Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

implóziós vízturbina

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 18, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm szerintem elemezni kéne több tekintetben az imploziot, eredetét....késöbb jobban kifejtem milyen kiisérletekre akarok kijjukadni.. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 05, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Ajánlom figyelmetekbe oldalamat!!

http://www.vizbonto.biofield.hu
Vissza az elejére
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 10, 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Módosítanám az implóziós turbina megfogalmazást egyszerűen implózióra, így szélesebb spektrumot ölel fel. Tehát bármi ami implózióval kapcsolatos, jöhet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemrég, mikor már nagyon kíváncsi voltam a pisztrángra, hogy tényleg van-e a kopoltyújában spirális áramlási csatorna szereztem be élő egyedeket, hogy megnézzem , és és valóban ott van benne. A kopoltyúk alsó felében van , bár részletesen nem tudtam megvizsgálni mert a halak kicsik voltak , de a spirálpálya határozottan látszott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 27, 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sokat agyaltam hogy az ingyenenergia témában mihez is foghatnék neki, mert nagyon érdekel, és sok érdekes dolog megragadott, de lévén nem túlzottan értek az elektronikához , úgy abbamaradtak azok.Viszont rábukkantam a schauberger találmányaira és bizony felcsigázott Smile), nincs szükség különleges villamosmérnöki tudásra, és van egy biztos kiindulópont amiből schauberger is kiindult, az pedig a pisztráng, a kopoltyújában lévő spirál alakú áramlási csatorna , amin a víz átáramlik, és kilépéskor nagyobb enrgiával lép ki. Ezért lehet hogy a pisztráng a rohanó patak vizében szinte mozdulatlannak látszik.
Ezen gondolkodva arra jutottam hogy az effektus legkönnyebb produkálásához olyan spirál alakú örvénypályát kell építeni amiben a lehető legtöbb változtatható paraméter van átépítés nélkül, és nem kell minden egyes spirálpályát megformázni, hogy ki lehessen próbálni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 12, 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tláltam néhány érdekes videót a témában a peswiki.com-on(az összes ingyenenergia témában vannak fenn rajta videók)

http://www.peswiki.com/index.php/Directory:Videos

http://youtube.com/watch?v=K5S__p4-AP0

http://youtube.com/watch?v=K5S__p4-AP0
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 10, 14:46    Hozzászólás témája: implóziós vízturbina Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok A Schauberger implóziós találmányai is kaphatnának egy témát. Mit tudtok róla, esetleg próbálokozott-e vele valaki? Legalább annyira érdekesek mint a többi találmányok. Smile Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd