Pontos idő: 2024.03.28. 19:15





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5801 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 233  Következő
 Technikai gondok, problémák 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Szia!
Az elso gondnal en az AC-t neznem meg eloszor!
Az ulesfutesnel pedig elszakadt a futoszal az uloreszen
A tukorrel az van, hogy sajna az tonkrement, csak a csere segit rajta!
A valtonal a bowden lehet rossz vagy lelazult a kapcsolokar.


daniel1224 írta:
Sziasztok! B.U.É.K. mindenkinek!
A napokban lettem egy 2000-es 2.3 v5 Toledo boldog tulajdonosa. Lenne pár kisebb hibája, amiknek a megoldasához kérném a segítségeteket:
- Jobbra kanyarodás után az autó megtorpan és kell egy kis idő mire újra erőre kap. Olyan érzés mintha nem kapna üzemanyagot egy kis időre. Balra kanyarodásnál ez a hiba nem jön elő.
- Vezető oldalon az ülésfűtés nem működik.
- Az utas oldali visszapillantó behajtáskor a belső végállásban kattog mintha még hajtatni akarná befelé magát. Amikor kihajtom akkor túlfordul és vissza kell feszíteni kézzel, hogy lássak belőle rendesen. Ilyenkor kattan egyet és utána mozdul befelé.
-A váltókarnak elég nagy a holtjátéka, keresni kell a fokozatokat.
Egyenlőre ezek jutottak eszembe és ezekről tudok. Köszönöm a segítséget!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.01.02. 10:26
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2017.12.22. 07:16
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok köszönöm a befogadást. És egyböl egy kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy ma kaptam meg a leon-t (1p) és a kereskedésbe még nyilt a csomagtérajtó mert oda tettem a disztárcsát,azóta nem nyilik valamiért.
Mi lehet vele a baj és ha nagyon nem nyílik akkor bentröl valahogy ki lehet nyitni,hogy meg lehessen csinálni?


2018.01.03. 20:54
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2015.02.01. 12:52
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
M.A.Team írta:
Biztositekok???

Monk írta:
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.
2001-es Ibiza Stella-n egyik pillanatról a másikra elszállt a fűtés szabályozás (gombok nem reagálnak), valamint a belsővilágítás és, hogy kerek legyen a baloldalon a belső központi zár nyitó-záró gomb. Csak zár, nem nyit ki. A belső világítás egyik fokozata sem működik, izzó jó.


Szia!

Nincs semmilyen biztosíték ábrám vagy használati útmutatóm, amiből okosabb lennék, a villamosság pedig sötét folt. Neten sem találok ilyen jelegű tudástárat, pedig keresem rendszeresen. Magyarul nem tudom melyik biztosíték mihez való.

_________________
Nem veszek semmit, nem adakozom, nem térek át semmilyen vallásra. És ezt a kutyám is tudja.


2018.01.03. 22:13
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2017.12.22. 07:16
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok
olyannal kérdéssel fordulok hozzátok,hogy tegnap megkaptam végre a Leonom (1P) 1,6 benzin 102 le.
a kérdésem a következő lenne,azt miért csinálja hogy megy a fűtés meleget is fúj de a jobb első ülésnél a lábra hideget fúj .
válaszotok előre is köszönöm


2018.01.04. 10:14
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Valiszinuleg a mikrokapcsolo krepalt be, elmeletileg belul van egy viszintes res a muanyagboritason, ha abba benyulsz a gyujtaskulcsal es elmozditod akkor kinyilik.

skytoto84 írta:
Sziasztok köszönöm a befogadást. És egyböl egy kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy ma kaptam meg a leon-t (1p) és a kereskedésbe még nyilt a csomagtérajtó mert oda tettem a disztárcsát,azóta nem nyilik valamiért.
Mi lehet vele a baj és ha nagyon nem nyílik akkor bentröl valahogy ki lehet nyitni,hogy meg lehessen csinálni?

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.01.06. 21:22
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Talan a klimadobozba levo hoerzekelo lehet hibas......
Vcds-el kellvegy hibakiolvasas!



skytoto84 írta:
Sziasztok
olyannal kérdéssel fordulok hozzátok,hogy tegnap megkaptam végre a Leonom (1P) 1,6 benzin 102 le.
a kérdésem a következő lenne,azt miért csinálja hogy megy a fűtés meleget is fúj de a jobb első ülésnél a lábra hideget fúj .
válaszotok előre is köszönöm

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.01.06. 21:24
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
A dolog egyszeru , amelyik biztositek rossz azt kicsereled!


Monk írta:
M.A.Team írta:
Biztositekok???

Monk írta:
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.
2001-es Ibiza Stella-n egyik pillanatról a másikra elszállt a fűtés szabályozás (gombok nem reagálnak), valamint a belsővilágítás és, hogy kerek legyen a baloldalon a belső központi zár nyitó-záró gomb. Csak zár, nem nyit ki. A belső világítás egyik fokozata sem működik, izzó jó.


Szia!

Nincs semmilyen biztosíték ábrám vagy használati útmutatóm, amiből okosabb lennék, a villamosság pedig sötét folt. Neten sem találok ilyen jelegű tudástárat, pedig keresem rendszeresen. Magyarul nem tudom melyik biztosíték mihez való.

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.01.06. 21:26
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2018.01.13. 12:23
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!A páromnak van egy 2008 Cordija.Gold felszereltséggel.A kérdésem az lenne hogy mekkora hangszórók kellenek az első ajtóba.Illetve hogy lehet lepattintani az ajtó burkolatott?Azt is szeretném megtudni hogy a hátsó ajtókban meg van e a hangszóró előkészítése.A vezetékelésre gondolok.Mert rács van az ajtón de hangszóró nincs.Válaszotokat előre is köszönöm!


2018.01.13. 12:37
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.05. 19:22
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok,
Seat ibiza 1.0 99' autómnál menet közbeni megálláskor, pl piros lámpánál az alapjárat 2-3 majdnem lefulladás után áll be normálisra. Több próbálkozás után arra jutottam, hogy a levegőszűrő aljáról jövő vékony, kemény műanyag csövet ha lehúzom a devanderre menő vastagabb gumicsőről akkor rendben lesz és nem csinálja ezt a problémát. A kérdésem az lenne, hogy ez maradhat így vagy valamit azért kellene csinálni vele? Próbáltam a cső és a csonk végét letömíteni szigetelő szalaggal, de akkor újra csinálta ezt az alapjárat problémát (amikor a devanderre menő csonkról vettem le a szalagot azután lett újra jó)
Igazából mi a szerepe ennek a csövecskének?


2018.02.18. 18:38
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Elol 16cm-es van, az ajtokarpit leszedest nezd meg a youtubon
Hatul, hogy van-e azt meg kell nezni.

[q :fist uote="tauruss"]Sziasztok!A páromnak van egy 2008 Cordija.Gold felszereltséggel.A kérdésem az lenne hogy mekkora hangszórók kellenek az első ajtóba.Illetve hogy lehet lepattintani az ajtó burkolatott?Azt is szeretném megtudni hogy a hátsó ajtókban meg van e a hangszóró előkészítése.A vezetékelésre gondolok.Mert rács van az ajtón de hangszóró nincs.Válaszotokat előre is köszönöm![/quote]

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.02.20. 21:36
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Hat ez igy eleg nehez!
Az valamifele vakumcso, ha az nem jo akkor kifujja az olajat felul a motor.
De, h mi a baja azt igy nemtudom!
tt73 írta:
Sziasztok,
Seat ibiza 1.0 :rambo 99' autómnál menet közbeni megálláskor, pl piros lámpánál az alapjárat 2-3 majdnem lefulladás után áll be normálisra. Több próbálkozás után arra jutottam, hogy a levegőszűrő aljáról jövő vékony, kemény műanyag csövet ha lehúzom a devanderre menő vastagabb gumicsőről akkor rendben lesz és nem csinálja ezt a problémát. A kérdésem az lenne, hogy ez maradhat így vagy valamit azért kellene csinálni vele? Próbáltam a cső és a csonk végét letömíteni szigetelő szalaggal, de akkor újra csinálta ezt az alapjárat problémát (amikor a devanderre menő csonkról vettem le a szalagot azután lett újra jó)
Igazából mi a szerepe ennek a csövecskének?

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.02.20. 21:39
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.05. 19:22
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Nem a kartergáz csöve hanem vékony kb 3-4mm vastag csövecske. Lehet érdemes lenne levennem a légszűrő házat és kitisztítani az ilyen kis csö ki és bemeneteket.
Azért köszönöm a segítséget :thumbup
M.A.Team írta:
Hat ez igy eleg nehez!
Az valamifele vakumcso, ha az nem jo akkor kifujja az olajat felul a motor.
De, h mi a baja azt igy nemtudom!
tt73 írta:
Sziasztok,
Seat ibiza 1.0 :rambo 99' autómnál menet közbeni megálláskor, pl piros lámpánál az alapjárat 2-3 majdnem lefulladás után áll be normálisra. Több próbálkozás után arra jutottam, hogy a levegőszűrő aljáról jövő vékony, kemény műanyag csövet ha lehúzom a devanderre menő vastagabb gumicsőről akkor rendben lesz és nem csinálja ezt a problémát. A kérdésem az lenne, hogy ez maradhat így vagy valamit azért kellene csinálni vele? Próbáltam a cső és a csonk végét letömíteni szigetelő szalaggal, de akkor újra csinálta ezt az alapjárat problémát (amikor a devanderre menő csonkról vettem le a szalagot azután lett újra jó)
Igazából mi a szerepe ennek a csövecskének?


2018.02.21. 19:38
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.23. 18:22
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok...
Nekem lenne 1 nagy problemam.
A Seat Cordoba tipusu autom nem ad hangot.
A marka szervizbe azt mondtak hogy az egesz panelt kellene cserelni mert abban ment el a hangszoro modul.
Ez az alkatresz ara viszont 120 000 ft .
Valaki nem tud valami okossagot erre a problemamra.
Mondtak hogy elektronikai muszeres is javit ilyet de az auto villamossagi szerelo csak csereli...
Nem tud valaki nekem ajanlani ilyen muszerest vagy hasznalt panelt ???
Koszi szepen...


2018.02.23. 18:28
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.24. 14:50
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok ! Ne haragudjatok a zavarásért, és az egyszerűségemért, én még új vagyok itt. Abban szeretném kérni a segítségetek, hogy most vettem egy használt SEAT CORDOBA 1.4 16V Stella /2002.12.14./ típusú benzines autót, és a műszerfal kijelzőjén, a külső hőmérséklet kiírása helyett, három vízszintes vonal, és a celsius jel található, ami valószínű, hogy a külső hőmérséklet jeladó hibája, amit sehol nem találok, hogy hol van. Telefonon több szervízt is kérdeztem, és több különböző választ kaptam, de sajnos nem segített . Mondták, mindkét visszapillantó tükröt is, de egyikben sem találtam, vagy rosszul kerestem. Legyetek szívesek ebben nekem segíteni, hogy hol keressem, és hogy tudom a legegyszerűbben kicserélni, mert ezért nem akarom mindjárt a szervizbe vinni, meg egyébként a legközelebbi szak szerviz elég messze van tőlünk. Nem egy létfontosságú dolog, de ha egyszer megvan, akkor úgy működjön, ahogy kell. Egyébként, a jeladót már meghozattam, csak ez a problémám, hogy nem találom hova kell beépíteni, ami nem is lenne olyan nagy feladat, mert egy csatlakozót kellene csak bedugnom. ebben legyetek olyan szívesek segíteni nekem. Még egyszer is ne haragudjatok a zavarásért! Mielőbbi megtisztelő válaszotok előre is nagyon szépen köszönöm! Tisztelettel: Laci


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Poldi 2018.02.26. 20:24-kor.

2018.02.24. 15:26
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Tudok segiteni!!!
naonlaza írta:
Sziasztok...
Nekem lenne 1 nagy problemam.
A Seat Cordoba tipusu autom nem ad hangot.
A marka szervizbe azt mondtak hogy az egesz panelt kellene cserelni mert abban ment el a hangszoro modul.
Ez az alkatresz ara viszont 120 000 ft .
Valaki nem tud valami okossagot erre a problemamra.
Mondtak hogy elektronikai muszeres is javit ilyet de az auto villamossagi szerelo csak csereli...
Nem tud valaki nekem ajanlani ilyen muszerest vagy hasznalt panelt ???
Koszi szepen...

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.02.25. 20:20
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Szerintem Te hivtal telefonon, ezek szerint nincs a jobb oldali tukorbe.
Lehet meg a vizvalyuba a kormany vonalban. De a tukorlapot kivetted, ugy nezted????
Poldi írta:
Sziasztok ! Ne haragudjatok a zavarásért, és az egyszerűségemért, én még új vagyok itt. Abban szeretném kérni a segítségetek, hogy most vettem egy használt SEAT CORDOBA 1.4 16V Stella /2002.12.14./ típusú benzines autót, és a műszerfal kijelzőjén, a külső hőmérséklet kiírása helyett, három vízszintes vonal, és a celsius jel található, ami valószínű, hogy a külső hőmérséklet jeladó hibája, amit sehol nem találok, hogy hol van. Telefonon több szervízt is kérdeztem, és több különböző választ kaptam, amivel semmire sem mentem. Mondták, mindkét visszapillantó tükröt is, de egyikben sem találtam, vagy rosszul kerestem. Legyetek szívesek ebben nekem segíteni, hogy hol keressem, és hogy tudom a legegyszerűbben kicserélni, mert ezért nem akarom mindjárt a szervizbe vinni, ami nem az én pénztárcámnak való. Nem egy létfontosságú dolog, de ha egyszer megvan, akkor úgy működjön, ahogy kell. Egyébként, a jeladót már meghozattam, csak ez a problémám, hogy nem találom hova kell beépíteni, ami nem is lenne olyan nagy feladat, mert egy csatlakozót kellene csak bedugnom. ebben legyetek olyan szívesek segíteni nekem. Még egyszer is ne haragudjatok a zavarásért! Mielőbbi megtisztelő válaszotok előre is nagyon szépen köszönöm! Tisztelettel: Laci

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.02.25. 20:23
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.24. 14:50
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
M.A.Team írta:
Szerintem Te hivtal telefonon, ezek szerint nincs a jobb oldali tukorbe.
Lehet meg a vizvalyuba a kormany vonalban. De a tukorlapot kivetted, ugy nezted???? Nem a tükörlapot nem, de a burkolatot le szedtem. De egyébként ahogy néztem, vezeték sem megy oda, és a méretét nézve, nem is férne be.
Poldi írta:
Sziasztok ! Ne haragudjatok a zavarásért, és az egyszerűségemért, én még új vagyok itt. Abban szeretném kérni a segítségetek, hogy most vettem egy használt SEAT CORDOBA 1.4 16V Stella /2002.12.14./ típusú benzines autót, és a műszerfal kijelzőjén, a külső hőmérséklet kiírása helyett, három vízszintes vonal, és a celsius jel található, ami valószínű, hogy a külső hőmérséklet jeladó hibája, amit sehol nem találok, hogy hol van. Telefonon több szervízt is kérdeztem, és több különböző választ kaptam, amivel semmire sem mentem. Mondták, mindkét visszapillantó tükröt is, de egyikben sem találtam, vagy rosszul kerestem. Legyetek szívesek ebben nekem segíteni, hogy hol keressem, és hogy tudom a legegyszerűbben kicserélni, mert ezért nem akarom mindjárt a szervizbe vinni, ami nem az én pénztárcámnak való. Nem egy létfontosságú dolog, de ha egyszer megvan, akkor úgy működjön, ahogy kell. Egyébként, a jeladót már meghozattam, csak ez a problémám, hogy nem találom hova kell beépíteni, ami nem is lenne olyan nagy feladat, mert egy csatlakozót kellene csak bedugnom. ebben legyetek olyan szívesek segíteni nekem. Még egyszer is ne haragudjatok a zavarásért! Mielőbbi megtisztelő válaszotok előre is nagyon szépen köszönöm! Tisztelettel: Laci
Nem a tükörlapot nem, de a burkolatot le szedtem. De egyébként ahogy néztem, vezeték sem megy oda, és a méretét nézve, nem is férne be.


2018.02.25. 21:29
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2018.02.23. 18:22
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
M.A.Team írta:
Tudok segiteni!!!
naonlaza írta:
Sziasztok...
Nekem lenne 1 nagy problemam.
A Seat Cordoba tipusu autom nem ad hangot.
A marka szervizbe azt mondtak hogy az egesz panelt kellene cserelni mert abban ment el a hangszoro modul.
Ez az alkatresz ara viszont 120 000 ft .
Valaki nem tud valami okossagot erre a problemamra.
Mondtak hogy elektronikai muszeres is javit ilyet de az auto villamossagi szerelo csak csereli...
Nem tud valaki nekem ajanlani ilyen muszerest vagy hasznalt panelt ???
Koszi szepen...



Köszi akkor kereslek telefonon


2018.02.26. 15:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.28. 10:01
Hozzászólások: 69
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!

Tanácsért fordulnék hozzátok.Adott egy 2002 es 1.9 tdi leon 110 lovas,és azt a tünetet produkálja hogy 120 nál megtorpan az autó,gondolom a turbót teszi vész üzemmódba.A hibatárolót nincs lehetőségem kiolvasni sajnos,légtömegmérő tavaly lett cserélve (gyári bosch).Esetleg tudnátok tanácsot adni hogy mi okozhatja.Köszönöm,szép napot!


2018.03.03. 14:12
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Szia! Sajnos a turbo haldoklik mar, szorul a valtozo geometriaja! Lehet pucolni is az ideg-oraig megoldja de vegleg nem!!! Teljes felujitas a megoldas.
hetfield írta:
Sziasztok!

Tanácsért fordulnék hozzátok.Adott egy 2002 es 1.9 tdi leon 110 lovas,és azt a tünetet produkálja hogy 120 nál megtorpan az autó,gondolom a turbót teszi vész üzemmódba.A hibatárolót nincs lehetőségem kiolvasni sajnos,légtömegmérő tavaly lett cserélve (gyári bosch).Esetleg tudnátok tanácsot adni hogy mi okozhatja.Köszönöm,szép napot!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.03.03. 21:31
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2013.01.28. 10:01
Hozzászólások: 69
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Szia!Köszi a választ.Azért nem értem mert egy teljesen felújított gyári turbó van benne kb 50 ezer km el. :princo




M.A.Team írta:
Szia! Sajnos a turbo haldoklik mar, szorul a valtozo geometriaja! Lehet pucolni is az ideg-oraig megoldja de vegleg nem!!! Teljes felujitas a megoldas.
hetfield írta:
Sziasztok!

Tanácsért fordulnék hozzátok.Adott egy 2002 es 1.9 tdi leon 110 lovas,és azt a tünetet produkálja hogy 120 nál megtorpan az autó,gondolom a turbót teszi vész üzemmódba.A hibatárolót nincs lehetőségem kiolvasni sajnos,légtömegmérő tavaly lett cserélve (gyári bosch).Esetleg tudnátok tanácsot adni hogy mi okozhatja.Köszönöm,szép napot!


2018.03.05. 05:41
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Erre csak azt tudom mondani , hogy vissza kell menned reklamalni!
hetfield írta:
Szia!Köszi a választ.Azért nem értem mert egy teljesen felújított gyári turbó van benne kb 50 ezer km el. :princo




M.A.Team írta:
Szia! Sajnos a turbo haldoklik mar, szorul a valtozo geometriaja! Lehet pucolni is az ideg-oraig megoldja de vegleg nem!!! Teljes felujitas a megoldas.
hetfield írta:
Sziasztok!

Tanácsért fordulnék hozzátok.Adott egy 2002 es 1.9 tdi leon 110 lovas,és azt a tünetet produkálja hogy 120 nál megtorpan az autó,gondolom a turbót teszi vész üzemmódba.A hibatárolót nincs lehetőségem kiolvasni sajnos,légtömegmérő tavaly lett cserélve (gyári bosch).Esetleg tudnátok tanácsot adni hogy mi okozhatja.Köszönöm,szép napot!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.03.07. 08:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2018.03.12. 06:31
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
2001 1.6 benzin seat toledom égeti az olajat, kattog az egyik henger, kipufogobol kék füst jön, tanács kéne. pontos és részletes info? segítség!!!!


2018.03.12. 06:37
Profil
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.08. 14:59
Hozzászólások: 2413
Tartózkodási hely: Budapest XVII.Seat Leon Cupra R
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sztem gyurutorott, restlegesen fel kell ujitani!!!! Ha kell ebbe segiteni szolj....
Hengerfej felujitas, gyuruzes, csavarok ,tomitesek csere. Ez az alap ami kell, a tobbi meg szetszedes utan csak!
180e-rol indul a mutatvany.....
megtorlo55 írta:
2001 1.6 benzin seat toledom égeti az olajat, kattog az egyik henger, kipufogobol kék füst jön, tanács kéne. pontos és részletes info? segítség!!!!

_________________
M.A.Team. Clubvezető.
Seat-szervíz-tuning.
06209277309
www.seat-szervíz.hu


2018.03.13. 10:52
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2018.03.17. 12:47
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Technikai gondok, problémák
Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy zárcserét csináltam a Toledomon mindent összeraktam kipróbáltam nyitott állapotban a zárat hogy nyílik kilinccsel minden rendben volt utána kétszer becsuktam és nyitottam az ajtót harmadszorra viszont már nem nyílt ki!
A távirányítót nyomva lehet hallani hogy működik a központi zár!A bowdenek érezhetően a helyén vannak kilincs mozgatásnál!Mit tehetek?Nem szeretném roncsolni sem az ajtót sem pedig a kárpitot!
Válaszotok előre is köszönöm!


2018.03.17. 12:59
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5801 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 233  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron

Powered by phpBB © phpBB Group.
Original design by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Customized by Moha

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség