Tartalomjegyzék Akadémia
fórum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bocsánat!
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> Rendfentartók
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 08, 2006 8:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Míly szomorúSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 08, 2006 3:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ahhoz képest, hogy a topic véletlen volt eléggé beindult Razz
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 08, 2006 4:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jaja a jó öreg bocsánat! - topic Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 08, 2006 7:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ezt nekem kellett volna csinálnom Mad ezt a topicot... Te montad, h aggodóan legkörültekintőbben tapintatosabb...és mindezt rám! Hát mien topicot hozzak létre ha nem ezt! De Mamba megelőzőt Sad (nem akarlak bántani...) Confused Lassan közmondásos leszek...
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 12, 2006 8:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Figyi mamba!
Most hogy nincs az aksi az igazi nevén és néha nem lesz rajta lakat, akkor nekünk ott van dolgunk Conoval meg Mmixivel? Vagy most nekünk is szünet van?
Csak ugy kiváncsiságból kérdem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 12, 2006 10:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nos az ,hogy szünet van mindenre kiterjed.Tehát olyan,mintha nem lenne.Mint ahogy a sulit felejtitek szünet alatt,vagy a melót szabi alatt.Most szabin vagytok,semmi kötelezettség.
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 7:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jujj Cono! Kár hogy tegnap leléptél! Nagyon jó volt! annyit nevettem mint a szél! Na majd ma vagy holnap! Ma tanulnom kell Confused
Pierr barátunk jól löl, jó sokszor eltalált engem is! Ezzel csak az volt a baj, hogy egy csapatban voltunk! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Jujj meg 3-an vooltunk azt a gyerek ugy megvert minket mint a szél! Mondom kész! Very Happy Igaz már 6 hónapja nyomja! Mi meg pár napja szal....! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 8:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Miről van szó? JK? Nem? Kéretik az oda nem illő hozzászólásokat a csevegő kávézóba írni.Ez a Swat ez ilyen sima lövöldözős? Lőni mindenki tud vazeee Jedizni kell.Alig kezdtétek,de már másik után néztek.Marha hamar megunjátok a dolgokat.Unalmas? Ti teszitek azzá.Ötlete ötlet ötlet ez minnd hiányzik.Ha egy kis fantázia lenne akkor sokkal jobb lenne a játék izgalmasabb érdekesebb és nem unnátok meg olyan hamar.Nem a sült galambot várni,hogy majd attól nem lesz uncsi.Tessék ötleteket adni,amik ha jók a mabon megvalósíthatók.Ezért utálják olyan sokan az aksit túl sokmindent valósított meg,amiből kimaradtak azok,akiket kirugtunk vagy ilyesmi merthogy ők szidják,de az érdekes az,hogy álnéven meg visszajönnének.Na nem is akartam ennyit írni.A lényeg,hogy használjátok a fejeteket.
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 10:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

SZÜNET???????????!!!!!!!!!!!!!!!! De az istenért én szeretnék interjuzni!!!!!!!!!!!!!!
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 12:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hmmm! Confused
Nem azért jáccunk a Swattal, mert unjuk a jk-t, csak itt is elhülyülünk!
De milyen csunya lenne már ha csak a jk-val lehetne jáccani!
Hát bocsi, de ez most nagyon ugy hangzott, hogy m,i az hogy mással is játszunk! Confused
Az hogy az aksi kihalt, arrol meg sztem nem én meg Cono tehetünk! Na mindegy!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég






HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 3:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

elkezdődött...
Vissza az elejére
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 3:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

mommika írta:
Hmmm! Confused
Nem azért jáccunk a Swattal, mert unjuk a jk-t, csak itt is elhülyülünk!
De milyen csunya lenne már ha csak a jk-val lehetne jáccani!
Hát bocsi, de ez most nagyon ugy hangzott, hogy m,i az hogy mással is játszunk! Confused
Az hogy az aksi kihalt, arrol meg sztem nem én meg Cono tehetünk! Na mindegy!


Szerintem is mindegy.Nem kell minden mondatomat félreérteni Mommi.
Javaslatot mondtam,hogy ha van ötlet akkor szóljatok,és megpróbáljuk megvalósítani.A másik,hogy sose szerettem ha nem odaillő témák voltak beírva a topicokba.-JK? Nem? Kéretik az oda nem illő hozzászólásokat a csevegő kávézóba írni.- Az,hogy az aksi kihalt....hát igen ez sokmindennek köszönhető,nem lehet egy két emberhez kötni.De nem kellett volna hozzá sok ember,hogy ez ne történjen meg,és szerintem az alapok, a jó történet,meg a többi megvolt.
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 14, 2006 9:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én mondtam is, hogy duel versenyekkel fel lehet dobni a hangulatot!Meg zászló rablás, vagy vmi féle versenyekkel! Jó elhiszem, hogy nagyon nehéz dolog megrendezni meg végbe vinni!
Most meg van eza dolog ami van, és mindenki parázzik! Hát nem tom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 15, 2006 8:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Meg csinájjunk egyszer egy jasimiros rabolgatást az tök jó Smile
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Silkie
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.11., Kedd, 12:28
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Kazincbarcika

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 15, 2006 11:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Egyetértek azzal, hogy tényleg lehetne néhányszor egy zászlórablást csinálni (pl.)!
Ha belegondolok, alig aknázzuk ki a játékban rejlő lehetőségeket!
Laughing Laughing Laughing

Ha lesz ilyen, feltétlenül szóljatok ... Cool Cool Cool
_________________
http://gportal.hu/portal/silkie/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> Rendfentartók Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
3 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
BlackAndWhite style created by feather injuMagyar fordítás © 2003. Andai Szilárd