Airsoft fegyverek

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Honlap fejlesztés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 20, 2007 5:23 am    Hozzászólás témája: Airsoft fegyverek Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok! Aki látogatja honlapunat, az olvashatta az "Aktuális hírek" rovatban, hogy airsoft játékokat is szervezünk. Sikerült egy olyan partnert találni, aki minden lehetőséggel rendelkezik az airsoft fegyverek terén. Én azt gondolom, hogy ezen fegyvereké a jövő, és a paintball leáldozóban van. Szeretném, hogy mondjátok el véleményeiteket, tapasztalataitokat (akinek van) ezekről a fegyverekről.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nemes Antal



Csatlakozott: 2007.01.11. Csütörtök 7:43
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: mogyoród

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 25, 2007 3:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
A Házigazda mindig szapulja a kínai airsoft fegyvereket !! Most már azért is veszek egyet !
A kérdésem az , hogy van ezekhez olyan lőszer ami szétfröccsenve "jelzi " a találatot (paintbaall)? HHMM ?? Ja, és amit Tomi Te írtál , hogy egy lőszer 1 Ft , az ilyen fröccsenős ??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mészáros T. Z.



Csatlakozott: 2008.01.26. Szombat 20:07
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: 47°29'54.13"N 19° 2'25.63"E

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 26, 2008 8:11 pm    Hozzászólás témája: fröccsenős :D Hozzászólás az előzmény idézésével
Tóni, az airsoft vagy softair fegyverek lövedéke nem tartalmaz festéket, az a pénból Very Happy
Többek között ezért tartják a softair-es "war game"-t tiszta, mondhatni becsületes játéknak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 06, 2008 8:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Tibi! Bizony van már olyan airsoft lövedék, mely tartalmaz festéket. Ezt a lövedéket kevésbé ajánlják azoknak, akik tuning fegyverekkel rendelkeznek, mert - mondják - ,hogy a lövedékek nem bírják ki azt az energiát, amivel a fegyverből távozik. Ezek a lövedékek jócskán drágábbak, mint a hagyományos softair lövedékek, és itthon még kevésbé kedveltek (talán az ára miatt?).Tom
_________________
Sziasztok! Ha van hozzám kérdés, akkor azokat itt feltehetitek, vagy az MSN-n keresztül elérhettek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lbuzgan



Csatlakozott: 2010.01.20. Szerda 12:49
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest HU

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 20, 2010 1:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!


Sajnos nekem nemigen van ezekkel a fegyverekkel kapcsolatos tapasztalatom, éppen ezért lenne egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban.
Szeretném ezt a sportot kipróbálni (bár ahhoz még csapatot is találni kell Smile ), de előbb szeretném kikérni a véleményeteket ezekről a fegyverekről.

1, Szerintetek milyen a különbség az elektromos és a gázos fegyverek között. Pl.: ha szabadtéren van a küzdelem és el kezd esni az eső lesz e valami baja az elektromos rendszerűnek.

2, Az eredeti fegyvereket különféle célokra fejlesztik ki. Pl.: M16 jó gyalogsági fegyver, de egy MP5-öst inkább kommandós egységeknek, rendvédelmi szerveknek (rendőrség, bár az SAS-nél is használatos) tervezték. Ezek a tényezők mennyire vehetők figyelembe az airsoft fegyvereknél? Mivel ez egy olyan játék ahol a taktika nagyban befolyásolhatja a játékot, nem pedig egy arénás fps játék Smile


Üdv,
Laci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
házigazda
Site Admin


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 15:10
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 21, 2010 2:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia, Ibuzgan!

A fegyverek nem mondom, hogy nagyon érzékenyek az időjárásra, de elképzelhető, hogy találkozol olyan fegyverrel, mely néhány csepp esőtől is zárlatossá válhat. Eddig-a társaságunkban- nem volt még ilyen probléma, de mint mondtam, ez nem jelenti azt, hogy nem fordulhat elő.
Nagyban függhet attól is a probléma, hogy milyen árfekvésű a fegyvered. A komolyabb gyártók, nagyobb értékű fegyverei (valószínű), hogy többet bírnak, mint az olcsóbb termékek, de még ez sem lehet arra garancia, hogy a jobb fegyver nem fog meghibásodni, beázni!!!

A másik, hogy MP-5, avagy M-14...az airsoft játékoknál (szerintem) mindegy, hiszen a fegyverek paraméterei szinte ugyan azok. Most az alap fegyverekre gondolok, és nem a tuningoltakra. A lőtávolságuk, tűzgyorsaságuk is szinte megegyezik, tehát ilyen megfontolásból szinte mindegy, hogy épületben, vagy kint a mezőn használod azokat.

Üdv.:
Tom
_________________
Sziasztok! Ha van hozzám kérdés, akkor azokat itt feltehetitek, vagy az MSN-n keresztül elérhettek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lbuzgan



Csatlakozott: 2010.01.20. Szerda 12:49
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest HU

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 21, 2010 3:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyelőre csak azt tervezem, hogy kipróbálom egy bérelt fegyverrel a játékot, és ha bejön ami könnyen előfordulhat akkor beruházok egy saját fegyverbe.

Amit kinéztem az egy AGM HK416, ez elég jónak tűnik (alap felszereléssel is), akár nagyobb lő távú pályára is, bár a lő táv a belső csőtől is nagyban függ.

Persze csak kezdő fegyvernek gondoltam erre, bár ez is kínai, de szerintem egy classic army sem nyújtana többet jóval magosabb áron. Kezdetnek egy Systema meg túl drága lenne, de az biztos hogy azokra nem kell a vásárlás után pénzt költeni.

Nálatok milyen márkák fordulnak elő, amik megbízhatók?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mészáros T. Z.



Csatlakozott: 2008.01.26. Szombat 20:07
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: 47°29'54.13"N 19° 2'25.63"E

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 15, 2010 9:23 am    Hozzászólás témája: AK47 Spetznaz Beta Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv All!

Ezen a néven fut (AK47 Spetznaz Beta) airsoft fegyvert vettem tavaly. tökéletesen meg vagyok vele elégedve, kiegészítőket lehet még rászerelni, jó és pontos.
2 hónap pihi után elővettem és működött, az aksi nem merült le.
Egyszer volt tár problémám, de szétszerelés-összeszerelés után megoldódott.
Az AKSU- ból lett kialakítva, teljesen fekete és fix tusával van ellátva. Esetleg érdemes egy 20-as tárat beszerezni hozzá, a 30-as eléggé hosszú.

Íme:
http://www.airsoftgun.hu/catalog/images/SPETSNAZBESTBUY.jpg
_________________
"A tüzérség a háború istene"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
majoros911



Csatlakozott: 2010.07.17. Szombat 0:01
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Délegyháza

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 17, 2010 12:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!Jómagam is rendelkezem egy fegyverl mégpedig egy AK-47(valami fejlesztett változat , használtan vettem már az uriember sem tudja hogy mien fegyvernek mondható) Very Happy

Egyébként maga a játék sokkal élethüb mint a paitball sokkal jobban élvezem/zük.

Én nem hallotam még a festéketkilövő airsoft BB-röl.
Tibor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Honlap fejlesztés Időzóna: (GMT 0)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség