Pontos idő: 2024.04.24. 23:40





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5801 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 233  Következő
 Technikai gondok, problémák 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2011.04.06. 15:20
Hozzászólások: 39
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám a szeretett kis kocsimmal. 2000-es Toledo 1M 1,6 Benzin AKL motorkód. Igazából már régóta fenn áll a probléma, de most lett igazán idegesítő. Ha kezd ürülni a benzin tank, (még ki se gyullad a sárga LED), fogja magát és leáll az autó. Elég kellemetlen 90-nél. Várni kell 2-3 másodpercet, utána pöccre indul.
Mitől lehet? Régebben csak akkor fordult elő ilyen, ha már tényleg alig volt a tankban.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2014.10.14. 17:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.14. 20:00
Hozzászólások: 58
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Toledo2000 írta:
Sziasztok!

Lenne egy kis problémám a szeretett kis kocsimmal. 2000-es Toledo 1M 1,6 Benzin AKL motorkód. Igazából már régóta fenn áll a probléma, de most lett igazán idegesítő. Ha kezd ürülni a benzin tank, (még ki se gyullad a sárga LED), fogja magát és leáll az autó. Elég kellemetlen 90-nél. Várni kell 2-3 másodpercet, utána pöccre indul.
Mitől lehet? Régebben csak akkor fordult elő ilyen, ha már tényleg alig volt a tankban.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Méress üzemanyag nyomást.ezeknek betegsége.én már kettőt cseréltem


2014.10.14. 18:15
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.13. 11:45
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elektronikai hiba
Sziasztok!

Ismer valaki megbízható autóvillamossági szerelőt Szegeden, illetve környékén?
Csomagtérajtó nyitásra a belső világágítás egy része is bekapcsol - a villanyablakok, fényszóró világítás (nem a műszerfali visszajelző és nem a műszerfal), valamint a klíma-hőmérséklet-ventillátor szerveinek világítása.
Nem hiszem, hogy házilag könnyen javítható.

Segítséget kérek!

Köszi!


2014.10.15. 12:29
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 20:44
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!

2007-es 1,6 8v Leonról van szó, EMÓCION PIROS- ez nagyon fontosh (de csak a szépérzékemnek). Új korától garázsban van télen is, most 99 ezer km van benne, mostanság hetente 1X megyek vele kb 100 km-t. Ma az indítókulcs elfordításakor nem tekert az önindító, csak másodjára, délutáni indításkor szintén. Hát, nem teker valami nagyon az indítómotor sem, ezt már pár hónapja is így éreztem. Az akksi még gyári, lehet ki kellene cseréltetni? Vagy önindító problem? Vagy gyújtáskapcsoló? Egyáltalán léteznek UFÓ-k? Megannyi kérdés....


2014.10.18. 17:10
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Az én tippem, AKKU!
attosz írta:
Sziasztok!

2007-es 1,6 8v Leonról van szó, EMÓCION PIROS- ez nagyon fontosh (de csak a szépérzékemnek). Új korától garázsban van télen is, most 99 ezer km van benne, mostanság hetente 1X megyek vele kb 100 km-t. Ma az indítókulcs elfordításakor nem tekert az önindító, csak másodjára, délutáni indításkor szintén. Hát, nem teker valami nagyon az indítómotor sem, ezt már pár hónapja is így éreztem. Az akksi még gyári, lehet ki kellene cseréltetni? Vagy önindító problem? Vagy gyújtáskapcsoló? Egyáltalán léteznek UFÓ-k? Megannyi kérdés....

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2014.10.19. 10:40
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014.08.06. 05:36
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok.
Egy műanyag elem nevére lenne szükségem ami az első lökhárítő mögött találhatő a hűtőt védi alóról,sajnos eltőrt,de nem találtam a pontos nevét.Előre is köszi,ha valaki tudná.


2014.10.21. 14:27
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014.08.06. 05:36
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Moha írta:
Technikai gondok, problémák, kérdések, kérések.
Felhívjuk mindenki figyelmét ,ez a topic segítséget nyújthat apró javítási munálatokban amit otthoni körülmények között el lehet végezni,és nem alkalmas önjelölt autószerelők képzésére,ill. bonyolult műszaki problémák megoldására!

Ez nekem szólt??


2014.10.21. 19:51
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 20:44
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Kicseréltem az akkut, mostmár indít rendesen, azonban egyik oldali automata ablakfelhúzás sem működik csere óta, csak ha tartom a gombot. Ezzel mit csinálhatok?


M.A.Team írta:
Az én tippem, AKKU!
attosz írta:
Sziasztok!

2007-es 1,6 8v Leonról van szó, EMÓCION PIROS- ez nagyon fontosh (de csak a szépérzékemnek). Új korától garázsban van télen is, most 99 ezer km van benne, mostanság hetente 1X megyek vele kb 100 km-t. Ma az indítókulcs elfordításakor nem tekert az önindító, csak másodjára, délutáni indításkor szintén. Hát, nem teker valami nagyon az indítómotor sem, ezt már pár hónapja is így éreztem. Az akksi még gyári, lehet ki kellene cseréltetni? Vagy önindító problem? Vagy gyújtáskapcsoló? Egyáltalán léteznek UFÓ-k? Megannyi kérdés....


2014.10.21. 19:58
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.14. 19:00
Hozzászólások: 135
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
attosz írta:
Kicseréltem az akkut, mostmár indít rendesen, azonban egyik oldali automata ablakfelhúzás sem működik csere óta, csak ha tartom a gombot. Ezzel mit csinálhatok?


M.A.Team írta:
Az én tippem, AKKU!
attosz írta:
Sziasztok!

2007-es 1,6 8v Leonról van szó, EMÓCION PIROS- ez nagyon fontosh (de csak a szépérzékemnek). Új korától garázsban van télen is, most 99 ezer km van benne, mostanság hetente 1X megyek vele kb 100 km-t. Ma az indítókulcs elfordításakor nem tekert az önindító, csak másodjára, délutáni indításkor szintén. Hát, nem teker valami nagyon az indítómotor sem, ezt már pár hónapja is így éreztem. Az akksi még gyári, lehet ki kellene cseréltetni? Vagy önindító problem? Vagy gyújtáskapcsoló? Egyáltalán léteznek UFÓ-k? Megannyi kérdés....

Szia!
Járasd meg 1-szer 2-szer manuálisan fel-le ésutána már működni fog! Fel kell így tanítani!


2014.10.21. 20:09
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.12.14. 20:21
Hozzászólások: 46
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ma elkezdett többször is riasztani az autóm.
11 éves eredeti akksival. Lehet az a gond, hogy gyengélkedik már. De még indít rendesen, minden gond nélkül.
Viszont eddig sohasem hallottam riasztani.


2014.10.22. 10:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.12. 17:37
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: Bpest
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Gyáru riasztó? Leon?
andras0818 írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ma elkezdett többször is riasztani az autóm.
11 éves eredeti akksival. Lehet az a gond, hogy gyengélkedik már. De még indít rendesen, minden gond nélkül.
Viszont eddig sohasem hallottam riasztani.


2014.10.22. 10:46
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 20:44
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Elég volt csak írni a fórumra, mert reggelre már működött is a kis betoji.


Misi43 írta:
attosz írta:
Kicseréltem az akkut, mostmár indít rendesen, azonban egyik oldali automata ablakfelhúzás sem működik csere óta, csak ha tartom a gombot. Ezzel mit csinálhatok?

Szia!
Járasd meg 1-szer 2-szer manuálisan fel-le ésutána már működni fog! Fel kell így tanítani!


2014.10.22. 12:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.12.14. 20:21
Hozzászólások: 46
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
tszab (030) írta:
Gyáru riasztó? Leon?
andras0818 írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ma elkezdett többször is riasztani az autóm.
11 éves eredeti akksival. Lehet az a gond, hogy gyengélkedik már. De még indít rendesen, minden gond nélkül.
Viszont eddig sohasem hallottam riasztani.


Szia!
Gyári riasztó. Toledo 2003.
Ajtózárak normálisan működnek, a két első cserélve volt.
Ma így elkezdte fél vagy órás szünetekkel felhívni magára a figyelmet... :sad


2014.10.22. 13:13
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.12. 17:37
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: Bpest
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Az én tippem azért az ajtozar lenne. Tud ilyet produkálni. Nem feltétlen az elsokkel van gond. De lehét, hogy a komfort modulban repedt a forrasztás. Gondolom nincs ultrahangos beltérvédelem.
Ki kéne olvasni a hibakodokat.
andras0818 írta:
tszab (030) írta:
Gyáru riasztó? Leon?
andras0818 írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ma elkezdett többször is riasztani az autóm.
11 éves eredeti akksival. Lehet az a gond, hogy gyengélkedik már. De még indít rendesen, minden gond nélkül.
Viszont eddig sohasem hallottam riasztani.


Szia!
Gyári riasztó. Toledo 2003.
Ajtózárak normálisan működnek, a két első cserélve volt.
Ma így elkezdte fél vagy órás szünetekkel felhívni magára a figyelmet... :sad


2014.10.22. 16:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.28. 10:01
Hozzászólások: 69
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Nekem is volt ilyen problémám csak nekem van benne ultrahangos beltérvédelem,és hát egy szép nagy légy keringett az autóban egész este...Üdv


quote="tszab (030)"]Az én tippem azért az ajtozar lenne. Tud ilyet produkálni. Nem feltétlen az elsokkel van gond. De lehét, hogy a komfort modulban repedt a forrasztás. Gondolom nincs ultrahangos beltérvédelem.
Ki kéne olvasni a hibakodokat.
andras0818 írta:
tszab (030) írta:
Gyáru riasztó? Leon?
andras0818 írta:
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ma elkezdett többször is riasztani az autóm.
11 éves eredeti akksival. Lehet az a gond, hogy gyengélkedik már. De még indít rendesen, minden gond nélkül.
Viszont eddig sohasem hallottam riasztani.


Szia!
Gyári riasztó. Toledo 2003.
Ajtózárak normálisan működnek, a két első cserélve volt.
Ma így elkezdte fél vagy órás szünetekkel felhívni magára a figyelmet... :sad
[/quote]


2014.10.22. 17:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013.02.14. 23:56
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Szaisztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a sofőr oldali ajtót kulccsal kéne tudnom nyitni, zárni akkor is ha az akksi saru le van véve ugye?
Magyarul a zárnak nem csak elektromosan de mechanikusan is zárnia kell tudni az autót ugy?
Továbbá ha távirányítóval zárom az autót olyankor ugye bekapcsol a riasztó valamint reteszel is.
Ha ilyenkor reteszel az ajtózár akkor nem fogom tudni kulccsal kinyitni semmiképpen ?
2002-es 1m-es Toledoról van szó.


Köszi és Üdv: Szabi


2014.10.23. 13:11
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014.10.23. 11:15
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok !

Egy kis segítségre lenne szükségem.
2004-es Seat Cordoba jobb hátsó ajtót nem tudom kinyitni.
Korábban elkezdett vacakolgatni...nem zárt elsőre, nem nyitott elsőre...
Elvittem egy szerelőhöz, de szerintem nem is foglalkozott vele. (nem éri meg neki) Relative kis munka , de nagy szívás...
Most rászántam az időt, leszedtem az ajtó-kárpitot,lebontottam a belső takaró lemezt, felragasztottam az üveget.
Sajna nem lettem okosabb, mert nem mertem tovább bontani...
Ha jól láttam, akkor az ajtózár működtető része a belső takaró lemezre 3 popszegeccsel van rögzítve.
Gondolom ezeket le kellene fúrni.
Valami ötlet, hogyan tovább...
Így, hogy nem nyílik a jobb hátsó ajtó, elég nehéz a 2 gyermekünket beültetni a gyerekülésbe, reggel, du, amikor mennek bölcsibe-oviba...

Segítségeteket előre is köszönöm.


2014.10.23. 15:36
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.12. 17:37
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: Bpest
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Jó irányban haladsz, de gyakorlat nélkül nem lesz egyszerű kinyitni, ha a fém panelt le is szeded. Ha pesten vagy, gyere el, kinyitom neked.
csaba.szucs írta:
Sziasztok !

Egy kis segítségre lenne szükségem.
2004-es Seat Cordoba jobb hátsó ajtót nem tudom kinyitni.
Korábban elkezdett vacakolgatni...nem zárt elsőre, nem nyitott elsőre...
Elvittem egy szerelőhöz, de szerintem nem is foglalkozott vele. (nem éri meg neki) Relative kis munka , de nagy szívás...
Most rászántam az időt, leszedtem az ajtó-kárpitot,lebontottam a belső takaró lemezt, felragasztottam az üveget.
Sajna nem lettem okosabb, mert nem mertem tovább bontani...
Ha jól láttam, akkor az ajtózár működtető része a belső takaró lemezre 3 popszegeccsel van rögzítve.
Gondolom ezeket le kellene fúrni.
Valami ötlet, hogyan tovább...
Így, hogy nem nyílik a jobb hátsó ajtó, elég nehéz a 2 gyermekünket beültetni a gyerekülésbe, reggel, du, amikor mennek bölcsibe-oviba...

Segítségeteket előre is köszönöm.


2014.10.23. 22:25
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.12. 17:37
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: Bpest
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Igen, kulccsal tudod mechanikusan is nyitni, akár kettős reteszelessel is. De egyszerűbb, ha nyitott ajtónál veszed le az akksi sarut és akkor csak egyszeresen zarod be az ajtót. Lenyomva a gombokat. Ha nincs gomb, akkor még akksival beltér lezaroval lezar, akksisaru levesz és kulccsal vezető ajtó bezár.
talsz írta:
Szaisztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a sofőr oldali ajtót kulccsal kéne tudnom nyitni, zárni akkor is ha az akksi saru le van véve ugye?
Magyarul a zárnak nem csak elektromosan de mechanikusan is zárnia kell tudni az autót ugy?
Továbbá ha távirányítóval zárom az autót olyankor ugye bekapcsol a riasztó valamint reteszel is.
Ha ilyenkor reteszel az ajtózár akkor nem fogom tudni kulccsal kinyitni semmiképpen ?
2002-es 1m-es Toledoról van szó.


Köszi és Üdv: Szabi


2014.10.23. 22:30
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014.09.28. 16:36
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!
2007-es Leonnál a menet közbeni zárás a jobb első ajtónál nem aktiválódik elindulás után,általában később zár le,illetve ez az ajtó kívülről nem mindig nyitható.Mi lehet ilyenkor a hiba?
Köszönöm a segítséget!!!


2014.10.25. 17:10
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013.11.08. 15:00
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!

Van egy 2005-ös 1,6os Alteam. A problémám az lenne, hogy folyamatosan ég a motorcheck lámpa, és néha magától kikapcsol a kipörgésgátló. A szerelőm mondta vigyem el hibakód kiolvasásra így is tettem. Hőmérséklet jeladót és a 2,es számú ventilátort jelezte. Miután a szerelő tanulmányozta az eredményeket, arra jutott, hogy nem tudja hogy helyileg hol keresse a hőgombát. Így a kérdésem az lenne, hogy valaki közületek tudja-e merre található? :) Esetleg, hogy a motorcheck világítása ezzel valóban megfog szűnni?

Köszönöm előre is!


2014.10.27. 09:12
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013.02.14. 23:56
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Köszi a választ!
Hát akkor az én záram sajna cserés lesz, ugyanis levéve az akksi sarut mechankiusan csak zárni lehet (itt kezdtem el gyanakodni)...
Bontott gyárit, új gyárit vagy esetleg új utángyártottat (már ha van ilyen) javasoltok?

tszab (030) írta:
Igen, kulccsal tudod mechanikusan is nyitni, akár kettős reteszelessel is. De egyszerűbb, ha nyitott ajtónál veszed le az akksi sarut és akkor csak egyszeresen zarod be az ajtót. Lenyomva a gombokat. Ha nincs gomb, akkor még akksival beltér lezaroval lezar, akksisaru levesz és kulccsal vezető ajtó bezár.
talsz írta:
Szaisztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a sofőr oldali ajtót kulccsal kéne tudnom nyitni, zárni akkor is ha az akksi saru le van véve ugye?
Magyarul a zárnak nem csak elektromosan de mechanikusan is zárnia kell tudni az autót ugy?
Továbbá ha távirányítóval zárom az autót olyankor ugye bekapcsol a riasztó valamint reteszel is.
Ha ilyenkor reteszel az ajtózár akkor nem fogom tudni kulccsal kinyitni semmiképpen ?
2002-es 1m-es Toledoról van szó.


Köszi és Üdv: Szabi


2014.10.28. 09:40
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014.10.28. 20:32
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Szép estét kívánok mindenkinek érdeklődnék hogy tudna valaki megoldást találni arra hogy a Seat cordoba 1.4 benzines 2000-es évjáratú autóm mitől csinálja reggel első indításnál hogy automatikusan le áll ( lefullad) második indításra semmi gond meg a nap folyamán se előrre is köszönöm Üdv András


2014.10.28. 20:44
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 20:44
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Üdv!
Nem vagy túl messze Attilától (M.A.TEAM), én megnézetném vele, mert így neten megoldást csak véletlenül találhatunk!!
De, ha tippet kellene adni amatőrként: mivel reggel csinálja csak, nyilván azzal függhet össze, hogy -többet állt, mint napközben (esetleg elereszti a benzinnyomást); -reggel hidegebb van (szivató) (bár második indításkor is); -a motor hideg (bár második indításkor is); gyengén teker az akksi (ezt nyilván észrevennéd, ezt kihúzhatjuk). (Illetve minden olyan lehetőség, amit majd más, jobban felkészült márkatársak írnak).
Nekem a benzin rendszer lenne gyanús, olyan, mintha egy kis benzint adna az elején, de elfogyna, a Leonon, ha reggel nyitom a vezető ol. ajtót, akkor a benzin szivattyú kicsit beindul (ez előtt 2004-es Cordobám volt, úgy emlékszek, ott is így volt). A tiednél nem tudom, hogy kell-e, hogy ezt tegye, te biztosan tudod. Ha kellene és nem csinálja, az gond, vagy ha nem kellene, de a benzin csőhálózaton, vagy a benzinszivattyúval hiba van, és a folyadékfolytonosság elveszett, akkor is csinálhat szerintem ilyet. Vagy ha valamelyik hőjeladó, vagy más szenzor csak másodjára ad jó jelet. Én inkább elvinném jó szakemberhez!

Fazekas91 írta:
Szép estét kívánok mindenkinek érdeklődnék hogy tudna valaki megoldást találni arra hogy a Seat cordoba 1.4 benzines 2000-es évjáratú autóm mitől csinálja reggel első indításnál hogy automatikusan le áll ( lefullad) második indításra semmi gond meg a nap folyamán se előrre is köszönöm Üdv András


2014.10.30. 19:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.22. 20:44
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!

2007-es Leonom, amikor még 1 éves volt, mindig hallottam, ahogyan reggel a belső hőmérséklet állításakor (manuális klímás) a kis motor állítgat valamit a szélvédő alatt, de nemcsak motorhang volt, hanem súrlódó hang is, nem normális (bár az Bessenyő Pista szerint MARGIT), és ez egyre hangosabb lett. Garanciába bevittem, és állítólag szoftveresen állítottak valamit rajta. (Mechanikus hibán heeee, de fiatalabb voltam még!) Úgy is maradt minden, de nem foglalkoztam vele, mivel a nyíregyházi szakszervíz biztosan megkapta az utána járó forintmennyiséget, én meg örömmel támogatom a magyar gaz_ságot, bocs gazdaságot!
Mindegy, viszonylag rövid a tél....., de most 7,5 évesen azt veszem észre, hogy, ha reggel pl. 22 celsiusra állítom a hőfokot reggel, akkor az elején fűt, mint az állat, nagyon meleg lesz, de utána visszaveszi a meleget, és ahhoz, hogy tartsam a megfelelő (22 körüli) hőfokot, majdnem 26 celsiusig kell tekerni a tekerentyűt, egyébként csak hűs levegőt fúj. Ezután már csak a max állítás van, akkor nyomja is a forrót ezerrel. Mi a gránit van ezzel? Jól elba....m, khm jól elbaltáztam, hogy gariban nem javíttattam? Vagy ez ilyen?


2014.10.30. 20:14
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5801 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 233  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség