Pontos idő: 2024.09.26. 06:29





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5801 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 233  Következő
 Technikai gondok, problémák 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.11. 12:20
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Helló!

Én már kicseréltem sk mindkét oldalon utángyártottra, valami olasz cucc (talán Marelli).
Problémamentesen üzemel bal 3 és jobb 2 éve. :thumbsup
A cseréje nem egyszerű, mert az utángyártott csak úgy megyen be, ha előre bedobod az ajtóba, utána nőgyógyászati módszerekkel vagy kénytelen felcsalogatni a rögzítő csavarszárakat a hordozólemezre. Pont annyival nagyobb, hogy ne tudd a hordozólemezzel együtt betenni! :wall Ha jól emlékszem a hordozólemezen a rögzítőfuratokat is meg kell bővíteni 6-osra, utána cinksprayt neki.
Az első cseréje felemésztette egy délutánomat, a második már rutinosabban ment: tömítés korrekcióval (akváriumragasztó bőséggel) együtt 2 óra alatt lett kész. Aki szereti a kihívásokat és a mechanikus dolgokat annak jó buli, érdemes nyugodtan végigcsinálni.
Ajtónként anno tizenpárezer Forintból kiadta.

tibbike34 írta:
Sziasztok,

Elromlott a bal első ablakemelőm. Szerkezetet kellene cserélnem.
Vegyek bontottan gyárit vagy utángyártottat? Melyik márkát érdemes választanom?

Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?

_________________
Kép


2016.07.20. 15:25
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016.07.24. 17:45
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!

Sajnos világít a check engine a 2005.08 -as Leon P2 -ön(hibakód törlésig világít, utána változó volt már, hogy ~100km után jött vissza, de volt, hogy ~1000km után).
A szerelő ahibakód kiolvasás alapján azt mondta, hogy katalizátor hatásfok a probléma.

Tapasztalt valaki hasnolót?
Mi lehet a megoldás?

Előre is köszönöm.

Üdv,
Dani


2016.07.24. 18:04
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.01. 09:00
Hozzászólások: 74
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
pogacsd26 írta:
Sziasztok!

Sajnos világít a check engine a 2005.08 -as Leon P2 -ön(hibakód törlésig világít, utána változó volt már, hogy ~100km után jött vissza, de volt, hogy ~1000km után).
A szerelő ahibakód kiolvasás alapján azt mondta, hogy katalizátor hatásfok a probléma.

Tapasztalt valaki hasnolót?
Mi lehet a megoldás?

Előre is köszönöm.

Üdv,
Dani

Szia! Nekem egyszer olyan problémám volt,hogy a motor indítása után gyulladt ki a chek engie.Akkor a motor nem pröcre indult,hanem két-három forgatás után. A szerelőm rátette a computerre és az a hőmérséklet jeladó hibáját mutatta ki. Állítólag annak két funkciója van.Az egyik a vízhőmérséklet mutatása a másik a keverék képzése a víz hőmérséklete szerint. Csere után ez a probléma megszünt.Hangsúlyozom nem biztos ,hogy neked ez a problémád.


2016.07.25. 14:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.13. 11:45
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
A szerelős rovatban lehet megoldás neked amit írtunk, de akkor is belülről kell kinyitni a csomagteret!


2016.07.27. 09:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.13. 11:45
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!
A bal első ajtó zárja távirányítóval nem mindig nyit/zár (egyre gyakrabban), manuálisan, kulccsal megy minden. Gondolom a szárszerkezet elöregedett és a motor nem viszi, vagy a motorja öreg, de akkor a többi se menne - gondolom!
Eredetit, vagy bontottat, mit, hova érdemes vinni Szeged környékén?
Köszi: NB


2016.07.27. 09:44
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.15. 18:37
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Üdv. Mindenkinek!
2004-es Seat Toledomban a könyöklőt nem lehet lehajtani. Hogy lehet kiszerelni? Szerelő kell hozzá? A hamutartó alatt van egy imbuszkulcsos csvar az mit rögzít? Válaszotokat előre is köszönöm.
Attila.


2016.07.31. 08:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.23. 16:50
Hozzászólások: 30
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Mrminit írta:
Üdv. Mindenkinek!
2004-es Seat Toledomban a könyöklőt nem lehet lehajtani. Hogy lehet kiszerelni? Szerelő kell hozzá? A hamutartó alatt van egy imbuszkulcsos csvar az mit rögzít? Válaszotokat előre is köszönöm.
Attila.


Szia! Az én könyöklőm is fennakadt, pár hónapja M.A.Team- Attila csinálta meg, és azóta jó.


2016.08.01. 12:17
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.18. 10:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy a légtömegmérőnek a csatlakozóján 5 "láb" van viszont a hozzá tartozó vezetékkel csak 4 helyen érintkezik mivel az 5. hiányzik.Ez alapból ilyen vagy az már letört/kiesett?
1.9 TDI, AHF.
Csatoltam róla képet is. :)


Csatolmányok:
14055727_1249817311736017_1760706515_n.jpg
14055727_1249817311736017_1760706515_n.jpg [ 117.01 KiB | Megtekintve 55 alkalommal. ]
14017988_1249817318402683_691458087_n.jpg
14017988_1249817318402683_691458087_n.jpg [ 60.7 KiB | Megtekintve 52 alkalommal. ]
2016.08.16. 15:27
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Az olyan,csk 4 láb van !
supersanka írta:
Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy a légtömegmérőnek a csatlakozóján 5 "láb" van viszont a hozzá tartozó vezetékkel csak 4 helyen érintkezik mivel az 5. hiányzik.Ez alapból ilyen vagy az már letört/kiesett?
1.9 TDI, AHF.
Csatoltam róla képet is. :)

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2016.08.16. 20:45
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.18. 10:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Igen, már mondták. De köszönöm!
Az a baj, hogy túl kevés levegőt szív a motor. 3-4-500 g/s aminek állítólag 1000 körül kellene lennie. Szóval arra kellene rájönni, hogy hol a bibi. Motordiagnosztikán azt mondták, hogy ahhoz meg kellene bontani a motort... vagy vegyek sportlégszűrőt... Ennyit a szakemberekről. Vagy most kezdjek el cserélgetni mindent?
Valakinek valami ötlet esetleg?


M.A.Team írta:
Az olyan,csk 4 láb van !
supersanka írta:
Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy a légtömegmérőnek a csatlakozóján 5 "láb" van viszont a hozzá tartozó vezetékkel csak 4 helyen érintkezik mivel az 5. hiányzik.Ez alapból ilyen vagy az már letört/kiesett?
1.9 TDI, AHF.
Csatoltam róla képet is. :)


2016.08.17. 16:03
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Az nem lehet,hogy egyszerüen rossz a légtömegmérö,vagy nem bele való????
supersanka írta:
Igen, már mondták. De köszönöm!
Az a baj, hogy túl kevés levegőt szív a motor. 3-4-500 g/s aminek állítólag 1000 körül kellene lennie. Szóval arra kellene rájönni, hogy hol a bibi. Motordiagnosztikán azt mondták, hogy ahhoz meg kellene bontani a motort... vagy vegyek sportlégszűrőt... Ennyit a szakemberekről. Vagy most kezdjek el cserélgetni mindent?
Valakinek valami ötlet esetleg?


M.A.Team írta:
Az olyan,csk 4 láb van !
supersanka írta:
Sziasztok,

Azt szeretném kérdezni, hogy a légtömegmérőnek a csatlakozóján 5 "láb" van viszont a hozzá tartozó vezetékkel csak 4 helyen érintkezik mivel az 5. hiányzik.Ez alapból ilyen vagy az már letört/kiesett?
1.9 TDI, AHF.
Csatoltam róla képet is. :)

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2016.08.22. 12:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016.07.26. 20:36
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok! Itt is szeretném megköszönni Attilának a korrekt,hozzáértő lelkes munkásságát,melyet az amúgy sem tömegcikk autómon (Toledo 2.3 V5)végzett. Úgy gondolom,nem volt egy egyszerű rutinfeladat (...a vezérlő computer testelésével volt többek közt a gond),de Attila lépésről - lépésre bogozta ki a szálakat. Mivel már Én sem vagyok egy huszonéves tapasztalatlan srác a 4.X-nél,volt egy pár járgányom nem egy szerelővel (sőt Én magam is egy márkaszervíz csoportnál dolgozom sok szerelő mellett),de Attila elhivatottsága,lelkiismeretes,precíz valós szakértelemmel való hozzá állása manapság ritka,mint a fehér holló....tényleg megéri Mindenkinek még vidékről ellátogatni hozzá,mert manapság egyáltalán nincs megbecsülve egy ilyen szakember...de Mi itt ebben a kis közösségben mindenképp megtehetjük! ;) Köszönöm még 1X! Üdv. Tószegi Zoltán

_________________
Seat Toledo 2.3 V5


2016.08.23. 22:21
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Nagyon Köszönöm!!
Igyekeztem...... :-)
Jólesik ha az ember olvashat magáról pár jó szót!!!!

Még azért azt éredemes lenne megemlíteni,hogy egy mások által több alkalommal keresett rejtett hiba felderítése volt ;ami elég jól megtudja keseriteni az emeber életét.......
De a javítás már annál egyszerűbb! :-)


Tozo77 írta:
Sziasztok! Itt is szeretném megköszönni Attilának a korrekt,hozzáértő lelkes munkásságát,melyet az amúgy sem tömegcikk autómon (Toledo 2.3 V5)végzett. Úgy gondolom,nem volt egy egyszerű rutinfeladat (...a vezérlő computer testelésével volt többek közt a gond),de Attila lépésről - lépésre bogozta ki a szálakat. Mivel már Én sem vagyok egy huszonéves tapasztalatlan srác a 4.X-nél,volt egy pár járgányom nem egy szerelővel (sőt Én magam is egy márkaszervíz csoportnál dolgozom sok szerelő mellett),de Attila elhivatottsága,lelkiismeretes,precíz valós szakértelemmel való hozzá állása manapság ritka,mint a fehér holló....tényleg megéri Mindenkinek még vidékről ellátogatni hozzá,mert manapság egyáltalán nincs megbecsülve egy ilyen szakember...de Mi itt ebben a kis közösségben mindenképp megtehetjük! ;) Köszönöm még 1X! Üdv. Tószegi Zoltán

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2016.08.24. 08:56
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014.04.27. 18:33
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
M.A.Team írta:
Nagyon Köszönöm!!
Igyekeztem...... :-)
Jólesik ha az ember olvashat magáról pár jó szót!!!!

Még azért azt éredemes lenne megemlíteni,hogy egy mások által több alkalommal keresett rejtett hiba felderítése volt ;ami elég jól megtudja keseriteni az emeber életét.......
De a javítás már annál egyszerűbb! :-)


Mindenki tudja itt hogy Attila milyen ember, milyen szerelő (:

A részleteket is megismerhetjük?


2016.08.25. 19:01
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2016.08.26. 20:05
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem! :rolleyes
Van egy 2006-os júniusi Seat Ibizám. semmi komoly baja eddig nem volt szerencsére..... de :( 2 hete reggel akartam volna elindulni dolgozni az autóm nem indult. 10 percig próbálkoztam de ha el is indult lefulladt miután gázt akartam adni. kb 2 óra múlva pöccre elindult. másnap reggel kicsit akadozva de elindult az autóm. harmadnap nehezen ( hosszú állás után ) de elindultam vele viszont gázt adva nem akart gyorsulni az autó és pár méter után elkapta és ment rendesen. eközben fura hangokat adott ki a motor felől ( mint ha valami fémdarabot húztam volna a betonon ) pár nagyobb gázfröccs után posszant egyet az autó! na elvittem a szerelőmhőz és teljesen tanácstalan hibakód semmi csak annyi hogy túl nagy a benzinbefecskendezés. minden lehetséges dolgot kicserélt szűrők gyertya trafó benzinbefecskendező szelepek de nincs változás. hidegen nehezen indul meleg nem úgy húz ahogy kell!! tudna valaki tanácsot adni?? :yawn
még a szoftver frissítésen dolgozik még erről hírt nem tudok :( köszi :)


2016.08.26. 20:18
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Ha eltudsz jönni vele, akkor szivesen megnézem, ennyi alkatrész csere után kár lenne találgatni!
tquote="suzy78"]Sziasztok!
Tanácsra lenne szükségem! :rolleyes
Van egy 2006-os júniusi Seat Ibizám. semmi komoly baja eddig nem volt szerencsére..... de :( 2 hete reggel akartam volna elindulni dolgozni az autóm nem indult. 10 percig próbálkoztam de ha el is indult lefulladt miután gázt akartam adni. kb 2 óra múlva pöccre elindult. másnap reggel kicsit akadozva de elindult az autóm. harmadnap nehezen ( hosszú állás után ) de elindultam vele viszont gázt adva nem akart gyorsulni az autó és pár méter után elkapta és ment rendesen. eközben fura hangokat adott ki a motor felől ( mint ha valami fémdarabot húztam volna a betonon ) pár nagyobb gázfröccs után posszant egyet az autó! na elvittem a szerelőmhőz és teljesen tanácstalan hibakód semmi csak annyi hogy túl nagy a benzinbefecskendezés. minden lehetséges dolgot kicserélt szűrők gyertya trafó benzinbefecskendező szelepek de nincs változás. hidegen nehezen indul meleg nem úgy húz ahogy kell!! tudna valaki tanácsot adni?? :yawn
még a szoftver frissítésen dolgozik még erről hírt nem tudok :( köszi :)[/quote]

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2016.08.29. 16:46
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015.12.28. 10:19
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok.

Leon csomagtérnyitó kilincsben, tönkrement egy rugó, (gondolom) és ebben kérném segitségeteket, hogy honnan lehet ilyet beszerezni, és mi lehet a cikkszáma.

Jelenség: ha felnyitom a csomagteret, és elengedem a kilincset, már nem olyan szép lassan áll vissza alaphelyzetbe mint eddig, hanem gyorsan, és koppan egy nagyot.

Válaszokat előre is köszönöm!


2016.08.29. 18:40
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sztem csak komlpett kilincset kapsz...
Pepe 16v írta:
Sziasztok.

Leon csomagtérnyitó kilincsben, tönkrement egy rugó, (gondolom) és ebben kérném segitségeteket, hogy honnan lehet ilyet beszerezni, és mi lehet a cikkszáma.

Jelenség: ha felnyitom a csomagteret, és elengedem a kilincset, már nem olyan szép lassan áll vissza alaphelyzetbe mint eddig, hanem gyorsan, és koppan egy nagyot.

Válaszokat előre is köszönöm!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2016.08.30. 08:46
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015.12.28. 10:19
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
M.A.Team írta:
Sztem csak komlpett kilincset kapsz...
Pepe 16v írta:
Sziasztok.

Leon csomagtérnyitó kilincsben, tönkrement egy rugó, (gondolom) és ebben kérném segitségeteket, hogy honnan lehet ilyet beszerezni, és mi lehet a cikkszáma.

Jelenség: ha felnyitom a csomagteret, és elengedem a kilincset, már nem olyan szép lassan áll vissza alaphelyzetbe mint eddig, hanem gyorsan, és koppan egy nagyot.

Válaszokat előre is köszönöm!



Köszi a választ


2016.08.30. 17:34
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok. Egy éve cseréltem hátsó féktárcsákat és betéteket (Brembo), mert eléggé rozsdásak és peremesen kopottak voltak, aztán pár hónapja elsőket (azt hiszem TRW), mert az egyik ütött és kopottak is voltak. Most megint azt látom, hogy a hátsó tárcsák elég rozsdásak és fékezéskor olyan érzés, mintha hirtelen durvább felületen futnának a kerekek.
Van ötletetek, hogy mi lehet a hiba? Előre is köszi.
Csatolmány:
Magyarázat: bal hátsó fék
Bal hátsó.jpg
Bal hátsó.jpg [ 96.98 KiB | Megtekintve 57 alkalommal. ]

Csatolmány:
Magyarázat: jobb hátsó fék
Jobb hátsó.jpg
Jobb hátsó.jpg [ 67.93 KiB | Megtekintve 48 alkalommal. ]

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2016.09.01. 08:34
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2016.09.03. 20:09
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki már találkozott hasonló, vagy ezzel a problémával. Van egy 2004-s Leon 1,8 20vt, a 180 Le-s motorral. Lassan egy éve van nálam, 2 hónapja cseréltettem szakszervízben komplett vezérlést, szíj,görgők,vízpumpa,bordásszíj. Azóta észrevettem,hogy hirtelen gyorsitaskor becsörög a motor, nem folyamatosan, csak pár pillanatig. Kicseréltem a kopogás szenzort, ahogy le van írva, blokkot megtisztítva 20Nm-s nyomatékkal húzva, de a jelenség nem szűnt meg. Mi lehet még Olaj nyomás?
Válaszaitokat, előre is köszönöm!!!
Üdv.


2016.09.03. 20:45
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014.04.27. 18:33
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Carver írta:
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki már találkozott hasonló, vagy ezzel a problémával. Van egy 2004-s Leon 1,8 20vt, a 180 Le-s motorral. Lassan egy éve van nálam, 2 hónapja cseréltettem szakszervízben komplett vezérlést, szíj,görgők,vízpumpa,bordásszíj. Azóta észrevettem,hogy hirtelen gyorsitaskor becsörög a motor, nem folyamatosan, csak pár pillanatig. Kicseréltem a kopogás szenzort, ahogy le van írva, blokkot megtisztítva 20Nm-s nyomatékkal húzva, de a jelenség nem szűnt meg. Mi lehet még Olaj nyomás?
Válaszaitokat, előre is köszönöm!!!
Üdv.


Ha jól sejtem akkor általában csak gázadáskor de nem teljes gázon és nem üresjáratban jön ki. Ha eddig nem akkor most üres tankra 98 vagy 100-as, prémium benzint tankolj, mondjuk 20-25 liter ÖMV, adj hozzá Spurit mert szerintem nagyon jó (egy kis flakon elég és a 95-ösből maradt kopogás miatti lerakódásokat eltávolítja majd) és hajtsd ki belőle, mondjuk egy jó odavissza 300km-es úton, üzemmelegen mehetsz közben négyesben 130-at 5 percig párszor és el fog tűnni. De visszajön ha megint 95-öt tankolsz majd, már ha eddig 95-öt tankoltál ugyanis a kocsihoz nem véletlen ír 98-ast a gépkönyve (:


2016.09.03. 21:02
Profil Honlap
Avatar

Csatlakozott: 2016.09.03. 20:09
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
crok írta:
Carver írta:
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki már találkozott hasonló, vagy ezzel a problémával. Van egy 2004-s Leon 1,8 20vt, a 180 Le-s motorral. Lassan egy éve van nálam, 2 hónapja cseréltettem szakszervízben komplett vezérlést, szíj,görgők,vízpumpa,bordásszíj. Azóta észrevettem,hogy hirtelen gyorsitaskor becsörög a motor, nem folyamatosan, csak pár pillanatig. Kicseréltem a kopogás szenzort, ahogy le van írva, blokkot megtisztítva 20Nm-s nyomatékkal húzva, de a jelenség nem szűnt meg. Mi lehet még Olaj nyomás?
Válaszaitokat, előre is köszönöm!!!
Üdv.


Ha jól sejtem akkor általában csak gázadáskor de nem teljes gázon és nem üresjáratban jön ki. Ha eddig nem akkor most üres tankra 98 vagy 100-as, prémium benzint tankolj, mondjuk 20-25 liter ÖMV, adj hozzá Spurit mert szerintem nagyon jó (egy kis flakon elég és a 95-ösből maradt kopogás miatti lerakódásokat eltávolítja majd) és hajtsd ki belőle, mondjuk egy jó odavissza 300km-es úton, üzemmelegen mehetsz közben négyesben 130-at 5 percig párszor és el fog tűnni. De visszajön ha megint 95-öt tankolsz majd, már ha eddig 95-öt tankoltál ugyanis a kocsihoz nem véletlen ír 98-ast a gépkönyve (:


Köszönöm a válaszod! Igen gázadáskor jelentkezik a "csörgés" és csak pár pillanatig tart. Viszont a spurit (rózsaszín) használom, kb. minden 5-ik tankolásnál öntöttem bele. De amit javasoltál kipróbálom, aztán írok mi lett vele.


2016.09.04. 19:22
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.21. 10:32
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Herqles írta:
Sziasztok. Egy éve cseréltem hátsó féktárcsákat és betéteket ...


Ez ám az aktivitás... :shrug

_________________
Seat Leon 1.6 adRenali 2002, BCB


2016.09.14. 14:56
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2014.04.27. 18:33
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Herqles írta:
Herqles írta:
Sziasztok. Egy éve cseréltem hátsó féktárcsákat és betéteket ...


Ez ám az aktivitás... :shrug


Ha nincs ötlet akkor nem írunk..
Nincs ötletem, nem írtam..
Kérdezd meg Attilát a Facebook oldalon esetleg.


2016.09.14. 18:35
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5801 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 233  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség