SRY MODELLEZŐ FÓRUMA

Modellezés, technika, történelem
Pontos idő: 2024 ápr. 23. - 15:52

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Modellmix
HozzászólásElküldve: 2009 márc. 26. - 20:20 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
Kedves Fórumlakók!

Nekifogtam szkennelni Gőzgépész barátunk jóvoltából! :lol: Olyan kincset bízott rám ismeretlenül, hogy azt gondoltam, hogy én is teszek olyan ezért a baráti közösségért mint amit Ő tett értem. Természetesen a rámbízott "kincs" minden morzsáját vissza fogom juttani, de azt gondolom, hogy Ő sem fog megharagudni érte ha sok modellező számára, okulásként közreadhatom ezt az anyagot. Remélem senki nem fog nekem támadni a szerzői és egyéb szomszédos jogok megsértése okán.
Természetesen minden regisztrált tag hozzáférést kaphat hozzá két feltétellel, de csak privát üzenetben.
- A moderátorok nem teszik ki a fórumról, mert viagrát árul.
- Este 8 óra után egészen reggel 6-ig nem tölt le senki mert a tárolóeszköz a szobámban van. és a párom morogna ha egész éjjel járnának a winyók. :oops:

A fenti szabály alól a mostani hétvége kivétel, mert péntek 14:00- vasárnap 12:00-ig nem vagyok otthon. :lol: Remélem a 20 Mbites vonal elég gyors lesz, hogy mindeki kedvére letölthessen.

FIGYELEM!
Sajnos nincs minden lapról PDF változat, mert a szkennerem úgy döntött, hogy nem akar mindeből PDF-et csinálni, mégis a lehető legjobb változatot igyekeztem kirakni. Ha A4-ben nyomtatjátok akkor az eredeti újság nyomdai minőségét kapjátok vissza. :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája: modellmix
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 10. - 10:04 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
Szervusz!

Ugyan elég régi már ez a hozzászólásod, de kérdezném, hogy elérhetők még az anyagok?

Köszönöm

posta


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011 márc. 10. - 12:06 
Offline

Csatlakozott: 2016 márc. 06. - 18:14
Hozzászólások: 1
Szia!

Sajnos az anyag nem elérhető. Nem is volt az soha, mert mint megtudtam néhányan még pénzt csinálnak ezekből az újságokból és nem szeretném ha anyukám csuklana. AZ anyagból a fórum prominens személyiségei névre szóló korong médiát kaptak. Kaphatsz Te is ha privátban küldesz egy posta címet.


Vissza a tetejére
 Profil  
Hozzászólás az előzmény idézésével  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség