Pontos idő: 2024.04.23. 09:26





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban! 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Szia!
Nagyon koszonom az elismero szavak, igazan jolesik!!!!
SzLaci írta:
Sziasztok!
Ahogy látjátok, korábban már leírtam az M.A.Team szervizzel kapcsolatos tapasztalataimat, de a legutóbbi szerviz után úgy éreztem tartozom annyival Attilának, hogy ismét írjak néhány mondatot a munkájáról és róla.

Még tavaly felvillant a check lámpám, amivel a helyi szerviz nem tudott mit kezdeni. Kiolvasták, gép szerint lambdaszonda, azonnal küldtek máshova, mert nem merték cserélni, mondván - lehet valami elektromos gond, én meg inkább hívtam Attilát, aki azonnal informált a dolgokról. Elmondta, hogy hogyan és mennyi idő után megy tönkre a szonda, és milyen jelek utalnak a hibájára. Utána egyeztettünk egy időpontot, és egyúttal az éves szervizt is rábíztam, illetve még pár apróságot, amit még korábbról halogattam.

A megbeszélt időpontra vittem az autót. Nem telt el két óra és csörgött a telefonom, hogy kész van az autó. Most is többet kaptam, mint mindig, és kaptam némi kedvezményt is. Még most sem hiszem el, hogy annyi idő alatt ennyi mindent meg lehetett csinálni. Szondacsere, zárcsere, kapcsolócsere, olaj, folyadék és szűrők cseréje, lengéscsillapító csere illetve jó pár dolog ellenőrzése, és mindez
összeírva, papíron listázva fogadott mikor visszamentem.

Azt kell mondanom már csak azért is megérte megvennem ezt az autót, mert ezáltal megismerhettem Attilát. Hihetetlenül felkészült, félelmetesen profi ember, és direkt nem szerelőt írok, mert annál sokkal több. Azt hiszem, hogy az a fajta látásmód és hozzáállás, ahogyan dolgozik és gondolkozik, az mindenképpen példaértékű lehet bárki számára. Mindig azzal az érzéssel hozom el az autómat szerviz után, hogy nemcsak az autóm kapta meg azt, amire szüksége volt, hanem én is.

Töretlen bizalommal, és kitartó hűséggel maradok ügyfeled!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.03.07. 08:50
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2018.05.10. 17:28
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok!
Szeretném én is megosztani a tapasztalatomat az M.A TEAM-el kapcsolatban......Szóval megvettem nemrég egy 2003-as 1.4-es Seat Leont, aminek eléggé kopogott a motorja, azt hittem pár hidrotőke csere után minden rendben lesz, ezután vettem fel a kapcsolatot Atival, de hamar felvilágosított, hogy sajnos kopott a motor és elégtelen az olajnyomás, motorfelújításra lesz szükség. Első sokk után hamar eldöntöttem hogy nincs sok választásom, ezután lesz egy "új" motor a kocsiban ami pár év alatt visszahozza a felújítás árát, így hát vittem is hozzá. Részletesen elmagyarázta miket kell cserélni, mi fog történni az autóval. Rekord idő alatt végzett a felújítással, a hangja gyönyörű lett, és hihetetlenül simán megy, jelenleg a bejáratási időszakban vagyunk tehát csak tojásokon lépkedek vele :rolleyes . Új dugattyúk, gyűrűk, hengerfej felújítás, motortömítések cserélve lettek, 1 gyújtótrafót kellett még cserélni valamint hidrotőkét is. Tényleg friss még a kapcsolat, de remélem hosszú távú lesz. Nyugodt szívvel ajánlom, Ati-t mindenkinek, mert nagyon érti a szakmáját, tényleg lelkiismeretes és minőségi anyagokat épít be csak, ami lehet drágább, de valóban azt kapod a pénzedért amit akartál. :clap2
Szóval itt is köszönöm. :thumbup :mml :clap


2018.05.10. 18:14
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Koszonom szepen!!! Remelem sok oromod lesz benne!
BBarnabas írta:
Sziasztok!
Szeretném én is megosztani a tapasztalatomat az M.A TEAM-el kapcsolatban......Szóval megvettem nemrég egy 2003-as 1.4-es Seat Leont, aminek eléggé kopogott a motorja, azt hittem pár hidrotőke csere után minden rendben lesz, ezután vettem fel a kapcsolatot Atival, de hamar felvilágosított, hogy sajnos kopott a motor és elégtelen az olajnyomás, motorfelújításra lesz szükség. Első sokk után hamar eldöntöttem hogy nincs sok választásom, ezután lesz egy "új" motor a kocsiban ami pár év alatt visszahozza a felújítás árát, így hát vittem is hozzá. Részletesen elmagyarázta miket kell cserélni, mi fog történni az autóval. Rekord idő alatt végzett a felújítással, a hangja gyönyörű lett, és hihetetlenül simán megy, jelenleg a bejáratási időszakban vagyunk tehát csak tojásokon lépkedek vele :rolleyes . Új dugattyúk, gyűrűk, hengerfej felújítás, motortömítések cserélve lettek, 1 gyújtótrafót kellett még cserélni valamint hidrotőkét is. Tényleg friss még a kapcsolat, de remélem hosszú távú lesz. Nyugodt szívvel ajánlom, Ati-t mindenkinek, mert nagyon érti a szakmáját, tényleg lelkiismeretes és minőségi anyagokat épít be csak, ami lehet drágább, de valóban azt kapod a pénzedért amit akartál. :clap2
Szóval itt is köszönöm. :thumbup :mml :clap

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.05.10. 22:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2017.03.24. 13:24
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok!
Néhány nappal ezelőtt voltam Attilánál. Megcsinálta az autómon a vezérlés cserét, elvégezte az éves szervizt, kicserélte a lengéscsillapítókat, szűrőket, szíjakat, folyadékokat, javította a féket, kicserélte a fékbetéteket, és sok kis apróság mellett, -mint ülés és zárcsere- átnézte az egész autót. Leírni is sok mennyi mindent csinált, és mindezt három nap alatt. Közben pedig folyamatosan tájékoztatott az elvégzett munkákról. Úgy gondolom a fenti felsorolásból is kitűnik, hogy aki nem talál megoldást az autójával kapcsolatos problémáira, vagy csak egy megbízható szervizt keres, az nyugodtan felkeresheti Attilát, mert rövid határidővel fog minőségi munkát adni.
Ezúton pedig köszönöm a rugalmasságodat, a segítségedet, illetve hogy hétvégén is zavarhattalak.
Maradok továbbra is hűséges ügyfeled!


2019.03.21. 03:54
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Koszonom Laci!!!!
Enyem a megtiszteltetes!!!
:handshake
SzLaci írta:
Sziasztok!
Néhány nappal ezelőtt voltam Attilánál. Megcsinálta az autómon a vezérlés cserét, elvégezte az éves szervizt, kicserélte a lengéscsillapítókat, szűrőket, szíjakat, folyadékokat, javította a féket, kicserélte a fékbetéteket, és sok kis apróság mellett, -mint ülés és zárcsere- átnézte az egész autót. Leírni is sok mennyi mindent csinált, és mindezt három nap alatt. Közben pedig folyamatosan tájékoztatott az elvégzett munkákról. Úgy gondolom a fenti felsorolásból is kitűnik, hogy aki nem talál megoldást az autójával kapcsolatos problémáira, vagy csak egy megbízható szervizt keres, az nyugodtan felkeresheti Attilát, mert rövid határidővel fog minőségi munkát adni.
Ezúton pedig köszönöm a rugalmasságodat, a segítségedet, illetve hogy hétvégén is zavarhattalak.
Maradok továbbra is hűséges ügyfeled!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2019.05.14. 19:22
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség