|
|
|


Egy Különös Lény (komolyság:katasztrófa)
(A helyesírási hibákért előre is elnézést kérek. Jó szórakozást.:D) Ennek lénynek neve GólyKacs(Góly-(a) + Kacs-(a)).S ezen fenséges emlősmadárnak Szárnya lészen minimuma 1cm s maximuma pedig lészen 3cm. Minő nagy termete nyomva vagyon 10Tonnát és mégis fenségesen röpképes s minő gyönyörségesen repül annak fennje nincsen vala az ó-nak
se jövendőnek se a világmindendégen kívül se találandó fejjeb való lény.
Eme nemes állat megvédé magát a gonosz lényétől úgy ,hogy erős állkapcsával megragadá ellenkezőjét és tépé szét apró darabbá.
Fennmaradását biztosítá tojása mejben a kis gyöngéd állat szenderedik és kelé föl vala mikor a hím állat csorgatá rá fehér nedvét.
Eme fenségességességes állat ragdá zsákmányát e módon:
|
nüllün 2006. 12. 09. 11:08 |
| Bocsássatok meg hogy barátom levelét zavarom de sújos hibát ejtet ezt javitom.A gólykacs zsák (mány)-ot nem ejt el hisz nem is bírja el,ráadásul növényevő,de húst is eszik ezért végül mindenevő.De tán élősködőnek is elmegy hisz leszívja összes béred elég idegölő madár-emlős pont mint a kacsacsőrűemlős.Leölt idegeidet zabálja s ha ember vagy nincsen sok kajája,ezáltal a béredet is megdézsmálja.Ezáltal te elszegényedsz!egyébként úgy elég aranyos egy madlős szerencsére mégsem hímlős azonkívül nagyon védett 10 millát a maegmentőnek.És ha bárki lát eggyet el ne fogja mert szó szerint halálra unja magát |
Villám 2006. 12. 11. 16:02 |
|
|
Írok egy e-mailt!
Reklámlehetőségek az oldalon
Minden jog fenntartva!
|