Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Asztrálutazás, álmok

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrál projekció
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 11, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.spiritvilag.hu/ENTER/frames.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jaden
új tag
új tag


Csatlakozott: 2009.01.01. Csütörtök 17:34
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 01, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Én is nagyon érdeklődöm az Asztrálutazás iránt.

Ha volt már részetek benne, leírnátok hogy milyen technikával és milyen napszakban sikerült?

előre is köszi
J.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 01, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali! Igen bevált,de ha az életformád enyhén zaklatott akkor nem sokat ér.
Próbálj építeni egy piramist,az segíteni fog feltöltődni ( valahová belinkeltem itt az elérhetőségét).

BÚÉK MINDENKINEK!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnnyd
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.20. Csütörtök 21:33
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 31, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tenzin, nálad beváltak a "pszciho" linkek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 26, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello Tenzin

köszi, ez végre csinál vmi "parát"?
mert kéne már
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 15, 20:00    Hozzászólás témája: Namgyal Monastery Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Johnny!Egy kis pszichedelikus felkészítés az utazás előtt.Tányér vízbe (pici tányér) tegyél egy kék színű gyertyát meggyújtva, majd küldj le egy üveg sört és párszor (3-4) hallgasd végig a zenét.Ezt követően azonnal feküdj hanyatt..és lazíts.

http://www.imeem.com/nangchen/music/fyk2Jw8e/namgyal_monastery_n_01_invitation_music/

Ébresztőnek:
http://www.imeem.com/arkady/music/fPWbrvUO/tryambaka_safi_baraka
/http://www.imeem.com/nangchen/music/kP-yJJPj/lobsang_tseten_track_03/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 22, 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez mi lenne ErronoFrark?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 23, 07:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Johnny! Nem nyomom,de ez saját tapasztalatom,csupán azért írtam le hátha valakinek apró segítség. Húsnál nem a háznál nevelkedett malacra gondolok,inkább a nitrites szalámikra konzervekre.Gyorsérlelésű szalonnákra (befecskendezéses füst aroma) ami egyenesen már már méreg a májnak.Manapság valakinek nincs epekövessége az már kirí a sorból.A lényeg az hogy ha eredményt akarsz akkor a húst felejtsd el!!! Az első lépések megtételéhez speciális étkezés szükséges. Tofu,sárgarépa,spenót,ha betartod számíts eredményre. Ha nem, akkor csak az idődöt pazarlod és esetleg előbb vagy utóbb megtalálnak a negatív "entitású lények". A védelmi procedúrát mindig csináld meg. Ha olyat érzel hogy a talpadtól az ágyékod irányába halad egy hideg érzetet keltő rezgés vagy "fuvallat" (este általában) akkor ne kezdj hozzá a meditációhoz.Ugyanis vendéged van (ártó szándékkal). Ezek sehol nincsenek leírva azomban életbe vágóan fontos információk. A asztrális dimenzióknak megvannak az őrzői és az ártói egyaránt (ránk nézve). ÜDV MINDENKINEK!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 22, 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aztán nyomod ezt...
talán próbáltam már?

érdekes, hogy a húst javasolják, hogy egészséges meg minden, vagy
ez is csak egy "szándékos" elleninformáció?
vagy az csak a sima embernek kell, ide meg nem jó
az étkezéshez nem értek annyira
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 21, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali! Szerintem az asztrálozás nem egyszerű dolog.Nyugati ember számára kevés sikerrel kecsegtet. Megfelelően nagy, átlagember feletti energia szinttel kell rendelkezni,és nagy nagy belső nyugalommal.Ezekhesz viszont céltudatos étkezés és rendszeres meditáció szükséges.Állandó kondíciót igényel az agy.Stresszmentes életmód ma ebben az országban egy nagyon távoli álom! A húst majdnem teljes egészében mellőzni kell. Sok tofu és spenót fogyasztása javallt. Tibeti szerzetesek is alkalmaznak néha kis mennyiségű canabist,persze közülük a beavatottak olyan könnyedén asztráloznak mint én a bejárati ajtót nyitom.A vissza úttól nem kell félni mert az azonnal bekövetkezik az első ijedelemtől,estleg egy nagy zuhanás élményével. Mi az ami megkülömbözteti az álom dimenziótól azt az asztrált amit szeretnél? Ha összejön lehetőleg ne pánikolj! Nem eshet bajod!!! A legelső benyomásod valószínűleg az lesz hogy valami nyomja a hátadot, ez a menyezet. Innen ha letekintesz magadat fogod látni az ágyban(már ha egyedül vagy). A következő és legfontosabb a kezdés alkalmával az hogy nincs árnyék,minden picit arnyszínű fényben ragyog( a fizikai világban nincs ilyen szép fény). Itt és most csak arra figyelj nehogy bemenj valami tárgyba! Nézelődj és csodálkozz,felejthetetlen élmény ez,ami végig kísér az életeden. Mert ha esetleg a téglafalban elakadsz látni fogod belülről az anyagot. Vagy az ajtó belsejében a szú járatot.Ez így először elég ijesztő lehet és egy nagy rándulással befejeződik a kirándulás. Ha ezeket észleled megtetted az első lépést (ami a legnehezebb). Zivatarban villámlásos időben ne próbálkozz!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 19, 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hú, az rossz dolog (a lopás)
meg nem ajánlott, mert ahogy írtad, ha kiszállsz veszélyes lehet az elején
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
johnnyfiu
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.08.20. Hétfő 17:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 18, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Passz. Nemtudom, de nem is zavar. Hihetetlen hogy ennyi pénzt össze tud hozni én meg egész nap görcsölök a munkahelyen rongyos százezer forintért. Azon gondolkodom, hogy kiszállok a testemből, és kirabolok egy bankot.
_________________
free energy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 18, 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen öregem, ez egy biznisz, olyan "showos" vetélkedő jellegű
már ez is az ebben a semmilyen országban...
Uri is pénzt csinált már belőle Sad
...

most akkor ő itt van folyamatosan hónapokig a show miatt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
johnnyfiu
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.08.20. Hétfő 17:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 17, 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Konkrétan nem próbálkoztam vele, de sok irodalmat elolvastam e témában, továbbá egy meditációt gyakran végző ismerősöm mesélt ezekről a dolgokról. Érdekes lehet ahogy az ébrenlét és az alvás között lebegsz, és kívülről látod magad. Állítólag a legfurcsább először az, hogy tudsz repülni. Ez az első élmény amit fel kell dolgozni először, ha nem tudod, és főleg ha megrémülsz, visszazuhansz a testedbe. Gondolom a halálközeli élmények is hasonlóak. Sok ember, aki az utóbbiban részesült, állította, hogy hihetetlen jó élmény megszabadulni egy beteg és gyenge testtől.
Más. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én ebből az uri gelleres showműsorból nem hiszek el egyetlen pillanatot sem. Hiszem, hogy vannak ilyen képességű emberek, de ők okosabbak annál, minthogy eladják magukat a médiának. Mert ilyen természetfeletti dolgokat buta emberek nem tudnak véghezvinni.
_________________
free energy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 17, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor már próbálkoztál vele?
amúgy nem lehet tudni, hogy most mi is marad a testben vagy mi nem
valószínűleg a lélek és a tudat is átkerül, vagyis majdnem minden
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
johnnyfiu
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.08.20. Hétfő 17:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 16, 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon veszélyes a testelhagyás. Ha nem találtok vissza egy sikeres asztrálutazás után, (ami egyébként hihetetlenül fantasztikus érzés, az orgazmussal vetekszik) akár az életetekbe is kerülhet. Utazás közben egy láthatatlan és képzeletbeli fonal köti össze a (talán) lelketeket és a testeteket, amin keresztül visszataláltok jobbesetben. És most felvetődik a kérdés: vajon asztrálutazás közben a lelketek száll ki a testbőt, vagy "csak" a tudatotok?
_________________
free energy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Tudod gyógyítottam már én is másokat, és tudod akitől nem kértem pénzt az semmibe sem becsülte a munkát, az eredményt!!!"

hogyan?
ezek a mai emberek örülnek, ha minél kevesebbet kell fizetni, olcsón lenne a jó nekik mondjuk a kormány féle értelmetlen ár-növelés nem kéne, de már ez *** politika...
sajnos igen, azt becsüli meg, amiben pénz van
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
yaqwertz12
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.08.11. Szombat 13:00
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 12, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ami azt illeti párszor én is próbálkoztam az asztrálutzással,csak sajna az aproblémám hogy mikor jön az a vákum,hát hogy is mondjam..,kicsit megszeppenek .utánna viszont nagyon csalódott vagyok hogy finoman fogalmazzak a kudarcom miatt..,nem baj egyszer talán sikerül.Nem tudom hogy mások hogy kezelik ezt a félelmet.Az igazság az hogy nálam csak a feltételezett testelhagzás pillanatában jelentkezik,előtte magabiztos vagyok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harcoska
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.06.28. Csütörtök 9:40
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 12, 10:30    Hozzászólás témája: bocs hogy csak így beleszólok: Johnny D Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

hát a helyzet az, hogy ahol nem money-ért csinálják, ott azért, mert nem abból élnek...
viszont melyik orvos csinálja ingyen???
vagy szerinted egy orvos sokkal különb mint egy természetgyógyász?
szerintem ebbe kár belemenni...
mindenhol vannak sarlatánok, hozzá nem értők...
a baj az, ha pl vki nem gyógyul meg egy TGY-s embertől akkor mindenkinek elmondja, hogy milyen egy hasznavehetetlen dolog is ez, ha pedig egy orvos pl súlyos kárt okoz, akkor megmagyarázzák neki, hogy ez egy természetes szövődmény és az illető nem is háborog!!!
ez mi szerinted?

Tudod gyógyítottam már én is másokat, és tudod akitől nem kértem pénzt az semmibe sem becsülte a munkát, az eredményt!!!
Sajna ahhoz, hogy ez pénz nélkül is működjön más felfogás is szükséges!
és az amikor energia átadást, feltöltést említettél (ilyen lehet a Bioenergia ill Reiki is pl.) ahhoz a befogadónak is olyannak kell lennie.
másrészről ha én ebből élnék egyszer akkor nyilván mindenkitől pénzt kérnék, sőt!
most csak a szűk családot kezelem anyagiaktól mentesen, mert ott szeretet van a családon belül és ők hozzám tartoznak.
de hidd el nekem, az emberek többsége, úgy kb 98-99%-a csak azt becsüli meg amiért pénzt adott (és azért a pénzért neki dolgoznia kellett) - mert azt mondják, hogy ez nem kért semmit akkor mit ért az amit csinált???

ezen nem kell gondolkodni, mert egyszerűen így van.
mellesleg meg úgy gondolom, hogy az egészség mindent megér - ezt mindenféle bölcselkedés nélkül be lehet látni.

Ja és amúgy az energiás kezelésekhez nem elég csak a tanfolyam. mögötte kell lennie az embernek is az érzékenységével és egész lényével.

Üdv,
Attila.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 11, 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab:
engem pont nem igazán érdekel, de
a világ különböző részein csinálják, általában ingyen
(ez nem az a banda akinek a money kell...)
adottság kell hozzá, de elképzelhető, hogy gyakorlással
is lehet, a testből kiáradó energia okozza, amit
éltető erőnek is lehetne nevezni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
harcoska
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.06.28. Csütörtök 9:40
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 11, 13:07    Hozzászólás témája: Élmények... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

minden ember amíg alszik jórészt testen kívűl van (legalábbis egy része) csak nem tud róla.
szerintem leghamarabb a testen kívüli élményt a tudatos álommal lehet megtapasztalni (akkor általában az asztrálvilágban vagyunk - persze ez nem mindig igaz).

no meg létezik a tudatos testelhagyás is.
nekem a legtöbbször üres gyomor kell hozzá, lelki ráhangolódás.
ami még segít ha nagyon kimerült vagyok akkor sokkal hamarabb megy elég ledőlni és amikor azt hiszed, hogy zuhansz, vagy lebegsz, vagy mintha lépcsőznél, vagy mennél valamerre, akkor máris a testeden kívűl vagy.. - ekkor is meg lehet ragadni a pillanatot és lehet irányítani magad.
egyébiránt egy alapvető lazító gyakorlat mindenekelőtt hasznos lehet és a képzeletbeli fehér fény, amely körbevesz és energiával ellát az is jó!
a tudatos részével kapcsolatban szerintem csak akkor lehet eredményt elérni, ha megfelelő energiaszinttel rendelkezel és nem félsz!
a félelem a legnagyobb gát a tudatos testelhagyásnál!

Üdv,
Attila.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 08, 00:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Johnny D: gyógyításról tudsz vmi hasznosat? Engem az érdkelne....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 04, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

írjatok!!!!!!!!! Sad
nem kell félni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a "pszichowalkman", bétaprog összefüggnek

a pwalkmanhoz nem értek (nyilván hipnotikus hangokkal hat az agyra)
a bétaprogramozás nagyon kicsi hatásfokú (de legalább nem
kell alfa hozzá! :) )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30, 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Barnabás"]Értem:)

És ezt mire lehet használni?

Hipnózisról már hallottam, hogy kiadot parancsot végre lehet hajtatni embrekkel de azt is csak akkor ha engedik ill. ők is akarják, bár ellenvéleményt is hallottam. De ehhez egy másik tudatállapot szükséges.[/quote]
-------------------------------------------------------------------------------
ez a dolog talan ugyanaz mint a psziho-wookmen?? ez alfa allapotban segit
tanulni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Barnabás
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.01.22. Hétfő 14:45
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29, 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem:)

És ezt mire lehet használni?

Hipnózisról már hallottam, hogy kiadot parancsot végre lehet hajtatni embrekkel de azt is csak akkor ha engedik ill. ők is akarják, bár ellenvéleményt is hallottam. De ehhez egy másik tudatállapot szükséges.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29, 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

agyprogramozás ébren mondatok ismétlésével :)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Barnabás
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.01.22. Hétfő 14:45
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így mint kifejezés nem hallottam. De azt hiszem sejtem mire gondolsz!
De inkább fejsd ki mit takar a fogalom bővebben, hogy teljesebb legyen a rálátásom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 28, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom, de növekedhetne gyorsabban...

hallottál már a bétaprogramozásról?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Barnabás
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.01.22. Hétfő 14:45
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Fog ez alakulni, nem baj az ha kevés de érdeklődő és kiváncsi emberek vannak itt mint 200 csak felszines kiváncsiskodó.

Én már többször is próbálkoztam a testelhagyással, de nekem inkább pszichés gátak azok amik megakadályozták egyéb más okból kifolyólag. De tudom, hogy létezik, mert sokszor éreztem már hogy visszazuhantama testembe egy egy ébredést megelőzően, emi épphogy felért egy 5.-emeletről való becsapódásnak a tömör betonba:) Olvastam szakirodalmat is elég sokat a témában és valóságosnak tekintem az álmok asztrálutazás jellegét. Figyelemre méltó képesség, remélem egyszer nekem is lesz benne tudatos élményem.

Barnabás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 05, 22:21    Hozzászólás témája: Asztrálutazás, álmok Hozzászólás az előzmény idézésével

jöjjetek minél többen!
a régin többen voltunk
hol vagytok fiúk???

pl. kinek volt már olyan hogy kiszállt a testéből?


A hozzászólás legutóbb Johnny d által 2008 Ápr. 17, 14:39-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztrál projekció Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd