Segítség!!!

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Honlap fejlesztés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
madrid1989



Csatlakozott: 2009.03.26. Csütörtök 15:33
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Tokaj

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 26, 2009 3:40 pm    Hozzászólás témája: Segítség!!! Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló mindenkinek!

Egy kis segítségre lenne szükségem! A Discovery csatornán vetítik a kedvenc sorozatom Ultimate Survival címmel, aminek Bear Grylls a főszereplje.
Ez egy túlélési teknikákkal foglalkozó mősor.
Na nem is ez a lényeg!!!
Az Ő neve alatt megjelent egy kés és én ezt szeretném valahol megvásárolni. A kés így néz ki: http://www.youtube.com/watch?v=78MZ_SLCgDM

Ha valaki tudja, hogy hol juthatnék hozzá, kérem segítsen. Illetve véleményekre is kíváncsi vagyok.

Előre is köszönöm mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 27, 2009 4:56 pm    Hozzászólás témája: Szia! Hozzászólás az előzmény idézésével
Gyanítom, hogy az a kés, amit keresel, az a Bear saját maga által készített S4 kés lehet. Tartok tőle, hogy idehaza nem lehet kapni. Odakint pedig elég borsos áron megy. Ha jól tudom 300 Font felett van az ára.
Szóval, ebben nem tudok segíteni.
_________________
Sziasztok! Ha van hozzám kérdés, akkor azokat itt feltehetitek, vagy az MSN-n keresztül elérhettek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Honlap fejlesztés Időzóna: (GMT 0)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség