Tartalomjegyzék Akadémia
fórum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Egy dolog a sok közül,ami mélyen elszomorít.
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tények.
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
RiM



Csatlakozott: 2006.08.20., Vasárnap, 20:36
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 28, 2006 4:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

[quote="Terros Rena"]Nem épp szívtelen eé tudom képzelni h ő is sajnálja az állatokat csak a pénz töbet számít meg a cég nem engedi h megszakítson egy több száz éves "hagyományt".

Igaz ebben igazad van. csak ez itt a baj amíg a pénz többet számít az embereknek addig lesznek ilyen szörnyűségek... Crying or Very sad
Hát az ilyen cégeket alapból bezáratnám...lehet h régen ez divat volt de mostmár nemkéne ilyennek lennie. Sőt még azokat is megbüntetném akik képesek megenni a kutyákat... Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Meg nemhiszem h ha beszüntetnék a kutyák fogyasztását annyival visszaesne a keresletük...vannak más ételek amik úgyanúgy különlegesek (itt most egy európaira gondolok aki elutazik oda és ki akarja próbálni a különlegességeket)
_________________
oh mutha fucka lucka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Vendég






HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 28, 2006 7:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

RiM írta:
[. Sőt még azokat is megbüntetném akik képesek megenni a kutyákat... Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad


próbáltál már arabbal disznót eteni? Wink
Vissza az elejére
Betta papa



Csatlakozott: 2006.07.28., Péntek, 20:33
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 28, 2006 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Teljességel lehetetlen mert tíltja a vallásuk ....ALLAH Cool .... egyébként sokan a sült békat is elítélik mert:Fúúúj olyan undorító a mocsarakban meg mittom én hol élnek és a sertés húst meg zabalják.Mert mintha a disznó nem lenne piszkosabb amikor a saját szarjába fexik Smile

by:Betta
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 28, 2006 8:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én bármit megeszek ami nem hal és nem máj Very Happy
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 29, 2006 7:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nemtom az MSN számomra unalmassá, és zavaróvá vált, volt egy időszak amikor mindig azon lógtam, napi program volt a több órás csevegés, de kicsit megcsömörlöttem. Ez jó hosszú és ennél izgalmasabb történet, de most nemsok időm van, mindjárt mennem kell dolgozni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Banderas
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.10., Hétfő, 17:05
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 29, 2006 8:03 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát az hogy kutyát macskát esznek az emberek, hát bumm ez van, de az nem mindegy hogy hogy kerül az asztalra az a kutya. Mert az a legborzasztóbb az egészben hogy sokat szenvednek mire meghalnak.
De ilyen szempontból egyik Civilizált nép sem jobb, hisz mindenhol esznek húst.
Mi azon csodálkozunk hogy hogy lehet kutyát enni, vagy egyébb különlegességet, visszont azok az országok ahol van szent állat, azok meg rajtunk csodálkoznak.
_________________
Banderas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 29, 2006 1:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jó vicces h minden topicban a bnőmről beszélek de istenem a szerelem nagy úr. Szóval. Ő vegetáriánus. Pontosan abból a megfontolásból, hogy egyik civilizáció se jó mert mindenhol esznek húst. Szerintem ez csodálatos, már csak azért is mert én nem lennék képes erre, hogy puszta önakaratból ne egyek húst.
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
4C/DC
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.07., Péntek, 18:41
Hozzászólások: 408
Tartózkodási hely: Debrecen

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 29, 2006 3:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

civilizáció....pfff Very Happy Itt van egy dalszöveg, ugyan nem az állatokról szól, inkább háborúkról, de elmondja miként bújnak az emberek a civilizáció szó mögé.Mit lehet egyáltalán civilizációnak nevezni egy ilyen világban?

Hatóságilag Tilos : A civilizáció nevében

Hát mi jogon nevezed magad civilizáltnak?
Elmondanád? Elmondanád?
Mitõl vagy különb a többi gyilkosnál?
Megmondanád? Tudom, tudom már!
Képes vagy a humánus gyilkolásra
Az átkozott propagandád mögé rejtve
Hogy a vért senki ne lássa
Hatalomvágyad fékezhetetlen
Az eszköztár kimeríthetetlen
Kegyetlen játék zajlik ezúttal
A civilizáció nevében

Agyháború, médiaháború
A közvélemény megnyerése
Színes képek, tüntetések
Az egész világot átverni nem tudod
A remény meghalt, ütött az óra
Az emberiség bölcsõjében
Újabb mészárlás folyik a civilizáció nevében

Hol a demokrácia fellegvára
Az emberi jogok megnyirbálva
Terrortól való félelmükben
Tétlenségre kárhoztatva

Hát helyezd csak kényelembe magad
Ez a felvilágosult Nyugat
Te is a terror elleni hadjárat célpontja vagy
Nincs menekvés!
_________________




MSN: dg_messenger@hotmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Banderas
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.10., Hétfő, 17:05
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 30, 2006 7:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hát igen ez a kis íromány, szépen tükrözi a valóságot. De remélem azért a civilizációnk majdan egy jobb írányt vesz.
_________________
Banderas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
4C/DC
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.07., Péntek, 18:41
Hozzászólások: 408
Tartózkodási hely: Debrecen

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 30, 2006 8:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen azt én is.
Azon gondolkoztam hogy mivel néhány energiaforrás nem végtelen, ezért lehet az embereknek vissza kell térniük régebbi életmódokhoz, az áramot nélkülözve, de közben eszembe jutott a nap-energia.
De mégis, vajon milyen lenne az ha már nem maradna olyan dolog amiből áramot nyerhetnénk?Vajon az emberek hogy viselnék el?Visszatudnának szokni a régi életmódhoz?

ÁLLJ ne itt válaszoljatok, ez már nagyon OFF lesz, erre írjatok a merengőben.
_________________




MSN: dg_messenger@hotmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Banderas
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.10., Hétfő, 17:05
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 30, 2006 10:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Oda írtam Very Happy
_________________
Banderas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Banderas
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.10., Hétfő, 17:05
Hozzászólások: 275
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 30, 2006 10:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Oda írtam Very Happy
_________________
Banderas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Terros Rena
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 18:02
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Budpest Szugló U. 26

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 30, 2006 4:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Én is
_________________
A Két kard rend lovagja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Vendég






HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 07, 2006 1:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Itt találtok egy kis videot amit érdemes megnézni.Mármint nem is érdemes, de azért nagyban levetíti hogy Mi a helyzet.

Elég bosszantó dolog, és asszem beleillik a topicba.Ez lesz még minimum négy éven keresztül? Shocked Evil or Very Mad
Vissza az elejére
4C/DC
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.07., Péntek, 18:41
Hozzászólások: 408
Tartózkodási hely: Debrecen

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 07, 2006 1:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Hopp ez én voltam Confused

itt a link
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=368206&rvt=155

Hozzáfűzném még azt amit az irodalom tanárom mondott.Ez egy tragikomédia, a politikusoknak komédia, nekünk pedig tragédia.
_________________




MSN: dg_messenger@hotmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tények. Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
6 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
BlackAndWhite style created by feather injuMagyar fordítás © 2003. Andai Szilárd