Tartalomjegyzék Akadémia
fórum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bocsánat!
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> Rendfentartók
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Osamis
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 3:51
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Dunakeszi / Budapest / Balatonendréd / Siófok

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 27, 2006 7:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

mommika írta:
Na arra azért kiváncsi vagyok Wick, hogy szerinted miért változtak!
Én multkor igen nagyon néztem, mikor utoljára beszéltem Osival msn-en!
Jó, persze! Több emberrel is beszélt egyszerre, de akkro is két szavas válaszoknál azért többet vártam, meg csinált egy olyat, ami nem nagyon teccett!
Mindegy én azt tudom, hogy mi volt, meg az is tudja akivel csinálta, meg majd osi is tudni fogja, ha vissza jön, mert felfogom hozni! és ezt vele fogm megbeszélni nem az egész aksi elött fogom elmondani, hogy mi volt nekem akkor a bajom! És még most is! Amugy amit irt osi és amire nem reagáltam, arra azért nem, mert nem is olvastam! Tudnillik az elmult 2-3 hétben szinte csak a suliból forumoztam! Ha itthonról, akkor meg csak az uccsó üziket olvastam el! Mindegy!


Shocked
GYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá
mi folyik itt????
_________________
Üdv
Osa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Osamis
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 3:51
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Dunakeszi / Budapest / Balatonendréd / Siófok

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 27, 2006 7:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

sajna nem tudom elolvasni az összes üzit mert szorít az idő...meg a sör
szal télleg...
bocs Mommi de minden JKs rámugrott aki él és mozog...meg egyébként is...egyszavas válaszokra én mivl reagáljak???
szal lécci: mielött kritizálsz, vizsgáld meg az én szemszögemből is a helyzetet. Wink
ágyő
Osa
_________________
Üdv
Osa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Osamis
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 3:51
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Dunakeszi / Budapest / Balatonendréd / Siófok

HozzászólásElküldve: Szomb. Máj. 27, 2006 7:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

még valami:
Koppánynak van igaza
BÉKE
_________________
Üdv
Osa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 28, 2006 7:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tisztelt Rendfentartók!
Tudom,hogy sokan közületek tudják a dolgok menetét,de tisztázni akarom.
A rendfentartás nem csak az adminkodásból és a rendfentartói topicba irásból áll.Ez egy nagy felelősség,és mindenkitől elvárom,hogy rendesen csinálja.Tehát a taglistán szereplő neveket tudni KELL. Mert mi van akkor,ha nem irjuk be közösbe ez vagy az tag,hanem csak feljön mi lesz vele? Elnézitek ahogy ott szaladgál? És majd a rendfentartó nem fogja tudni ki az, csak ottvan? És akkor ugyanugy lehet az is, hogy illetéktelen jedi vagy sith jön be akkor is haggyátok? A lényeg az rendfentartók,hogy a taglistán szereplő minden nevet tudni kell!!!!!!
Ez a rendfentartó rang, munka, egy komoly dolog.Ne vegyétek félvállról.
Aki megteszi,ne számítson arra,hogy megmarad a adminja.
Figyeljétek a névsort.
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Convict
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 4:00
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Lepsény

HozzászólásElküldve: Vas. Máj. 28, 2006 4:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na kérem panasz volt valakire? Vagy valaki nem végezte el jól a dolgát? :S nagoyn le vok maradva szoval kis felvilágosítást kérnék Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 29, 2006 5:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Cono!
Csak annyi,hogy már nem először kérdi tőlem az egyik rendfentartó,hogy ez vagy az tag-e.Szóval ha így folytatódik, nem lesz rendfentartó aki nem tudja betéve a névsort.
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 29, 2006 8:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez tutko nem én voltam Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 29, 2006 8:05 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ihhhh! Ez mégis én voltam! Sorry Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 29, 2006 8:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sorry Osi! Sajnos ehez nem tok semmit mondani! Mármint mentségemre! Ez vaan! Szar napjaim voltak! Na azota köszönhető wicknek is máshogy látom a dolgokat!
Jó lenne ha már vissza jönnél! Hiányzol mindenkinek!
Szia! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 29, 2006 1:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jaj Bocsi, de van egy olyan sanda gyanum, hogy egy hatalmas adminisztrációs hiba történt! Mivel hogy én jól tudta és RainMan nem tag, hanem RayRay tag még mindig!
Ugyanis én ott voltam, mikor RayRay-t felvették, mivel én adtam meg neki a jelszót! És azért írtam én RainMan helyett a forumba, mert beszélgettem vele az aksiról és mondta, hogy ő nem tag, mondom majd leszel!
Ugyhogy lécci Mamba kérdezd meg Koppot, és beszéljétek ezt meg! Szintisztán emlékszem, hogy nyiltnap után voltunk, és kopp mondta Ray ray nek, hogy már ő is tag, amit Ray ray nem tudott mire vélni! Akkor derült ki, hogy Samnek köszönhetőleg!
A haynee-s dolog! Én azért hittem, hogy haynee már tag, mrt multkor bent volt az aksin, mikor levolt az zárva! Mint utolag kiderült, azért volt bent, mert a mabot beszéltéket meg! És őt azért kérdeztem meg, mert ő az mondta, hogy nem tag!
Na mind1!
A RainMan-es ügyet beszéljétek meg, mert szerintem ez itt csunyán elvan írva!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 29, 2006 7:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Mommika!
Én általánosságban mondtam,hogy a tagokat tudni kell,még akkoris,ha elírtuk.Haynee hát igen...fenntvolt..de a te testvéred is ugyanígy.És azt hiszem,ha én megengedem hayneenak,hogy feljöjjön 3 percre abból nem lesz botrány.Vagy mégis?
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 29, 2006 7:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jó oksa! Nincs balhé! nem is akartam ln balhézni! csak azt akartam mondani, hogy meglepődtem, mikor mosta anpokban mondta haynee, hogy nem tag! Éppen ez az ügy miatt amit már leirtam! Na szal oksa mostmár vágom a taglistát!
Őszinte leszek, hogy mostanában meg se néztem, mert mondom mindek! Az ujakat tudom! Erre most kiderült, hogy mégse! Szal minden héten taglista nézés! Very Happy
És bocsi! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koppány
Tanár


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 17:08
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Hétf. Máj. 29, 2006 10:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

No igen ebben én is hibás vagyok itt Ray Ray és RainMan ügyben
hisz anno azt hittem RainMan = Ray Ray al.
De amúgy RainMan előbb let fent mint Ray Ray ha jól tudom a GMC be is elöbb került be.

A szövetséges embereit is figyelem még azt is ki mikor kerül be nos Rayt és Raint kevertem bocs.
_________________
Jaja....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 7:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Cono nekem nincs panaszom rátok Very Happy (persze ez nem kollektív nem-büntetés)
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Convict
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 4:00
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Lepsény

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 07, 2006 8:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Az az igazság hogy dolgunk se nagyon van Smile Max nyiltnapon .. de mostanában már akkor se...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> Rendfentartók Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
2 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
BlackAndWhite style created by feather injuMagyar fordítás © 2003. Andai Szilárd