Tartalomjegyzék Akadémia
fórum
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bocsánat!
Ugrás az oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> Rendfentartók
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Fekete Mamba
Site Admin


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 13:42
Hozzászólások: 171
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 8:53 am    Hozzászólás témája: Bocsánat! Hozzászólás, az előzmény idézésével

Véletlen volt,a topic törlése.
_________________
„Türelmes, az légy, míg az iszap leülepszik és kitisztul a víz.” Yoda
Szióka AELV és mindenkivel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 1:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Semmi baj anyus! Már ugy is kezdet elharapodzi a hjelyzet itt is! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 2:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Amugy nem tom, hogy olvastad e azt amit irtam délelött Wick! Ha nem az se baj! Inkább msn-be mondanám el, mint itt a forumba ahol mindenki olvassa!
Amugy nem felejtettem el Osit, csak azota változtak a dolgok! Méghozzá elég nagyot! Majd max msn-en megbeszéljük!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 2:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tudom hogy változtak, és mindketten tudjuk hogy miért változtak.
Nyugodtan írj ide mindent, szerintem senkinek sincsenek titkai mások előtt, meg MSN-re lusta vagyok felmenni Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 3:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na arra azért kiváncsi vagyok Wick, hogy szerinted miért változtak!
Én multkor igen nagyon néztem, mikor utoljára beszéltem Osival msn-en!
Jó, persze! Több emberrel is beszélt egyszerre, de akkro is két szavas válaszoknál azért többet vártam, meg csinált egy olyat, ami nem nagyon teccett!
Mindegy én azt tudom, hogy mi volt, meg az is tudja akivel csinálta, meg majd osi is tudni fogja, ha vissza jön, mert felfogom hozni! és ezt vele fogm megbeszélni nem az egész aksi elött fogom elmondani, hogy mi volt nekem akkor a bajom! És még most is! Amugy amit irt osi és amire nem reagáltam, arra azért nem, mert nem is olvastam! Tudnillik az elmult 2-3 hétben szinte csak a suliból forumoztam! Ha itthonról, akkor meg csak az uccsó üziket olvastam el! Mindegy!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 3:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ja ez mindegy, meg én ismerem Osit is, meg kicsit téged is, úgyhogy ha mindent nem is tudok, jó sok mindent igen.
Nem szemrehányásból mondtam, amit mondtam, bár lehet hogy úgy hangzott, ezért bocsánatot kérek. De csak ezért. Mindegy nem akarom élezni a helyzetet, hagyjuk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 3:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Tulajdonképpen wick! Tökre nem vágom, hogy most mia bajod velem! Léccives ne célozgass, hanem állj oda és mond meg! Jó!?
Mert már ezért csalodtál bennem, meg azért, figy állj ide elém és mond meg! Nem foglak elküldeni a francba meg sehova!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 4:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Na akkor gyerekek tisztázzunk valamit! Mert itt már faszán megvádoltak azzal, hogy számító kis kö***g vagyok! Persze nem igy monjdták, de én az iyleneket igy hivom! Szal még véletlenül se merüljön fel az bennetek, hogy én csak olyanokkal barátkozok, akiiknek hatalma van! Az hogy az elején mikor az aksira kerültem, akkor Osival vltam a legtöbbet, de még véletlenül sem azért, mert akármit is akartam, az hogy utána rendfentartó lettem, azt tudtommal nem osinak köszönhetem, meg nem cononak! Hanem mambának és koppnak!
Az hogy az adminommal visszaélek, az egy marha nagy férre értés! Most összintén! Mire használom az adminom, arra hogy teleportáljak! Az tény, és való, hogy az elején teccett! De ettől hamar elment a kedvemn a gmc-n, ahol most elmondom, hogy már nincs adminom, mivel tag lettem! ÉS az se azért, mert benyaltam magam g3ccohoz! Ha valak igy gondolja akkor egészségére, de nem! Ha ezt nekem nem lehet elhinni, akkor nyugodtan lehet kérdezni g3cc0t!
Na szal ott a végén már be se jelentkeztem, mert már kellemetlen volt az hogy utálank, meg anyáznak akkor is ha azért fektetem mert lámult! És nem is kickeltem a végén, hanem sleepeltem! A legeslegvégén meg már be se jelentkeztem! Ja meg persze a a saját nevemmel már fel se mertem menni a gmc-re, mert az összes a nyakamnak ugrott volna! szal ennyit erről!
Az hogy velem meg conoval mi van, az ugy gondolom, hogy csak ránk tartozik! Nekem ebből se elönyőm, se hátrányom nincs! Szal nem érdekből beszélgettem conoval, hanem azért mert tök jó fej, aranyos, meg minden! Smile
Aszem ennyi elég!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mommika
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.06., Csütörtök, 19:20
Hozzászólások: 109

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 6:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Ha valamit férre értettem, akkor bocsi wick! Mondom msn-en beszéljük ezt meg, mert ezt privibe nem lehet! Mindenki beszél jobbra balra, meg nem mindig olvastam vissza mindent, csak valamit éppen elcsiptem a mondatból!
Szal férre ne érsd! Nem harakszok, csak rosszul esett, hogy ilyeneket feltételezel rólam! Crying or Very sad
Ha meg nem akkor bocsi, mondom ezt msn-en kell megbeszélni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 8:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Jólvan ezt már az aksin megbeszéltük, de azért leírom unalomból mégegyszer, hogy majd MSN-n továbbgördítjuk ezt a rosszul alakult, rosszul kommunikált, alapvetően is rossz hangulatú ügyet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Koppány
Tanár


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 17:08
Hozzászólások: 111
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 10:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

No most akkor Smile Szerintem valaki ilyen és valaki olyan én meg amolyan meg ő meg ugyan olyan mint az emilyen de másabb mint az amolyan.
Szal az van hogy kicsit fogadjuk el egymást olyannak amilyen Very HappyVery Happy
"all you need is love" béke Very Happy
_________________
Jaja....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 17, 2006 11:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

Nézd Koppány ezzel nincs probléma, gyakorló liberálisként (ajjaj a komcsik barátja Very Happy) tudom mi az a tolerancia. Itt nem személyek közti ellentétről van szó, csak gyűlt bennem sok "feszültség" bizonyos témákkal kapcsolatban, és rossz módot választottam ezek tisztázására. Én elfogadom Mommit olyannak amilyen, ezt ő is tudja nagyon jól, de véleményem, és kérdéseim lehetnek vele kapcsolatban. Amúgy is abban egyeztem meg Mommival, hogy ha vmit unszimpatikusnak találok egyből szólni fogok, pont azért hogy ne érlelődjön bennem is a dolog.

Ja és küldöm a köv. hírblokkot holnap, és még Mommival is beszélek MSN-en. Aztán szerepjáték Osival, meg öcsémmel, aztán barátnő. Sorrend változhat.
Azt nemtom mér ismertetem az egésznapos roppant megterhelő programomat, de ez van Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsombibombibácsi



Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 18:03
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Debrecen

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 24, 2006 2:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

kedves rendfenntartók itt a bocsánat rovatban!bocsánat de menjetek már ki ok?ki a szabadba!há mindenki ennyit gépezik má!betojok!!!!
_________________
and ollé!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
WiCK
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.04., Kedd, 2:52
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 25, 2006 1:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hajnali 2:29

igazad van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kiva
Ítélőszék


Csatlakozott: 2006.04.01., Szombat, 18:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Debrecen

HozzászólásElküldve: Pént. Máj. 26, 2006 1:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével

hajnali 2:53

én nyertem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz választ.    Tartalomjegyzék -> Rendfentartók Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás az oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
BlackAndWhite style created by feather injuMagyar fordítás © 2003. Andai Szilárd