Álcázás és álcaruha (ghillie) készítése

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Honlap fejlesztés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lbuzgan



Csatlakozott: 2010.01.20. Szerda 12:49
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest HU

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 25, 2010 4:17 pm    Hozzászólás témája: Álcázás és álcaruha (ghillie) készítése Hozzászólás az előzmény idézésével
Remélem nem gond, hogy nyitottam egy témát az álcázással kapcsolatban, mivel engem ez nagyon érdekel és úgy gondoltam hogy megosztom veletek is az eddig találtakat, hátha a tapasztaltabbaknak is lesz még esetleg érdekkeltő ebben a témában és ők is tudnak tippeket-trükköket adni.

Ez a téma nagyon elkezdett foglalkoztatni, mivel jó magam is bele akarok fogni airsoftba. Még ha airsoftot játszunk is és nem vagyunk igazi katonák, egy jó kis taktikai játéknál nagyon fontos az álcázás főleg sniper-ek esetében.

Egy napot rászántam a kutakodásra és meg is lett az eredménye. Ugyanis találtam egy jó kis oldalt ahol nagyon sok álcázással kapcsolatos dolgot leírnak és azt, hogy hogyan fogjunk neki álca ruha készítéshez. De ha nincs kedvünk és időnk ezzel foglalkozni, akkor ők akár egyedileg meg is csinálják a ghillie ruhát persze szép összegért, de viszont vállalnak rá garanciát.

Személy szerint én neki fogok és meg akarok csinálni egy komplett három részes ruhát, de először csak a sapkával fogom kipróbálni. A tapasztalatokat majd leírom, ha érdekel valakit még a téma.

A februári táborra, majd elviszem a sapkát bemutatni, hogy hogyan is sikerült ezt megoldani.

A link, ahol bővebb infókat lehet megtudni:
http://www.sniper-ghillie.com
_________________
Üdv,
Laci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mészáros T. Z.



Csatlakozott: 2008.01.26. Szombat 20:07
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: 47°29'54.13"N 19° 2'25.63"E

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 15, 2010 12:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Egy rövid szösszenet a téli álcáról.

http://www.jutse.hu/node/32
_________________
"A tüzérség a háború istene"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // Honlap fejlesztés Időzóna: (GMT 0)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség