blocks

Látogatottság

story
        Vereség a listavezetőtől
2006.03.11. Komótos játékkal kezdett a szombathelyi csapat, csak 4:7 után kezdett magához térni. A jó ütésekkel, sáncokkal, biztos nyitásokkal át is vették a vezetést, sőt, jól el is léptek ellenfelüktől (17:11). Ám a kaposváriakban jócskán voltak tartalékok, amint felerősödtek a támadásaik, a vasiak megzavarodtak, s el is bukták a játszmát (22:25). Támadóbb szellemben kezdték a második játszmát a hazaiak (5:2), de a hangulat nélküli játék során most a szett feléig sem tudták ugyanazon a szinten tartani magukat (12:13), a végét pedig már fel is adták (19:25). A harmadik szettben szinte lesöpörte az SZRK-F a szokottnál halványabb kaposváriakat, köszönhetően főként a hálónál elemében lévő Hégernek és a végig magabiztos Székelynek (25:14). Most már bajnoki pontért folytathatták a helyiek. Kiegyenlített volt a negyedik szett, 16:16-nál még együtt állt a két csapat. De ahogy közeledett a végjáték, úgy vált egyre tudatosabbá és magabiztosabbá az éllovas, s a szombathelyiekben nem volt már elég erő.

2006. March 14. Tuesday, 14:18