Tartalomjegyzék Akadémia
fórum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Adadémia tagjai részére
Ugrás az oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> War csapat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 9:51 am    Hozzászólás témája: Adadémia tagjai részére Hozzászólás, az előzmény idézésével

Itt jelentkezhettek.Hajrá!!!! Very Happy
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bandaror
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 9:49
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 11:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ez most a KZS -féla warbajnokság lesz?
vagy csak egy "szimpla" warcsapat?
Én jönnék...kezd érdekelni a tffa Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
akacsan
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.08., Szombat, 8:55
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Sziasztok!


Koppány mondta, ez a részleg lesz az Akadémia war csapatának a szobálya. Nos! Mivel Koppány engem jelölt ki a csapat irányítására és szabad kezet adott a szervezésben, ezért megpróbálom összeszedni a gondolatokat a csapat működéséről, illetve megpróbálok tisztázni bizonyos dolgokat.

Először is a jelentkezés. Jelentkezni sajnos nem lehet, a csapat meghívásos alapon fog működni. Én fogom kiválasztani, ki alkalmas a csapatba kerüléshez, illetve Koppánynal egyeztetek. Itt elsősorban nem a játéktudás fog számítani.

A felvett személyt igyekszem kitanítani a lehető legjobban, sokat fogunk együtt gyakorolni, mivel tapasztalataim azt mutatják, a warokhoz jól összeszokott emberek kellenek.
A felvett személy bebocsátást nyer az <[IWM]> be, mivel mostantól ez a klán az akadémia félkatonai szervezetekét is funkcionálni fog, mint war team.

Természetesen lesznek olyan megmérettetések is, mikor egy warra jöhet az Akadémiáról anélkül valaki, hogy tagja legyen a war csapatnak. Ezt majd az ellenfél erősségének és a kolléga felkészültségének függvényében fogom elbírálni.


Egyenlőre ennyi, ha kérdésetek van, azt itt feltehetitek!

akacsan
_________________
<[You were no match for the Imperial War Machine]>
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
akacsan
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.08., Szombat, 8:55
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 11, 2006 8:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ja, és mégvalami! Kérlek titeket, senki se várjon gyorsan nagy eredményeket. A jó munkához idő kell és kitartás!
_________________
<[You were no match for the Imperial War Machine]>
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 6:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Szerintem akacsan ha valakinek a tanitványát választod azt nem Koppánnyal kell megbeszélni,hanem a Mesterével.Csak ennyit akartam.Egyépként én ugy tudtam nem te válogatsz embereket, Koppány is igy tudta, különben nem igy hirdettük volna meg.
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bandaror
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 9:49
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ugye lehet staffolni is? mert valahol állítólag nem engedik... engem naon érdekelne ez a tffa... Idáig inkább csak dueloztam, szóval ilyen értelemben én is tanuló vok...
Vagy csak a szigorú értelemben vett diákokkal akarsz foglalkozni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KZS
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 21:06
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Kazincbarcika

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 5:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Üdv!

Én nekem ez az IWM klánba való bebocsájtás nem tiszta. Most ez az aksin belül lett egy klán? Confused Meghogy ha pl. én bekerülnék a csapadba, akkor ott lennék klántag? Mert az nem menne, én már vagyok klánba... Confused Szal ez nem teljesen tiszta nekem. Confused (magamat csak példaként hoztam...)
_________________
„Gondolataid olyanok legyenek, mint egy hibátlan vágás a pengével: tiszta és egyenes.”
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
akacsan
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.08., Szombat, 8:55
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 8:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

HI!

Nos! Az IWM nem klán az akadémián belül. Én felajánlottam a szolgálataimat koppnak, tehát akit kiválasztok, azt fel fogom venni a klánomba, ha ő is akar jönni, és kiképzem a warokra. Ha kiválasztok valakit, annak nem lesz kötelező jönnie, természetszerűleg. Az embereket én fogom válogatni, azt muszály lesz nekem, mert rám bízta kopp a szervezést, és nem másra.
Természetesen lesz olyan war is, ahova külön jöhetnek az Akadémia tagjai, nem kell a tagság a war csapatba, de ilyekor majd én szólok előre.
_________________
<[You were no match for the Imperial War Machine]>
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bandaror
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 9:49
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 12, 2006 10:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

OKs, akkor majd szólj! Cool Márha egy staffos is megfelel Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég






HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 7:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hmm tudjátok sokat gondolkozom hogy mi lenne ennek a war teamnek a dolga hát tudjátok ez olyan tényleg mintha egy klán lenne az aksin belűl és kivel waroznátok ? lehet hogy én vok hülye az ilyesmihez de nem tom
Vissza az elejére
bandaror
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.02., Vasárnap, 9:49
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 7:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Wolfi írta:
hmm tudjátok sokat gondolkozom hogy mi lenne ennek a war teamnek a dolga hát tudjátok ez olyan tényleg mintha egy klán lenne az aksin belűl és kivel waroznátok ? lehet hogy én vok hülye az ilyesmihez de nem tom


Hát a warteam gondolom a töbi klánnal...nem? meg egymással is. Cool lehetne pl a saját warbajnokság díja az aktuális warcsapatba való kerülés nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég






HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 9:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

OLLÉ ebből még mindig nem tudtam meg semmit kedves staff mester hmm talán dooku árnyékolja nekem az adást Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
Vendég






HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 14, 2006 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

no persze megint lusta voltam bejelentkezni OLLÉ DOOKU SZÁJJÁ LE AZ ELMETRÜKRŐL MÁÁÁÁ ŐREG NIGGER
Vissza az elejére
akacsan
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.08., Szombat, 8:55
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 7:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Igen, az IWM képviseli a war csapatot. De ne legyetek türelmetlenek, úgyis minden ki fog derülni.
_________________
<[You were no match for the Imperial War Machine]>
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[OD]Renamon



Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 23:46
Hozzászólások: 18

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 15, 2006 4:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Végigolvasva ezt még egy kicsit furcsának tűnik, de sok szerencsét kivánok hozzá Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> War csapat Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
BlackAndWhite style created by feather injuMagyar fordítás © 2003. Andai Szilárd