további ültetéstől"


2010.07.22. 10:31
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 10:35
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Pest megye
Hozzászólás 2003. Leon Sport R 1.8 20V Turbo
Sziasztok!

Gondoltam ideje, hogy én is írjak néhány sort rajongásom tárgyáról, hátha valakit érdekel :smile1

Hosszas keresés után /bazi nehéz volt találni egyet, amit még nem törtek meg és még sárga is/ végül 2008. januárjában sikerült megvenni az autót, egy 2003-as évjáratú Leon Sport R 1.8 20V Turbo-t. Régi álmom volt egy turbós kocsi, a Leon pedig tökéletes kombinációnak bizonyult: megfizethető, megy mint az állat és nem is eszik sokat. Mármint ahhoz képest, ahogy megy.

120.000 km volt az órájában amikor vettem, most 151.000 van. Hát igen, nálam a kocsi élvezeti cikk, nem pedig munkaeszköz, úgyhogy hosszútávú üzemeltetési tapasztalatokról egyenlőre nem tudok beszámolni. Mióta nálam van csak a bal hátsó ABS jeladó hibásodott meg rajta, illetve a légtömegmérőről derült ki, hogy már nincs igazán elemében. Ezen kívül csak kopó dolgokat cseréltettem rajta, mondjuk abból jópárat. Kezdettől fogva Attila /M.A.Team/ szervizeli, legnagyobb megelégedettségemre.

Durván egy éve, hogy fel lett tuningolva, szintén Attila műhelyében. Többen kérdezték minek kell a 250 ló, miért nem elég a 180?! Hát mert hozzászoksz, azért! Ha pedig hozzászoksz valamihez, akkó' több kell. Pedig eleinte féltem a 180 lótól is, de aztán csak megszoktam végül már vágytam a többre. Lett 250 ló. Na, az megint rámhozta a frászt párszor, folyton csak menni akart :mml Most már megszoktam, de egyenlőre még elég :shifty

Külön kitérnék a fogyasztására. Számos rémhírrel ellentétben nem kell utánna kötni a kutat! Vegyes használatban simán elmegy 8-8,5 literrel, és ebben benne van, hogy kigyorsításoknál azért élvezed az erejét és lakott területen kívül 120-nál nem nagyon mész lassabban. Különleges esetben, pl. ha kirándulni, vagy nyaralni mentek és az asszony melletted folyton sikít, hogy "már megint gyorsan mész", vagy külföldön jártok és nem szeretnél euroban megbírságolódni, ezért szokásodtól ellentétben betartod a 90-et, akkor elég neki a 7 liter is. A rekord 6,2 volt Magyarországtól az Osztrák Alpok aljáig tartó kb. 400 km-es még sík szakaszon. A tuning annyit változtatott a kérdésen, hogy előtte pályán igen csak benyalta a 10-et, most már ott is elég neki a 8.

Ahogy a képeken is látszik a külseje teljesen gyári és ez így is fog maradni. Nem kívánom az autót "egyedi" spoilerekkel elcsúfítani. Az üléseket viszont kicseréltem. Az újak nemcsak jobban néznek ki /szerintem/ de sokkal jobban is tartanak a kanyarban mint a gyáriak. Jövőre még szeretném őket bebőröztetni, meg logót hímeztetni bele, had legyen mivel dicsekednem a klubtalálkozókon :happy2

Egyenlőre ennyi, majd még írok, ha eszembe jut valami. Remélem még sok car-társ követi a példámat :morepics


Csatolmányok:
Magyarázat: Legújabb szerzeményeim
P1120642.JPG
P1120642.JPG [ 219.94 KiB | Megtekintve 101 alkalommal. ]
P1080726.JPG
P1080726.JPG [ 250.1 KiB | Megtekintve 102 alkalommal. ]
P1060870.JPG
P1060870.JPG [ 199.67 KiB | Megtekintve 90 alkalommal. ]

_________________
Kép

2003. Leon Sport R 1.8 20V Turbo Powered by M.A.Team
2010.07.22. 23:24
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.06.11. 13:41
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Sziasztok!
Szép ez a "sárga veszedelem." Gratulálok hozzá.
Én is nagyon sok Seatot megnéztem, mielőtt megvettem a mostanit.Rengeteg 1.8T megnéztem, de csúnyán le voltak lakva.
Aztán 1* csak hívott a szalonban dolgozó haverom, - tudta, hogy szeretnék - leadtak náluk egy Leont, érdekel-e ?
Odamentem, megnéztem. 1 tulajtól megkímélten (33eKm) , csak ez 1.6 , de Spirit felszereltség. (Alufelni, bőr váltó - kormány, piros cérnával varrva :) )
Megláttam és megszerettem, nem is volt kérdés, hogy elhozom.
Az elöző tulaj betolta s elvitt egy Peugeot 207-est , hát ő tudja. :) Nekem jót tett vele. :clap2

Mióta nálam van, a fékbetéteket kellett cserélnem, (olajcsere, ékszíj, szűrők stb... természetesen megvétel után rögtön cserélve).
Meg vagyok nagyon elégedve vele, de lassan szeretném egy kicsit "csinosítgatni" is.
Első lépésként azzal a "csúnya" fekete csíkkal az oldalán kéne kezdenem valamit.(Talán lefújni pirosra.)
És az sem lenne gáz, ha egy kicsit jobban menne. :)
Most itt tartok.

Cordiból "váltottam" fel. :grin Ő is megvan még a családban, nem adtuk el.
Kép

Sajnos képem még nincs nagyon, de ő az ( éppen jég elleni védelemmel felszerelve :) )

Kép

Üdv.

_________________
Seat Leon 1.6 Spirit 16V


2010.07.24. 11:58
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Moha, Kertel73! Grat a szép autókhoz! :)
Nálam a Seat szerelem annó expasitól indult, neki volt egy 2004-es Toledoja! Vezettem párszor és nagyon megszerettem! Tetszett úgy összvissz rajta minden, csak ugye (mint már kiderült) csaj révén, jobbnak láttam vmi csapott hátút nézni! (mondhat akárki akármit egy nő sztem sosem fog tudni úgy tolatni, mint egy pasi :D) Így ugye más nem jöhetett szóba mint a Leon! Na aztán vezettem egy Leon-t is, rájöttem h. csapott hát ide vagy oda fent van a háta és nem látok ki.... :innocent
Tovább nézelődtem a "Seat világban" megtetszett az Ibiza, a (talán 2002től gyártott) a hullámos lámpás!
Ja azt eddig még nem mondtam h. fekete autót akartam hiába mondta mindenki h. nyáron pokol, a mosása meg átok!:D
Nem ért a szép szó! :smile1
Mivel a "hullámos lámpás"(én így hívom) Ibiza még árban nagyon nem volt nekem való és nem szerettem volna 10 évre autóhitelt felvenni h. még 37 évesen is azt fizessem, így a régebbieket kezdtem nézegetni, és egy nap megláttam álmaim autóját! Fekete 3 ajtós Ibiza! :))))) és még árban is épp nekem való volt(bár az már más kérdés mi sül ki még abból, h. ilyen olcsón vettem :S)
Kisebb esztétikai hibái ugyan vannak, de megláttam, és beleszerettem.....


Csatolmányok:
Magyarázat: Még első nap készült a kép, amikor megérkezett, lemosva pasztázva majd jöv. 7en lesz!:)
P51400201átm.jpg
P51400201átm.jpg [ 269.58 KiB | Megtekintve 101 alkalommal. ]
2010.07.24. 19:12
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Jaaaaaaa és ma meg tegnap vw találkozón voltam, ott is volt egy pár szép Seat! :)
Nem tudom miket fényképeztem mert most nem nálam van a gép, de majd teszek fel azokról is képet ha érdekel vkit!:)


2010.07.24. 19:14
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Boo írta:
...Grat a szép autókhoz! :)

Azért Te sem panaszkodhatsz! Szép kis autót tudhatsz magadénak!
Tudod, mit mondanak a kicsi borsra... :smile1
Tolok én is egy verdát ide, elvégre alakulni látszik a virtuális találkozó - legnagyobb örömömre - úgy látszik, végre "összegurul" a kemény mag a csapatból!!! :thumbsup


Csatolmányok:
wedding + leon 2.jpg
wedding + leon 2.jpg [ 1.22 MiB | Megtekintve 89 alkalommal. ]
HOKornél.jpg
HOKornél.jpg [ 637.65 KiB | Megtekintve 89 alkalommal. ]

_________________
Kép
2010.07.25. 01:05
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Hát tévedtem csak egy Seatot fényképeztem a depo-n....szánom-bánom! :rolleyes A rendszámot kitakartam nehogy kapjak vkitől, de mentségemre legyen h. szép(azaz nekem tetszett) azért teszem ki!:) Élőben am. szebb volt sztem!


Csatolmányok:
VW Depo 2010 Kisterenye 075.jpg
VW Depo 2010 Kisterenye 075.jpg [ 142.14 KiB | Megtekintve 112 alkalommal. ]
2010.07.25. 20:21
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 10:35
Hozzászólások: 106
Tartózkodási hely: Pest megye
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Köszönöm a dícséreteket, és engedjétek meg, hogy én is gratuláljak Nektek a szép paripákhoz!

Örülök, hogy végre beindulni látszik a topic, remélem lesz olyan sikeres, ahogy Hókornél tervezte. Én máris a fejlesztésen gondolkodom :happy2

_________________
Kép

2003. Leon Sport R 1.8 20V Turbo Powered by M.A.Team


2010.07.25. 21:03
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Kedves Boo!
Korábbiakra hivatkozva ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket, melynél a galéria áttekintése kötelező! :mml
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/0 ... _borzalom/
Jó szórakozást! :angelic

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.07.25. 22:12
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Szia Herqles!

Otthonról megpróbálom megnézni, mert itt melóban le van tiltva a totalcar-os oldal vmiért! :hmm

Herqles írta:
Kedves Boo!
Korábbiakra hivatkozva ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket, melynél a galéria áttekintése kötelező! :mml
http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/0 ... _borzalom/
Jó szórakozást! :angelic


2010.07.27. 07:35
Profil
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Idézet:
Otthonról megpróbálom megnézni, mert itt melóban le van tiltva a totalcar-os oldal vmiért! :hmm


..és a "goldengate" az nincs tiltva? :-)


Mert akkor a "főnök" nem az autókat szereti....


2010.07.27. 09:12
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Azt még nem próbáltam, de Iwiw, myvip, stb. stb. 8-14ig nincs! :grin A youtube is levolt, de azt már visszaadták vmiért! :thumbsup

cordobasportline írta:
Idézet:
Otthonról megpróbálom megnézni, mert itt melóban le van tiltva a totalcar-os oldal vmiért! :hmm


..és a "goldengate" az nincs tiltva? :-)


Mert akkor a "főnök" nem az autókat szereti....


2010.07.27. 09:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Boo!
Megnézted már a neked küldött cikket? A galéria összes képét (összesen 8 van) nézd ám meg! Érdemes!

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2010.07.29. 07:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.20. 10:22
Hozzászólások: 150
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Szánom-bánom, elszégyenlem magam megyek sarokba kukoricára térdelni, :D de otthon nem nagyon voltam gépnél itt meg le van tiltva ugye! Megígérem, ma megnézem mindenféleképpen! :smile1

Herqles írta:
Boo!
Megnézted már a neked küldött cikket? A galéria összes képét (összesen 8 van) nézd ám meg! Érdemes!


2010.07.29. 07:18
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Az én SEAT-om, avagy virtuális clubtali
Boo írta:
...Megígérem, ma megnézem mindenféleképpen! :smile1

Addig egy kis előzetes! Bár ha ezt láttad, akkor mindent láttál. :rolleyes


Csatolmányok:
Ferrari 360 - Kitty.jpg
Ferrari 360 - Kitty.jpg [ 80.15 KiB | Megtekintve 83 alkalommal. ]

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB
2010.07.29. 07:31
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 152 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség