Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

plazma vízmeghajtás

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
skywalker
új tag
új tag


Csatlakozott: 2009.05.12. Kedd 8:56
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 18, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem olvastam vissza mindent, viszont találtam valamit, ami talán érdekelhet benneteket is.

http://www.annazsofi.hu/olajlevalaszto/howto.html
http://www.annazsofi.hu/olajlevalaszto/elmelet.html

Hallottatok már róla?
Ez Plazma gyújtás, vízbontó mellé is simán berakható, és fokozhatja az üzemanyag - megtakarítást...

Mit szóltok hozzá?

üdvözlettel
skywalker
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kingkiller
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2009.03.08. Vasárnap 2:38
Hozzászólások: 125
Tartózkodási hely: Gyöngyös

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 12, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Fgab! előre is köszönet érte, a kísérletekről, s eredményeiről küldök tájékoztatést mindenképp. Ha valami nagyon bejönne, komplett kapcs rajzot adok, vagy egy müködő elektronikát küldök, hogy tesztelhetsd te is egy más méretű cellán!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 12, 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kingkiller a bontó asszem ma utjáraindult, nemláttam az ismim tehercarját itthon, igaz még nem hivott, de uton van hozzád a bontó a tesztekhez.. s vszinüsitem meg is kapod a héten... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kingkiller
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2009.03.08. Vasárnap 2:38
Hozzászólások: 125
Tartózkodási hely: Gyöngyös

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 04, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Kingkiller ,tedd meg azt,hogy ezt a témát hanyagolod és maradj csendben.Ezt már a férjem is látta amit írtál és meg kell hagynom,nem éppen azt mondta,hogy 100-as vagy...és a másik tényként közlöm,hogy nem nick nevem van,hanem én én vagyok a Norbi feltételezem nincs más néven.Mondom,mivel közös ismerősök a férjemmel és nem máshogyan amit Te feltételezel...Milyen érdekes???Más nem állt rá erre a magánéleti dolgokra,csak Te.Úgy látszik más másként is tud gondolkodni ebben a fórumba és nem egy áskálódós és negatív emberként.Tedd meg,hogy elgondolkozol és mielőtt megszólalsz kifelé privát üzibe kérdezz,mert lehet,hogy mások is nevetnek csak rajtad.Köszönettel"


Gondoltam, közkinccsé teszem norbika üzijét. Very Happy nem lehet mindenki tökéltetes, vixont ez már kezd zavarni. Lehet esetleg tenni ez ellen valamit???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 03, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kingkiller.: küldd bátran a coldfusion@freemail.hu cimre! Köcce!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kingkiller
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2009.03.08. Vasárnap 2:38
Hozzászólások: 125
Tartózkodási hely: Gyöngyös

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 03, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pari! Inkább nem füznék semmit a hozzászólásodhoz, ellenben aki látta már norbika hozzászólását bármely fórumon- az nagy valószínűséggel tudja hogy ki vagy. Viszont eme topik valszeg nem arra jött létre hogy kitessékelt személyek itt próbálkozzanak menteni az elveszett mundért,- más nick-en. Fgab! Írd már meg légyszi, hogy hova küldjem a motor vezérlést, mert kész van. A bontó vezérlése valszeg a jövő héten meg lesz. Ha tudunk valamikor egyeztetni egy maximum frekit, és kondi értéket, meglesz az is az inverterével együtt Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pari
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.03.24. Kedd 14:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 03, 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-Más: Kedves Pari, vagy ha ugy tetszik duma norbika! Valóban merészeltem tőled kérdezni a trafóval kapcsolatban, de ha jol emlékszem elhajtottál a francba miután megtudtad hogy a Mayer elektronikát megcsináltam pici módosítással, saját ötlet alapján. a lényeg hogy ugyan azt csinálja mint amit bármelyik leírásban láthatsz. na ennyit a te segítségedről. Viszont hidd el hogy nem mindenki ilyen önző mint te, ez személyes tapasztalat. ..na de nem vagyunk egyformák![/quote]

Kingkiller-Te el vagy tévedve.De nagyon!!!Már elnézést,de még nem tudsz valamit addig minek mondod ki.A magán életemről annyit a férjem-NEM az említett személy vagyis nem Norbi.Az én férjemet nem így hívják és közel a 37. életévéhez közelít.Egyszóval még nem vagy valamiben biztos Ne! nyisd ki a tuvok fórumot és Ne itt csacsogd ki tévesen a mások magánéletét.Erre találták ki a privát üzenetet.Kérdezz ott!Ja és lehet,hogy a hajam szőke,de engem NEM! kell kivezetni a körforgalomból egy százasért,de most ahogy visszaolvastam Rád ráférne,de egyszerűbbnek tartottam ha leírom és segítek,hogy jobban láss.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pari
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.03.24. Kedd 14:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 03, 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-Más: Kedves Pari, vagy ha ugy tetszik duma norbika! Valóban merészeltem tőled kérdezni a trafóval kapcsolatban, de ha jol emlékszem elhajtottál a francba miután megtudtad hogy a Mayer elektronikát megcsináltam pici módosítással, saját ötlet alapján. a lényeg hogy ugyan azt csinálja mint amit bármelyik leírásban láthatsz. na ennyit a te segítségedről. Viszont hidd el hogy nem mindenki ilyen önző mint te, ez személyes tapasztalat. ..na de nem vagyunk egyformák![/quote]

Kingkiller-Te el vagy tévedve.De nagyon!!!Már elnézést,de még nem tudsz valamit addig minek mondod ki.A magán életemről annyit a férjem-NEM az említett személy vagyis nem Norbi.Az én férjemet nem így hívják és közel a 37. életévéhez közelít.Egyszóval még nem vagy valamiben biztos Ne! nyisd ki a tuvok fórumot és Ne itt csacsogd ki tévesen a mások magánéletét.Erre találták ki a privát üzenetet.Kérdezz ott!Ja és lehet,hogy a hajam szőke,de engem NEM! kell kivezetni a körforgalomból egy százasért,de most ahogy visszaolvastam Rád ráférne,de egyszerűbbnek tartottam ha leírom és segítek,hogy jobban láss.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kingkiller
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2009.03.08. Vasárnap 2:38
Hozzászólások: 125
Tartózkodási hely: Gyöngyös

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 26, 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab írta:
semmi baj... ö nem ott keresgélt ahol kellett, elsöre nem lehet így tudni ki segit ki nem, ki ér rá, ki nem..ki vágja az elektronikát, ki vágja az autoszerelést, ki a karburáciot a pgy-t vagy a pwm-et..,a meyert....... ki a vízkezelést... ki a kolloidot..ki adja a segitökészséget.........................bla,bla,bla..........probálkozni kell...

És ez így is van.
-Más: Kedves Pari, vagy ha ugy tetszik duma norbika! Valóban merészeltem tőled kérdezni a trafóval kapcsolatban, de ha jol emlékszem elhajtottál a francba miután megtudtad hogy a Mayer elektronikát megcsináltam pici módosítással, saját ötlet alapján. a lényeg hogy ugyan azt csinálja mint amit bármelyik leírásban láthatsz. na ennyit a te segítségedről. Viszont hidd el hogy nem mindenki ilyen önző mint te, ez személyes tapasztalat. ..na de nem vagyunk egyformák!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 26, 23:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pari: hát akkor nincs több ajánlat.... Cool ..... legalább hajadon lettél volna...... Laughing Az iirásstiilusod monjuk egy pasi ismerösömére emlékeztet.. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kingkiller
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2009.03.08. Vasárnap 2:38
Hozzászólások: 125
Tartózkodási hely: Gyöngyös

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 26, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fast and Furious írta:
Szia Kingkiller!

Vagy kaptam volna egy árajánlatot Wink

ha megkeresed a neten, most is kaphatx árajánlatot! meg egy xívinfit Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pari
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.03.24. Kedd 14:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 26, 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab: Szőke vagyok, kék szemű! És férjes asszony!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 26, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pari:, én is épitek be vmit szivesen, ha egész nap velem lennél!... Smile addig kikapcsolom a telot, hogy ne hivjanak, s ne kelljen senkinek segitsek...... persze csak remélhetem, hogy barna hosszu haju aranyos csajszi vagy... áááááááhhhh, ne haragudjatok, de ezt nem hagyhattam ki...muszály volt elviccelnem Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 26, 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

semmi baj... ö nem ott keresgélt ahol kellett, elsöre nem lehet így tudni ki segit ki nem, ki ér rá, ki nem..ki vágja az elektronikát, ki vágja az autoszerelést, ki a karburáciot a pgy-t vagy a pwm-et..,a meyert....... ki a vízkezelést... ki a kolloidot..ki adja a segitökészséget.........................bla,bla,bla..........probálkozni kell...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pari
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.03.24. Kedd 14:06
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 26, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Én -mint itt sokan- ismerem személyesen a Norbit. Meglepődtem amit láttam hogy kizártátok őt! Bár igazatok van a reklámozással kapcsolatban, de szerintem ezért kizárni valakit butaság.
Szerintem besokallt egy kicsit az itt kingkiller néven szereplő egyéntől! Éppen mellette voltam egész nap egy autó beépítésénél, amikor aznap legalább 5-6-szor hívta valaki meyer vízbontóval kapcsolatban.
Panaszkodott Norbi hogy az egyén elég analfabéta, mivel olyan kérdéseket tesz fel mint: hány menetet tekerjek a trafóra? Norbi: milyen vasad van? Mi az értéke?
Az egyén nem tudott válaszolni, mire Norbi megkérdezte hogy akkor hogyan mondjam meg? Erre az egyén lecsapta a telefont!
Szerintem ha valaki tudatlan, ne Norbit okolja a hülyességeiért! Norbi segíteni akart!! Több héten keresztül hívogatta előtte is őt!! Ha Norbi a semmit magyarázta volna órákig, akkor szerintem csak egyszer hívta volna!!
Valamint úgy gondolom, ha valaki segít, nem kell "rámászni a fejére" úgy, hogy le sem lehet vakarni!!
BOCSÁSSATOK MEG! NEM SÉRTEGETNI AKARTAM SENKIT, CSAK NEM BÍRTAM KI AZOK UTÁN, AMIT EZ AZ EGYÉN ÍRT NORBIRÓL!!
SZIASZTOK! -EGY ELÉGEDETT MEGRENDELŐ HÖLGY-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fast and Furious
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.05.20. Kedd 20:27
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: BKK

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 23, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kingkiller!

Vagy kaptam volna egy árajánlatot Wink
_________________
Üdv mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kingkiller
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2009.03.08. Vasárnap 2:38
Hozzászólások: 125
Tartózkodási hely: Gyöngyös

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 23, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Őt már hiába kérded, ha akarna sem tudna válaxolni, miután ki lett picsázva a stílusa és modora miatt. na de egyet se bánkódj, vélasz helyett ugyis csak valami gagyi kérdéseket tenne fel,hülyének nézve téged Confused ..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Fast and Furious
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.05.20. Kedd 20:27
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: BKK

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 22, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Duma Norbival kapcsolatban:
-nem biztos,hogy valótlant állít
-nem biztos,hogy az ő gépei nem működnek
-nem biztos,hogy a modorát csak félreértjük
de egy valami biztos:
ezen oldalakon nem etikus termékeket árulni,mert ezen oldalak nem a business-ről szólnak,hanem a közös munkáról egy adott témával kapcsolatban.
Mindenesetre Norbi ígértél leírás és építési útmutatót,ha jól emlékszem...
Engem mint gépészt a motorhoz való méretezése érdekelne.
Van erre valami képleted? Vagy ezek univerzálisak?
Szükséges-e tökéletesen méretezett/ adott autóra, ccm-re/ készülék?

Vitával és indulatokkal nem lehet messzire jutni.

tisztelettel: Fast and Furious
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
chiptuningos
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.03.20. Péntek 8:43
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 24, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norbi: Te tudsz olyat is mondani, ami esetleg hasznos? Vagy csak azt, hogy eladó? Vagy azt, hogy ne vegyétek meg, mert nem müködik?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 24, 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valahogy eltüntek az általam ajánlott linkek a téma elejéröl, miért?
Sajnos a fórumra nem lehet betenni sem mellékletet sem képet.
Ezt is valószinüleg ismeritek, habár már elég szakállas http://tinyurl.com/yj5uct
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 24, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tuvok!!

Bár úgysem hiszed el, de leírom....... úgyis kizártok..... Rolling Eyes
Soha életemben nem néztem meg azt a bizonyos említett kapcsolást, ami állítólag fent van a Pájer Tibi oldalán!!!!
Továbbá.....
Nem neveztem senkit köcsögnek, sem ehhez hasonlónak soha!!!...
Nem támadok senkit csak úgy........ kivéve ha a semmit akarja eladni 500 000-ért...
Ha valakit ostromolnak.. nyilván védekezik.. egyre többen keresnek meg azzal a kérdéssel hogy ki az a Vladimir...
Mindenkinek leveleket küld akinek csak lehet.. az iwiwen az ismerőseimnek is... ez azért már a gusztustalan kategória azt hiszem..!!!
Én soha nem bántottam senkit... SŐT!!! Van aki belőlem gazdagodott meg....
Ha már az elmúlt 8 év során milliókat buktam, megpróbálok egy kis "aprót" keresni!!
Soha nem másoltam le a mások munkáját!!!!!!
Vissza az elejére
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 23, 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Duma Norbert,

Ez az első és egyben utolsó figyelmeztetésem, illetve a végső felszólításom. Egyszer és mindenkorra szállj le a magas lóról, és felejtsd már el ezt az arogáns stílusodat.

Továbbá szavazásra bocsátom, hogy ki ért egyet Duma Norbertnek a fórumról történő kizárásával.


Duma Norbert írta:
Szia chiptuningos!!

Egyetértek mikro2-vel!!!
Vásárolj egy készüléket Kovács Sándortól!!
Igaz.. fél milla... De utána (Kovács Úr "elmondása szerint") nem kell villanyszámlát fizetned!!!!
Ha megvetted, értesíts hogy hány nap múlva állt le!! ok??
Ne higyj nekem!!!! Próbáld ki!!!
Aztán ha rájöttél az igazságra... KÉRJ BOCSÁNATOT!!!
Mellesleg készülj fel..... a pénzedet elbukod!!!!
Twisted Evil
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kovács lászlo
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.01.30. Szerda 10:35
Hozzászólások: 127

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 23, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt forumozok! Sajnos beleestünk a legnagyob hibába amit az alternativ energiával foglalkozok elkövethetnek .Dühöngünk jogokat képzelünk el elküldjük ide oda egymást, félig kész eredményeket elkezdenek árulni .és ha belegondolunk és kezdjünk el gondolkodni Elkezdtünk valamikor egy jószándéku erkölcsileg fejletebb komunikáciot és megosztottuk a tudásunkat és tudást kaptunk hatalmasat fejlödtünk .A fejlödés it fog megállni ha nem jozanodunk ki szét fog esni a rendszer mindenki titkolodzni kezd és a másikat lesi ki menyiért mit stb. Nem kell ide olaj mafia kiütjük mi magunkat.Az alternativ energiát csak akor érdemeljük meg ha felnötünk hozzá szellemileg is ez nem üzlet. Amit ma megépitettél és eladtál holnap elavult .Hisz a félével ezelötti plazma mamár semire se jó tul léptünk rajta hála a komunikácionak, a tudását egymásal megosztó embereknek.Nézünk tükörbe és BOCSI ez nem jó irány én is tévedtem.Inkáb azt nézzük hogy tudnék a másiknak is segiteni .Ha valaki az eredményeket használja akkor vegye a fáradságot és osza meg a sajátjait is másokkal mert ez a dolgok mozgató rugoja neki is fog valaki jó ötlete segiteni ha elakadt .Ezzel szeretném befejezetnek látni a témát és jo lene Lajos filjeit elemezni mert az az érdekes és elöremutató.Üdv László
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 23, 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, Uraim!

Ma kaptam éppen a 40. levelet néhány napon belül, ami azt "ajánlja, tanácsolja vagy épp ötlet szinten emliti" hozzak létre egy belsö fejlesztöi forumot, amely csak "néhány" személy hozzáférésével jár, s újra zavartalanná teszi kommunikáciot több ember közt is, akik a fejlődést "freeben" akarják. Az elsö levél óta rágodtam rajta, most megtettem az elökészitéseket. .....

Az antigrav. rovat, ezentúl csak néhány embernek lesz elérhetö...


Gab.
Márc 23.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 22, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia chiptuningos!!

Egyetértek mikro2-vel!!!
Vásárolj egy készüléket Kovács Sándortól!!
Igaz.. fél milla... De utána (Kovács Úr "elmondása szerint") nem kell villanyszámlát fizetned!!!!
Ha megvetted, értesíts hogy hány nap múlva állt le!! ok??
Ne higyj nekem!!!! Próbáld ki!!!
Aztán ha rájöttél az igazságra... KÉRJ BOCSÁNATOT!!!
Mellesleg készülj fel..... a pénzedet elbukod!!!!
Vissza az elejére
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 22, 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tisztelt chiptuningos!

Én mikro2 kijelentem, hogy nem hirdettem soha eladásra sem vízbontót, sem plazma gyújtást! Sőt soha sem adtam sem ajándékba, sem pénzért senkinek az előbb említett készüléket! továbbá, nincs az említett Norbival közös ügyem mindössze barátom és természetesen alkalmanként segítem. Nem tudom mi a bánatot nem ért ezen a sok kretén. Aki mást állít az bizonyára bizonyítani is tudja az állítását! Ez a kijelentés 2009 március 22.-ig tökéletesen hejt álló (ne feledjétek ellenőrizni!)

Mivel olyannal cseszegettek amit sohasem követtem el és nem utolsó sorban semmi közötök hozzá. Úgy döntöttem megfontolom az alternatív energia témakörben rejlő lehetőségeket és azt ha úgy ítélem meg, üzleti vonalra terelem. Hogy milyen témában és kivel (kikkel) azt talán ez alkalommal nem teszem közzé mivel még én sem tudom pontosan.

De ha már etika és pgy, akkor talán nem én vagyok ez ügyben sáros! Tisztelt XY, nem akarnál írni az ügyről? elindítasz egy pletykát majd sunnyogsz és játszod az áldozatot. Üdvözöllek!

ja és még valami kedves chiptuningos. Sándort csak ajánlani tudom neked és a hozzád hasonlóknak. Igazából tényleg csak utána tudod eldönteni ki a simlis. Gratula a döntésedhez!
Vissza az elejére
chiptuningos
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.03.20. Péntek 8:43
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 22, 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norbi: Sok mindent lehetett ott olvasni, de a bizonyos H.Csabát, mintha nem láttam volna szólni, igaz én nem rég csatlakoztam a fórumra, mert pár napig még van időm netezni, az időt kihasználom, de amugy csak keveset tudok fórumozni.
Mióta a fórumon vagytok nézve a dátumot, ugyérzem csak káoszt, zűrzavart okoztatok. Nem túl szép dolog. Smile Nem tett túl jó benyomást az hiszem az itt "szemlélődőkre", a plasmás dolog sem, nekem "hitelétvesztettnek" tűntök most. És elhihetitek szerintem többek fejében is az fordult meg, a Kovács ügy is csak koholmány, mint a pgy ügyetek, elég zűrösnek tűntök! Ha viszont tényleg nem koholmány, akkor sajnálhatod, mert akkor a Kovács úr malmára, hasznára hajtottad most a vizet!! Mivel én neki hiszek inkább a történtek után, nem neked, vagy nektek!

u.i.:
(egyéni nézeteim a saját szabadságjogom)
üdv mindenkinek!

Zoli
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 22, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia chiptuningos!

Nos... Azt írtad "sumákolunk"....
Én ezt cáfolom!!!
A "kovács Sándor" fórumát azért csinálta szerintem mikro2 hogy egyértelműen megtudjuk.. mi a célja Sándornak....
Azzal a bizonyos H. Csabával már én is találkoztam személyesen!!
El kell róla mondanom h egy korrekt üzletember, aki minden ilyen témában érdeklődő személy.....
Tisztességgel kifizette a készülékért a pénzt, ami elég hamar megadta magát!!!
Szóval.... A Kovács Sándor olyan dolgot próbál eladni az embereknek 500 000-ért, ami nem működik!!!!
Amiket én árulok, eladok... azok működnek.. garanciát válalok rá...
Ráadásul néhány tízezer forintba kerülnek.. ÍGY A HOZZÁ NEM ÉRTŐ EGYSZERŰ EMBEREK IS ALKALMAZHATJÁK HASZNÁLHATJÁK EZEKET!!!!
Vissza az elejére
chiptuningos
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.03.20. Péntek 8:43
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 22, 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"kedves" mikro2, a témákat végigolvasva meg a konzekvenciát levonva több, mint gyanús a munkátok, gondolok beleértve a Kovács Sándor lejáratására is (utólag felmerül a kérdés a kívülállóknak is, hogy miért csináljátok ezt, vagy csinálod?). Nem csak a plasma rendszerre gondolva immár. Ha netán eltűntök a fórumról, az sem baj, a fejlődés nem fog megállni nélkületek, (És azt is látom ez az egész vízautosdi nélkületek jutott odáig, ahol napjainkban tart) ti eddig sem tudtatok többet semmiről (nekem úgy tűnik), mint egy "komplett fórum". Segíteni meg nem akartok semmit a beírásokból kiindulva. Még vmi! D.Norbinak: inkább ne írj a fórumba olyanokat, amiket nem tartasz be, én sem írok olyanokat, igaz én őszintén mondom közel nem értek annyit az itt felmerült témákhoz, mint a fórum alapítótagjai, vagy a K-fórum néhány tagja, de emberileg jó megfigyelő vagyok, s azt látom, ti keményen summákoltok, ékesszóló barátaim! Politikai pályát ajánlom figyelmetekbe, ott van szükség ékes szavakra, hátsó szándékokra. Most lehet fleto posztja megüresedik, vegyétek célba azt. Smile

Más.: Nézelődtem a Norbi, más cellákkal biznicelő oldalak között, elég horror árak vannak, gondolva, hogy Norbi cellája 90 ezer Huf, amiből egy müanyagot lehet látni semmi mást (talán még annyiért be sem szereli), persze van más oldal is, de azok jelentéktelen játékokat kínálnak még több PZ. Kíváncsiságból megkérdeztem az Fgab-t, hogy mennyiért rakná be a kocsimba a cellt, persze motorhoz hangolással, ha én csak apróságokban tudok neki segíteni (vezetékelés, bakkot csinálni, csipp-csupp dolgok).
Válasza: 45-57 attól függöen, bele kell-e nyúlni a motor injektor vezérlésébe. Amit "cellacsomagot" láttam tőlük szinte full RO acél _(a bubbler is), és bővíthető. Sőt ha akarnám magam is megcsinálhatnám elejétől végéig, mert segitenének az ötleteikkel (vagy akár csak részeit megcsinálnák, a többit, meg magam). Sajnos nekem nincs hozzá mindenem meg, hogy összehozható legyen itthon egy ilyen cella.

Elnézést kérek, hogy ilyen hangvételű lett a hozzászólásom, de kikívánkozott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 22, 02:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt LustaDick!

Nem tom miért fogtál csokorba a Norbival de ha már megtetted akkor itt is leírom. Nem tudok nyilatkozni a Norbi nevében, tehát tedd fel neki a nekiszánt kérdéseidet (vagy valaki másnak)
Nem célom sem szítani, sem nyugtatni a kedélyeket! Semmi közöm a szóban forgó kedélyállapothoz.
Nem akarok semmit közzétenni! Ha ez a késztetés mégis rám törne, időben felhívom a nagyérdemű figyelmét.
FIGYELEM! k fórumos pgy egy másolat!! Ez a technológia már több évtizedes! Az említett rajzot megnéztem, de számomra nem több csak egy skicc. Nézz körül a neten és találsz ilyet ezret!

Tisztelt Mindenki! Mutassátok már meg hogy hol hirdetek pgy ügyben!! Engedjétek már meg nekem hogy azzal foglalkozzam amivel akarok. Ha pedig mindenáron találgatni akartok, hát tessék lottózni!

Te pedig LustaDick egy ma született bárány vagy (vagy csak sunnyogsz?), szóval ne kéregess nálam vannak neked szüleid pumpold azokat! Mi van itt óvoda? Vagy csak ilyen sok debil olvassa ezt a fórumot?

Szájatok magatokba egy kicsit! Mire jó ez a csesztetés és a sárdobálás? Megunom és nem jövök többet, ti folytathatjátok tovább a játékotokat de néhány tagot leszámítva ugyanolyan sötétek maradtok! Én megvagyok nélkületek is.
Ahelyett hogy csinálnátok valamit, vagy tanulnátok ha már nem megy saját aggyal, csak a pofátok jár! Ti beszéltek etikáról? Normálisan még kérni sem tudtok!
Vissza az elejére
LustaDick
új tag
új tag


Csatlakozott: 2009.03.20. Péntek 19:43
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 21, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

T. duma Norbert és Mikro2 !

Azért hogy megnyugtassátok a kedélyeket plgy ügyben , nem akartok róla feltenni 1 vázlatot v. képet v. valamit .
Én úgy álltam hozzá a dologhoz hogy :biztos más módon is sikerülhet megoldani ezt a plgy cuccot , nem muszáj lemásolni . ( bizonyítsátok már be lécci ! Smile

Mégis egyre furább , hogy a k fórumos plgy után már 2 is megjelent igen rövid idő alatt .

Ne féljetek mi tutira nem fogjuk lemásolni !!! nekünk jó a k-fórumos is ! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikro2 napközben hivott mikor ezt mondta.., hogy leégett, vagyis kiment.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab....

Nem égett le a készülék...
Én csináltam (amatőr módon) egy zárlatot.. így véget vetettem a továbbiaknak... Embarassed

Egyébként hogy értsd.. este 11-kor sötétben dolgoztam és fordítva kötöttem az akksira a vezetékeket... ennyi...
Vissza az elejére
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20, 05:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norb: azt, hogy termékszintü-e az álltalad készitett pgy... nem állithatod, mert ahhoz több ezer lefutott kilométer kell....és annak a tapasztalatai...1 hete még a mikro2 nekem mondta, hogy leégett az elsö pgy probátoknak az invertere.. honnan tudod iigy állitani, hogy termék? hisz kilométer nem áll mögötte elég.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 19, 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia mindenki!!!

Éppen Vladival beszéltem skypeon!!
Szerintem ha senki nem látta mit adok el, akkor hogyan jelenti ki azt bárki hogy az az övé???????????????

Shocked
Vissza az elejére
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 18, 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Heló mindenki. Csak pár napig nem olvasom a fórumot és tessék....Szomoruan veszem az egészet.Biztosan olvasta sokmindenki a Mayer rovatot is,s talán a Norbika által kreált "elvtelenséget" is,és a kifogásaimat.Egy- két emberkén kivül nemigazán mozditotta füle botját senki.Pedig ha a regisztációt megnézzük sokan vannak,igaz a fele már nincs itt.Sokan gondolták biztos ,hül..e ,mondjad magadnak,kit érdekel mit veszekedsz.S látjátok mivé fajulhatnak a dolgok??? És eltelt március 15,és mi volt?? Semmi.Mint a birkák kiket visznek a vágóhidra,halgat mindenki,még bégetni is elfelejtettünk???? De bezzeg panaszkodni ,aaaazt mindenki tud! Pedig belül mindenki tudja,nem jólvan ez igy.Elv nélkül,gátlástalanul,csak a pénznek,mindenkin átgázolni!!!!!????
ÉBRESZŐ BIRKA MAGYAR!!!!!! NEMKÉNE ÖSSZEFOGNI ?HE? Na de hagyjuk a politikát,bár ez a fórum is az. És végül fgab szavaival élve:ha nemtudok sütni legalább lopjam el!!!! Ez a hited Norbika,és ahozzád hasonló birkáknak?? Mert ahogy hallom te se tudsz sütni csak ugatni! Pedig sok emberke 40% -nál jár minimum nem 20-nál?!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vladi
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.02.06. Szerda 18:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 16, 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sad sziasztok már nagyon régen nem reagáltam itt a fórumon illetve nem is írtam semmit. az oka, hogy egy nagyon jó csapatot hoztam a gabival létre és velük kommunikáltam javarész. de a vízbibtó norbi igen csak feldühített. már egy jó ideje kérte, hogy csináljak neki egy plgyt-plazmagyujtást. de egy két emberrel kommunitáltam és egyhanguan meggyőztek, hogy a norbi nem megbízható ember és csak hasznot keres mindenkiben, ezért már egy jóideje nem is reagáltam a skypon való keresésére. igen csak vissza kel fogjam magamat, hogy ne törjön ki belőllem az ukrán származásom!!!!!
de ez egyre nehezebb, főleg, hogy ez a plgy az én és a rosco fejlesztése, itt említeném, hogy a gabi és laci krisz, stb is részt vettek a kipróbálásban és neten ill telón keresztöl segítettük őket ha gond volt a rendszerrel, tehát ez egy csapatmunka. és nem az a célja, hogy anyagi hasznot kovácsoljunk belőlle, ha ez lenne akkor nem is tudnátok rólla semmi fontos részletet. itt szeretném kijelenteni ha valaki szeretné megépíteni és ha megbízható ember akkor mint eddig is ezután is szívesen segitem a tanácsaimmal. SKYPE: fivladimir ez a skype nevem. és az ilyen alakok mint a NORBI az emberi társadalom betegsége . ha az ilyenek nem lennének akkor ez szebb világban élnénk. de itt ragadom meg az alkalmat, és kijelentem, hogy a norbi szerencsére sok kicsi apró részletet nem ismer a kapcsilásból ami miatt nagyon rossz a hatásfoka az egész rendszernek.elégnem a gyertákérintkezői, a gyertyákon egy idő után nem lessz plazmaív a hengermen nyomás alatt, csak kint a szabadban,bezavarja a jármü elektronikáját persze az egyszerü pl LADA-ét nem , stb még sorolhatnám. ezeket csak én és rosko ismerem. a rendszer még mindíg fejlesztés alatt van, s így még nem végleges. ezért is idő előtt akart a NORBI ebből hasznot húzni.
ennyit erről a norbi lényről.
_________________
hajrá ukrajna+magyarország
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 16, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még talán annyit, hogy ez a technologia nem termék szintü!!!!!!!!!!!!!!!! Felhasználása komoly szakértelmet igényel több szempontból is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kovács lászlo
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.01.30. Szerda 10:35
Hozzászólások: 127

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 16, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norbi a plazmát évek ota fejlesztik Vladiék rengeteg meloval és pénzel te meg pofátlanul elkezded árulni azt amit készen kaptál az ijen emberektöl álltalába hányingerem van .Nálunk az a szokás hogy egymásnak segitünk és ingyen.László

http://vizbonto.hupont.hu/9/plazmagyujtas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 16, 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fejlesztöi vélemény 2: idézet skypeból.:
szia
[18:32:41] Fidrja Vladimir: figyu az eggyik ismerősöm felhívta a figyelmemet, a weblapodra
[18:32:57] Fidrja Vladimir: na igen meglepet amit láttam ott
[18:33:15] Fidrja Vladimir: névszerint a plazmasgyujtász
[18:34:18] Fidrja Vladimir: ezt én és ros-co fejleszetük ki és neked nem igazán van benne sem pénzed nem energiád!!!!
[18:35:39] Fidrja Vladimir: úgyérzem le kéne vegyed a lapodról!


A hozzászólás legutóbb fgab által 2009 Márc. 16, 19:23-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 16, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fejlesztöi vélemény 1. :

"A közölt kapcsolást otthonra bárki megépítheti hobbi célra. A
keletkezett balesetekért, károkért felelősséget nem vállalok! Az anyag
üzleti célú felhasználása, más oldalakon, médiákon való leközlése,
továbbítása, még módosított formában is, az az én engedélyemhez kötött!
Farkas"

A kísérletekben Vladi is nagyon sokat dolgozott, és Gabi is.

Ez természetesen nem arra vonatkozik hogy ki akarom sajátítani, hanem
pontosan arra hogy egymással etikusan viselkedve nem csinálunk belőle
üzletet!!!!!!!!!!!!

eddig leközölt: http://fenykapu.free-energy.hu/pajert60/PlazmaInfo_Farkas.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 16, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rövidesen weben fogom taglalni a plazmagyujtás teljes dokumentácioját, eddigi kísérleti eredményeit, ami az 1. változat tesztjét taglalja,(elönyeit, hátrányait) sajnálattal kellett lássam, hogy vannak, akik ebbööl hasznot próbálnak húzni ( ha meg hasznot, akkor mükszik vmennyire a dolog), pedig a fejlesztök (kitaláló: TERO, S1R9a9m9) itthoniak:(Vladimir,Rosco,fgab Smile, (tesztelök: Putynok, Kovács Laci, s még néhányan) , míg végig nem viszik, nem akartak roola több infot kiadni és szerették volna, hogy mindenkié legyen, ez persze nem marad el, mert a teljes eddigi kutatási eredmények rövidesen felkerülnek egy álltalam már régoota igérgetett weboldalra.. Smile ingyé, a szabadenergia mindenkié..(ahogy a tero, s1r.. is szánta) . Smile Szeretnék a fórumon több fejlesztööt is megszoolaltatni ez ügyben.... (magam is benne vok nyakig, ami az auto motorhoz illesztését illeti.)
Mi alapvetöen a TERO modifikáciot taglaljuk, hisz már egy jó éve legalább v. több, foglalkoztunk vele...


a 2. változat egyelööre várat magára.... sajnos nem sikerült vízzel hajtani a motort vele... de az eddigi legjobb hibrid eredmény 40% körüli f. csökkenéssel járt! ... Sajnos egyre sürgetöbb az idö, mert a gennyes qrcsány kormány gazdasági válságra hivatkozva szarrá emeli az energia árakat... és az embereket nyomorba dönti..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 12, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jók a linkek Lajos! Ennek a kutatásában a "Gabteam" élenjár hazánkban, tagjai ezen a foorumon is jelen vannak, még ha nem is írnak a forumba... A Pájeron közzétéve a kapcsolás Rosco jóvoltábool...... Hazánkban több auto fut pgy vel...,,, saját automban tudtommal eddig a legjobb hatásfokkal..."mixed fuellal".......2. változatárol, ami smd kiegészitett s ujabb hatásfokot céloz meg, egyelööre a tervasztalon.... "részben kész"...... rengeteg uj teszt kell, kisérletek kifutási idöö kérdéses...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd