Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Másodfajú perpetuum mobile

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 30, 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ramszesz: hogy állsz az épitgetéssel? alakul a szerkezet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19, 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos itt senki nem túl aktív....

Viszont nekem megszűnt a régi oldalam.... Sad
Egyenlőre van egy ideiglenes.....
Vissza az elejére
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 05, 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Ajánlom figyelmetekbe oldalamat!!

http://www.vizbonto.biofield.hu
Vissza az elejére
ramszesz
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.10.01. Szerda 13:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: dél-vidék

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 26, 09:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy mit építek?
Nos arról fogalmam sincs.
Ha minden igaz akkor 220V váltóáram készül hamarosan házilag,Mivel már készülget a szerkezet rájöttem,hogy felesleges váltakozó áramura készítenem,mivel az csak az áram nagytávolságu szállításához kell.
Így ha egyenáramot termeltetek akkor egyszerűbben és kiseb méretben is megvalósíthatom.
Mint mondottam volt kerékpár alkatrészekből készül.
Nem vonzás meg taszítás,csak akaratlagos pálya elhagyásra kényszerülés,mely látszólagos, ha csak nézzük.Viszont a működése szempontjából kívülről befelé haladó körkörös mozgásnak lehetünk tanui.
Én nem értem,mert iskolám nincs hozzá,viszont eltudom képzelni azt,hogy a differenciál egyenletek hogyan viszonyulnak a kettős integrálok deriválásához.
Egyszóval agyrém amit itt leírtam.
Amint elkészülök már videó is lesz róla,és közzé teszem ,mert az energia örök,és mindenkié!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ramszesz! Sok évvel ezelőtt valószínűleg kinevettelek volna,de csupán a kerékkötő" benyomása" miatt.De az élet megtanított arra hogy soha senkin nem nevetek! És mivel azt állítod magadról hogy szereted a derelyét,biztosan jó ember vagy! Az attikanagy feltett egy kérdést, te meg ellentétekkel válaszoltál. Így most én is kérdezném mit építesz? (de nehogy arra hivatkozz, hogy olyan ez mint a vonzás és taszítás Laughing )Innen fúj a szél!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ramszesz
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.10.01. Szerda 13:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: dél-vidék

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tenzin!
Azt nem tudom,hogy ez most itt mit akar szimbolizálni,mármint ez a pár sor amit írtál.
De értem én a tréfát mert magam is szeretek viccelődni.
Nagyon szeretem a derelyét.
Egyébként átolvasva, a joe cella megvalósítható,de nagyon bonyolult,legalább is nekem.Szerintem inkább sziszi mint fuszi.
Ami Téged illet,nos nagyon sok sikert kívánok neked a munkáidhoz .
Nem regelek le,viszont most belemerülök abba amiben szerintem a nevetség tárgya lettem.
Ha elkészülök vele,Te leszel az első akivel tudatni fogom!
Halihóóó! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia.. ramszesz! A hold cellának nagy jelentősége lenne sötétben( csak nehogy a csajoknál elterjedjen),a szögletes keréknek pedig lejtőnek lefelé!Ezek szerintem is ragyogó ötletek! A kerék egyetlen értelmes felhasználása a derelye vágó! Sok évvel ezelőtt történt (gyerekkoromban)hogy lovas kocsival jöttünk lefelé egy nagy lejtőn,a kocsis egy "féket" tett a fakerékre. Már nem emlékszem,.. mi volt ennek a láncnak a neve, de te biztosan tudod Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ramszesz
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.10.01. Szerda 13:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: dél-vidék

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 03, 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De de sőt ,csak két naponként vagyok gép előtt.
nos ne gondoljon senki semmi nagy nagy hókuszpókuszra.
Neoprimitív a felépítése egyszerű kerékpár alkatrészekből építek, csórón,de elszántan.
Ez a hajtásmechanizmus egy olyan összetett mozgási kombináció mely ben a mozgó alkatrészek instabil állapota által folyamatos a működés.
Nem örökmozgó .mert egyszercsak meg áll.
Ha nem akarod majd hogy megálljon nem fog meg állni,ha kell akár évekig.Az instabilitás a stabilitás,olyan ez mint pozitív és negatív.
A kereket több ezer éve használjuk,csak nem arra, amire valóban rendeltetve van .Szerintem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 03, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem!? Sebaj!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 02, 06:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na heló mindenki! Ramszesz,az jó ha van erdmény de egy kicsit /körvonalakban/elárulnád miez a ketyere?Igazán megtisztelnél vele.Üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 01, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! Az építésen és a próbákon túl vagyok(mondtam mukodj,de nem indul).Árnyékolással kár bíbelődni,kiöntöd belőle a vizet egyszerűen.Lord Kevin találmányát megépíteni.Lehet ha nem nézem meg a Star Wars-ot sosem fogok bele a cella építésbe.A Svájciak generátorán (Thestatika )nem okoskodtál? Talán a kettőből kilehetne valami eredményeset fejleszteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ramszesz
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.10.01. Szerda 13:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: dél-vidék

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 01, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tenzing!
Most hogy Edmund Hillary vel megmásztad az everesztet,nagy fába vágtad a fejszédet,ezekszerint ismét.
Én 1 évvel ezelőtt már olvastam a Joe celláról,akkor is lenyűgözött,de nem tulajdonítottam neki különöseb jelentőséget.
Most,hogy ezt a web oldalt fölleltem,és itt olvastam róla,úgydöntöttem Én is megépítem,de csak nagyon körültekintően,mert nem igazán világos az,hogy a geiger-müller számláló kattogni kezdett az építőjének,és hogy le kellett árnyékolnia.Milyen anyaggal kell az árnyékolást létrehozni.
Mondcsak? Te hol akadtál el az építésben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 01, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! A legjobb helyen jársz,csak ezt a találmányi időt valahogyan rövidítsd.Ha van valami ötleted a Joe-cellával kapcsolatban bátran írd meg.Én most kanyarodtam vele egy zsákutcába,minden segítség elkelne! A segítségemet én is és gondolom a többiek is felajánljuk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ramszesz
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.10.01. Szerda 13:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: dél-vidék

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 01, 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit!
Hogy jó helyen járok e azt nemtudom,csak annyit szeretnék tudatni veletek,hogy ne csüggedjetek, mert ha az ütemtervet tartani tudom ,akkor a 220V 50Hz 16A természetesen váltakozó feszültséget folyamatosan előállító berendezésem 1/2-1 éven belűl elkészül.
Nekem ez a hobbym.
Másnak a gáz ár emelés
Szerény számításaim szerint,miután betegre fűtöttem,világítottam otthonom,marad 3kWh feleslegem.
Most éppen a kisebb berendezést építgetem.
A nagyobb ellát majd egy egész falut.
Szeretném a gépkocsimat is ezzel működtetni.
Abban majdnem biztos vagyok,hogy szabadalmat nem fogok erre kapni.
Van egy másik ötletem is,mégpedig,hogy éjjel a nappalihoz hasonló hatásfokon termel villamos áramot a napelem.
Nekem eddíg 14 évem ment el ezekre.
Sok sikert mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Helem
új tag
új tag


Csatlakozott: 2008.07.19. Szombat 17:08
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 20, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Számtalan részletkérdést kell megoldani. Gépészmérnöki, esztergálási, hűtési konkrét elemek és ismeretek kellenek. Elkezdtem egy helyi esztergályossal, de nehezen halad a dolog.
_________________
Olvassátok, el:
http://www.helemf.freeweb.hu/perpetuum.htm
Meg kéne építeni. Én elkezdtem, de lassan halad.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 20, 07:49    Hozzászólás témája: helem Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért nem próbálod ki, ha kitaláltad? Nehéz mások helyett szülni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Helem
új tag
új tag


Csatlakozott: 2008.07.19. Szombat 17:08
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 19, 17:12    Hozzászólás témája: Másodfajú perpetuum mobile Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítsetek megcsinálni!!!
http://www.helemf.freeweb.hu/perpetuum.htm

Itt már vitatkoztunk róla:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9158768&la=64395042?cmd=Article_showArticle&t=9158768&la=64395042
_________________
Olvassátok, el:
http://www.helemf.freeweb.hu/perpetuum.htm
Meg kéne építeni. Én elkezdtem, de lassan halad.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd