Pontos idő: 2024.04.25. 14:31





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
 Utólagos extrák beépítése. 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Utólagos extrák beépítése.
Szia! Sztem a legegyszerubb egy FM tranmitter...
supergizi írta:
Sziasztok!

Köszönöm, hogy itt lehetek! :smile1
A kérdésem az, hogy van egy 2001-es Cordoba Sportline IV-em, amiben infocenter van és a telefonról szeretnék zenét hallgatni. Megoldható az összekötésük?

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2019.05.14. 19:21
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016.11.14. 19:26
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Utólagos extrák beépítése.
M.A.Team írta:
Szia! Sztem a legegyszerubb egy FM tranmitter...
supergizi írta:
Sziasztok!

Köszönöm, hogy itt lehetek! :smile1
A kérdésem az, hogy van egy 2001-es Cordoba Sportline IV-em, amiben infocenter van és a telefonról szeretnék zenét hallgatni. Megoldható az összekötésük?


Ha van rajta AUX bemenet, akkor tudsz használni hozzá egy Bluetooth receivert, ha nincs akkor létezik CD tár emulátor, és azon keresztül meg lehet csinálni. PL:itt

https://www.aliexpress.com/item/3-5mm-j ... st=ae803_5


2019.05.20. 22:01
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Utólagos extrák beépítése.
Azon nincs aux! Az emulator meg viszonylag draga,sztem.
tideak írta:
M.A.Team írta:
Szia! Sztem a legegyszerubb egy FM tranmitter...
supergizi írta:
Sziasztok!

Köszönöm, hogy itt lehetek! :smile1
A kérdésem az, hogy van egy 2001-es Cordoba Sportline IV-em, amiben infocenter van és a telefonról szeretnék zenét hallgatni. Megoldható az összekötésük?


Ha van rajta AUX bemenet, akkor tudsz használni hozzá egy Bluetooth receivert, ha nincs akkor létezik CD tár emulátor, és azon keresztül meg lehet csinálni. PL:itt

https://www.aliexpress.com/item/3-5mm-j ... st=ae803_5

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2019.05.21. 10:33
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016.11.14. 19:26
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Utólagos extrák beépítése.
zozo1981 írta:
1J0... 1C0... 6Q0... komfortelektronikákat át tudom programozni, hogy az elektromos ablakokat fel/le húzza távirányítóval és ha van elektromos tetőablakod akkor azt is nyitja/csukja.

Thomis72 írta:
Érdeklődnék, hogy olyan megoldás létezik még hogy távirányítóról le ill. fel lehet húzni az összes ablakot.Régen volt egy kis egység amit az OBD-re kellett csatlakoztatni és megtanította erre az autót. Azonban ezt most sehol sem találom (valami KVM1000 volt a neve), nem tudom létezik-e még vagy van valami más megoldás? Az autó amihez keresem 1M-es Toledo signo felszereltséggel. Válaszotokat köszönöm.


Szia! Csak az ablakhoz tartozó címet írod át, vagy a komfortmodulhoz tartozó táblázat szerinti összesét hogy működjön? Köszi!


2019.07.26. 10:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016.11.14. 19:26
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Re: Utólagos extrák beépítése.
tideak írta:
zozo1981 írta:
1J0... 1C0... 6Q0... komfortelektronikákat át tudom programozni, hogy az elektromos ablakokat fel/le húzza távirányítóval és ha van elektromos tetőablakod akkor azt is nyitja/csukja.

Thomis72 írta:
Érdeklődnék, hogy olyan megoldás létezik még hogy távirányítóról le ill. fel lehet húzni az összes ablakot.Régen volt egy kis egység amit az OBD-re kellett csatlakoztatni és megtanította erre az autót. Azonban ezt most sehol sem találom (valami KVM1000 volt a neve), nem tudom létezik-e még vagy van valami más megoldás? Az autó amihez keresem 1M-es Toledo signo felszereltséggel. Válaszotokat köszönöm.


Szia! Csak az ablakhoz tartozó címet írod át, vagy a komfortmodulhoz tartozó táblázat szerinti összesét hogy működjön? Köszi!


Megoldottam, köszi.


2019.07.28. 14:41
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2019.06.23. 09:11
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Utólagos extrák beépítése.
Herqles írta:
Herqles írta:
Sziasztok! Kezd kifeküdni a gyári hátsó dobom, ami 230.000 km után nem csoda, és szeretném olyan sport dobra cserélni, ami műbizonylatos. Létezik olyan, amihez nem kell a hátsó lökhárítót faragni (lefelé hajló kipufogóvégek)???? Illetve van valakinek tapasztalata Paragi dobokkal (hang, élettartam, stb)? Csak mert azok elérhető árúak.
Előre is köszi.

Semmi??? :noexpression


A Paragi sport kipufogó dobok mindegyike rendelkezik műbizonylattal. Több típushoz, és univerzális kivitelben is gyártanak.


2019.08.02. 18:53
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség