Tartalomjegyzék Akadémia
fórum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Adadémia tagjai részére
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> War csapat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 6:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mommi kedves!
Soha nem kivántam tőled,hogy olyan módon gyakorolj mint a többiek.De egy bizonyos szintet tőled is elvártam volna.Mondjuk egy héten 1x fogod a kardod gyakorlod a dolgokat,(max fél óra) és aztán énis látom valamit próbálsz,nem is fogok szólni.
Az is egy megoldás, ha leteszed a staffot, és duallal csinálod.
Mostmár lassan Ceremony is elérhető lesz, ha akarod szólok neki tanitson a duall kardra.Nekem jön a nyáriszünet.Egy kis pihenés nekem is kijár.A nyári szünet alatt azt értsétek, hogy csak időnként fogok rátok nézni, tehát egy kis felmérés mennyit fejlődtetek,mit csináltok jól rosszul.Ezután is elértek,segitek szivesen.
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 8:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kedves Mamba! Smile
Ha nem baj, akkor én továbbra is a tanlod maradnék! Tény és való, hogy a dual közelebb áll a szívemhez, mint a staff, de staffal is megakarok tanulni harcolni valamennyire! Persze hogy nem haladok olyan szinten staffal mint Malar, mert ő csak azzal az egy karddal van!
Majd gyakorlom a staffot is többet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 10:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

A Ne g*cizz a jedi mesterrel fiam - az Jay és Néma Bob, nem? Smile

Azt is szeretem az aksiban, hogy mindent meg lehet beszélni mindenkivel, mégha nagyon rázós a téma akkor is, és ha minden szarul sül el rövid távon, hosszú távon akkoris jól.
Például Mommi és az én esetem.
Emlékszem mikor ide kerültem, és annyira ismeretlenek voltatok, annyira feszengtem a jól összeszokott társaság új tagjaként, és emlékszem a változásra is. Minden mesélésre, és ceremóniára emlékszem, és minden kis pillanatotokra amiben énis részt vettem. Minden apró hangulatváltozásotokra, dehát krónikásként mondjuk ez elvárható tőlem.

Na mindegy, nem is ez a lényeg, hanem - mint már valahova leírtam - az aksi egy nagyon valószínűtlen család, amit nagyon kell tudni értékelni. Mindent meg lehet beszélni, és ha nem is mindenki felnőtt, azért értelmes ennyire mindenki. Nemtom biztos ti is éreztétek, mikor pár napig nem voltatok, hogy hiányzik innen ez-az. És ez az ami fontos, a problémák pedig mind megoldhatóak.
Ez meg nem szentbeszéd, csak érzelemkitörés volt, néha van ilyenem Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 7:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Csak néha? nekem folyton. Kész érzelemvulkán vok
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
KitFüstölö



Csatlakozott: 2006.06.07., Szerda, 21:03
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 9:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Engem érdekelne csak.....csak..... Very Happy ...akármien fájdalmas is kimondani....még 1enlöre rosz játékos vagyok de ha rajtam mulik akkkor addig fejlödök miggg.....csak na:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 09, 2006 6:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én is hasonloan állok kittel ha ugy gondoljátok h érdemes vok Warra szóljatok...
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
An!cen!t
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.13., Csütörtök, 20:30
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Szentendre

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 10, 2006 3:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

2006-jún-10-16:24 -szeretném megtududni Miért kaptam a kicket az előbb említett napon amikor ugyanis a MAB serveren duel verseny volt
és számos embertől azt hallottam hogy nem tudnék viselkedni
kifagyasztanám a servert stb. stb.. de kérem hisz nem si tudok
fagyasztani viselkedni mikor úgy hozza kedvem vagy épp csak muszáj
tudok,tehát kérlek válaszolj! m i é r t ??
-ezt az üzenetet több helyre beteszem hogy negyobb esély
legyen Mamba "válaszára"...
_________________
"...hiszek a rendben
hiszek a mesékben
az elmeséltekben
meséletlenekben...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
4C/DC
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.07., Péntek, 18:41
Hozzászólások: 408
Tartózkodási hely: Debrecen

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 1:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szeptembertől lesz újra aksi? Very Happy Már alig várom, mert amióta nincs azóta kicsit keveset jedizek, inkább Movie Battles modos servereken vagyok.Véleményem szerint jó a fejlődés tekintetében.Mert egy teli találat és halott vagy, szóval ott nagyon kell vigyázni.Viszont ott egyszerűen lehet védekezni.(jobb gomb)De a lugor is jó, csak az nem olyan harc központú.
_________________




MSN: dg_messenger@hotmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ceremony
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 14:22
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Budapest, Nyáregyháza, Szeged

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 24, 2006 7:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Kis esti dualoktatásSmile
Az a baj ezzel a tanítás-tanulás dologgal, hogy mindenki várja a gyors eredményt. Láttam egy-két trükköt, de láss csodát, még mindig elvernek duelban...
Sztem nem úgy kell hozzáállni, hogy most tanulok egy konkrét mozdulatot, hanem kinézek egy ellenfelet, és addig hívogatom ki a hetek alatt, amíg a technikáját kiismerem. Ha egy kardnak 30 féle használati stílusa is van, bár sztem jó ha van vagy 15, akkor is fél év alatt, egy kardtípus ellen simán megtanul harcolni az ember, mert nem érheti meglepetés.
Lényeg, hogy ne a mozdulatainkra figyeljünk. Duallal a legegyszerűbb oldalvágás is jó, ha figyelünk az ellenfél gyenge pontjára. Ezt kihasználjuk, de sosem szabad nagy sebzésre menni. Apró vágások egymásutánja sokkal demoralizálóbban hat, és még le sem csalóznak-loloznak minket.
Térjünk mindig ki a vágás elől, nem érdemes kockáztatni, de ez a kitérés ne legyen pályanagyságú elugrás, mert mindkét fél számára uncsivá válik a dolog.
Amikor az ellenfél menekül, vagy elrontotta a vágássorozatát, támadjuk meg. Megfontoltan, és akkor kockáztassunk a drága életpontjainkból, ha már fölényre tettünk szert az előbbiekben, így van mivel uraskodni Wink

Sok sikert!
_________________
Ceremony
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 07, 2006 9:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Páh ez szép... Bunkoság hozzátenni vagy sem?
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> War csapat Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
BlackAndWhite style created by feather injuMagyar fordítás © 2003. Andai Szilárd