Pontos idő: 2024.03.28. 12:05





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
 Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban! 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
 Fórum Szabályzat!
Fórum szabályzat

A SEAT-CLUB vezetősége ezúton használati szabályzatot rögzít és vezet be. A szabályzat betartása minden regisztrált felhasználóra vonatkozóan kötelező érvényű. A szabályzat bármely pontjának megszegése szankciókat (hozzászólás törlése, hozzászólási lehetőség felfüggesztése, regisztráció törlése) von maga után. A kihágás szankcionálása mindenkoron a szabályzatsértés súlyosságának és gyakoriságának figyelembe vételével kerül meghatározásra. A hozzászólás tartalmáért az bejegyzést tevő felel.

A SEAT-CLUB FÓRUM felületén tilos:

- egyetlen személynek több felhasználónéven (ld: nicknéven) történő regisztrációja,
- vulgáris, obszcén, ízléstelen kifejezések használata,
- mindennemű zavaró vagy agresszív megnyilvánulás,
- vallási-, faji-, nemzeti-, etnikai-, nemi- és politikai hovatartozást, valamint lelkiismereti szabadságot nyíltan vagy akár burkoltan sértő hozzászólás írása vagy nicknév választása,
- a nyílt szexualitást ábrázoló / leíró hozzászólások,
- mások személyes adatainak közzététele az illető határozott beleegyezése nélkül,
- az üzemeltető profilján kívüli termékek, cikkek és szolgáltatások kereskedelmi jellegű hirdetése, reklámozása (magán jellegű apróhirdetés természetesen engedélyezett az "adok-veszek" nevű topicban),
- az adott topic témájától és/vagy szellemiségétől idegen bejegyzés tétele, az előzményekhez nem kapcsolódó hosszú monológok és okfejtések írása vagy bemásolása,
- a mindenkori jogszabályokba ütköző megnyilvánulás.
-a fórumot anyagi haszonszerzés céljára felhasználni a vezetőség engedélye nélkül, nyilvános ill. privát formában,
-kizárt tagok újra regisztrációja más néven

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2011.02.04. 17:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.07.20. 16:47
Hozzászólások: 18
Hozzászólás Re: M.A.Team!
Sziasztok!

Csak szeretném megosztani veletek M.A.Team-es szerviz tapasztalataimat. Én már többször jártam Attilánál, pedig D.újvárosból kell eljönnöm idáig, de megéri. Csinált nekem már komplett nagy szervizt, külön olajcserét, hétfőn pedig egy komplett fékfelújítást (4 tárcsa+8 betét), valamint volt egy kis karosszéria munka is. Voltam már más szerelőnél is előtte (sajnos), de ilyen szakembert, ilyen szintű hozzáértéssel ritkán találni a piacon. Precíz, pontos, gyors, megbízható és ami fontos, nagyon jó árakkal dolgozik és csak minőségi alkatrészekkel foglalkozik. Bármikor újra rábíznám a kocsim. Szóval akinek kicsit is fontos, hogy az autója biztos kezekben legyen, és igényes munkát szeretne, amit akár végig is nézhet, annak bátran ajánlom Attilát. Ez csak az én saját véleményem! NEM REKLÁM!! Köszönöm az eddigi munkát! Természetesen még találkozunk.
SEAT FOREVER! :)

Üdv: Gábor


2011.02.09. 15:55
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.07.09. 09:21
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: M.A.Team!
Ghost_Rider írta:
Sziasztok!

Csak szeretném megosztani veletek M.A.Team-es szerviz tapasztalataimat. Én már többször jártam Attilánál, pedig D.újvárosból kell eljönnöm idáig, de megéri. Csinált nekem már komplett nagy szervizt, külön olajcserét, hétfőn pedig egy komplett fékfelújítást (4 tárcsa+8 betét), valamint volt egy kis karosszéria munka is. Voltam már más szerelőnél is előtte (sajnos), de ilyen szakembert, ilyen szintű hozzáértéssel ritkán találni a piacon. Precíz, pontos, gyors, megbízható és ami fontos, nagyon jó árakkal dolgozik és csak minőségi alkatrészekkel foglalkozik. Bármikor újra rábíznám a kocsim. Szóval akinek kicsit is fontos, hogy az autója biztos kezekben legyen, és igényes munkát szeretne, amit akár végig is nézhet, annak bátran ajánlom Attilát. Ez csak az én saját véleményem! NEM REKLÁM!! Köszönöm az eddigi munkát! Természetesen még találkozunk.
SEAT FOREVER! :)

Üdv: Gábor



Plusz ha még számít bárkinek is valamit...akkor csak vessen egy pillantást a hozzászólásom alatti, általam beállított aláírásra ( egy egészen kevéske angol tudás szükséges hozzá ).
Szóval csirió. :icecream :punk :bow :hooray

_________________
Ibiza Cupra R 001


2011.02.10. 11:49
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.05. 23:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: M.A.Team!
Szia Attila. Még egyszer köszönöm, nagyon jó lett a tőkecsere és az olajcsere(Midland) az ibizán, teljesen megszünt a kopógó hang és sokkal csendesebben forog. Eddig alacsonyabb fordulaton beszagatott, most ez is eltünt nagyon szépen megy, nagyon jól sikerült :happy2 Hát igen aki tud az tud :handshake Szerinted Attila sima 95-ös benzinhez tegyek adalékot(milyet) vagy válaszam a kúton lévö adalékoltat. Elörre is köszönöm és további sok sikert: csaba628


2011.02.20. 14:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.29. 16:53
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Re: Adok - Veszek
Sziasztok,

Utólag is szeretném megköszönni Attila segítségét abban, hogy a 8 éves SEAT Leonomat (amit 5 éven keresztül nála szervízeltem) sikerült lecserélni egy 3 éves SEAT Altea XL 1.8-as TFSI-re.

Összesen 4 Altea XL-t nézettem meg Attilával mire az ő tapasztalatai és szakismerete segítségével megtaláltam a fent említett "vasat". Nem bántam meg, hogy lebeszélt az 1.6-os MPI 105 lovas XL-ekről, mert ez az 1.8-as chip tunningal több mint 190 LE.

Javaslom, hogy minden SEAT, Audi vagy VW vásárlása előtt kérjétek ki a véleményét ... más autókat nem szívesen ajánl :smile1

Mottó: Jó autó sok van, de jó szakember kevés!

köszi még 1x
Norbi
SEAT forever!


2011.02.23. 22:58
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.09. 07:46
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: M.A.Team!
Sziasztok!

Már meg is történt a javítás :smile1

Ezúton is nagyon köszönöm Attilának, hogy rendbe rakta az autóm!

Az általam vélt hibákon felül is felfedezett egy néhányat, mert átnézte az egész autót és tervezhetővé tette azokat a jövőbeli javításokat (költségeket) is, amelyekre most még nincs szükség, de várhatóak. Amit kellett azokat gyorsan ki is javította, ahol kellett alkatrészt cserélt. Azonnal tudta, hogy a hibát mi okozza!

Ha profi, gyors és megfizethető szerelőt kerestek, akkor Attilát feltétlenül ajánlom!


2011.04.09. 16:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.13. 09:34
Hozzászólások: 61
Tartózkodási hely: Wesseling
Hozzászólás Re: M.A.Team!
Sziasztok!

Elöször is szeretném megköszönni az Attilának a segitséget,munkáját! :clap2
Illetve csatlakoznék a többiekhez.Aki precíz,pontos,tiszta munkát akar,jó áron.Az,akkor az Attilát keresse.
Mert Nála jobbat nem fog találni! :thumbup


2011.04.22. 21:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.22. 22:32
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Manchester
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!

Alapjárat probléma megoldva! Tegnap (húsvét vasárnap) elgurultam :bow Attilához :bow Bp-re, Pesten átjönni :rant marha izgi volt és megcsinálta nekem! :clap2 Hihetetlenül segítőkész, kicsit beszélgettem vele a betervezett javítási munkálatokról és ő mindjárt meg is nézte, milyen állapotúak az alkatrészek (vezérműszíj és társai). Mindenkinek csak ajánlani tudom most már én is, tovább már én sem keresgélek autószerelőt, mert megtaláltam a megbízhatót!!

_________________
Seat Leon 1.6 16V BCB - Stella aDRenalin_2003


2011.04.25. 10:46
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.05. 23:02
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Tomee86 írta:
Sziasztok!

Alapjárat probléma megoldva! Tegnap (húsvét vasárnap) elgurultam :bow Attilához :bow Bp-re, Pesten átjönni :rant marha izgi volt és megcsinálta nekem! :clap2 Hihetetlenül segítőkész, kicsit beszélgettem vele a betervezett javítási munkálatokról és ő mindjárt meg is nézte, milyen állapotúak az alkatrészek (vezérműszíj és társai). Mindenkinek csak ajánlani tudom most már én is, tovább már én sem keresgélek autószerelőt, mert megtaláltam a megbízhatót!!

Helló. Na ugye megérte Attilát választani, :happy2 örülök, hogy megoldodott a problémád. Én 95km-re lakom Attilától, de mégis öhozzá járok, mert ő a király :king


2011.04.25. 12:53
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Ide várjuk a Seat-szervíz ügyfeleinek visszajelzéseit ,amit szervízzel során tapasztaltak.

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2011.09.01. 12:33
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.02. 18:21
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok!
Csak dicsérni tudom az Attilát és a lakatos mestereit.Hogy miért?
Ezért:
Csatolmány:
küszöb 001 1.JPG
küszöb 001 1.JPG [ 17.73 KiB | Megtekintve 8499 alkalommal. ]
Ilyen volt.
[attachment=0]küszöb 006 6.JPG[Ilyen volt]


Csatolmányok:
küszöb 006 6.JPG
küszöb 006 6.JPG [ 15.42 KiB | Megtekintve 8459 alkalommal. ]
2011.09.29. 18:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.02. 18:21
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
FaZon írta:
Sziasztok!
Csak dicsérni tudom az Attilát és a lakatos mestereit.Hogy miért?
Ezért:
Csatolmány:
A küszöb 001 1.JPG csatolmány már nem érhető el.
Ilyen volt.
[attachment=0]küszöb 006 6.JPG[Ilyen volt]

Ilyen lett.


Csatolmányok:
Magyarázat: Ilyen lett
küszöb 017 7.JPG
küszöb 017 7.JPG [ 18.66 KiB | Megtekintve 8460 alkalommal. ]
küszöb 014 4.JPG
küszöb 014 4.JPG [ 18.01 KiB | Megtekintve 8452 alkalommal. ]
2011.09.29. 18:55
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.12. 15:32
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok!
Én hétfőn voltam Attilánál. vezérműszíj csere volt az eredeti munkaterv, de bejött még két előre nemtervezett probléma is:
generátorszíj, valamint AC pumpa csere, amit Attila nagyon jó meglátással vett észre, és gyorsan, rugalmasan meg is oldott!
Neki és a szervizének tényleg nincs szüksége reklámokra, mert a munkája erősíti leginkább a hírnevét. Én 200 km-ről jártam nála, már nem először, de mindig nagy megelégedéssel tértem haza.


2011.10.13. 16:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.14. 17:54
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Magyarország,Debrecen/Ausztria
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok!A minap hazafelé tartottam bécsből debrecenbe,és a keletinél pesten Ne Tovább-ot mondott az autom;beesett a kuplungpedálom!Nekem pedig ki a szemem a meglepetéstől és ijedtségtöl.Én laikus megprobáltam légteleniteni,mondanom sem kell sikertelenül!Most jön a csoda vagy csak profizmus!?Hivom Attilát,hozzáteszem este8 elmult.Trélert értünk küld,megérkezünk,megnézte,sajnos azonnal nem volt javithato,várnom kell holnapig.Ö keresett nekem szállást,söt,el is vitt.Másnap érkezésemkor már szinte kész,/attila is;1 nögyogyász kézügyessége kellett az alkatrész cseréjéhez/Köszönöm az ügyfeleidhez valo hozzáállásod még 1szer!!!


2011.10.15. 21:37
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.07.09. 07:11
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok,

Az Attilánál szerzett szervíz-tapasztalataimat szeretném veletek megosztani. Előrebocsátanám, hogy nekünk mindennapi közlekedési eszköz az autónk, és szeretnénk még sokáig a körünkben tudni, és fontos szempont a megbízhatósága is - semmire sem megyek egy olcsó, de rossz megoldással, amivel csak a lerobbanás és a probléma van. Eddig márkaszervízbe hordtam az autót, de az ottani tapasztalatok is vegyesek voltak (4 éve van nálam, 90 ezret tettünk bele eddig). Így jutottam el Attilához.
Idén decemberben kétszer is meglátogattam Attilát: Egyszer egy ventillátor csere, és némi karosszéria-munka (3 elem újtafújása, hátsó spoiler csere, kisebb hibák javítása) volt a program, másodszorra pedig egy 90ezres szerviz vezérléscserével. Az első alkalommal , amikor még csak felmérésre vittem az autót, megtalálta egy olyan zörgésnek az okát, amit a márkaszervízben két éve nem sikerült kideríteniük (klímavezeték meglazult), valamint ingyen kiszúrt még pár dolgot: pl: ventillátor csapágyas kezd lenni. A fényezés és a javítások is nagyon jól sikerültek. Amint elkészült az autó, mindkét alkalommal SMSben értesített ill. felhívott. Nagyon elégedett voltam mind a szervízek elvégzésével, mind pedig Attila szakértelmével, bátran ajánlom bárkinek. Persze a 90 ezres szerviz eredményét csak az idő mondhatja meg, igy 500 km múltán nem sokat mondhatok, de pozitivan tekintek a jövőbe. :thumbsup

BUÉK mindenkinek,
Attila


2011.12.30. 15:14
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.01. 09:00
Hozzászólások: 74
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok !

Csatlakozom az előttem szólóhoz.
Én ez év dec.19-én vittem 90 ezres nagyszervizbe Attilához az autómat.
Gyors szakszerű és mindenre kiterjedő munkát végzett.
Mindenkinek ajánlani tudom.

BUÉK! Minden Seatosnak és Attilának !


2011.12.30. 17:45
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Nagy köszönet Mindenkinek az elismerő szavakért, és nektek is hiba-balesetmentes boldog új évet kívánok.
B-U-É-K!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2011.12.30. 21:08
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2009.04.25. 11:23
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Kedves Klubtársak!

Eddig nem igazán szóltam hozzá a fórumhoz, de most pótolom a hiányosságot, szerencsére találtam ennek pont megfelelő témát.

Elöljáróban annyit, hogy egy 2004es Leonom van, 1.8turbo, gyárilag 180LE. Attila jóvoltából került rá a múltban egy spirexes kipufogórendszer, sport betétszűrő, intercooler csere, na meg egyedi elektronika (és még sok sok sok minden, de teljesítmény részről ennyi), most körülbelül 230-250 LE körül lehet.

Az utóbbi hetekben hideg időben (és később már amúgy is) nehézkesen indult az autó, nem akart összeállni az alapjárat, lefulladt, akár kétszer is, és csak ezt követően sikerült rendesen beindulnia. A sors keze, hogy pár héttel korábban már beszéltünk Attilával a magyarországon jellemző rossz minőségű benzin okozta károkról az AC pumpát illetően. Hát “alig kellett várjak” máris jelentkezett a hiba. Két opció közül választhattam, gyári megoldás 38e Ft-ért, vagy egy okosabb technika 50e Ft-ért. Nem kellett sokat győzködni, hogy az utóbbi mellett döntsek, az már csak ráadás volt, hogy “A” Cuprában is ilyen szerkezet dolgozik.

Egy villámbeszerelést követően, már indulhattam is utamra Attilától, aki tanácsára megtankoltam az autót benzinnel majd (kisebb arányban) E85-tel is, mondván az új pumpa kifejezetten szereti.

Gondolhatjátok, hogy eddig sem volt gond az autó menetteljesítményeivel, de ami ezután következett még engem is meglepett. Hasonló fordulat környékén érkezik meg az erő igazán (3000-4000között), de a lökés sokkal komolyabb, arról nem is beszélve, hogy tovább bírja szuflával mint korábban, csak a fordulatszámtartomány legeslegvégén (ameddig már amúgy sem kell kiforgatni) hagy alább valamelyest. Hangját illetően az alapjárat véleményem szerint finomabb talán még halkabb is lett, ellenben fordulaton komolyabban szól (természetesen ez sem bántó mértékű). Remélem mondanom sem kell, azóta a hidegindítási probléma is eltűnt!

Egyszóval megérte a minimális felárat a dolog, olyat mutatott az autó, amin az átalakítások óta megtett 50e km után is meglepődtem!


2012.01.08. 14:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.11.14. 15:21
Hozzászólások: 20
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Helló mindenkinek!!!

Én kb. 6 hónapja vettem egy Toledót és sajnos nem jó szervizt választottam ahova elvittem átnézetni és rendbe rakatni, sajnos a szerviz után nem ment úgy mint előtte és nagyon sok pénzt költöttem rá. Ekkor kezdtem a neten keresgélni a lehetséges problémákat és így találtam rá erre a fórumra és ezzel együtt Attilára, aki szerintem a legjobbak egyike, ugyanis egy délután rendbe szedte a kocsit nem részletezem mert az kicsit hosszú volna, de a lényeg hogy látni kell hogy hogyan dolgozik és ahogy kijöttem a műhelyből a kocsival kicsit olyan érzésem volt mintha nem a saját autómban ülnék. Attila azt mondta hogy pár nap múlva lesz ez még jobb is, na azóta elmentem vele kb. 2000km-t és tényleg tökéletesen megy sőt a fogyasztásom 1-1,5l-el kevesebb.
Szóval ha valaki tényleg egy jó szerelőhöz akarja vinni a gépét annak csak Attilát tudom ajánlani.
Ezennel szeretném még egyszer megköszönni hogy a nyaralásod előtt szakítottál rám időt és hogy így rendbe szedted a kocsit, most nyugodtan autózok vele és nem félek hogy mikor áll le alattam a motor. :hooray


2012.05.14. 19:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.20. 15:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
A nagy átépítés projekt!

Seat Toledo 16.16v – 18.T Cupra R Toledo!

Még tavaly a 2013-as évben felmerült bennem az ötlet, hogy milyen lenne, ha szeretett autóm (első szülött fiam) új szívet kapna. Egy alkalommal, mikor Attilánál jártam egy egyszerű szerelés miatt, előhozakodtam a kérdéssel, hogy mit szólna egy ilyen projekthez, azon kívül, hogy nem hajtott el, látott benne szakmailag kihívást, hiszen nem csak kicsiny országunkban, de Európában sem sokan mernek ilyesmire vállalkozni. Kértem Attilát hogy legyen kedves egy unalmasabb pillanatában ragadjon cerkát és papírt, és vessen számot, hogy hogy is nézne ki ez a projekt forintosítva, valamint milyen időintervallumot ölelne fel. Nem kellett sokat várnom, hiszen a kihívás ott motoszkált, és valszeg aludni sem hagyta. A számok amikkel előállt elsőre hanyatt löktek, majd miután összeszedtem magam, elkezdtem átnézni a papírra vetett alkatrészeket, és a hozzájuk tartozó összegeket kezdtek körvonalazódni bennem a dolgok, és ekkor már közelgett a karácsony. A szakértelemben egy percig sem kételkedtem, hiszen beszéltem olyan szerelőkkel, akik láttak vagy hallottak már ilyen átépítésről, de köszönik nem kérnek belőle, ha van fanatik aki ezt megcsinálhatja, az csak Attila lehet. Az ünnepek alatt kiveséztük a részleteket, majd előkerült az előleg…

Itt már nem volt visszaút!

2014-es év új időszámítás kezdete lett mind M.A. Team életében, mind a kis autónk életében is. Januárban megérkezett külföldiából a kiszemelt donor, melynek szükség volt a motorjára, váltójára, komplett futóművére, kormányművére, és sok más apró alkatrészére. Tudtuk, hogy nehéz napok-hetek állnak előttünk. Mindezek előtt elő kellett készíteni a helyet az új szívnek. Minden alkatrész körültekintően került kiszerelésre, hiszen jó állapotú, rendszeresen szervizelt alkatrészekről volt szó, amik egy újabb tulajdonosnál, még hosszan, jó célt szolgálhatnak. Az új szív, beszerelése előtt teljesen szét lett szedve, minden alkatrésze átnézésre került, kopott alkatrészek gondolkodás nélkül cserélve lettek. A turbó teljesen fel lett újítva, a kuplung szintén teljesen szét lett kapva, és minden szükséges munka el lett rajta végezve. A futóműve, és kipufogó rendszere szintén egyedi gondos kezek munkája, sok apró alkatrész, és munkaóra kíméletlen gyümölcseként fekszik az úton, és diszkréten, szívet melengetően duruzsol.
Miután minden összeállt az első beindítást személyesen is átélhettem, hiszen (hála az égnek) Attila felhívott, hogy együtt élhessük át ezt a történelmi pillanatot. Az érzést nem részletezném, de mindenki, aki az autóját nem használati tárgyként kezeli, hanem kicsit komolyabban szereti, az tudja, miről beszélek. Jöttek az első próbautak, apróbb finomítások, (eközben a hivatalos papírmunkái is intéződtek) hogy minden megfelelően legyen összehangolva. Majd elérkezett az átadás ideje, melyen az egész család jelen akart lenn, hiszen a tékozló fiú végre hazatér! A hazafelé vezető út, az M0-on vezetett, legnagyobb élményemre, amit kaptam Attilától, az szavakban, és pénzben nem kifejezhető, idejét és szakértelmét nem kímélve, még éjszakákon át is azon dolgozott hogy ez a projekt a lehető legtökéletesebben végződjön, és SIKERÜLT! Annak ellenére, hogy az ügyfelei, és a Seat-Club tagságába tartozom hatodik éve, soha nem kételkedtem Attila hozzáértésében, de most egy olyan munkát adott ki a kezéből, s tett le elém, amit nagyon kevesen tudnának megcsinálni, de megreszkírozom (és ez elfogultan hangozhat) hogy SENKI nem lett volna erre képes!
Ezúton szeretném megköszönni Attilának (M.A.Team), azt a sok nem kímélt munkaórát, vért és verítéket, beszívott benzin-és egyéb gőzt/gázt, amit emiatt „elszenvedett” de a végeredményt látva szívesen tette, hiszen az az elszántság, amivel dolgozik, az nem egy mindennapi szerelőre mondható.

Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szeretné a kutyaütőket elkerülni…


2014.02.19. 13:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.01. 17:58
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok Club társaim!

Idén megbíztam Attilát egy nagy projekttel. Komplett klíma beszerelés egy 1000 cm3 napfénytetős középső konzolos SEAT Ibizába. A műtét elejénél még itthon voltam,de a végét már nem itthon bekkeltem ki. Mire hazajöttem már egy digit klímás SEAT Ibiza várt. A klímám olyan jó amilyen csak lehet. Lefagyaszt, és teljesítmény esést se nagyon tapasztalok. Teljesen úgy építette be nekem Attila a klímát hogy nem mondaná meg senki, hogy nem gyárilag digit klímás a kocsim. Nagyon profi munkát végzet, és segítőkész volt. Ennél precízebben és ilyen odaadással senki nem dolgozik rajta kívül. A legkisebb részletekre is odafigyelt.

Köszönet mindenért.


2014.09.10. 20:25
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.17. 16:07
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Surány
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
:mml Szegény Cordobámnak igen ocsmány dugattyu hangja volt (230000km) plusz zabálta a négyes henger gyujtótrafóit. Attila azonositotta a hibákat és rekord idő alatt, megfázása ellenére mecsinálta. Motor felújitás motortér kábel csere, stb. Azóta mentem vele majd 1000 km persze igen finoman, hogy szokják egymást az alkatrészek eggyelőre remek. Ezuton is köszönöm a kiváló gyors munkát.


2015.03.06. 16:23
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2017.03.24. 13:24
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok!

Pár évvel ezelőtt vásároltam egy 2004-es, 1.6-os Seat Toledot. Az autó megvásárlása után a legnagyobb kihívást a megfelelő szerviz megtalálása jelentette. Szeretem az autómnak megadni az ésszerűség határain belül a legjobbat. Legyen az alkatrész, vagy szerviz, mert azt gondolom csak így lehet hosszútávon megbízható társ.

Használtautóról lévén szó, vásárlás előtt egy független szervizbe vittem el az autót átvizsgálásra. Sajnos a helyi márkaszervizről nem sok jót hallani, így ott nem is próbálkoztam. Kezdetben jónak tűnt a szerviz, bár nagy kihívást jelentő munkával nem bíztam meg őket. Később - Attila kezei között - kiderült, hogy sok mindent nem vettek észre a szakik.

Én tavaly találkoztam először Attilával. Beázással kapcsolatban kerestem szerelőt. Megtaláltam a fórumot, utána pedig Attilát is. Nagy tapasztalattal rendelkező megbízható szerelő, aki csak minőségi alkatrészekkel dolgozik. Több mint 200 km-re vagyunk egymástól, de gondolkodás nélkül hozzá fogom vinni az autómat a jövőben is, mert nem túlzás ha azt mondom, hogy az országban ő ért ehhez a típusú autóhoz a legjobban.
Alaposság, hozzáértés, megbízhatóság és szakértelem. Nekem ezt jelenti az M.A.Team szerviz és Attila. Amennyiben őt keresitek fel biztosak lehettek abban, hogy megoldást talál az autótokkal kapcsolatos problémákra.

Ezúton szeretném neki megköszönni azt, hogy már nem ázik be az autóm, hogy stabilan haladok az úton, mert annak idején az egész futóművet átnézte és felújította, illetve köszönet a legutóbbi szervizért is, amit végignézhettem.

Maradok tisztelettel hűséges ügyfeled!


2017.11.04. 14:09
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Nagyon koszonom!!!!!
Barmikor szivesen allok rendelkezesre......
SzLaci írta:
Sziasztok!

Pár évvel ezelőtt vásároltam egy 2004-es, 1.6-os Seat Toledot. Az autó megvásárlása után a legnagyobb kihívást a megfelelő szerviz megtalálása jelentette. Szeretem az autómnak megadni az ésszerűség határain belül a legjobbat. Legyen az alkatrész, vagy szerviz, mert azt gondolom csak így lehet hosszútávon megbízható társ.

Használtautóról lévén szó, vásárlás előtt egy független szervizbe vittem el az autót átvizsgálásra. Sajnos a helyi márkaszervizről nem sok jót hallani, így ott nem is próbálkoztam. Kezdetben jónak tűnt a szerviz, bár nagy kihívást jelentő munkával nem bíztam meg őket. Később - Attila kezei között - kiderült, hogy sok mindent nem vettek észre a szakik.

Én tavaly találkoztam először Attilával. Beázással kapcsolatban kerestem szerelőt. Megtaláltam a fórumot, utána pedig Attilát is. Nagy tapasztalattal rendelkező megbízható szerelő, aki csak minőségi alkatrészekkel dolgozik. Több mint 200 km-re vagyunk egymástól, de gondolkodás nélkül hozzá fogom vinni az autómat a jövőben is, mert nem túlzás ha azt mondom, hogy az országban ő ért ehhez a típusú autóhoz a legjobban.
Alaposság, hozzáértés, megbízhatóság és szakértelem. Nekem ezt jelenti az M.A.Team szerviz és Attila. Amennyiben őt keresitek fel biztosak lehettek abban, hogy megoldást talál az autótokkal kapcsolatos problémákra.

Ezúton szeretném neki megköszönni azt, hogy már nem ázik be az autóm, hogy stabilan haladok az úton, mert annak idején az egész futóművet átnézte és felújította, illetve köszönet a legutóbbi szervizért is, amit végignézhettem.

Maradok tisztelettel hűséges ügyfeled!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2017.11.04. 17:19
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2017.03.24. 13:24
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Re: Visszajelzések (rezenciók), a Seat-Szervíz-zel kapcsolatban!
Sziasztok!
Ahogy látjátok, korábban már leírtam az M.A.Team szervizzel kapcsolatos tapasztalataimat, de a legutóbbi szerviz után úgy éreztem tartozom annyival Attilának, hogy ismét írjak néhány mondatot a munkájáról és róla.

Még tavaly felvillant a check lámpám, amivel a helyi szerviz nem tudott mit kezdeni. Kiolvasták, gép szerint lambdaszonda, azonnal küldtek máshova, mert nem merték cserélni, mondván - lehet valami elektromos gond, én meg inkább hívtam Attilát, aki azonnal informált a dolgokról. Elmondta, hogy hogyan és mennyi idő után megy tönkre a szonda, és milyen jelek utalnak a hibájára. Utána egyeztettünk egy időpontot, és egyúttal az éves szervizt is rábíztam, illetve még pár apróságot, amit még korábbról halogattam.

A megbeszélt időpontra vittem az autót. Nem telt el két óra és csörgött a telefonom, hogy kész van az autó. Most is többet kaptam, mint mindig, és kaptam némi kedvezményt is. Még most sem hiszem el, hogy annyi idő alatt ennyi mindent meg lehetett csinálni. Szondacsere, zárcsere, kapcsolócsere, olaj, folyadék és szűrők cseréje, lengéscsillapító csere illetve jó pár dolog ellenőrzése, és mindez
összeírva, papíron listázva fogadott mikor visszamentem.

Azt kell mondanom már csak azért is megérte megvennem ezt az autót, mert ezáltal megismerhettem Attilát. Hihetetlenül felkészült, félelmetesen profi ember, és direkt nem szerelőt írok, mert annál sokkal több. Azt hiszem, hogy az a fajta látásmód és hozzáállás, ahogyan dolgozik és gondolkozik, az mindenképpen példaértékű lehet bárki számára. Mindig azzal az érzéssel hozom el az autómat szerviz után, hogy nemcsak az autóm kapta meg azt, amire szüksége volt, hanem én is.

Töretlen bizalommal, és kitartó hűséggel maradok ügyfeled!


2018.03.05. 13:56
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség