Tartalomjegyzék Akadémia
fórum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fórum zárás.
Ugrás az oldalra Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A fórum lezárva.
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ceremony
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 14:22
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Budapest, Nyáregyháza, Szeged

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 20, 2006 2:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Play gamere nyomj, ha rendes játékot akarsz, customra, ha pl velem játszol Wink
Én még csak a customosat próbáltam, de havernak ment már rendes üzemben is, jól ki is kapott Very Happy
Nekem meg arra mondj valamit, hogy miért ver el az easy gép, ha kétszer akkora sereggel megyek neki? Confused Smile
Már csapkodok dühömben mindig Mad
_________________
Ceremony
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bandaror
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 9:49
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 20, 2006 9:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kikkel is mész ceremony? mert vannak hasznos dolgok minden fajnál. pl embernél ha orkok ellen mész, (vagy egyéb ellenfél ellen) és tele vannak tápoló varázslattal, akkor egy két pap segítségével eltüntetheted az egész sereg vérszomját. szóval vagy tüntesd el, vagy tápold te is segereid. a másik: a gép nem normális... nem kell klikkelnie egyesével semmire Cool fater is nagy war3 tudós, ő azt mondogajta, hogy néha jobb ha a csapatai maguktól harcolnak, tudják ők a dolgukat. hát ennyi Very Happy ja, és sztem inkább hús-vér emberek ellen menj Smile az jobb
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ceremony
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 14:22
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Budapest, Nyáregyháza, Szeged

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 21, 2006 12:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Spec pont Nightelffel próbálkoztam, mert úgy ránézésre elég táosnak tűntek... De a nyilasok semmit sem értek mondjuk az undead ghouljai ellen. Plusz mindig hoz pár nekromatát, aztán élesztgeti újra a halottaimat:) Jha, és amint kiterjeszkedem, abban a pillanatban már ott is vannak, szal elég furi a gép... Szinte már látnoki. A húsvér embereket meg nem szeretem, mert felveszi a hősük a pajzsát, és szétüti a seregem secperc:)
Szerintem megmaradok az undeadnél, ott legalább volt némi esélyem.
_________________
Ceremony
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bandaror
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 9:49
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 22, 2006 10:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

a paladint is túl lehet azért élni:) rakd jó helyre a kutakat, és tápolj abból Cool vagy próbáld az orkokat...ott nincsennek csoffadt törékeny közelharci egységek, sőt: tömeges halhatatlanságot az orkok egyik hőse tud csak big bad voodo néven... ezt megdobod egy kis bloodlustal, és kész is a recept:D. az elfek íjászai meg tényleg nem érnek sokat, de ők a legolcsóbbak Wink
ja, még1 uccsó: megéri felmérni az ellen seregét, hátha csak földi(és közelharci) egységek vannak benne, mert ilyenkor bele lehet csípni kevés légi egységgel is Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ceremony
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 14:22
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Budapest, Nyáregyháza, Szeged

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 23, 2006 10:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ahha Smile
Mire nekem légim van, addigra ő már sárkányokkal jön Very Happy Az orkok nekem a legunszimpibbek, lehet, hogy erősek, de olyan hülyén néznek ki Very Happy Azt is sajnálom a játékban, hogy az épületeknek nincs nagy sebzésük, szinte semmire sem jók...
Az a pajzs meg akkoris csalás Very Happy
_________________
Ceremony
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bandaror
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 9:49
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 24, 2006 9:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

ejjj cere, ne legyél előitéletes Laughing meg azért pl az embertornyok elég brutálisak... igaz emberek (mármint hús-vér, és nem gép) ellen semmit nem érnek, de a gép ellen hatásosak! az elfeket meg felejts már el Very Happy , na jó, ők meg nekem nem szimpik Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ceremony
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 14:22
Hozzászólások: 246
Tartózkodási hely: Budapest, Nyáregyháza, Szeged

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 27, 2006 2:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nha de hétvégén játsszunk már végre Smile
_________________
Ceremony
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> A fórum lezárva. Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
BlackAndWhite style created by feather injuMagyar fordítás © 2003. Andai Szilárd