SRY MODELLEZŐ FÓRUMA

Modellezés, technika, történelem
Pontos idő: 2024 máj. 08. - 18:10

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 127 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 11:49 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 9
Üdv.

Hát ez a Pécsieknek van kitalálva. Maradjunk Budapest környékén. És Belonak teljesen igaza van.


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 13:02 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
batali írta:
Belo írta:
.........
És hát vannak egyéb bajaim is, szóval ez NEM a hivatalos kiírás, amennyiben én rendezem. Mondhatnám úgy is, hogy könnyű más f...... verni a csalánt :-)


Köszi a gyors reagálást!

Természetesen ezentúl jobban felhívom a figyelmet arra ha valami csak saját tervezet és nem hivatalos.

"Tulajdonképpen így lehetne összefoglalni - véleményem szerint - a tavaszig várható lehetőségeket" ......... írtam .... helyette ezentúl

NEM HIVATALOS amit közzéteszek lesz!!!!.......ha még egyszer ilyet teszek.

Tudatosan itt a SRY fórumon az RG65-Hu versenyek között említettem az egészet és nem a Micromagic.hu honlapon, ahol van az eredeti vagy mondjuk úgy hivatalos kiírás 2011-2012-re.

Úgy tűnik, hogy gondokat okoz ha valamit kimozdítani szeretnék a nyugalmi helyzetéből. Ennek a sztorinak akkor hát itt a vége.

Mindentől függetlenül azért ez működhetne.... :!:


Batali!
Működne is, ha nem csak a kiírás elkészítéséig jutnál. Sajna így soha nem fog működni. Vagy vállald fel a többit is, vagy ne verd.......

Nincs nyugalmi helyzet, csak Te érzed úgy. De télen ész nélkül nem lehet versenyt rendezni. Kicsit utána kell járni. A másik pedig az, hogy hogyan akarsz RG65 osztályt csinálni, amikor magát versenyrendezést átlőcsölöd másra, akinek nem sok köze van hozzá? Úgy emlékszem az RG65-ösök felé az volt az ajánlat, hogy egy versenyt megrendezünk nekik az Öbölerülőn kívűl és tartunk némi okítást ha van igény. A többi a Ti dolgotok. A vasárnapi regatták meg nem osztályhajók versenye, hanem abszolút sorrendben egy játék vitolrásoknak. Egyedül a vízmélység szab határt......

Nme tudom érthető voltam-e?


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 15:18 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
...ez van. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 16:12 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 14
Belo írta:

Szombaton kiderül mi az újság a Városligeti-tóval, mert oda nem kell hajó, hogy a bójákat kirakjuk. Ha müxik akkor 30-án ott lesz egy verseny.



Megszületett az első VBR verseny időpont! Gratulálok a szülőknek!

Igyekszem a napokban szemrevételezni a tavat. Legutóbb (kb egy hónapja) olyan volt, mint korábban. Akár egy bójával is rendezhető verseny, mert a kacsátetetnitilos táblák szép háromszöget jelölnek ki. Egyedül a hínárosodás a komoly veszélyforrás.


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 16:26 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
batali írta:
Tulajdonképpen így lehetne összefoglalni - véleményem szerint - a tavaszig várható lehetőségeket:

VASÁRNAPI BUDAPESTI REGATTÁK
2012. December -2013. Március

stb, stb.




Megragadom az alkalmat és minden modellező hajósnak és nem hajósnak - Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok! ....no és persze jó szelet a jövő évre!

Köszi az eddigi figyelmet :!:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára user_540 2012 dec. 23. - 8:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 19:28 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 97
Sziasztok!

Csak, hogy megkavarjam az állóvizet, szóval ki jön csapatni egyet, akár "pályán" is 30-án a Városligetire? Odaszállingózás 9 körül, azután mehetnénk pár futamot 10-től megfagyásig! Vállalom a "rendezést" Az eredményeket vagy leírjuk, vagy megjegyezzük, vagy elfelejtjük, OK?

Búcsúztassuk így az évet, vagy a 21-én elmúlt világvégét!

Ha ott és akkor lesz VBR, akkor persze legyen az.


jj


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 20:08 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
Tisztelt JJ!

...ha nincs más mód , a sztrádán húzott evezős csónakommal is odamegyek, s ha lehet le is előzlek! :D.

Sajna ezt csak 30-án tehetem meg, és semmiképpen sem az eredeti kiírás szerinti hétfőn, 31-én!


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 21:20 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 9
ok 30-án leszek.


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 20. - 23:30 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
Megy ez nélkülem is :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 21. - 8:28 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
Átdolgoztam a versenykiírást - RG65 osztályra. Természetesen a Belo rendezte eseménnyel nem konkurálok. Ez csak az RG65-Hu osztály hajóival kapcsolatos.

Versenykiírás

A verseny megnevezése: Vasárnapi RG65 Modellvitorlás Regatták

A verseny kiírója: RG65-Hu

Hajóosztály: RG65

A verseny helyszínei :
2012. December 30. Városligeti-tó ****törölve***
2013. Január 27. ???
2013. Február 24. ???
2013. Március 24???
2013. Április 07. ???

A versenysorozat célja: Felkészülés a 2013. évi modellvitorlás versenyszezonra és az RG65 hajóosztály népszerűsítése.
Nevezés:
www.sryforum.atw.hu fórumán vagy
rg65-hu@gmail.hu e-mail címen lehet.
A nevezéskor a teljes nevet, vitorlaszámot és a rádió frekvenciát kell megadni.

Nevezési díj : ????

Amennyiben a verseny időpontjában az időjárási helyzet miatt a verseny megrendezésére nincs mód akkor a kiíró, a versenyt megelőző péntek 12 óráig közli ezt az itteni fórumon.
A versenysorozattal kapcsolatos információk a www.sryforum.atw.hu / vitorláshajók /RG65-Hu ..versenyek címen lesznek jelezve.
Értékelés: fordulónként valamint az utolsó fordulót követően összesítésben. Legalább 10 RG65-ös hajó indulása esetén a ranglista versenyben is szerepel az elért eredmény.

Versenyszabályok: A NAVIGA és az MMSZ útjog és versenyrendezési szabályzatai alapján.

Óvási díj nincs.

Felelősség-elhárítás: Minden versenyző saját veszélyére vesz rész a versenyen. Lásd a 4. Döntés a versenyen való részvételről szabályt. A rendező hatóság nem fogad el semminemű felelősséget anyagi kárért, sérülésért vagy halálért, ami a versenysorozaton való részvétellel kapcsolatban, azt megelőzően, annak tartama alatt, vagy annak befejezését követően történik.

Jó szelet! RG65-Hu
:)

Továbbra is várom a segítő szándékú hozzászólásokat.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára user_540 2012 dec. 21. - 9:48-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 21. - 8:42 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
batali írta:
Átdolgoztam a versenykiírást - RG65 osztályra. Természetesen a Belo rendezte eseménnyel nem konkurálok. Ez csak az RG65-Hu osztály hajóival kapcsolatos.



Tényleg nem teszed. :-) De azért majd magyarázd el azoknak akik nem RG65-el indulnának 30-án, hogy miért nincs versenyük....
:-)


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 21. - 9:06 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
Arra gondoltam, hogy a Hivatalos! VBR versenykiírás szerint lenne a verseny megrendezve a Te vezényleteddel.

A fenti kiírás pedig azt tartalmazza, hogy ha a sok versenyző között lesznek RG65-ös hajók, akkor azok külön is értékelve lesznek.

Köszönöm, hogy segítettél tisztázni ezt!


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 21. - 9:11 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
batali írta:
Arra gondoltam, hogy a Hivatalos! VBR versenykiírás szerint lenne a verseny megrendezve a Te vezényleteddel.

A fenti kiírás pedig azt tartalmazza, hogy ha a sok versenyző között lesznek RG65-ös hajók, akkor azok külön is értékelve lesznek.

Köszönöm, hogy segítettél tisztázni ezt!


Nem köszönöm. Ez tavaly sem erről szólt és idén sem szeretném.


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 21. - 9:32 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
Rendben. :)

Mivel remélem, hogy én leszek az utolsó aki egy vitorlás versenynek keresztbe tesz, ezért a Dec. 30-án rendezendő eseményt rendezd meg kedvedre.


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012 dec. 21. - 10:17 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
batali írta:
Rendben. :)

Mivel remélem, hogy én leszek az utolsó aki egy vitorlás versenynek keresztbe tesz, ezért a Dec. 30-án rendezendő eseményt rendezd meg kedvedre.


Pedig akkor tennél jót az RG65-ös osztállyal, ha nem tőlem várnátok a megoldást egy verseny rendezésére, hanem megpróbálnátok magatok csinálni.

Nem véletlen, hogy ezt így nem akarom. Ha osztályt, működő osztályt akartok, akkor csináljátok meg házon belül, különben mindig rám kell, hogy várjatok és soha nem fog felépülni semmi. De ezt mintha mondtam volna már.


Mintha az olvastam volna, hogy JJ megcsinálná. Nem jól láttam?


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 127 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség