Köszöntök Mindenkit!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Honlap fejlesztés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wolverine



Csatlakozott: 2007.01.26. Péntek 17:01
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 29, 2007 5:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Akkor valamikor belecsaphatunk a csokiba, de ez még legalább egy hónap. Március környékén kellene, ha nektek jó, harcostársak. Vagy már ellenfelek? Smile
Az árral talán nem lesz gond. Hány embert vigyünk fel, és hol legyen a banzáj? Csobánkán, vagy valamilyen semleges területen? Egyáltalán helységharcot csináljunk, vagy keressünk egy jó kis "lankás" terepet?
Remélem, minden oké veletek!
Tényleg, mennek az edzések?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 30, 2007 8:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Wolverine!
Március tökéletesen megfelel. Természetesen Csobánka lenne a jó, a létszámot még megbeszéljük a fegyverek miatt.
Szerintem maradjunk a "harcostársak" jelölésnél, az "ellenség" nem fedi a valóságot (remélem).
Kérdésedre válaszolva az edzések ismét teljes lendülettel mennek, szépen gyarapodik a létszám, reméljük, hogy ez így is marad és még sokan szeretnének sportolni.

Szia, üdvözlet a harcostársaknak.
Cz. Tamás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nemes Antal



Csatlakozott: 2007.01.11. Csütörtök 7:43
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: mogyoród

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 30, 2007 11:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok !
Gábor : IGEN ! Laughing
Valami lesz, de biztosan csak lassú és akadozó!
DE lesz ! A többit szóban ! Amúgy hagy köszönjem meg mégegyszer, hogy eljöttetek és megszólaltatok !
A kollegád ( a szkv. úr ) rövid hozzászólása pedig kiváltképp ütösre sikeredett ! Üdv Neki !
Exclamation
John Doe : szuper a felvétel ! "Taktikázni" is szoktatok ? Mia tapasztalat, a markerek, vagy az airsoftok jobbak a katonásdihoz !??
Házigazda : menjünk már !!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 30, 2007 12:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Tóni!
Megyünk, fogunk menni. Ne aggódj! Remélem továbbra is megmarad a lelkesedés, gondolok arra, hogy, amikor eljön a "háború" ideje, akkor még mindig sok lesz a lelkes harcos.
Tom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wolverine



Csatlakozott: 2007.01.26. Péntek 17:01
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 02, 2007 5:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Vér és bél, erő, izom minden harcostársnak!
Én benne vagyok Csobánkában, én szeretem azt a környéket, jobb, mint ez a sivatag idelent! Majd összekapunk egy jobb csapatot, felmegyünk hozzátok, lehet, hogy dobunk egy vadkempinget is valahol az erdőben! Smile
Örülök, hogy sikerült nagyjából az előadás Pesten, a Kálmán beszéde pedig kellett, hiszen nem csak az számít, hogy mi tisztek mit mondunk, hanem az is, hogy azok a katonák mit mondanak rólunk, akiknek a véleményére lehet adni. Örülök, hogy segíthettünk, amennyire tudtunk, de rájöttem, hogy lenne még egy fontos momentum, amit kihagytunk, és talán ez fontosabb még talán a kiképzésnél is, de ezt inkább személyesen. Vannak olyan tapasztalataim, ami a főiskolai képzést jobban beárnyékolják. De ezt nem itt szeretném megvitatni különböző okok miatt!Smile
Tényleg, a Gillányi Zoli kint van még Afgánban?
Kíváncsi vagyok, mi van vele.
Remélem, jól vagytok. Örülök, hogy mennek az edzések, bárcsak ott lehetnék én is. Hiányoznak azok az edzések, a mai napig emlegetem őket!
Na, elég a rinyából, kitartást és jó egészséget, valamint emberfeletti erőt kívánok mindannyitoknak! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
John Doe



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 14:50
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 02, 2007 7:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Nemes Antal írta:
Sziasztok !
Gábor : IGEN ! Laughing
Valami lesz, de biztosan csak lassú és akadozó!
DE lesz ! A többit szóban ! Amúgy hagy köszönjem meg mégegyszer, hogy eljöttetek és megszólaltatok !
A kollegád ( a szkv. úr ) rövid hozzászólása pedig kiváltképp ütösre sikeredett ! Üdv Neki !
Exclamation
John Doe : szuper a felvétel ! "Taktikázni" is szoktatok ? Mia tapasztalat, a markerek, vagy az airsoftok jobbak a katonásdihoz !??
Házigazda : menjünk már !!


Köszönöm! Mivel azt mondom amit gondolok,gyakran ütős! Laughing Kapok is érte eleget Cool

Véleményem szerint a markerek épületharcban, az airsoft fegyverek szabad pályán jobbak.Szívem inkább a festékhez húz mert az abban lévő lőszermennyiség inkább közelíti azt a mennyiséget amenyi egy katonánál van.A taktika kötelező eleme a harcnak! Laughing
Én is mennék már! Laughing Laughing
_________________
Erőt, s erényt!

John Doe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 03, 2007 7:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok Skacovok!

Szóval a festékfegyverek lőszermennyisége jobban közelít a valós mennyiséghez??? Lehetséges, viszont az airsoft tárba annyi lőszert tehetsz, amennyit akarsz, vagyis, nem kell 300 db-ot belepakolni, amikor 30-at is lehet, aztán, ha van tartalék tárad, akkor tudsz tárcserét is végrehajtani, ami valóban a valós helyzetet reprodukálja, míg a paintball fegyvereknél elég hülyén nez ki a "tárcsere".

Egyéb iránt hallottam arról az "összeröffenésről", amit Ti kezdeményeztek, de a részleteit magam nem ismerem. Talán elindul valami párbeszéd a seregen belül, de én nem igazán bízom ebben.
'95-ben a "Cooperative Nugget" USA gyakorlat előtt, mely hatalmas szerepet játszott NATO tagságunkhoz, magam is azt hittem, hogy a Keleti György által beígért változások hamarosan bekövetkeznek. Ugyanis, akkor, arra a gyakorlatra a felszerelésünkben óriási változás történt, a tisztjeink, az állomány akkor megszólíthatta a minisztert, bár ezt a tábornokai megtiltották.
Tehát azt hittük, gondoltuk, bíztunk benne, hogy végre lesz valaki, aki valóban betartja az ígéreteit. A gyakorlat idelyére így is volt. Nem szerénytelenség azt mondani, hogy az akkori BEKK-es állomány a gyakorlaton a 3.helyet hozta szerzte meg (16 nemzetből).
A szörnyű az egészben az, hogy az emberek tesznek valamit azért, hogy látszata legyen a dolgoknak, .....de azt gondolom, hogy viszont is idelye lenne már adni valamit.
Mire gondolok??? A felszerelésre. Sokak szerint ez lerágott csont, és azt mondják, hogy "mi a fenét akarunk még, hiszen szinte minden téren változtattak a felszerelés minőségén"?!

Amikor az USA-ban voltam (Arkansas, Little Rock), akkor az egyik legfontosabb feladatomnak tekintettem, hogy keressek egy Military üzletet, és vásároljak magamnak pár dolgot. Természetesen találtam is. Na, Fiúk...az árak döbbenetesek voltak. Pl. taktikai mellény (fekete és terep)+ Camel Back =
60 USD. Nem vettem, mert már nem tudtam volna a elcsomagolni, viszont vettem egy esővédőt (woodland), ami kétrészes és valóban esővédő...az ára 35, azaz harmincöt amerikai dollár (vadonat új!!!!). Itthon mibe is kerül egy esővédő??? És ezt lehetne tovább ragozni, hogy ki mikor találja fel újra a spanyolviaszt, hogy kinek milyen érdekei fűződnek a felszerelés milyenségéhez, ilyenségéhez.
Visszatérve az esővédőhöz...a hülye amik úgy készítették el, hogy pillanatok alatt fel tudd venni. A nadrág szára zippzárral van ellátva, hogy ne kelljen kínlódnod a felvételnél, hogy ne ázz szarrá, ha rádszakad egy jó zápor, miközben azzal szenvedsz, hogy a gumis száron átpaszírozd a bakkared. Áhh! Mindegy, csak felhergelem magam a sok eszement dolgon, ami ebben a büdös életben nem fog megváltozni.
Sziasztok.
Tom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nemes Antal



Csatlakozott: 2007.01.11. Csütörtök 7:43
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: mogyoród

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 05, 2007 9:10 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért én nem tartom ennyire tragikusnak a helyzetet, ha a történéseket folyamatában nézem !
1989-ben léptem be a seregbe. Úgy tudom Tomika akkor Te már jó pár éve huztad az igát . Emlékezz vissza, hogy akorr milyen volt a sereg (minden tekintetben ) !
Azért attól már fényévekre vagyunk !Persze, ha valaki lehúzott valahol néhány "napot", vagy részt vett közös (NATO) gyakorlaton, látta más - jobb hadseregek (US.ARMY)felszerelését, kiképzetségét, az tudja azt is , hogy hova kell megérkeznünk. Sajnos még attól is fényévekre vagyunk - igaz !
De - ha lassan is - haladunk!
Az esőruha tényleg sz...r !
Megpróbálom itt a suliban a köztudatba bevinni az air soft-t. Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 05, 2007 11:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Tóni! Teljesen igazad van, hogy a '80-as évekhez képest rengeteget léptünk előre. Azért az szörnyű lenne, ha még ott tartanánk! Az esővédőt ma elviszem magammal az edzésre...megnézheted és véleményt mondhatsz róla.
Tom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 18, 2007 10:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Hali Skacovok (John Doe, Wolverine, Tóni)!

Akkor mi lesz az airsoft hadjárattal? Márciustól lehet jönni...bátran! Szedjétek össze magatokat, vagy a csapatotokat és csapjunk a palacsintába. Ajánlom, hogy kössétek fel a gatyát, mert a civilek okozhatnak meglepetést a számotokra!!! Olyan pályán, helyen játszhattok, amilyenről álmodni sem mertek. Épületek, utcák, nyílt terep...minden van. Már csak rajtatok áll, hogy mikor akarjátok lemészároltatni magatokat.
"Vér és bél!", avagy Véres végbél!

Tom[/url]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nemes Antal



Csatlakozott: 2007.01.11. Csütörtök 7:43
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: mogyoród

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 23, 2007 10:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Vettem egy "kínai " AK-47-t tegnap az Ázsia Centerben Very Happy .Első ránézésre mérethű replikája az eredetinek ! Laughing De a tár kb öt lövés után besz...t ! Crying or Very sad Nem ajánlom senkinek , hogy kidobjon ezért 10.000.Ft-t !! Nem beszélve arról, hogy olyan ereje van , mint a köpőcsőnek !(sajna!)Most nem tudom mivel fogok harcolni márciusban ! (marad a kés )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 23, 2007 10:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Tóni! Látod! Ennyit érnek ezek a kinai cuccok. Ebből is okulva senki ne vegyen "kinnnnnyai" airsoftot! Előtte kérjetek véleményt.
Tom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nemes Antal



Csatlakozott: 2007.01.11. Csütörtök 7:43
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: mogyoród

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 26, 2007 11:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Na ! Tegnap az öregemmel megcsináltuk a tárat, de aztán újra elromlott ! DE amúgy állati jó ! Taktikai gyakorláshoz szuper !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wolverine



Csatlakozott: 2007.01.26. Péntek 17:01
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 28, 2007 5:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Vér és bél, minden harcostársnak!
Örülök, hogy újra tudok írni a fórumba, kicsit beszaggatott a szerver, vagy mifene! Smile
Szóval a márciusi buli meg lesz tartva, de tudnunk kellene, mennyien menjünk, hogy ne legyen probléma! Ha össze tudjuk szedni a kis csapatot, mindenképpen felmegyünk, akár csak egy napra is!
Már én is várom!
Van ám más programunk is, ha valakit érdekel!
Mi a nagy újság veletek az ország központjában?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 01, 2007 12:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Wolverine!

Március 17.-én lesz az a játék, melyen résztvehettek. Erről olvashatsz (olvashattok) a honlapon az "Aktuális" rovatban. Március 03-ra volt az eredeti időpont tervezve, de egyéb okok miatt kellett az időponton módosítani.
Hogy hányan jöhettek? Mindenki jöhet, akit érdekel a játék. Ha valóban jönni akartok, akkor előtte az "Aktuálisban" szereplő telefonszámon jelentkezzetek játékra. Ha fegyver igény van, akkor azt is mondjátok meg. A részleteket telefonon tudjátok egyeztetni. 17.-én egy nagy játékot szervezünk néhány szituációval.

Üdvözlet a Haláltábórból a Halálbrigádnak.

Szia(sztok)

Tom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Honlap fejlesztés Időzóna: (GMT 0)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség